Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

monyliny
6. únor 2013

@ilonne Ty jo,nářez 😕 😀 Tak takového andílka mít doma,tak se ze mě stane matka ďáblice 😀 Hluboce obdivuji a smekám.Já bych asi zešílela 😀

novynka
6. únor 2013

@monyliny děti se nezastaví před ničím ;)

ilonne
6. únor 2013

@monyliny A ještě se na Tebe otočí a usměje se naprosto spokojená se svým dílem. Ještě, že soused je úplně stejný, jinak bych asi přemýšlela, co jsem v těhu neměla jíst a pít 😀 😀 😀 . Jo je jim 15m a když si je navzájem hlídáme jsou jak jeden za 18 a druhý bez dvou za 20.

kitinka76
6. únor 2013

@ilonne jak Kubík 🙂 na dovči nás vždycky budil tak, že vylezl na postel, rozpažil ruce, zařval "KÁČU" a pěkně naplacato skočil na matraci na které spaly holky. Asi po dvou dnech takového budění, jsme ho načapali, jak stojí v kuchyni na stole s rožpaženýma ruka a chystá se skočit na dlažbu 😀 😀 😀 doma to v pozdějším věku vyzkoušel i ze skříně na maminčino letiště 😉

kitinka76
6. únor 2013

@ilonne a brácha si jednou vylezl na kuchyňskou linku, protože mu mamka nechtěla dát bonbon. Tak si vylezl nahoru, otevřel vrchní skříňku, takovou tu dvodvéřovou, každou rukou jedny dvířka, ale při otvírání se musel mírně zaklonit a to už neustál 😅 ale pak už si sám pro kokina nelozil 😉

renatalen
6. únor 2013

@novynka :D:D Tak to je nářez :D :D

renatalen
6. únor 2013

Já už rozhodně počkám na vnoučátka. Já měla blinkací těhu a pak dětičky nespavce. Jsem ráda, že po šesti letech můžu konečně vyspat :D

vladla
7. únor 2013

@renatalen Ta to vyspání se taky těším.Ale mimi je mimi a pořád si to užívám. 😀 😀

kitinka76
7. únor 2013

@vladla já jsem asi taková divná 😅 mimi bylo prima první měsíc, když ještě fakt spinkalo... pak jsem až do roka "trpěla" pořád nějaké zoubky, prdíky a vztek, že jim nejde to co by chtěli... pro mě by bylo ideální, kdyby je čáp přinesl až tak dvouleté 😀 😀 😀 😀

vladla
7. únor 2013

@kitinka76 Nemysli si,že jsem pořád v pohodě. 😀 😀 Taky mi cuká v hlavě a občas bych všechny zfackovala na jednu hromanu,práskla dveřmi a nazdar!!! 😀 😀

vladla
7. únor 2013

A taky se docela těším až nebude takový mamánek a bude moct zůstat na víkend u babiček.To bude leháááro. 😀 😀

kitinka76
7. únor 2013

@vladla já když jsem poprvé - asi ve dvou letech nechala Tete na víkend u bráchy, že jdu na pařbu, tak jsem si ani vínka necucla a celou noc trnula hrůzou, že mi zavolají ať si pro ni dojedu. Zavolali, druhý den na poledne, že tam ještě chce zůstat 😉

vladla
7. únor 2013

@kitinka76 Tak sis to ani neužila! 😒
No já byla taky jako na trní,když jsem šla před Vánoci skoro po roce s holkama na kafe.A to malá zůstala s manželem. 😀

kitinka76
7. únor 2013

@vladla když ona Tete byla takový malý raplík 😒 když jsem chtěla jít jen na kafíčko, tak jsem ji nakrmila, uspala a pak se vyplížila z domu... a do půl hodiny byla vzhůru, řev a vztek, že chce maminku - no spíš prsíčko 😅 a do desíti minut se od vzteku pozvracela ☹ jednou ji tak hlídala mamka, když jsem jela za starší do špitálu a ta potvora malá pozvracela postýlku, sebe, velkou postel i moji mámu 😖

simonceli
7. únor 2013

Ahoj dámy,
nemůžu se dočkat víkendu. Malá povalí v sobotu k babičce a do neděle se měj hezky. My pojedeme na lyže.
Včera večer jsem po ní chtěla, a´t se jde okoupat a na mě nereágovala, až jsem teda docela vypěnila a zahulákala na ni, tak se na mě s ledovým klidem otočila, koukla výrazem ty mě můžeš políbit zadnici a řekla mi: Mami, až si to tady dodělám, tak se ti budu věnovat a otočila se zase k hračkám. No jako zůstala jsem stát jak opařená a nevěděla jsem, jestli mám dřív zařvat nebo se smát. Dnes ráno zase stávku, že přece nepůjde do školky, protože už tam byla.

kitinka76
7. únor 2013

@simonceli to je teda číslo!! 😀

monyliny
7. únor 2013

@vladla Verunce vše nej nej k svátku 🙂 Hlavně hodně zdravíčka a hodné rodiče 😀

monyliny
7. únor 2013

@simonceli Ty jo 😕 😀

renatalen
7. únor 2013

@simonceli Šikovná. Já bych se asi smála. Takovýhle výroky mě vždycky dostanou 😀

vladla
7. únor 2013

@monyliny Děkujeme.Prý musím dojet do Dračika a něco jí tam koupit.Madam zavelela.Tkže čekám,až se Zůza vychrní a pojedu tedy! 😀 😀
@kitinka76 taky jsi měla pěkného mamánka!A s hlídáním a kafíčkem bylo útrum co? 😀
@simonceli koukám že máš pěkného andílka! 😀

vladla
7. únor 2013

já se Verči v úterý a ptala,když jsme šly ze školy jaké dostala známky....vyzvedávala jsem jí v půl čtvrté,takže si nic nepamatovala. 😀 Říkám fajn kouknu doma.
Napsaly jsme úkoly ona si vše zabalí do aktovky a já se zeptala co že to dostala za ty známky?!
Koukne na mě a povídá...no mami ty si snad ze mě děláš sradnu??!Teď jsem si uklidila učení a zavřela tašku!!!
No bóže musela se znovu podívat!! 😀 😀

monyliny
7. únor 2013

@vladla Prosím tě,jak se jmenuje tvá prvorozená?Máš Zuzku,Verču a .....? Jó Dráčik,zase přibude další hračka do pokojíku 😉 U nás-já bych mamí chtěla moc tohle...a pak si s tím mrška jedna nehraje už po týdnu 😒

monyliny
7. únor 2013

@vladla Marí ,když píšu do MK,tak mi kouká přes rameno(což nesnáším) a opravuje mi chyby 😠 😉

kitinka76
7. únor 2013

@vladla vztek s blinkáním skončil až někdy ve třech letech... já už chodila do práce a nějak ji hlídal děda, ona se vztekla a poblinkala. Doma Tinka která blitky nemůže a děda co byl chromý na obě ruce. Takže mě po příchodu z práce čekalo nablinkáno na chodbě 😠 zem jsem vytřela, ale stěna už byla zaschlá!! Druhý den dojdu z práce, malá sedí na chodbě, hubkou na nádobí drhne blitky z omítky a říká "maminko, nežíkej to čeltovi, já už to nikdy neudělám"
Myslím, že jí tenkrát starší dcera něco nakukala, ale zabralo to!!! 😉

vladla
7. únor 2013

@monyliny Jmenuje se Lucka. 😀
Mě se do toho Dráčiku moc nechce.Přesně další krám,který zítra zahodí! 😒
A když si představím,že se tam potáhnu s malou a kočárem,abych jí nemusela nosit v autosedačce...zpocená naštvaná....a to odpol. přijedou tchánovci popřát,takže budu muset do cukrárny pro zákusky a musím ještě na poštu a nakoupit.... 😠

vladla
7. únor 2013

@kitinka76 😀 😀 já bych se poblila taky!!Nevadí mi snad pokakání jak to kyselo!!! 😀 😀

kitinka76
7. únor 2013

jo a taky když jsem začala chodit do práce, tak se začala znovu počurávat 😠 neměli jsme školku, tak byla po babičkách, tetičkách a kamarádkách a jak už byla dlouho bez plíny, tak na hlídání se vždycky počůrala 😠 než šla na hlídání k bráchovi. Ten jí plácl na zadek, zamračil se a klidným hlasem oznámil "to bylo naposled!!" a bylo 🙂

vladla
7. únor 2013

@kitinka76 Prostě chtěla být pořád s maminkou!! 😀

kitinka76
7. únor 2013

@vladla mě vadí sople 😖 když sedí prcek na písku a sopel má až na bradě, to bych se poblinkala 😖 strašně mi vadilo i odsávání soplů, moje holky uměly smrkat dřív než chodit 😅

monyliny
7. únor 2013

@kitinka76 No ježišinky-nežíkej to čeltovi 😲 to je roztomilý......a ještě drhla houbičkou.... 😲 umím si to představit...prdelka malá 🙂 Ale,že si měla nervy v kýblu,když si přišla domů z práce,že? 😀