Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

kitinka76
9. led 2013

@vladla co bys taky jiného dělala!! Jsi na mateřské, mraky času, tak proč si neběhat po úřadech, né???? 😉 😀 😀 😀

vladla
9. led 2013

@kitinka76 😀 😀 no právě,někdo mě servat musí,když to nedokážu sama!! 😀 😀

renatalen
11. led 2013

Asi bych potřebovala dovolenou jinou než rodičovskou 😀 . Holky, večer jsem si myla vlasy. A až ráno mi došlo, že jsem jaksi zapomněla na šampon! 😀 😀 😀 😀

kitinka76
11. led 2013

@renatalen 😕 ty taky?? nebyly včera nějaké erupce na slunci??? já si je teda myla kondicionerem a hrozně jsem se divila, že ten šampon vůbec nepění... 😀 😀 😀 😀 😀

renatalen
11. led 2013

@kitinka76 To jsem ráda, že nejsem jediná 😀 😀 😀

vladla
11. led 2013

@renatalen
@kitinka76 😀 😀 to chce dovolenou!! 😀 😀
Já dnes jedu po pěto letech ke kosmetičce.Řekla jsem jí,aby si na mě udělalo hodně času,že ne mě nebylo leta sáhnuto!! 😀

vladla
11. led 2013

Teď trochu soukromá otázka...řeším antikoncepci....jaký je váš názor ať už osobní nebo z doslechu na zavedení tělíska?

renatalen
11. led 2013

@vladla Myslela jsem, že bych si ho dala, ale když jsem četla, že se taky nemusí snést a dočetla se, že se přes něj taky těhotní, tak jsem rozhodnutá si ho nedát:(

monyliny
11. led 2013

Taky nad ním uvažuji,protože hormonální mi zhoršila křečáky☹a už ji samozřejmě nechci 🙂 Ale spíš mi vadí představa,že bych měla něco cizího v sobě 😝 🙂

kitinka76
12. led 2013

@vladla ja se rozhodla prodefinitivni reseni 😅

renatalen
12. led 2013

@kitinka76 na definitivní řešení bych poslala spíš manžela 😅 , on už má tři děti, to mu stačí 😅

vladla
12. led 2013

No ještě jsem slyšela o nějaké injekci.Prý je to na tři měsíce a není menstruace.
Zkusím v pondělí zavolat doktorovi a zeptám se.
Už strašně dlouho jsem HA nebrala a trochu se děsím toho,že bych si nechala zavést tělísko za 5000 Kč a ono by mi nedělalo dobře.

miawa
12. led 2013

Ahoj holky 😎 Hlásím se po týdenním shonu, ve kterém většinou stíhám jen učení s Matym a svou práci...

sKarta je dobrý výmysl, taky ještě musím oběhnout sociálku... A co říkáte na budoucí prezidenty? Jeden lepší jak druhej. 😠

@renatalen
@kitinka76 To se přidávám do klubu. Já jsem se tento týden divila, proč ten kondicionér pění stejně jako ten šampón. 😀

vladla
12. led 2013

@miawa Pro Skartu letím v pondělí! 😠

renatalen
13. led 2013

@vladla Tak tu jsem měla, doktor jí ale nechce dávat na dlouho, protože při dlouhodobém užívání hrozí řídnutí kostí. Mně ze začátku vyhovovala (po tabletách jsem měla prímové migrény), ale poslední dobou jsem si připadala jak v přechodu, tak jsem s ní sekla:(. Měla jsem ji asi rok a půl.
@miawa kanditáti fakt úžasní, zvažuji, jestli k dalším volbám vůbec půjdu...

vladla
13. led 2013

@renatalen Mě právě tablety moc nevyhovovaly.Taky jsem měla migrény. 😒
No zeptám se co by mi doporučil.

kitinka76
13. led 2013

@vladla ja tu injekci mela hned po porodu, doktor mi k ni pridal estrogel, tim se zabrani ridnuti kosti 😉

kitinka76
13. led 2013

@miawa ja jednoho z nich volila 😅

monyliny
13. led 2013

@miawa Jo ,kandidáti jedna báseň🙂Já volila jednu z dam-paní Fischerovou-přišla mi jediná normální a jediná nevolila sebe 😒 Teď zvolím menší zlo,ale které to je,to nevím 😀 Jinak bych teď odstřelila na mars našeho psa.včera vyjímečně dostala zbytky od oběda a dnes už třikrát blinkala,kdyby aspoň to hodila na plovoučku,ale ona si chodí zvracet na koberec,tak že lítám od malého k obědu a ke blitkám 😝 Do toho mám na víkend neteř,tak že holky řádí jak tajfun -no veselo 🙂

mufinka26
13. led 2013

Ahoj holky, po delší době se zase hlásím 😀 posední dobou je ten můj chlap na facku 😀 Přijde my jak když na něj leze přechod i co 😀 a do toho graduje mladej, vylezly mu dva zuby přesně po jednom dni, takže si dokážete představyt jak byl miloučký 🙄 a to mu podle doktorky další lezou... Do toho nudící se dcérečka, která je nemocná a musí ležet... holky do dvou dnů sem zralá na chocholouška 😀 😀 😀

vladla
13. led 2013

U nás tedy klid.
Mladá se v pátek vrátila z lyžařského výcviku,kde byla se třídou.Vyprávěla vyprávěla a pak řekla,ale my jsme vůbec nemohly chodit k nikomu na pokoje,musely jsme se scházet ve společenské místnosti...ale mami o tom ten lyžák přece je a nééé aby nám to učitelé zakazovali!! 🙂
Takže ve finále nešlo o to si zalyžovat... 😀

monyliny
13. led 2013

@vladla No to víš,chtěla si užívat jako sněženky a machři 😀

vladla
13. led 2013

@monyliny No to víš! 😉
Teď ve čtvrtek jede na lyže s tátou,tak doufám,že budou mít víc sněhu.

zzuzinda
13. led 2013

@vladla Dostala jsem se sem až teď - já mám tělísko - mirenu, měla jsem jí už po prvním těhotenství a jsem náramně spokojená. Sedí mi - vyhovuje, nic nebolí, menstruace při první byla 3 dny jednou za 3 měsíce a teĎ jsem jí měla asi 2x, že jsem půl dne špinila🙂 Pohoda.
Jinak chci na Mars. Máme za sebou stonavý týden. ZAčala jsem já, pokračoval Adam, můj drahý a završila to Bára - 2-3 dny vysokých horeček 39, kašel, rýma, hnus, člověk umíral. Takže u obou dětí 2 brutální noci, kdy plakaly, nemohly spát. Do toho chlap mi napřed vynadal, že jsem ho nakazila, pak se tvářil, že uhyne, od středy leží a kašle. Já ležela asi 2 hodiny. Nadopovala jsem se paralenem a hurá fungovat. Ale prý já to mám v pohodě, jsem doma, tak můžu v klidu odpočívat. Asi ho zakousnu. A do toho tu byla jeho máma a ta druhý den, co tu spala, volala, že má pásový opar. Tak čekám, jeslti z toho budou mít prckové neštovice. Počítám, že jo, protože 25. má jet Adam na školku v přírodě 😒 A co myslíte? Chlap má opar, tak jde zítra na kožní, co kdyby měl pásový???? To už asi nedám! Ještěže jde zítra do práce. Tak, to jsem si u vás ulevila. Díky 🙂

renatalen
14. led 2013

@zzuzinda Chudáčku.... Dovedu si to představit... Je lepší být nemocným obskakovaným chlapem než nemocnou mámou 😀

zzuzinda
14. led 2013

@renatalen Díky 🙂 No jo, prý já jsem odolná - to má být lichotka 😉

renatalen
14. led 2013

@zzuzinda Spíš výmluva 😉

zzuzinda
14. led 2013

@renatalen Mám stejný pocit 😉

kitinka76
14. led 2013

@zzuzinda tak to jsi měla veselo ☹ z pásového oparu můžou být neštovice?? nikdy jsem to neslyšela 😕

vladla
14. led 2013

@zzuzinda děkuji za info. 😉