Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

renatalen
2. led 2013

I na Nový rok mě musela malá naštvat:( Začala trhat úplně novou knížku od Ježíška. Myslela jsem, že jí roztrhnu taky 😠

kitinka76
2. led 2013

mám spánkový deficit či co 😒 včera večír jsem se těšila, jak se vyspím, ale Tete měla ošklivý sen, tak se mi dotáhla do postele i se psem. Z jedné strany mě utlačoval manžel, ten spí normálně přes tři čtvrtiny letiště a z druhé ty dvě... když jsem se chtěla otočit z leva do prava tak jsem musela vycouvat na chodbu, otočit se a zase zacouvat zpátky 😠

kitinka76
2. led 2013

a ještě jedna perlička 😉 moje děti dnes nemohly dospat do školy 😀 😀 😀 😀 prázdniny ve škole jsou do druhého, ale nikoho nenapadlo, že včetně, tak dnes obě klusaly do školy 😀 😀 😀 a tam tma a zamčeno 😀 😀 😀 😀

miawa
2. led 2013

Tak všem antimatkám vše nejlepší do nového roku. 🙂

My jsme byli na Silvestra u jedné kamarádky, hráli jsme dva dny v kuse stolní hry. Maty je naprostej pařmen, nestačilo mu to a hned včera po příjezdu musel skládat znova. 🙂

miawa
2. led 2013

@kitinka76 Tak to je gól. 😀 😀 Maty má volno až do konce týdne, ve škole se maluje. 🙂 Takže ještě to s ním budu muset pár dnů doma vydržet 😎

kitinka76
2. led 2013

@miawa v práci se mi celý den kolegyně smějí, že jsem macecha 😉 prý mi vadilo, že já musím do práce a ony by se ještě mohly válet v posteli 😉

renatalen
2. led 2013

@kitinka76 😀 Nejsi jediná. I my dnes hnali dítko do školky. Manžel ho tam vezl a obratem přivezl 😀 . Ale nejsme v tom samotné, před školou stál malý hlouček dítek 😀

kitinka76
3. led 2013

@renatalen tak to jsem ráda!!! 😉 dneska ráno holky tvrdily, že nikam nejdou, protože byly ve škole včera 🙂

vladla
3. led 2013

@kitinka76
kamarádka také vezla včera ráno děti do školy,tam nadávala na školníka,že není otevřeno a pak děti nadávali jí,že musely vstávat,když mohly ještě spát. 😉 😀

kitinka76
3. led 2013

@renatalen
@vladla tak starší dnes opět naklusala do školy a tam jí hospodářka řekla, že mají prázdniny až do pondělí 😀

vladla
3. led 2013

@kitinka76 ne ne to si děláš srandu?! 😀 😀
Tak mě se holky zatím nevrátily! 😀 😀

vladla
3. led 2013

@kitinka76 co studuje ta starší?

kitinka76
3. led 2013

@vladla nedělám, volala mi a prý jsem to beztak věděla a do školy ji poslala schválně (mamka spolužáka dělá ve stejné firmě) ale vyjímečně jsem to nevěděla, fakt!! 🙂
studuje propagační grafiku na soukromé škole, ale je to bída 😒 škola vypadala super, ředitel sliboval hory doly... a skutek utek!! Letost má maturovat, tak to snad dobře dopadne 😅

vladla
3. led 2013

@kitinka76 My máme na výběr školy ještě dva roky,tak se toho trochu děsím. 😒
Už tedy ví co by chtěla dělat,ale nevím nevím.Láká jí zubařina což by se nám líbilo a bylo by potřeba.Tak jí v tom rozhodnutí budu podporovat. 😉

kitinka76
3. led 2013

@vladla já jsem dělala talentovky na zubního technika, jako že bych dělala rovnátka a protézy 🙂 fakt mě to lákalo, ale byl tam hrozný nával, tak to nevyšlo ☹
dcera se původně hlásila na státní umprumku, ale v den talentovek vstala s chřipkou a čtyřicítkama horečkama. Osm hodin se trápila na talentovkách nadopovaná koldrexem, sice udělala, ale skončila pod čarou, brali jich jendeset do ročníku 😒
tady u nás se zubaři střídají jak na běžícím pásu, když se mi povede jít dvakrát k jednomu, tak to považuju za zázrak 🙄 udělají praxi a utečou na lepší...

vladla
3. led 2013

@kitinka76 Já jsem na to taky zvědavá.Můžeme si to malovat,jak by se nám líbilo a nakonec to dopadne třeba uplně jinak. 😒

miawa
4. led 2013

@vladla Já si teda nemaluju nic, budu ráda, když dodělá základku. A mohl by i nějaký učňák. 😅

vladla
4. led 2013

Ahoj!!
Dnes mě přepadla ukízecí manie,jen škoda,že je po Vánocích!!! 😀

vladla
4. led 2013

@miawa U tebe je to jiné!
Já před tebou smekám,že to zvládáš!! 😉

miawa
4. led 2013

@vladla No mě by taky mohla přepadnout, bylo by to potřeba. 😀

Jo, zvládám to, zatím, ale občas mě to učení s ním ubíjí. 😠 Teď jsme přes prázdniny všechno dohnali, ale příští týden přijde zase smršť. 😕

miawa
4. led 2013

Odpoledne jdeme poprvé vyzkoušet brusle na led. Jsem zvědavá, jak mu to půjde a kdo z nás dvou bude mít víc monoklů. 😀

vladla
4. led 2013

@miawa Já na bruslích stála asi před pěti lety na rybníku! 😀

kitinka76
4. led 2013

@vladla mě ta mánie přepadla včera, hledala jsem psův očkovák a nemohla ho najít, tak jsem vygruntovala celý obývák a pak Tete hledala mapu do vlastivědy, tak jsme zmákly i dětský pokoj 😉

miawa
4. led 2013

@vladla Tak já brusle na led ani nemám a nestála jsem na nich víc jak 10 let, kdyby ho to jako chytlo, pořídím si je. Ale zatím to určitě nebude potřeba. Byla to dnes na tom kluzišti naprostá tragédie. Jen válení po ledě a řev. 😅 😒 A bolí mě teda všechno, když jsem se pokoušela ho zvedat z té země. 🙂

renatalen
4. led 2013

Taky bysme potřebovali kluziště. Domík dostal brusle a měl je na noze snad 2x, obávám se, že mu příští rok budou malý:(
Jinak, dnes náš malý Picasso pokreslil pár skříněk fixou. Naštěstí jen skříněk 😀 .

kitinka76
4. led 2013

@renatalen Tete naštěstí chodila bruslit se školkou a teď i se školou, tak se nemusím ztrapňovat 😉

miawa
4. led 2013

@renatalen Já jsem taky zvědavá, jestli Matymu ty brusle ještě k něčemu budou. Už na brusle nechce. 🙂 😅

Zítra jdu letos poprvé do práce. Více jak 14 dnů volna bylo tak fajn, že se mi tam vůbec nechce. 😀

renatalen
5. led 2013

@kitinka76 My bydlíme na konci světa, nejbližší kluziště je 60 km 😝. Počasí krásné, ale na zimní sporty jaksi na nic 😀, jsem zvědavá, jestli děti vytáhnou vůbec ty boby co jim přinesl Ježíšek 😅

kitinka76
5. led 2013

@renatalen na konci světa??? slyšela jsem, že tam poštu roznáší medvěd 😉

renatalen
6. led 2013

Tak to u nás ne, to u známý 😀 , ta bydlí na samotě u lesa 😀