Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

jancip
7. pro 2012

@pepibubu Zrovna nad tím založením nového tématu přemýšlím, jen co jsem zapnula počítač. A dívám se, že někdo měl stejný nápad už včera🙂

evelp
7. pro 2012

seč nerada, ale taky to tak občas mám....sice bych se přímo nehlásila na antimatku- ale jak říkalo již několik mých kamarádek-nejsme stroje 🙂

vlaru
7. pro 2012

Teda já dneska jen valím oči, Aninka se probudila a smála se, najedla se, přebalila jsem jí a pořád se smála, hrála si a smála se, pak si chvilku mnula oči a byla malounko protivná, tak jsem jí dala do postýlky a ona se zavrtala do peřinky a usnula. Asi se stanu supermatkou a začnu rozdávat rady na všechny diskuze, že jak se to tedy má dělat, aby byl režim, protože ten je přeci důležitý. 😀 😀
Já snad dneska konečně dožehlím a třeba konečně upeču něco sladkého pro tatínka. 😵
Tedy akorát jsme se servaly u odsávání. 😎

vlaru
7. pro 2012

@vladla Tak jak vypadá dort? 😉

vlaru
7. pro 2012

@pepibubu 😉 a to já předtím dlouho říkala, že si myslím, že je to nesmysl... a přitom taková přirozenost... 🙂

monyliny
7. pro 2012

@xuxie 😀 😀

monyliny
7. pro 2012

@kitinka76 😀 😀 Šikovná holčička🙂

monyliny
7. pro 2012

@vlaru S kým jsi se servala u odsávání s taťkou nebo s Aninkou? 😀 Dělám si srandu 😀

monyliny
7. pro 2012

@vladla Ty jo ,ty jsi fakt šikulka 😎 Pak písni,jak jsi spokojená s výsledkem 🙂

evaviki
7. pro 2012

@vlaru jj, mat take ditko, taky je ze mne supermatka 🙂 ja vzdy hovorim, ze ak ma niekto naozaj zlobive dite, tak druhe neplanuje.. 😀
Inak na margo tych historiek - kupili sme nove auto, maly mal vtedy rok a pol, ani naaahodou ma nenapadlo, ze na tom novom vacsom aute dosahne na kliku.. No dociahol.. Ja si to palim po dalnici v levym pruhu 140,ked mi zrazu zacne svietit kontrolka otvorenych dveri.. V prvej chvili som si myslela, ze mi sibe, pak se ozvala moja kmotra, ktora s nim sedela vzadu, ze maly otevrel dvere.. Tak sa odputala a drzala ich, kym sa mi nepodarilo dostat sa do odstavneho pruhu (zrovna trojprudova cast dalnice, vyjazd z prahy, takze plno aut) a zastavit.. No klepala som sa par minut, kym som bola schopna pokracovat dal.. 🙂

vlaru
7. pro 2012

@monyliny My jsme s přítelem ale jinak taky pěkní "italové", už jsme si říkali, že se musíme mírnit. Jsme snad schopní se i porvat, když máme echt vztek. 😠 Naštěstí je to stejně rychle vždycky pryč... 🙂

vlaru
7. pro 2012

@evaviki teda ale mi až naskočila husí kůže. 😉 To jsou ale potvůrky šikovné...

tak pište holky, ať vím, co ještě čekat 😀

evaviki
7. pro 2012

@vlaru ja mam same take adrenalinove historky.. Radejinpsat vsechno ani nebudu, by na mna poslali socialku 🙂 zial, maly cca do 3 rokov nemal ziadny pud sebazachovy.. Teraz uz je to lepsie, ale i tak mam obcas pocit, ze sa prizabije.. :-/

monyliny
7. pro 2012

@vlaru 😉 My to taky umíme při hádce roztočit 😉 Myslím,že jsou hádky tak nějak+- u všech stejný 🙂

monyliny
7. pro 2012

@evaviki Mě by snad trefil šlak-fuj,jen ta představa mě děsí 🙂

renatalen
7. pro 2012

@vladla Ty seš teda šikovná! Já jsem, milé dámy, "kvůli vám" minule spálila jednu várku cukroví 😀 😀 😀
Noc jsme přežili, byl jen jeden záchvat kašle. A světe div se, pro malou šel tatínek 😉

vladla
7. pro 2012

@vlaru Piškot je hotový a chladí se venku na zápraží,tak doufám,že mi ho tam sousedovic kocour neožere! 🙂

vladla
7. pro 2012

@monyliny Co se týče hádek....tak u nás vždy vypěnim já,protože už to třeba nevydržím a musí to ven!! 🙂 Nejhorší je,že to manžel dokáže tak vyhrotit a hlavně se vrací do minulosti co jsem udělala neudělala.....naštve se,vezme děti třeba na kolo,jako že já jsem hrozná manželka....,ale za dva dny třeba příjde a řekne,ano měla jsi pravdu!
Sakra to na to nemůže přijít hned?! 😀 😀
A nejvíc mě vytočí,když prohlásí...ale já ti k tomu nemám co říct! 😠

vladla
7. pro 2012

Jo a odpol. jdeme k profi fotografce,takže mezi pečením a promazáváním musím vyžehlit hadry co budeme mít na sobě a dát se nějak do kupy,abych nevypadala jako servaná matka!! 😀

monyliny
7. pro 2012

@vladla Taky plánujem profi fotografa,ale až po výplatě 😉 Tak ať se fotky povedou 😉 Já mám pocit,že poslední dobou vybuchuji jen já,jsem nějaká nevyrovnaná 😀 Manžel ví jak na mě a umí mě roztočit jak káču-hl.když řekne,že to povím,postrádá logiku 😠 A nebo kouká u hádky na telku a ignorace největší, zabíjela bych 😀

renatalen
7. pro 2012

@vladla fotky budou určitě suprový. My jsme teď nechali vyfotit dětičky spolu, tak jsem zvědavá...
Tak to mě vytočí manžel tím, že když jsem na něj já naštvaná, tak on se naštve na mě, protože já přece nemám důvod být naštvaná 😀 . No chápete to 😀 ???

kitinka76
7. pro 2012

@vladla jestli se dort povede, tak nám hoď fotku, hospodyňko 😉

kitinka76
7. pro 2012

@monyliny u nás né 😢 já se hádám ráda, pročistí to vzduch 🙂 ale s manželem se nedá... na všechno mi řekne hmmm, nebo máš pravdu miláčku 😖

vladla
7. pro 2012

@kitinka76 hodím i když se nepovede.Protože jsem taková antikuchtička!! 😀

pepibubu
autor
7. pro 2012

holky my se s chlapem nehádáme pro zásadní věci, ale zásadně pro blbosti.... včera mě vytočil - jsme jak u vyžranýho krámu a já nevěděla co k večeři, tak jsem mu volala (vezl Pepu na zpívání, nakonec autem,) a on "aha, takže se ti nechce nic dělat..." no nezabily byste ho?

Nakonec teda přivezl pizzu ale i tak...

vladla
7. pro 2012

K tomu fotografovi jdu sama s holkama.V plánu jsem měla tedy jen tu nejmenší,ale nakonec se mi to rozleželo a beru s sebou i ty dvě starší. Aby byly ségry pohromadě! 😉 Na manžela jsem v tomto směru naštvaná.Včera večer mi řekl...ani jsi mi neřekla,abych šel s váma.
Byli jsme totiž loni taky u profi foťáka,měla jsem z toho dobrý pocit,že jsme tam všichni.Nikdy jsem neměla pocit,že by to manželovi vadilo....a když jsem se objednávala na dnešek,tak sousedka mi řekla,že u nich manžel povídal,že to minule byl opruz,ale že tam byla pěkná fotografka,tak to tam prý bylo nakonec k vydržení! 😒
To on neví,že mi to ta sousedka naprášila.
A aby mi nevyčetl,že jsem mu neřekla,tak jsem mu před chvíli poslala sms jestli nechce jít s námi.Čekám co napíše a pak mu vpálím důvod,proč jsem ho nepozvala taky.

vladla
7. pro 2012

Tak už volal a že nepůjde,že je to narychlo! 😀

vladla
7. pro 2012

@pepibubu musejí mít milion keců okolo!Znám!! 😉

renatalen
7. pro 2012

@pepibubu chlap no... Když se narodil Domík, tak jsem jako správná antimatka nic nestíhala a můj milý manžel mi to vytknul. Od té doby to neudělal 😀.
@vladla tak to už by byl asi na Marsu tohle se dovědět... 😝

vladla
7. pro 2012

@renatalen Pošlu ho k nebožce na Pluto!!! 😀 😀