Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

monyliny
1. únor 2013

@vladla Díky,už je líp 🙂 Nervy u nás nejsou.mám úplně bezproblémové děcko,co se týká učení a školy obecně 🙂 Úkoly si dělá sama a je premiantkou třídy 😅 Ale jak je někde přidáno,zákonitě je na druhé str,ubráno.Je pomalá,na vše má dost času a nic moc hrubá motorika-je jak slon v porcelánu 😅Ale jsem na ní pyšná 😉

monyliny
1. únor 2013

@pepibubu Neboj,bude líp.To jsou ty nervičky 😉 Hlavně,že se prckovi ulevilo 🙂

pepibubu
autor
1. únor 2013

@monyliny přesně, když je problém a potřeba "jet v tahu" tak jedu, povzbuzuju (doufám že přesvědčivě) a jak to opadne, a poleví tah, tak začnu brečet - u mě je brečení nejen když jsem smutná, ale i uvolňuju přetlak....

simonceli
1. únor 2013

Ahoj ženy, děkuju za přivítání. Někdy mi z mateřství pěkně hrabe teda. Tak jsem ráda, že v tom nejsem sama. Karolína umí být docela výživnej kousek.
Gratuluju k hezkým vysvědčením dětí. To nás teprve čeká a jsem teda zvědavá jak to zvládneme, ale na to je ještě víc času.
No nějak se teda předstvím..... Jmenuju se Simona, vdaná nejsem, přítel je Radek a máme dceru Karolínu. Máme dva psy a věčně někam utíkáme z domu. Přítel závodí na motorkách ( jezdí MMČR v supermotu a teď do toho připojuje i mistrovství Rakouska, Německa a Slovenska ), takže se s něma vůbec nenudím. No a já pracuju jako instruktor v autoškole, což je pro mě taky někdy docela zážitek. 😀 😀

monyliny
1. únor 2013

@pepibubu 🙂 Já bulím skoro pořád,tak v tom nejsi sama 😉

monyliny
1. únor 2013

@simonceli Ahojík Simčo 😉 Jukla jsem na tvůj fotoblog a máš moc hezkou dcerku a ty čepičky-moc hezké.Koukám,že jste velice aktivní rodinka 😉

simonceli
1. únor 2013

@monyliny Ahoj, děkuji za chválu, pro mě je Kajča samozřejmě ta nejhezčí 😀 jo jo jsme dosti aktivní. I díky tomu, že oba si práci můžeme zařídit jak se nám zrovna chce, tak kolikrát i v týdnu jedeme na lyže, pak na víkend ryč. A do toho závody. Radek nevydrží sedět doma na zadku. Čepičky už moc nedělám, nějak na to nezbývá čas. Nebo spíš se mi nechce, to asi zas až na jaro jí udělám pár kousků.

kitinka76
1. únor 2013

@monyliny no, chystám jí jenom takovou "hruškovou vodu" a né kardiaka jak si vařím já 😅
zajímavé je, že kde komu doporučí doktor kafe, štamprlu nebo pívo, ale když já dojdu k doktorovi, tak mi VŽDYCKY kafe a alkohol zakazuje!! To je nespravedlivé!!! 😠

kitinka76
1. únor 2013

@simonceli moje starší teď dělala autoškolu 😉 nutno dodat, že se jí napoprvé ani napodruhé nepovedlo udělat jízdy, takže co je v té autoškole vlastně učíte???? 😠 (doufám, že máš smysl pro humor a že ses na mě právě neurazila 😉 )

simonceli
1. únor 2013

@kitinka76 ne ne neurazila.... je pravda, že když neudělají administrativní část zkoušky, je to jejich vina, záleží co taky udělala za prohřešek. Oni i ti komisaři jsou někdy na pořádný liskanec. mě teda taky úplně každý žák neprošel, ale většinou udělají zásadní chybu, třeba že na dlouhém úsek s plnou čárou se nedokážou udržet a začnou předjíždět cyklistu, a tak nebo jiný zásadní prohřešek vůči zákonu. Ale tak nikdo není dokonalý, ani já jako instruktorka neřídím naprosto předpisově. To bych nikam nedojela 😀

kitinka76
1. únor 2013

@simonceli poprvé vjela do jednosměrky a podruhé nedodržela rychlost v obytné zoně 😉 ale musím říct, že i když pak ty papíry dostala a my spolu jely poprvé tak vůbec nepoužívala zrcátka, blikat začala až uplně v křižovatce a pořád se dívala na řadící páku, jestli jí někdo nepřestěhoval rychlosti 😕 a taky neuměla zařadit víc než trojku... prostě ji takové základní věci v autoškole nenaučili 😖

simonceli
1. únor 2013

@kitinka76 tééda, tak to nechápu co to bylo za autoškolu, já dokonce v zimě i se žáky dělám nadstandartní smyky, které se normálně nedělají. Aby je to pak nepřekvapilo a věděli co mají dělat. Zrcátka jsou základ a v zákoně je ukázat změnu směru jízdy zřetelně a včas. Kdy je ta přesná doba to už tam samozřejmě není, ale je to jednoznačná chyba instruktora. A ty zrcátka, no základní chyba. Co se týče řazení rychlosti, tak za to já strašně nadávám, když se i tam koukají, to prostě nesmí, pak ztrácí přehled o situaci a taky jezdím se žáky do jiných měst, po dálnici a tak, aby řadili všechny rychlostní stupně a naučili se i jízdu v připojovacím pruhu. To teda koukám, že někdo takový učí a pak vypustí žáka na zkoušky. No jednosměrka to je jasné, prostě musí sledovat dopravní značení, ale ta obytná zóna, to je problém skoro všech žáků a naprosto všech řidičů. To prostě musí mít nastudované.

kitinka76
1. únor 2013

@simonceli právě!! Za tohle by mě kdysi můj instruktor v autoškole přetrhl vejpůl 😖 jo a rozjet se do kopce na ruční brzdu ji taky nenaučili 😠 řekla mi, že instrukor většinu z jízdy telefonoval, nebo SMSkoval.... asi jsme holt vybrali ne moc kvalitní autoškolu. Sice byla levnější, než ty ostatní, ale co jsme ušetřili na autoškole jsme dvojnásob zaplatili na opravných jízdách 😒
první jízdy s ní jsem jí furt říkala - zrcátko, blinkr, přeřaď, podřaď, nečum furt na tu šajtrpáku.... ale teď už v poho 🙂

simonceli
1. únor 2013

@kitinka76 tak ještě že jste to dopilovaly, to nechápu..... já se můžu přetrhnout a mnohdy mi ani zákonem dané hodiny na žáka nestačí....

kitinka76
1. únor 2013

@simonceli moje blbost..... u kazde blbosti si ctu recenze na netu a autoskolu vyberu podle toho, ze je bllizko a za dobrou cenu 😠

simonceli
1. únor 2013

@kitinka76 no to je těžký, ona může mít dobré recenze, ale pak se tam objeví někdo a pověst autoškoly zničí. Ale tak hlavně že to už má.

vladla
3. únor 2013

Ahoooj!!

vladla
3. únor 2013

@simonceli Máš můj obdiv!!Dělat v autoškole....neměla bych na nějaké namistrované parchanty nervy!! 😀 😀

simonceli
3. únor 2013

@vladla No já kolikrát taky ne, ale nevěřila bys jak nějací machýrci jsou pak v autoškole pokorní. A já díky tomu jak vypadám, tak jsou v podstatě všichni dosti nervózní jak mě vidí. Řekla bych, že nemají moc důvěru. Jsem malinká a drobounká blondýnka. Tak se dosti snaží všechno zvládat a stíhat a hlavně řídit. Mají asi pocit, že se na mě v krizi nemůžou spolehnout, to ale samozřejmě jen první hodinu. Ale pak jsem dosti přísná na ně, aby se vše naučili.

renatalen
4. únor 2013

@simonceli Můj obdiv máš též. Myslím, že moje instruktorka v autoškole byla ze mně pěkně na nervy 😀 a já se jí vůbec nedivila. Kupodivu jsem autoškolu udělala na první pokus 😀

simonceli
4. únor 2013

Holky,tak víte jak to je.Ona každá práce ma svá pro a proti.Mě to teda zatim baví.Uvidíme jak to bude za pár let.Hlavně si můžu práci naplánovat jak chci a podle potřeb malé.

kitinka76
4. únor 2013

ahojte, to byl víkend!! Začala jsem v pátek rýmou, ale v sobotu jsem ji už neměla, takže sice nesoplím, ale zato mám ucpané dutiny, strašně mě bolí za očima a budu muset sypat k dr ☹ v sobotu hodně brzo ráno došla Tete, že je jí špatně, zalezla ke mě do postele a do dvou minut mi poblinkala duchnu 😠 zbytek dne střídavě spala a blinkala.....

vladla
4. únor 2013

@kitinka76 Ty brďo dutiny je svinstvo.Mě je museli pod tlakem čistit. 😠 A hnus fialovej velebnosti. 😠
No držím palce,aby to u rebe nedošlo tak daleko. 😉

kitinka76
4. únor 2013

@vladla díky, Terce kdysi stačily jen antibiotika, tak doufám.... to byla taky historka ☹ ležela na gauči a říká "to je divné, když si lehnu na tento bok, tak tě vůbec neslyším..." tak jsem nemeškala a jela s ní na ORL, tam jí to doktorka změřila a fakt na jedno ucho uplně hluchá, tak nás poslala na rentgen "mozku" 😀 a byl tam - mozek i zánět dutin 😀

vladla
4. únor 2013

@kitinka76 Taky jsem byla na rengenu mozku...mozek malý a zánět i v dutinách pod očima. 😀 😀
Takže druhý den na lačno na proražení a čištění...no samozřejmě jsem se jim tam složila.Ale pak to byla šílená úleva! 😉

monyliny
4. únor 2013

@kitinka76 Zkus si koupit Sinupret kapky,jsou na ty dutiny 😉 Koukám,že jste měli veselo 😀 Ale jinak soucítím 😉

kitinka76
4. únor 2013

@monyliny díky, teď jsem na ně koukala. Nejsou moc drahé, tak to prubnu 😉

renatalen
4. únor 2013

@kitinka76 No to jsou teda radosti. Naše malá milá dceruška si před dvěma dny narazila tu svojí choulostivou věc 😅 , večer koupání v řapíku a ráno naštěstí pohoda... Dnes návštěva zubařky i s prckama a naštěstí dobrý. Teda až na to, že Domík půjde v březnu na trhání 😒 . Je to ale kluk statečnej, takže se toho nebojím 🙂

kitinka76
4. únor 2013

@renatalen Tete se jednou taky narazila a trosku pak spinila, taj jsme byly u dr a ten rikal, ze uz je panna jen podle horoskopu.... 😅 ale komplikace nastesti nebyly zadne

kitinka76
4. únor 2013

@renatalen a k tomu trhani, Tinka se tak boji injekci, ze presvedcila zubarku, aby ji vytrhla zub bez umrtveni 🙂