Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

mataharyy
28. lis 2012

@renatalen Má sestra takhle prý dekorovala mladšího bratra, taky se svlékla, sundala plenu a zkrášlila bratříčka 😀 😀

denisia
28. lis 2012

Tak my sme mali nejaky superodolny polsky sportak, lebo zvladal donedavna mladsieho normalne na sedacke, starsieho na madle a nakup v spodnej taske ... pravda, uz je dost rozbity, ale este ho sem tam pouzijem, musi proste uplne dosluzit, a na jar uz budeme bez kociaru ...

ilonne
28. lis 2012

@mataharyy Přesně... 😀

mataharyy
28. lis 2012

@denisia Já jsem měla hluboký takový, jen se rozvrzal, ale měl drátěný koš, tak tam jezdil starší i nákup 😀 Bůh tomu kočárku žehnej, zachránil mi život a to nejednou 😎

maybe72
28. lis 2012

... To mám radost, že to je všude stejný 😀 😀 😀 . Nejčastěji na Mars mířím hned po ránu, kdy musím dostat z pelíšku své dvě holčičky, pohádat se s nimi, co si vezmou dnes na sebe (přestože měly obě kupku nachystanou od večera), dokopat je ke snídani, do koupelny a vyslat směrem autobusová zastávka... To máme pak vykuněná rána (šklebí se a dělají kuní ksichtíky...) aneb miluju své děti (ale na tom Marsu by byly hned, jen kdyby to šlo)... 😉 😉

schnek
28. lis 2012

dneska chci na Mars já... jsem za celej den zdrchaná jak pes, děti lítají a ječí, pokoj zaházenej legem a jako bonus, když jsem je tam všechny nahnala uklízet, malá řízla do prstu nejstaršího nožem, kterej jsem zapomněla v kuchyni na lince... ať už je půl 8 a zapadnou spát 😅

denisia
28. lis 2012

Nech zije strevni virus ... jeden kadi, druhy zvraci ... to bude zase noc. A ze som zase s nimi sama doma ...

helabella
28. lis 2012

Tak poslat je na Mars mě ještě nenapadlo...já spíš uvažuju, že si rezervuju pokoj v Bohnicích 😀 😀 😀 Ale ten Mars nezní špatně 😀

mataharyy
28. lis 2012

@denisia No tyto stavy miluji, u nás jsou teď tři pánové s "rýmičkou" tak máme taky veselo... 😅
@helabella jo Mars = prima dovolená 😀 😀

bocinka
28. lis 2012

Vy jste ale "antimatky" tolik toho nakecat, je vidět, že nemáte co na práci 😀 😀 😀 (vtip samozřejmě) 😝

Já dneska umírám, v práci mě bolela hlava, až jsem se zblila 🤐 😖 ☹ letěla jsem z tama už ve dvě.... uffff.... naštěstí je malá dneska vyjímečně zlatíčko, ani se semnou nehádá, takže Mars nebude.... za odměnu má celý odpolko krtka, páč maminka má teplotu a léčí se... 😕 teď už je osprchovaná a snad brzo usne, já musím makat 😢 v pátek je posledního a já dělám uzávěrku 😖

denisia
28. lis 2012

no my sa prave divame na smouly ... a potom hajde spat a maminka hackovat 😉 - teda pokial nebude lietat s kyblom medzi postelami 😉

vladla
28. lis 2012

Dovolenou bych brala v Karibiku...pláž,lehádko a drink!! 😉
Děti i s tatínkem na Marsu aspoň na 14 dní! 😀 😀

anushka111
28. lis 2012

Musím uznat že tohle je super téma!!! a taky se k Vám ráda přidám. Malé je už víc jak 3 roky a pořád spí špatně (rizikový těhotentství, komplikovanej porod - císař, a pak začátky kdy jsme nevěděli jestli bude vpořádku). Takže když se probouzení ze sedmdesátikrát za noc změnilo na patnáct v duchu jsem jásala, jenže ta únava je fakt neskutečná (dle některých jiných super matek, se ale přece dá zvládnou všechno 😝 😀 ) takže někdy udělám pizzu z mrazáku, někdy polívku z masoxu, často pouštim dvd a když jsem utahaná tak s malou nejdu třeba i 5 dní ven, zkrátka jsem "špatná matka" ale díky tomu se můžu s malou mazlit dle libosti a předstírat velmi častou potřebu, tj. návštěvu toalety - neb to je jediný místo, kam malá nechodí 😀 Ale jinak jí miluju nadvšechno, zvlášť teď když zorvna spí 😀

bocinka
28. lis 2012

@vladla za 14 dní bys kňučela steskem 😅 😀 😀 😀

evaviki
28. lis 2012

Skvela tema 🙂

kitinka76
29. lis 2012

@maybe72 v tomhle věku se s něma ještě hádáš o oblečení??? To jsem dávno vzdala 😀 😀 😀 jediné co jsem si vydupala je dlouhá zimní bunda místo té do pasu co se jí líbila. Jsem odpůrce nachlazených vaječníků a močáků 😉

vladla
29. lis 2012

@bocinka to asi jo,ale ta představa..... 😉

vladla
29. lis 2012

@anushka111 To nespaní jsem si taky užila.... 😝 S tou nejstarší...spala mi přes den půl hodiny a v noci byla každou půlhodinu vzhůru.Vždy se vzbudila se strašným křikem!A vydrželo jí to asi do tří let.Ani nejedla,to jsem do ní musela rvát nějaké kapky na podporu chuťi! 😝 Když tedy snědla jednoho pacholíka za den,tak večer zase řvala tak,že ho vyblila! 😝 Takže já vycucaná,unavená a někdy jsem měla takové stavy,že jsem je prořvala s ní.
Když náhodou si jí manžel vzal,zalezla jsem do koupelny a užívala si relax.Balzám v tu dobu pro mě byl ten klid,žádný kňochtání!Ani vidět jsem jí chvilku nemusela!! 😀

monyliny
29. lis 2012

@vladla Ty jo 🙂 Synátor taky špatně spí.Přes den dobrý,ale měl období,kdy se budil každou půl h.taky a pak navíc,aby udělal mamince radost,tak mě nutil svým pláčem vstát kolem 3h.a pochodovat s ním na ruce v obýváku.Nebudete mi věřit,ale mám pocit,že jsem vždycky při chůzi zabrala.Sranda byla,že manžel si nadále spinkal a ani nevěděl,že já jsem už dávno vzhůru-tak jeho bych někdy na Mars odstěhovala já,ale si říkám,že bych vám ho na dovolenou na Marsu nepřifařila-nejsem tak krutá 😀 Tak si ho tady nechám. 🙂 Teď se syn budí tak 6krát za noc.Do toho mu leze stolička a gruntuju-padám na ústa a chtělo by to dlóóóuhou dovču-budu skromná-někde v lese,v tichu,ale muselo by být navařeno 😉

3cacorky
29. lis 2012

@pepibubu a já si myslím,že jsme všechny super matky,musíme se přeci pochválit když nás nikdo jiný nepochválí,jsem super ,že zvládnu tři děti,když chlap mi jezdí domů až v noci,dělám,učení,vařím,peru topím,žehlím,myji nádobí...atd..a ještě čekám na toho svého manžu až přijede(protože se bojím jestli přijede v pořádku),pak mu ohřeji večeři atd..no spím max 6 hodin,protože ráno zase stávám a vypravuji děti a manžela..pak až sebe..a do toho se ještě průběžně starám o zvířectvo a v neposlední řadě o prababičku 😉 🙂 🙂 🙂 jo,jo jsem super máma a super žena,schválně jestli tohle zvládne chlap 🙂 🙂 🙂 ,já bych brala,tak pár dní někde sama válení u moře,teplo sluníčko a knihu,ale je fakt,že za dva dny se mi bude 100% stýskat 🙂)

mvkoty
29. lis 2012

Nedá mi to se k Vám nepřidat......pocit, že bych své děti někam poslala mívám hoooodně často. U staršího permanentně a u maé no když je protivná a přes den nespí a pak má své super vztekací hysterické sceny, taksi říkám, že rezignuji na funkci matky,

3cacorky
29. lis 2012

@monyliny -tak já jsem Verunku kojila cca po hodině,prostě po hodině řvala,ani jsem nestihla ulehnout a zabrat,manžel ten spal u dětí v pokojíčku,aby se vyspal ,jediný klad,že jsem měla za 3 měsíce 10kg dole jen od kojení,no to protože jsem jela 24h ☹,teď potvůrka dělá,že tak kolem 3 ráno přijde do ložnice a vleze k nám do pelíšku,ani o ní nevíme,pak se na mě mačká a mě bolí záda,je to hrozný mazel 🙂 .Jsem zvědavá jak dlouho to bude dělat,až jí bude třeba 12 😲 😲 😀 ,tak to nevím,nevím

renatalen
29. lis 2012

Tyjo, fakt závidim maminkám, kterým dětičky spaly celou noc už od čtyř měsíců 😠 Moje děti se budily do roka a půl každou chvíli a kdyby to mělo být do tří, tak fakt nevím...

monyliny
29. lis 2012

@3cacorky Tak já tě taky pochválím 🙂 jsi dobrá děvče 🙂

3cacorky
29. lis 2012

@monyliny -jsme dobré všechny 🙂 🙂 🙂 🙂 ,děkuji 😅

jennyyy
29. lis 2012

Koukám, že jsem na tom ještě dobře, teda co se týče spaní. Kluci oba spí od miminka celou noc a malá je to samý. No oni se zas projevují ve dne. 🙂 Teď jsme už dva měsíce doma, starší byl za tu dobu ve školce asi pět dní,manžel je o víkendech na stavbě, i tam spí,tak vystřelim na mars asi sebe a zůstanu tam a budu si užívat trošku klidu. 😀
Kluci jsou taky většinu dne v sobě, takže neustále ječení a řvaní. Jistí to pohádky, který já jim blbec vždycky zakážu, když nechtěj po sobě uklidit ten svinčík,co udělali po celym obýváku. Máme jen dvě místnosti,takže když se aspoň jednou denně o něco nepřizabiju, tak je to zázrak.

jennyyy
29. lis 2012

Jo a taky máme hodně zážitků s nůžkama, velkej rád střihá a bohužel si umí i otevřít šuplíky s těma zábranama. Takže jednou to byl kabel u lampičky, kdy mi vyhodil pojistky v celym bytě , pak mi rozstřihal skoro všechny nabíječky na telefony, taky nějaký oblečení, no zaplať pánbůh, že nebyl žádnej úraz.

vlaru
29. lis 2012

Tedy já se musím přidat, nedá mi to, ale zatím preventivně. Mám jen jedno miminko, i když mě kamarádky varují, že nám miminkovský čas pomalu končí - bude jí 6 měsíců. Ale i já jsem musela sundat růžové brýle a pomalu si přiznat, že plánovat si něco jako bezdětná, je holý nesmysl a realita pak udeří plnou silou rovnou mezi oči. 😀 Takže už u tak malého dítěte tedy rozhodně vymydlený a naklizený byt nemám, příkrmy nejsou ryze domácí výroby a na čtení opravdu nemám čas tak, jako dřív. Dítko občas prostě vrznu do postýlky s hračkama, abych mohla něco udělat a jak jsem několikrát slyšela, že se prý děje u jiných matek (asi to budou ty supermatky) - nechodím každý den ven na procházky a nejsem připravená v deset dopoledne přijmout návštěvu. Leda by návštěva tolerovala chaos, neumyté nádobí a mě tak trochu "neupravenou" 😅
A to mě, podle vašich příspěvků, ještě to horší stále čeká. 😀 Tak tedy děkuji, kromě toho, že oblepím ostré rohy nábytku, schovám také VŠECHNY krémy a jiné patlající se věci 😀 😀 😀

blahova_andrea
29. lis 2012

@vlaru plně s tebou souhlasím. v deset dopo mám tak akorát obstaranýho syna a sebe převlečenou z pyžama, max umytý to nádobí, ale na návštěvy bych to teda určitě neviděla. na procházky taky nechodíme úplně každý den. když byl miminko, tak jo, ale teď už ne. je větší dřina ho do něčeho navléct, nacpat do kočáru a vyrazit a hlavně mě to samotnou už moc neba. a naklizeno? to ani nevíme jak vypadá. prostě se udržují běžné věci a je tu standardně tak nějak provozní nepořádek 😀 za vrchol péče o sebe v podstatě považuji vyčištěné zuby. smutné 😀

renatalen
29. lis 2012

Tak nějak andrea, u nás je naklizeno na narozeniny a na Vánoce🙂, jinak také provození nepořádek. Jednou za čas se zbláznim a chci všechno uklidit a vysmíčit. Stejně to za chvilku nejde vidět... Takže jsem dospěla k závěru, že to nemá smysl 😀