Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

vladla
17. pro 2012

@kitinka76 to si dovedu představit.Kam se hrabou vosy v úle!! 😀 😀
@monyliny Ať jste v pohodě!!
Já mám trošku obavy ze zubů...má nalité čtyři na hoře,tak doufám,že nebudou nějaké vysoké teploty. 😒

kitinka76
17. pro 2012

@vladla @monyliny taky vám děti pravidelně onemocní ve státní svátek nebo o víkendu???? den před víkendem nebo svátkem lítáme k dr. s každou kravinou, protože jinak pravidelně končíme na pohotovosti nebo ve špitále 😒

zzuzinda
17. pro 2012

Ahoj, holky, jak je? Už jsem tu dlouho nebyla, nějak nestíhám.
Jinak po dnešní noci chci na MArs a fofrem. Bára má už týden kašel a rýmu a dnes v noci jsem se vzbudila a za chvilku slyším, jak se dusí. Nemohla se nadechnout, kašlala, tak jsem jí vzala, byla trochu poblinkaná, tak jsem jí převlíkla, vzali jsme jí k nám do postele a za chvilku zase. TAk jsem převlíkla dítě, naší postel, no pokračovalo to ještě dost dlouho. Skore: 2x poblinkaná naše postel, dítě 4x převlečené, táta převlečený 1x, máma převlečená 1x, dětská postýlka převlečená komplet 1x. V půj páté Bára konečně začala usínat, já jí pořád hlídala, jestli dýchá. Asi to má z rýmy a teĎ je v pohodě, ale já se nevyspala, ani chlap ne. A ještě jsem před sedmou vstávala, abych jí přenesla do její postele, aby se neprobudila, když vstával Adam do školky. Teď se prolejvám kafem a chystáme se nakupovat dárky...

vladla
17. pro 2012

@kitinka76 Naštěstí ťuk ťuk ťuk moje děti nemarodí.Občas rýma,ale aby byly nucené ležet to je minimální. 😉

vladla
17. pro 2012

@zzuzinda Dnešní noc už bude určitě lepší!! 😉
Na druhou stranu už máš na Vánoce převlečeno.Mě to ještě čeká! 🙂

mataharyy
17. pro 2012

Ahojte, zas po nějakém čase, tak má idea o pečení... Právě děti dojedli, ne dožrali (to se nedá říct jinak) poslední kousek cukroví, co byl doma, takže já můžu začít znovu, nebo si půjdu koupit... 😀

martiinkab
17. pro 2012

@cervena_vila kulicky jsou zajimave ale pro nej by spis byl rozebrany motor aby ho mohl slozit :D :D :D :D 😒

renatalen
17. pro 2012

@monyliny malá byla vloni nemocná, besídku mi manžel nahrál, ale bylo mi to tak líto, že jsem to neviděla v přímém přenosu ☹ .
Jinak dnes poslední nákup, cukroví hotové, dárky zabaleny, jen udělat dětičkám jmenovky a šlus🙂
@kitinka76 dovedu si živě ten kravál představit 😀

zzuzinda
17. pro 2012

@vladla Snad jo, přesně to jsem si říkala, už nemusím na Vánoce převlíkat, jen Adamovi, toho nepoblinkala 😉

renatalen
17. pro 2012

Včera letěla na Mars moje drahá malá. Já pitomec jsem si včera nechala na parapetu triko pro synovce k Vánocům, že ho jak usnou zabalím. Já vážně nechápu, jak to stihla... Samozřejmě, že mi ho počmárala. Myslela jsem, že budu brečet. Propisky a fixy bude mít zakázané min. do pěti let 😠

kitinka76
17. pro 2012

@vladla normálně taky nemarodí, ale na vánoce jsme si pořídili neštovice, na velikonece nějakého "kampelobaktéra" a na den boje studentů hnusnou hnisavou angínu, že jí píchali i jakousi injekci, aby jí ten krk trochu zpuchnul 😖

kitinka76
17. pro 2012

jo a ještě k těm nemocem, ta starší takhle první den letních prázdnin začala kašlat, tak dostala atb. pa týdnu jsme šli na kontrolu a tak ji poslal do špitálu se zápalem plic a tam strávila další týden 😒 no sotva ji pustili do domácího léčení, tak vytáhla kolečkové brusle a vyjela si s kámoškou, spadla a zlomila si ruku 😖 po dvou týdnech jsme šli doktora přemluvit, že jedeme k moři, ať jí dá aspoň ortézu. A když jsme se vraceli z Chorvatska, tak měla nějakou vyrážku na břiše a začaly se jí loupat prsty... takže zbytek prázdnin proležela se spálou 😠
a pak piš slohovku na téma "co jsem dělal o prázdninách" 😀 😀 😀

renatalen
17. pro 2012

@kitinka76 chudák, to teda byly prázdniny!!!

vladla
17. pro 2012

@kitinka76 Ty brďo tak to jste si užili! 😒
Tak se děsíš už všelijakého volna ne?
Kam jezdíte do Chorvatska?Máte něco oblíbeného?

wendulla
17. pro 2012

tak jsem konecne rada, ze se nasel nekdo "normalni" 😀

vladla
17. pro 2012

@wendulla tady jsou všichni. 😀 😀

kitinka76
17. pro 2012

@vladla byli jsme na ostrově Murter, nejvíc se mi na tom líbilo, že tam nebyli žádní Češi 😉 známý nám domluvil apartmán, páč mluví jejich řečí 😅 stavěl pro Adru školy v Bosně

vladla
17. pro 2012

@kitinka76 Loni jsme byli v Pirovacu,ale na Murter jsme se jezdili každý den koupat. 😀
Našli jsme si tam plážičku s krásným písečkem a max 20 lidmi!!!
Každý rok jezdíme jinam,ale sem bych se v klidu vrátila. 😉
Byla jsem v nějakém čtvrtém měsíci a čtrnáct dní po odběru plodovky! :o)

monyliny
17. pro 2012

@kitinka76 😀 Úžasné prázdniny 😀

vladla
17. pro 2012

Dnes máme silvestrovský večírek...tedy manžel a já se sním vezu.Je to i s dětma a už vidím,jak mi malá bude sedět přikurtovaná v kočáře! 😝
Nerada bych jí tam vypustila na špinavou a mokrou podlahu,když ještě nechodí! 😒

vladla
17. pro 2012

@monyliny Mě by z takových prázdnin jeblo! 😀

monyliny
17. pro 2012

@vladla Jo,tak já nosila 10kg prcka minulý týden na vánoční třídní besídce hodinu a půl.nebylo kam si sednout a malýho jsem na zem taky dát nemohla 😒 Že by nás někdo pustil sednout-ani náhodou 😖 A v kočáře nechtěl být,děsil ho zřejmě ten dav a randál 😖

blahova_andrea
17. pro 2012

Tak jsem si o víkendu urvala jeden večer s kamarádkou pro sebe a po dloooouhé době se trošku picla 😀 Nějaký ty dárečky už mám konečně nakoupený a zabalený a dopo jsem konečně dozdobila perníčky na vánoční stromeček, který budeme zdobit až dorazí nevlastní rarášci.
Jinak k těm tchýním o vánocích...já tu svou uvidím až 25., když budeme vracet děti a přítel má narozky, ale přítel tu svoji na vánoce uvidí. Část mojí rodiny totiž večer dorazí k nám, aby si užili rozbalování dárečků s dětmi 🙂

vladla
17. pro 2012

@monyliny No uvidím,kdyžtak tam manžela a vetší nechám a pojedu domu. 😝

vladla
17. pro 2012

Tak to já tu tchánovce na Štědrý večer mít budu.Včera jsem volala našim,aby přijeli,ale už jdou k ségře!Takže mi můj plán nevyšel!! 😨

vladla
17. pro 2012

Jo a manžel má od zítřka už dovolenou,takže bude po klidu! 🙂

renatalen
17. pro 2012

Manžel už dovolenou má, ale jelikož furt něco vymýšlí, tak je stejně pořád někde schovanej 😀

martiinkab
17. pro 2012

@vladla ja uz mam chlapa doma od stredy az do sedmeho :D :D :D

vladla
17. pro 2012

@renatalen
@martiinkab Budu ho muset nějak zaměstnat!! 😀

kitinka76
17. pro 2012

@vladla a to já toho svého zaměstnávám s radostí!!! Na Mikuláše dotáhl z práce jako každoročně balík čistícich prostředků. A jako každoročně tam byla i okena, tak mu říkám, hele co s těma okenama mám furt dělat??? snad abys začal mýt okna 😀 😀 a on že jo, že v rámci předvánočního úklidu ty okna umyje, tak jsem zvědavá 😉