Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

bocinka
27. lis 2012

@vendyzr ufff, tak to už nevím, fakt.... 😒 snad jen vydržet.....

@mufinka26 to já mám strach, že na starší dítko už nebudu mít nervy, jinak malá nedostává, zatím jen párkrát na zadek - ale to už byl extrém....

@ludva ve 4???? 😲 😲 😲 😅 😅 to spím asi 4 hodiny, to bych asi taky vystřelovala.... nebo pouštěla Krtečka - btw. to je taky můj velký kamarád v nejhorších chvílích 😀

vladla
27. lis 2012

Tak dnes bych na Mars vystřelila i sousedky dítě!!! 😀
Bylo tu na návštěvě a vyváděly tak,že se mi otřásaly i světla! 😀

ludva
27. lis 2012

@bocinka jj máme opravdu noci plné vášně 😀

mufinka26
27. lis 2012

@bocinka neboj budeš, ono to naštěstí jde postupně, tak si člověk ty nervy do tý doby docela zocelí 😀

mufinka26
27. lis 2012

@ludva no tak to je něco, to bych asi i tu sousedku vystřelila.

mataharyy
27. lis 2012

@ludva Soucítím s tebou, naše děti vesměs dobře spí, vstávají po osmé, takže paráda. Jenže posledních deset dní jim hrabe, takže nejen že v noci pobrukují a mám sto chutí jít spát před barák, ale vstávají v rozmezí půl páté až šestá, no a mě jde trefit šlak 🙄

ludva
27. lis 2012

@pepibulu Můj drahý si tak šikovně zlomil nohu, že byl 3 měsíce doma. Dokážeš si představit ležáka, co si ani kapesník nepodá. Máme 3 hady, takže občas bylo opravdu veselo.... Jednou jsem chytla rapla a ječela jako Viktorka u splavu - po třídních schůzkách, takže jistě chápete... A Honza mi řekl, ať neječím, že na nás sousedi zavolají policii.... Ani netušil, že by mi vyvedení z bytu na 10 vůbec nevailo.

lucy222
27. lis 2012

Super téma tohle 😅
Naše drahá dcerka jednou našla lahev oleje...plno lahev oleje... já pak našla dcerku... jak sedí v té kaluži oleje a rukama jej matlá všude kolem.. 😅 Když jsem ji nesla do koupelny, tak mi ještě 2x šáhla na kliku u dveří a o svých věcech ani nemluvím..😅

ludva
27. lis 2012

@mataharyy nejhorší je, že já jsem sova, takže chodím spát po půlnoci a časné vstávání mi nedělá dobře. Upřesním - jsem na zabití sama...

1luciferka1
27. lis 2012

Super téma, zvlášť, když je teď tady na koňovi přesupermatkováno 😝 Já mám taky chuť vystřelit na Mars tu starší - 9let- puberťačku, ta mladší je zatím andílek mazlivý, který mi ty nervy uklidňuje 😵

mataharyy
27. lis 2012

@lucy222 Jé důvěrně známé mi toto je, mé dítě takto vařívalo, šikula ve dvou letech si vyndal vajíčka, mléko, olej a vše rozpatlal okolo sebe, ale byl hodný sedl si u toho na stůl v kuchyni 😎 Vše to stihl, než jsem si došla na záchod, jo kdybych uměla zadělávat těsto tak rychle, tak ze mě bude mistr světa v pečení koláčů 😀 😀

ludva
27. lis 2012

Moje najstarší holka coby tříletá mi před Vánoci umyla okna i zrcadla houbičkou na nádobí - pěkně mastnou... tatínek jí hlídal se zavřenýma očima :D Není na malé pomocníčky :D Ještě, že se jí nic nestalo 🙂

bocinka
27. lis 2012

@ludva pobavilas 😀 😀 😀 já jsem totéž, prostě Sova, Sofie naštěstí i když třeba nespala celou noc, tak nevstávala před devátou 😵 😵 úúúžasné, ale jak teď denně do práce a vstávat v šest? 😠 😀 😀

@mufinka26 ježíš já ji zabiju 😀 😀 😀 😀

mataharyy
27. lis 2012

@ludva Jo to znám, já jsem si právě naučila režim, že když spí do osmi/půl deváté, tak jsem chodila spát později a teď... Já dřív neusnu i když si lehnu, převaluji se, hledám vhodnou polohu, pak ještě čekám až se usalaší ten náš prenatálek, no a když konečně zaberu, tak už ty dva vstávají, horor mama horor 😖 Pak se o mě dá říkat že krom pytlů pod očima, nemám jiných zavazadel 🤐

ludva
27. lis 2012

@bocinka nééé v šest nééé 😀 to je týrání !!!!!! 😀

Musím vstávat v 6,30 a vypravit hady do ústavu, jinak bych syna našla spícího na vaně s kartáčkem v puse...

ludva
27. lis 2012

@mataharyy 😀

3cacorky
27. lis 2012

@kitinka76 -manžel když byl malý stříkal pudink stříkačkou na strop..no pak po kom ty děti asi jsou,ale musím říct,že naše holky dobrý,jen občas když všechny najednou sdělují zážitky tak mě bolí hlava,kor nejmladší to je kecka 🙂 😉

ludva
27. lis 2012

@3cacorky jejda 3 holčinky a ještě v "dobrém" věku 😎

3cacorky
27. lis 2012

@ludva 🙂 🙂 a ještě bych jednu brala,jsem tedy na ně skoro sama manža jezdí domu až v noci,ale tak nějak to zvládám občas bych sice potřebovala dobít baterky,ale to asi každý 🙂 😉

ludva
27. lis 2012

Krásně jsem se u Vás odreagovala a jdu upatlat prostřednímu dort k narozkám, abych jako matka nezklamala... Bůh ví, jaká bude noc a v jaké pohodě či nepohodě se probudí nejmenší smrádě, že?

ludva
27. lis 2012

Náš táta je taky pořád pryč. Matýskovi skončil tříměsíční ráj, kdy si s tátou jen hrál a hrál a začla tvrdá realita s nezáživnou matkou, s rukama částečně v hrnci, v pračce nebo v mojí nejlepší kamarádce myčce....

mataharyy
27. lis 2012

@ludva Pošlu ti syna, těsto umí skvěle, jen bude asi křupavoučké, pač had si neláme hlavu s odstraňováním skořápek 😀

ludva
27. lis 2012

@mataharyy ó díky, vápníku není nikdy dost 😀

mataharyy
27. lis 2012

@3cacorky Já čekám třetího kluka a taky bych se na čtvrté nenechala dlouho ukecávat, ale manžel vyhlásil stop stav... 😅

zzuzinda
27. lis 2012

@mataharyy Vyčůrat bez asistence, to jde???? 😀

mataharyy
27. lis 2012

@zzuzinda No za posledních pár let si moc nevzpomínám a vlastně si ani nejsem jistá, zda bych to ještě uměla 😀 😀 😀

vendyzr
27. lis 2012

@mataharyy Máš opravdu můj obdiv.... Já mám pocit, že nezvládám ani to jedno....

zzuzinda
27. lis 2012

@ia. No tak tohle si dovedu představit u nás v Lidlu, asi by nás důchodci umlátili holema. A to že si pak malý spokojeně pobrukoval 🙂 Já se tomu směju, ale muselo to být dost šílený. Bych taky vrhla.

mataharyy
27. lis 2012

Jináč na pobavení, že ani super není super 😀 😀 http://www.super.cz/17540-drama-doma-u-krainove...

mataharyy
27. lis 2012

@vendyzr To je o zvyk, navíc má to i klady, sem tam si hrají sami a neotravují, bohužel v mnoha případech to končí rvačkou, nebo úklidem na pár hodin... Ale dokud neteče krev, je dobře 😀 😀