Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

blahova_andrea
29. lis 2012

@renatalen dovedu, dovedu 😀 no okna jsme umyly na půl s přítelem a teď už jsou i polepený, takže to vidím už jen na ty perníčky, rohlíčky, zdobení stromečku a světýlka na balkon 😉

mataharyy
29. lis 2012

No já se chci vrhnout na pečení příští týden a po pravdě ač se těším, tak převládá deprese z toho jak mi budou pomáhat... 😅

blahova_andrea
29. lis 2012

já péct vůbec nebudu, něco vyfasujeme od mojí mamči a rohlíčky si s láskou napeče přítel sám 😀 ale o víkendu jsou v plánu perníčky (bude péct babi a já jen pomáhat a zdobit), protože letos s nimi budeme zdobit stromeček. z bezpečnostních důvodů budou kvůli Míšovi jen perníčky a řetězy z popcornu 😀

renatalen
29. lis 2012

@blahova_andrea Tak si na stůl vysypaly mouku a jezdí v ní s autíčkama. Budu je muset svlíknout v kuchyni a asi je rovnout umýt 😀. Smráďata, právě mě vyhnaly z kuchyně!!! Malá mě přímo vystrkala!!! 😀

blahova_andrea
29. lis 2012

@renatalen víš, co jsme provedli naší mámě my jako děti? LP desky byly to jediné černé doma a my potřebovala silnici, tak jsme je naskládali na zem a jezdili po nich na odrážedlech a kolech, našich v tom měli majlant...njn, taky jsme byli zlatíčka na zabití 😀

renatalen
29. lis 2012

@blahova_andrea Taky dobrý!!!

mataharyy
29. lis 2012

@blahova_andrea Já jsem opravovala hodně drahé věže, sirkami, šroubky... No to že jsem kotouče přehrávala jako konfety, o tom raději mlčím 😀 😀

mufinka26
29. lis 2012

@blahova_andrea já sem tátovi naládovala rohlík do videa 😀 😀 😀 na mojí obranu byl mi rok 😀

kitinka76
29. lis 2012

@blahova_andrea za LP by mě tata zabil!!! 😀

kitinka76
29. lis 2012

kolegyně má dcerku Adélku, je to nádhrné děcko s kudrnatýma vláskama a velkýma kukadlama a tak jí říkáme Andělka, ale jinak by mohla dělat vedoucí výpravy na Mars 😀 jednou došla za maminkou s jablíčkem v jedné ruce a nožem v druhé. Chtěla to jabko naleštit a nakrájet.... a povídá mamince "naleskej mi to jabko!!" a maminka jí vysvětlila, že když něco chce musí poprosit, že takhle se to neříka. A Andělka na to "naleskej mi to jabko, nebo ti užežu hlavu" 😀 😀

blahova_andrea
29. lis 2012

no jo...taky nadšení nebyli, ale my se toho navyváděli. byli jsme tři děti rok od sebe, tak si to dokážete představit 😉 mamka by si zasloužila svatozář!

kitinka76
29. lis 2012

@blahova_andrea tak to určitě zasloužila!!! 😉

bocinka
29. lis 2012

@vladla taky mám chlapa, co umí vařit, heč heč 😀 😀 😀 😀 když přijede domů a chce se mu, tak udělá oběd pro celou rodinku.... večeře dělá pravidelně....

bocinka
29. lis 2012

@kitinka76 u nás už to taky začíná, mě každej říká jakej je malá andílek, ale když jí babička posledně za něco dala přes ruku (jóóó, mají doma kamna), tak malá utíkala do pokojíčku (má pokoj i u babičky, ještě po tatínkovi) vzala pistol a říká "Teď Tě zaščelím Ty stará jedna babko" 😀 😀 😠 😀 😀 😀 tchýně dostala záchvat smíchu - naštěstí

vladla
29. lis 2012

@bocinka si děláte všechny prču nééééé?! 😀 😀

vladla
29. lis 2012

@renatalen Perníčky mě čekají v sobotu.Zdobím jivh maximálně 20 ks co jde na stromeček a na ostatní nebudu mít náladu jako každý rok! 😀

bocinka
29. lis 2012

@vladla co???? 😀 😀 😀 střílet ji učí devítiletý bratránek a "stará babka" je přímo z tchýniných úst 😝

renatalen
29. lis 2012

@vladla Taky nevím, jestli budu mít náladu na zdobení. Milé ženy, padám únavou, ještě hodinu vydržet a zahnat ty malé čerty do postele...

vladla
29. lis 2012

@bocinka Je vás tu nějak moc co vám doma někdo uvaří! :o)

mataharyy
29. lis 2012

Můj manžel taky vaří a vaří výborně 😵 Ale když vaří tak jen v dobách volna, takže většinou jen v sobotu/neděli, ale to je žrádélko, mňam 😵 😵 Jináč já mám všeobecně svatého chlapa, on i uklízí, o děti se stará 😎

luciebx
29. lis 2012

juu super tema 😵 😵 😵

denisia
29. lis 2012

Teda, ste ake akcne!!! A ake vtipne 🙂 Za tie gramodesky by som teda dostala riadne. Nasi mali tiez zbierku, ale my deti sme sa ich nesmeli ani dotknut ... a celkom sme to respektovali, teda aspon ja, ked dorastli moji surodenci, uz na nich tak neviseli ...
update zo vcera ... tak Seb mal vcelku kludnu noc, zvracal "az" rano, takze ostal pre istotu doma ... a aby som sa nahodou nenudila, tak Dominikovi poobede nabehla teplota, takmer 39 ... Tak mi povedzte, ako je to mozne, v nedelu dobral ATB kvoli zanetu prudusek, 10 dni, v utorok teplota, v stredu MUDr. - bez teploty, bez nalezu, stvrtok - znova teplota a hleny jak prase ... si to mozem hodit ... a na zajtra mame naplanovanu narodeninovu oslavu ...

denisia
29. lis 2012

Tak, to som sa postazovala, dufam, ze ma niektora patricne polutujete 😉
a aby som naviazala na dnesne vlakno ... u nas bezne taky normalny bordel, ale snazim sa, aby sme videli na cestu z izby do izby a kazdy den nasli nejake ciste pradlo 😀. co sa tyka varenia, tak to varim celkom casto, ale ked je doma moj drahy, tak navari ... akurat, ze ma par svojich oblubenych jedal 😉 nastastie nie je velmi narocny, takze ani ja nemusim hladat inspiraciu kde kade ...

evaviki
29. lis 2012

zavrazdim to male cudo.. hodinu a trictvrte som s nim lezala v posteli, kym zaspal... boooze ja uz fakt dostanem infarkt, alebo sa zblaznim..
co sa tyka neporadku, neresit.. obas ma drapne uchylka, kedy mam pocit, ze sa z toho zblaznim.. Maleho bavilo u babky umyvat podlahu, takze dostal vlastny mop a ked povysavam, tak drhne.. sice ostavaju fleky, ale ako predpriprava super, pak mi to staci jednou pretret a hotovo 😀

vladla
29. lis 2012

Tak a dost!!Už nechci slyšet,že menželé vaří!!! 😀 😀
@denisia Tvých dětiček je mi líto a tebe samozřejmě také.Hlavně ať jsou brzy v zdravé a v pořádku.
Někdy je to na hlavu...

vladla
29. lis 2012

@evaviki Já dovytírala před chviličkou.Nějak jsem měla dnešek rozlítaný....
Teď jsem si v klidu udělala kávu a pleťovou masku a užívám si klidu!!!Akorát slyším jak velká holka v pokojíčku začíná kašlat.Tak doufám,že jí nic nepoloží,aby jsme to nechytli všichni! 😒

kitinka76
30. lis 2012

@vladla můj manžel vaří jen guláš - umí lepší gulášek než já 🙂 ale jednou za půl roku uvaří guláš a já ho pak musím ještě dva měsíce chválit 😀 😀 😀

kitinka76
30. lis 2012

@denisia taky normalny bordel??? dokud jdou otevřít dveře, tak to není bordel!!!! 😉 😀 😀

kitinka76
30. lis 2012

@denisia přeju brzké uzdravení 😉 ale neboj s věkem to s nemocema lepší nebude. Moje starší má od září už třetí atb 😖 napřed borelioza, pak angina, teď průdušky.... 😒

zzuzinda
30. lis 2012

Ahoj, holky, tak včera jsme měli doma Marťanskou kroniku...Po školce jsem vyzvedla Adama a jeli jsme s babi a Bárou na dílničku,tam to bylo v pohodě, Adam tvořil věnce, vyrobil dva krásný, i BArunka se zapojila, udělala mi kytičku a pak to začalo v herničce. Tam Adama dostali do vrtule dva kluci a kdyyž jsme odcházeli, chtěli jsme, aby se Adam vyčůral a začalo to. Hysterák jako z učebnice. Pak jsme jeli do cykloprodejny, Adam dostane od Ježíška kolo a tam taky řádil, ve finále před prodejnou dostal od táty na zadek a doma vesele pokračoval, tak šel spát s řevem, protože dostal opět na zadek, kvůli zlobení u večeře. A k tomu začal všem nadávat blbáci, hloupáci,....A když Bára viděla, že Adam řve, tak začala taky, tak ta nakonec vůbec nejedla. Byla u nás babi a ta jen koukala a zalezla do kuchyně a radši myla nádobí 😉 Prostě příjemný večer. Už jsem balila batůžky na Mars 🙂