Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

zzuzinda
27. lis 2012

Tak já se hlásím do party 🙂

pepibubu
autor
27. lis 2012

Zuzi paráda, nejsem sama 🙂

vladla
27. lis 2012

Chápu,rozumím! 😀 😀

kitinka76
27. lis 2012

já chci taky do party 🙂

pepibubu
autor
27. lis 2012

@vladla Samo za sebe mluví to že chceme ještě jedno, ale prostě občas mě ty kluci fakt drtěj.... Já vím že bych asi měla bejt šťastná že chtěj bejt samostatný, ale když se pomalu do krve porvou o debilitu typu kdo otevře mikrovlnku, tak je to fakt ubíjející...

pepibubu
autor
27. lis 2012

@kitinka76 berem všecky 🙂 jen "supermatky" ne :D

venika86
27. lis 2012

Tak zrovna dnes mám tento pocit. Obě děti rýmu a protivný, nechcou spát, já tu vařím a lítám a peru a nevím co ještě. Dneska bych to viděla klidně i na Pluto, to je nejdál 😀

kitinka76
27. lis 2012

@pepibubu ráda bych přidala historku z dětsví mojí starší dcerky. Hrály si s kamarádkou v dětském pokojíku a zdálo se jim, že je na ně z protějšího činžáku moc vidět. Tak se rozhodly okna trochu vylepšit, vzaly Indulonu a obě okna jí poctivě natřely 😀 😀 😀

vladla
27. lis 2012

@pepibubu Mám tři holky a nebývá to lepší!!! 😉 Nejstarší tu prostřední pořád pošťuchuje,opravuje,usměrňuje(slečna důležitá) 😀 a druhá vříská,ječí,brečí a žaluje! 😀 😀
Takže si někdy...no dost často připadám jako v úle! 😀 Dotoho běží televize,počítač a v horším případě je ještě v pokojíčku puštěné rádio! 😀 😀
A já samotářka mám v tomto žít?! 😀 😀
Ba ne jsem šťastná,že ty moje potvůrky mám a s nikým bych neměnila!!! 😉 😉

vladla
27. lis 2012

@kitinka76 😀 😀 moje dcera vzala tuhý bílý deodorat a pomatlala křesla. 😀 😀
Ale ta indulona je skvělá!!! 😀

pepibubu
autor
27. lis 2012

jako story je indulona pecka, ale zažít to tak mě asi vezou....

Já si jednou koupila tělové mléko, mango (od garniera,) to velký balení. Měla jsem ho v koupelně, šla jsem na velkou a najednou slyším takový ten srkavý zvuk, jako když něco dochází... Ono docházelo... právě tohle mlíko. Ty hovada mrňavý 😀 nenapadlo nic lepšího, než to komplet vyšprkat na lino... No 14 dní se ta podlaha leskla jak psí kulky, vonělo to po mangu a klouzalo se to..... Zařvala jsem na ně tak, až mi hlas přeskočil..... A oni si v tom ještě "malovali" rukama, no prostě šílenost.... 😀

zzuzinda
27. lis 2012

Koukám, že nás je jako malých psů🙂

venika86
27. lis 2012

Tak mě se naštěstí nestalo zatím nic horšího než to, že se popatlal Adam na obličeji a rukách. Zatím jsem to stihla včas, než se stalo něco horšího. Ale teď začal lézt i mladší, takže už podnikají různé výpravy po bytě spolu a mám pocit, že nebude dlouho trvat, než vymyslí opravdu nějakou hodně velkou koninu

vladla
27. lis 2012

Malé bude rok a co ta dokáže udělat za brajgl! 😉 Co může vytahá,vylije....někdy je tak rychlá,že stačím jen na prázdno otevřít pusu! 😀

kitinka76
27. lis 2012

a ještě hezká historka mojí kamarádky. Posadila synka na nočník a šla si taky odskočit. A že to byl chlapec šikovná, tak se hezky vykakal a vyčůral, pak se začal trošku nudit, tak do toho namočil tepláky a poumýval tím sebe, pak začal leštit nábytek v obýváku... prý by ho zliskala, kdyby bylo kam ho plácnout 😀 😀 😀

ivaanka
27. lis 2012

Jééé, to je super téma, já se taky hlásím, dva kluci 2 a 1 rok...maso 😀

Včerejší ráno, vzbudím se 8.05..hmmm, zvláštní, že kluci ještě spí...hmmm, zvláštní, že mám do ložnice zavřené dveře...chvilku ležím a najednou slyším jako by plesknutí vylité vody a šílený smích malého a zase a zase...vstávám a otvírám dveře od ložnice a najednou stojím ve vodě....voda, tak min. 3 cenťáky, všude, po celé chodbě...otevřu dveře do koupelny, asi 5 cenťáků vody, u umyvadla stojí starší s hrnečkem, který intenzivně napouští a lije to na malého, který sedí dokonale mokrý na zemi a smíchy se úplně zalyká...věřte mi nebo ne, ani jsem nekřičela, ani je nezabila, jen jsem se tupě otočila a šla si udělat kafe 😉

Ale jinak jsou zlatí, hlavně když jsou u babičky 😉

leg
27. lis 2012

také se hlásím do party 🙂
Včera slyším z patra (malá tam má pokojíček) dutou ránu a pak hned řev. Letím nahoru, malá uřvaná, na 4 místech krvavej jazyk od zubů. Po 10 min, když už se uklidnila, tak jsem z ní vypáčila, že dělala kotrmelec na posteli - bohužel přes krátkou stranu ☹ Rozplácla se jak široká, tak dlouhá a mě málem omývali, protože už jsem jí viděla se zlomeným vazem.

sarka11
27. lis 2012

Dnes v noci jsem měla chuť vystřelit toho mladšího, usnul až ve 23h a v 00.25 už byl vzhůru a průběžně řval, brblal a zase řval až do 3.40, no a v 6.45 mi zvonil budík, abych vypravila staršího do školky 😖 Takže jsem se dneska zase báječně vyspala 😀

mataharyy
27. lis 2012

No to já bych v životě neudělala, vystřelit děti na Mars...! Já bych tam klidně vystřelila sebe, na pár hodiny denně 😉 😀

mataharyy
27. lis 2012

@ivaanka Ano, ne jednou mě probudilo podezřelé ticho, jenž nikdy nevěstí nic dobrého, no a když k tomu tichu je i venku sníh, zima a to i v kuchyni... Mledej mi v šest hodin ráno odemkl dveře a utekl na zahradu v pyžamu a volal na sousedy (bez bačkorek, jak jináč) 😅 Teď mě pravidelně oba budí v rozmezí od půl páté do šesté, občas si říkám že bych dala duši za to kdyby se šli ven projít 😀 😀

kitinka76
27. lis 2012

@mataharyy tak bacha ať na Marsu nepotkáš ty naše roztomilé dětičky 😀 😀 😀

mataharyy
27. lis 2012

@kitinka76 Není Mars rozdělen na sekci pro "háďata" a sekci "relaxační zóna pro rodiče"?? 😕 😕 Asi napíšu tamní vládě, ať to kouká vyřešit, jináč tam na dovolenou nepojedu 😀

ivaanka
27. lis 2012

@mataharyy Ano, podezřelé ticho, to je přesně ono 😀 Po podezřelém tichu totiž následuje z 99% řev a trhání vlasů, samozřejmě obojí moje 😀
Tak akce se zahradou už máme za sebou, dvakrát jsem je ráno našla pyžamkách na zahradě, samozřejmě bez botů a to mladší zatím leze po čtyřech, mokří, zmrzlí, divím se, že to vůbec přežili 🙂 Od té doby zamykáme a klíče schováváme 🙂

mataharyy
27. lis 2012

@ivaanka Jo, my jsme taky pak začali ukládat klíče tak vysoko, aby je nemohl sundat 😀 No teď kdyby odešli, tak mě asi trefí šlak, hledat je po sídlišti, ta představa mě deprimuje...
Jináč ano, vlasy a řev, ještě bych dodala tlučení hlavy o zeď 😎

vladla
27. lis 2012

@mataharyy klíčů a hlavně hledání jich,to nás teprve čeká a trochu se toho děsím!
Jak je nás doma víc,tak se pořád něco hledá,ale každý se ptá mě jestli nevím kde to je?! 😀

mataharyy
27. lis 2012

@vladla jo, ta já to mám za sebou jednou, teď jsme v tom podruhé a za pár měsíců, až porodím a dítě začne být akční, dám si to do třetice... Kdepak, opakování je matka moudrosti 😀 Nejhorší je, jak jsou ty děti pak organizované, když jedno něco nezvládá (co se záškodnických prací týká) druhé mu přeochotně pomůže 😀 😀

korcula
27. lis 2012

krásný téma🙂
a jo podezřeklé ticho je vždy podezřelé🙂

k těm krémům... děti na sebe vypatlali celej velkej sudocrem.... myslela jsme že to z nich nedostanu😀 a jinak si zamlouvám taky dovolenou na marsu, ale tu zonu pro rodiče😀

vladla
27. lis 2012

@mataharyy Já to právě s těmi klíčemi od starších dětí neznám,ale ta malinká je takový všetečný pošuk...všechno jí zajímá...děs! 😀
nechala jsi si říct jestli to bude kluk nebo holka?

mataharyy
27. lis 2012

@vladla Jo, nechala, tak vím, že to budu mít jako ty, jen s menším věkovým rozestupem a v modrém 😀 😀 Jo ono každé dítě má svou doménu, ale jak jsem zjistila, rádi se nechají přiučit na kde co 😎

elvira
27. lis 2012

Díky za téma. Ze zvědavosti jsem nakoukla a hned je mi líp.
Mám doma zatím jen jednoho raubíře, ale někdy je to fakt na jeho vystřelení na Mars.
Bylo by mi brzo smutno. 😀