Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

monyliny
5. pro 2012

@blahova_andrea Mě tam taky nepustí,musím ho přemlouvat.Nakukuju stejně jako ty 🙂 A tuhle,když zívnul,tak jsem mu rychle do pusinky prstem zajela a vypadá,že nám poroste hned druhá nahoře 🙂 To budou Vánoce 🙂

blahova_andrea
5. pro 2012

@monyliny mě teda v tomto zase uklidňuje to, že budeme mít všechny rarášky. když jsou tu ti starší, tak o tom nejmladším skoro nevíme. takže kdyby rostly fakt zoubky, jak přítel tipuje, tak ho děti dostatečně přes den rozptýlí a nebude to taková katastrofa 😀

pepibubu
autor
5. pro 2012

holky zbytečný příspěvky od radky jsem smazala, působilo to na mě že se chce jen hádat...

janka
5. pro 2012

Holky diky za historky, moc jsem se pobavila. 😀
Ze nejsem jedina kdo vyrazi do obchodu bez penezenky, ze chvili trvalo, nez vubec doslo, ze mam dite a nesmim na nej zapominat.... a vubec, taky bych ji poslala na Mars. Ale ma(me) toho za sebou hodne, takze ji hodne veci toleruji.

Ale nez se narodila, taky jsem byla salamistka: neporizovat nic, co kdybych to nepotrebovala 🙂 A ani jsem nic nepodedila. A tak se stalo, ze kdyz se narodila predcasne a v nedeli odpoledne nas pousteli z porodnice s tim, ze ji mam vazit pred a po kojeni a podle toho dokrmovat, ja nemela jedinou lahvicku, ani vahu atd... Jeste ze bydlime v Praze a manzela jsem mohla poslat na nakup. 😅
Nebyt toho ze mela zdravotni problemy (kazdou chvili modrala), tak bych dokrmovani (odsavacku, lahvicky a vahu) neresila a jenom ji kojila... Jo a jeste jsem zvazovala koupi monitoru, kdyz byla tak modra 😎 ale u nas to stejne nemelo smysl. Ona nemela problem, ze by nedychala, ale opacne, ona mela nekdy i 80 dechu za minutu! Proste je to individualni.

blahova_andrea
5. pro 2012

@janka já taky rodila předčasně, ještě z porodnice jsem řešila kočár a matraci do postýlky. kojení nám pak doma taky nešlo a přítel letěl do obchodu, kde byla jedna poslední lahvička, protože bylo před vánoci. čekalo se na inventuru, tak nedoplňovali zboží 😀 holt někdo má vše pořízeno měsíc po objevení // a někdo dohání co se dá ještě po porodu 😀

kitinka76
5. pro 2012

@vladla tak to je blbý... u nás ze začátku byly taky trochu problémy, ale to spíš, že je z domu zvyklá na něco jiného a u nás platí moje pravidla!!! ale manžel stál v tomto při mě a mladá si zvykla 😉

blahova_andrea
5. pro 2012

@kitinka76 přesně jak píšeš!

vlaru
5. pro 2012

Noooo, teď když nad tím přemýšlím, tak musím říct i druhou stránku. Nám se Andulka narodila po termínu, takže jsem měla připraveno "všechno", ale byly komplikace s jizvou po sekci, musela jsem odsávat a neměla jsem odsávačku - přítel ji kupoval v lékárně. A to jsem ji nechtěla. Nechtěla jsem ani drahý teploměr a taky jsem ho nakonec koupila a ráda a už když jsem pořizovala výbavu, tak jsme v náhlém popudu pořídili i chůvičku a tu jsme zapnuli jen jednou... takže jsem taky neodhadla co bude třeba a co ne 😉

vladla
5. pro 2012

@kitinka76 Já mám také jiná pravidla a priority než bejvalka,ale bohužel manžel se jí dost bál a myslím si,že bojí.Takže co řekla to udělal.Prostě mu srala na hlavu a on si to nechal líbit.Důvod? holka je chudinka a nemá to s matkou lehké.Ježiš vždyď s ní žil,bydlel,spal,rozvedl se a on jí pořád omlouval!!!To mi hlava nebrala.
Ale to by jsi musela znát podrobnosti,takto se to špatně popisuje!
.Ale už jsem zase rozčílená.
Prostě mě štve,že manžel nestojí za mnou!!! 😝

blahova_andrea
5. pro 2012

@vladla to se ti vůbec nedivím. to by mě štvalo taky! a děsně! nevím jestli bych to skousla. to, že jsme s přítelem proti ex za jedno je jedna z mála našich světlých chvil v potemnělých dnech 😀

denisia
5. pro 2012

@vladla to ta chapem, ta podpora by tam mala byt ...

denisia
5. pro 2012

Ideme na Mikulassku, dufam, ze maly bude potom v noci spat ....

bocinka
5. pro 2012

@miawa téda, klobouk dolů před tebou.... brácha měl asi strach, ne? 😕 😕

radka8888
5. pro 2012

@monyliny No mozna, ze jsme trochu urejpane obe ne? 🙂

miawa
5. pro 2012

@bocinka Tak strach, ono snad ani z čeho. Maty je normální kluk, jen je s ním trochu víc starostí, a taky nervů. 😖 Brácha spíš nikdy o žádné dítě nestál a z jeho strany to byl opravdu "omyl". 😕

Jako někdy to je peklo, už jsem chtěla zase kupovat tu letenku na Mars, co jsme strávili hodinu nad převody jednotek a teď se učí ještě sčítání pod sebou a vůbec to nechápe. 😖 Ale právě mě teda odrovnal, nemůže napsat dopis Ježíškovi. Zaprvé proto, že Ježíšek neexistuje. A za druhé proto, že kdyby ještě viděl nějakou reklamu na hračky, tak by to nemohl připsat. 😀

renatalen
5. pro 2012

Tak u nás už byl Mikuláš s čerty a andělem. Domík byl statečnej, Adrianka řekla Mikulášovi ahoj, ale jak spatřila čerty, málem se mi vyšplhala na hlavu 😀 . A to se tak těšila...
Holky, nehádejte se kvůli monitoru. Já byla jediná z okolí, kdo si ho pořídili, někdo ho chce, někdo ne. Musim říct, že jsem si ho pořizovala spíš pro sebe, jinak bych asi byla přilepená na postýlce a poslouchala, jestli dýchají. Známá měla na začátku těhu koupenej už i kolotoč nad postýlku, což jsem zase já nechápala 😀. Já měla to štěstí, že postýlku jsme měli půjčenou, kočár taky, povlečení poděděný, vaničku koupili naši, plínky zase manželovo rodiče... Takže na mě byla autosedačka a výbava do porodnice.
Oblečení nemáme bohužel po kom dědit, takže sem tam něco nové, na malou ale většina věcí z bazárku. Nebudu kupovat jedny tepláky za 200, když můžu mít za tu cenu třeba čtvery, že 😀 Furt říkám, že bych chtěla mít tolik oblečení jako moje děti🙂, sobě jsem si něco nekoupila ani nepamatuju... Manžel je na tom podobně🙂 On si totiž sám nic nekoupí.

renatalen
5. pro 2012

@latte007 u četby tvého zážitku s monitorem jsem se málem počůrala smíchy 😀 😀 😀

vladla
5. pro 2012

Tak máme po nadílce.Verča brečela,řekla básničku a v pohodě.Ale já jsem z toho nějaká utahaná. 😀

bohuli
5. pro 2012

Začala jsem číst knížku : Klub nasraných rodičů!, po pár stránkách to vypadá celkem slibně, téma pro Antimatky jak stvořené 🙂 Nečetli jste to někdo?

denisia
5. pro 2012

tak ak nas Domca nebude mat po mikulasskej nocne mory, tak uz nikdy ... reval jak tur 😀 samozrejme ziadna basnicka ani pesnicka nehrozila, esteze Seb sa ho zastal a zaspieval i za neho...
@bohuli tak precitaj este par stranok a daj vediet, drahy bude potrebovat nieco pre mna pod stromcek 😀 😀 😀

miawa
5. pro 2012

U nás nadílka byla taková, že jsem dala sladkosti na balkon. Ještě dostal svítící domeček. Akorát Mikuláš není a musí stále zdůrazňovat, že není. A vůbec nechápal, proč dělám udivenou, že přišel Mikuláš, když ten Mikuláš vlastně jsem já. 😀

Ale po třech dnech jsem se dostala ke slepení lineckého cukroví a o víkendu budu pokračovat s pečením. 🙂

renatalen
6. pro 2012

To byla zase príma noc 😖 , nesnášim kašel. Jdu vařit cibuli, nebo se ta naše malá ukašle 😠

pepibubu
autor
6. pro 2012

@renatalen zkus olejový zábal nebo tzv. prsní mast.....

vladla
6. pro 2012

@bohuli Už ten název knížky se mi líbí. 😀

vladla
6. pro 2012

@miawa mě čeká zítra pečení dortu k 1. narozeninám. 😝
Takže mám o patlání postaráno. 😀

renatalen
6. pro 2012

@pepibubu Při minulém kašli jsem koupila prsní mast. Jdu na ni. Cibulový čaj se vaří a ještě jsem dala do sklenice dělat cibulový sirup. Jestli tohle nezabere, tak už asi nic 😀

vladla
6. pro 2012

@renatalen U nás kašle ta nejstarší.Vařím jí lipový čaj,ale tu cibuli zkusím taky. 😉

vladla
6. pro 2012

Jinak dnes odpol. mě čekají ve škole rodičáky... 😒

pepibubu
autor
6. pro 2012

@vladla dneska? divný datum, ne?

vladla
6. pro 2012

@pepibubu No taky bych to čekala v lednu před vysvědčením.Ta menší má jakoby konzultační hodiny ohledně učení a ta starší,protože jede začátkem ledna na lyžák se školou,tak nějaké povídání k tomu.