Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

renatalen
27. pro 2012

@vladla mažel taky pravidelně na rýmičku umírá 😀
@kitinka76 to se nedivím. To bych asi taky byla nasraná.

monyliny
28. pro 2012

@kitinka76 Jo,znám.A pak se ještě diví a nechápou,proč jsme nasr..... 😅 jak malý kluci 😖 Ale můžeš jim to vysvětlovat horem dolem a stejně to nepomůže 🙂

vladla
28. pro 2012

@kitinka76 Nadělil....kdo asi?!Manžel! 😀 😀
Ale jo já jsem ho i chtěla! 😉

vladla
28. pro 2012

Jinak hezký den!! 😀

zzuzinda
28. pro 2012

Ahoj, všichni🙂 U nás porběhly Vánoce v klidu. Akorát před štědrým dnem mi umřel strejda, byl už 9. den v hlubokém bezvědomí - upadl a už se neprobral. Dnes měl pohřeb. My tam nejeli, bylo to v Táboře, děti nachcípaný, hlídací babička a děda taky, pohřeb až navečer.....Takže to mi tedy tu radost kazilo 😒
Jinak mám pocit, že naší nejmenší pošlu na ten Mars hodně rychle. Jak ta se vzteká - denně záchvat, včera v obchoďáku, válení po zemi, jekot, řev. Dovolila jsem si strčit jí do kočárku. Dnes jsme šli ven, řev, že nechce do kočáru, venku spokojeně běhala a když jsme jeli domů, zase řev......A to nemluvím o vztekání se přes den. Asi tomu dost napomáhá to, že jí přes den nedáváme už dudlík - zubařka říkala,a ť ho omezíme, že se malé křiví zoubky, ale děs. A v noci se vzbudí v půl páté, breptá, pobrekává, povídá si, tak hodinku, dvě.....Jen si říkám březen, březen....to jedeme s kámoškou (taky má 2 děti) jen samy dvě do Harrachova do hotelu - polopenze, masáže, bazén....Jestli já se toho dožiju. Jen doufám, že to naší Divou Báru přejde. Adam takhle nešílel. Ten začal až kolem těch 4 let a vypadá to, že se zklidňuje. Ale Bára nám to dá sežrat i za něj.

deyana
28. pro 2012

tak já jsem pevně rozhodnutá koncem ledna (nejpozději) volat chůvu.. už mám telefon v peněžence.. to se nedá, i ve dvou to nezvládáme, a co teprv až půjde manžel do práce, ted je doma. Oni nespí ani jeden nikdy celou noc, 2x-3x se budíme, chodíme spát tak v 1 ráno a v 5-6 vstávat a mezitím 2x buzení.. 😝 😝 😝 takže je jasno. Babičky k ničemu 😅 😅

renatalen
29. pro 2012

@zzuzinda To vztekání moc dobře znám. Malá je na to taky expert. Každý den proběhne několik záchvatů. Vzteká se třeba když jí nejde nandat panďulák do auta. Kolikrát vyběhnu, že se jí něco stalo a ona se prostě "jen" vzteká!
Dneska v noci jsem nemohla spát, asi nějaký vibrace měsíce nebo co 😀 . Takže jsem totálně grogy, po obědě zkusím přemluvit malou, ať se jde natáhnout. 😝

monyliny
29. pro 2012

@zzuzinda To je mi líto-upřímnou soustrast ☹

renatalen
29. pro 2012

Malá se naučila novou otázku: Mami, co děláš?A říká to tak kouzelně, že mě tim vždycky rozesměje 😀 . Dnes bych ani jednoho na Mars neposlala i když u nich v pokojíku to vypadá jako po výbuchu a podlahu v obýváku máme posetou popkornem 😀

kitinka76
29. pro 2012

@renatalen taky bych chtěla zažít den, kdy nikoho nemám chuť poslat na mars!!! 🙂 já dnes asi pošlu na mars mladší a nevlastní!! rýpou se ve večeři a drržkují!!! tak jsem jim řekla, že jestli to maso nesní, bude zítra brokolice!! snad to zabralo 😉

zzuzinda
29. pro 2012

@renatalen Ne! Ono jí to vydrží tak dlouho???? 😉

zzuzinda
30. pro 2012

@monyliny Díky.

vladla
30. pro 2012

Ahoj! 😉
@zzuzinda závidímten víkend relaxu!! 🙂
Mě tedy dnes manžel nechal chrnět do půl desáté,ale od probuzení stojím u plotny a nestíhám!!!
I když oběd třeba v jednu nebo ve dvě taky nemusí být špatný!! 😀

vladla
30. pro 2012

Včera jsme byli na obědě u tchánovců pak chvátat domů,protože měli přijít známí a dnes očekávám návštěvu našich....
Pořád jen mažu chlebíčky a dělám jednohubky! 😠

monyliny
30. pro 2012

@vladla jsi pilná včelička 😀

vladla
30. pro 2012

@monyliny Že jo?! 😀 😀
Už se těším na Silvestra až si lehnu k tv a nebudu nic(slibuju) dělat!! 😀 😀

vladla
30. pro 2012

Moje prdelka...

mufinka26
30. pro 2012

@vladla ta je kouzelná 😵

mufinka26
30. pro 2012

Ahoj hoplky, tak sem tu naskok, jelikož sme stále u mé babičky, takže pro mě relax, odpočinutí od dětí, ikdyž jsou semnou, ale většinou chová babička 😀 akorád teda, včera sem máoem odstřelila na mars toho méhu muže, ale jinak až se divím, pohodička 😀

renatalen
30. pro 2012

@vladla Já si dnes taky vybojovala spaní do půl desátý. Asi po pěti letech 😀

zzuzinda
30. pro 2012

@vladla Kdyby víkend - 4 dny!!!!!

renatalen
30. pro 2012

@zzuzinda závidím 😀 . Užijte si to holky 😀

zzuzinda
30. pro 2012

@renatalen Těším se, těším! A kámoška taky 😉 Už vidím, jak zůstaneme ležet a ani se nehneme, jen budeme chodit na jídlo 😉 Ale snad se na nějakou masáž vykopeme 🙂

monyliny
31. pro 2012

@vladla Zuzanka je prostě nádherná 🙂 🙂 🙂

vladla
31. pro 2012

@monyliny Děkujeme! 😉

mataharyy
31. pro 2012

Spolubojovnice antimatky jdu vám všem popřát hodně štěstí a splněných přání v roce 2013, ať je méně lístků na Mars a hodně krásných a klidných chvil s rodinou. A do toho nadcházejícího roku s předsevzetím že čas pro sebe je velmi důležitý stavební kámen pro klidnou rodinu 😉

renatalen
31. pro 2012

Taky přeji krásný rok 2013!

pepibubu
autor
2. led 2013

Krásný rok se třináctkou všem....
@zzuzinda upřímnou soustrast...

vladla
2. led 2013

Také přeji vykročení tou správnou nohou do nového roku!!! 😉

zzuzinda
2. led 2013

Taky se přidávám s přáním všeho nej do nového roku.
@pepibubu Díky. Je mi to pořád líto, ale na druhou stranu, aspoň se netrápil ani strejda ani rodina. Bylo to rychlý a on už měl své potíže. Měl Parkinsona, cukrovku, musel nosit plenkové kalhotky, teta ho musela krmit a mýt a starat se o něj. On to byl hodně aktivní člověk, tak i trohle byl boj.....Život je svi.ě ☹