Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

kitinka76
12. dub 2013

@renatalen toho jsem si vůbec nevšimla 😉 tak asi radši světlým

monyliny
13. dub 2013

Ahoj děvčata....Jak se máte?
Já od včera 38,zimnice a vše mě bolí☹Snad to nechytnou děti....
Chlap v práci,dcera se skautkami na výpravě a já odpočívám,aspoň chvíli než se prcek vzbudí 🙂

vladla
13. dub 2013

@monyliny Jéé jéé brzy se uzdrav! 🙂
Já byla s malou ve čtvrtek na očkování,jedna nožička Hexa druhá nožička Prevenar 13.Odpol. jí vylítly teploty na 39,3 a má je dodnes.Tak doufám,že to pomalu opadne.Chudinka je taková bez úsměvu 😢

monyliny
13. dub 2013

@vladla Fuj,očkování☹Chudinka....A dokonce dvě včeličky☹Tak ať se brzy uleví...já jdu s malým 23.4. na očkování-Priorix.Představa té reakce mi nahání husinu 😝

kitinka76
13. dub 2013

@vladla
@monyliny kamarádka byla s prckem na očkování (nějaká ta trojkombinace) v půl roce a pediatr ji po očkování upozornil, že po vakcíně do nožičky může prcek kulhat!! viděly jste někdy půlroční dítě kulhat???? 😀 😀 😀 😀 😀

monyliny
14. dub 2013

@kitinka76 Tak kdyby teď prcek zrovinka neusnul,tak se smíchy neudržím😀 😀 😀 😀 😀 😀 Na jednu to ještě jde,ale co kdyby kulhal na obě 😀 😀 😀 😀

renatalen
14. dub 2013

@monyliny Ať jsi brzy fit.
@vladla chuděrka malá. Toho jsem se vždycky bála, naštěstí u obou žádné reakce na očkování nebyly. Mně malá už nechce ani chodit k doktorce. Jakmile vidí sestru, tak spustí. Chodíme tam jen na očkování. Nejdřív povinné... A teď klíšťovka... Jsem říkala manželovi, že tentokrát půjde s ní on, ať si nemyslí, ta máma je zlá, furt mě tahá na nějaký očkování... 😒

blahova_andrea
14. dub 2013

@kitinka76 mě teda upozorňovala mudra na kulhání taky, ale až na tom pozdějším očku 😀 teď za sebou máme spalničky a spol., tak čekáme jestli bude nějaká ta reakce, ale snad ne.

renatalen
14. dub 2013

@kitinka76 Někdy ti doktoři stojí za to 😀 . Brácha byl teď na vyšetření srdce, odhalili mu nějakou malou vadu a doktor mu řekl, že to se srovná, že musí cvičit a hlavně běhat. Třeba i 3 hodiny běhat. No chápete to 😨 To jsem zvědavá, co mu na to řekne mudra, až s těmito výsledky za ní půjde 😎

monyliny
14. dub 2013

@blahova_andrea Tak pak písni,jestli byla nebo Vás minula...budu držet palce 😉

monyliny
14. dub 2013

@renatalen Pan dr.je zřejmě frajer 😝

kitinka76
15. dub 2013

@renatalen tři hodiny běhat?? kde bych na to vzala čas?? bych musela běhat u mytí nádobí a žehlení.... nehledě na to, že když náááhodou dobíhám na autobus (tak 100 metrů) tak pak nemůžu deset minut popadnout dech 😅

monyliny
15. dub 2013

@kitinka76 🙂Já ani nemusím dobíhat,stačí,že kráčím a tlačím do pidi kopečku kočár....To pak mám co dělat,aby si kolemjdoucí nevšimli,že funím🙂

renatalen
15. dub 2013

@kitinka76 Brácha mu řekl, že nemůže ani vyjít schody, jak se dusí.
@monyliny Když jsem tahala do kopce sáňky, tak jsem to taky málem nerozdejchala 🙂

renatalen
15. dub 2013

@kitinka76 koukni, jestli si vybereš. Hnědé korálky jsou asi momentálně nedostatkové zboží :(

kitinka76
16. dub 2013

@renatalen nejvíc se mi líbí ty uplně navrchu 😵

renatalen
16. dub 2013

@kitinka76 Mně taky 😀

vladla
16. dub 2013

@renatalen krásné! 😉

monyliny
19. dub 2013

Ahoj děvčata....Po včerejším teplém dni,tady máme mírné ochlazení.Nevím,jak vy,ale já ho vítám☹Prokop už zase sálá-38.4:-(Se na to....chudinka malý, můj milovaný 😲 Dr.říkala,že je to z toho počasí,ach ju a pravděpodobně to dostal ode mě☹Co vy,ok?

vladla
19. dub 2013

@monyliny Ahojky,at to malého brzy přejde.
Já se včera trochu přismahla ve výstřihu! 😀 Jinak malá (ťuk ťuk) po očkování už v pohodě,ale zase se nám dere jeden zoubek,tak máme řídčí ee 😀 😀
Dnes si sáhla do plínky a než jsem stačila vytáhnout vlhčený ubrousek měla opatlanou celou hubu!Blééé! 😀

monyliny
19. dub 2013

@vladla No nene 😀 😀 😀 😀 A bylo po obědě 😀 😀
Tak už opálená spálená 😉 Dej si na to tvaroh,pomůže 😉

renatalen
19. dub 2013

Ahojky! Balíčky poslány 🙂. Počásko bylo včera téměř letní. Též jsem se kapku přismahla....
@monyliny Malej... Ať je brzy zase jako rybička...

monyliny
19. dub 2013

@renatalen Děkuju a těším se😀

renatalen
20. dub 2013

Já se z tý holky snad zblázním... Mám připravenou vodu na vytírání a co myslíte, že ona udělá? Vezme si lžičku a jde ochutnávat pěnu 😠 . Člověk by řekl, že už ve třech letech bude mít kapku rozum... 😠

blahova_andrea
20. dub 2013

no tak máme už druhý den teploty a včera prcek vyzvracel oběd i večeři, takže očkování ho trápí ☹ dneska bude na UM a křupkách, chudáček

miska85
20. dub 2013

Ahoj, super téma, můžu k vám? Mám prcka a někdy se mi zdá, že i ten Mars je blízko 😝 😀

renatalen
20. dub 2013

@miska85 Vítej mezi nás 😀

renatalen
20. dub 2013

@blahova_andrea Malej...
@vladla Čepička, co jsi háčkovala pro Adrianku byla tak krásná, že nám ji někdo šlohnul 🙄 . Já myslela, že budu vraždit....

miska85
20. dub 2013

@renatalen díky 😅

monyliny
20. dub 2013

@renatalen Aby jim ruce upadli 😠 😠 Okrást dítě,to je pěkný humus 😠