Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

monyliny
9. pro 2012

@cervena_vila 😀 Já dělám v dětském kolektivu,měla jsem vši snad 5krát za dospělost.Děs 😝

blondynka400
9. pro 2012

@cervena_vila jsme se překlikla a vidím tebe zde. Ty a antimatka jo? 😕 😀 😀 😀

cervena_vila
9. pro 2012

@blondynka400 Byla jsem zvědavá, je to tu vtipný 😉

pepibubu
autor
10. pro 2012

Ahoj děfčata....

Tak jsem včera chtěla být hodná maminka, a dala jsem vplen těsto na perníčky... Ano, chlapce to bavilo, kašlu na to, že perníčky nejsou jak ze žurnálu, ale z čeho mě mohlo trefit, bylo jejich hádání se, kdo zrovna bude vykrajovat a vyvalovat.... vál máme jen jeden, váleček taky, takže jsem chtěla logicky že z jednoho vyválenýho jeden a z dalšího druhej... Ten řev byl ukrutnej, a zařekla jsem se, že zase dlouho podobnou blbost už neudělám.

Kdo ale kvokal blahem nad chlapci, byl tatínek. Občas mám pocit, že sám sebe považuje za Super Tátu, protože mě vždcky vychovává, at na ně nejsem ošklivá, ať nejsem sprostá (občas to prostě nejde,) že chudáci děti když tohle ode mě slyší.... Takže abonmá na Mars dostane asi především on. 😀

zlatelevizeedna
10. pro 2012

Vidim, ze ve volnych chvilich by bylo dobre procist to tady od zacatku, at vim, co me jeste ceka😀.

vladla
10. pro 2012

Hezký den! 🙂
@pepibubu U nás s pečením něco obdobného!Vždy jsem nabuzená a chci si s holkama udělat třeba hezké odpol.....ale pak se u linky mačkáme,strkáme do sebe,zakopáváme a když vidím,jak to matlají!! 😀 😀
Verča mi minule vzala kus těsta co jsem měla na perníčky,že jsde vymodelovat sněhuláka.
Takže si těsto položila na zem....no vytříno jsem neměla.....na těstě nalepené co se dalo.Od vlasů až po různé drobky.Samy víte,jak podlaha po celodenním vaření a pečení v kuchyni vypadá. 😀 Jestli ne,pak jste supermatky a nemáte tu co dělat!!! 😀 😀 😀
Nakonec toho sněhuláka vzala a mrskla mi ho na plech.No zvedal se mi žaludek,jen jsem se na něj podívala!! 😀

mataharyy
10. pro 2012

@pepibubu No tak to chápu, naše mikro paneláková kuchyně taky včera zažila to, co ještě nikdy 😀 Krom toho že mi stále přepínali váhu, takže chvíli jsem vážila na gram, pak mililitry, pak pinty, aůů no a bílky které jsem si poctivě dávala stranou, na dnešní ořechové hvězdičky v nestřeženém okamžiku ukořistilo to hádě a rozlilo je po kuchyni, tak jsem to měla i s "krasobruslařskou" vsuvkou, to pak bylo nadávek 😎 Už se těším na dnešek 🙄

kitinka76
10. pro 2012

u nás byl víkend v poho, starší odjela za kámoškou a mladší si šla pro Mikuláše k macešce (tatova nová partnerka) a já jako správná antimatka trochu uklidila a zalehla na gauč k telce 😅
jinak jak tu dočítam diskuzi, tak se už deset minut drbu na hlavě. Nějaký podmíněný reflex či co. Někdo řekne VEŠ a já se začnu drbat 😀 😀 😀

pepibubu
autor
10. pro 2012

@kitinka76 jéééé jak já se těším, až budou kluci větší a nebudou mě vyžadovat 24/7

vlaru
10. pro 2012

Jééé, já zatím peču "nudně" sama, Aninka se zatím zmůže jen na nějaké to pištění ze země 😀 (je mi jasné, že už příští rok si za tento výrok nafackuju) 😀

vlaru
10. pro 2012

@vladla U nás by tedy rozhodně musel mít vlastní plech, podle podle podlahy jsem antimatka jako vyšitá 😀

vladla
10. pro 2012

@kitinka76 VEŠ 😀 😀 😀

renatalen
10. pro 2012

Včera u nás pekla moje maminka, synáček náš malej jí ochotně asistoval. Musím říct, že na tom byla s nervama stejně jako já 😀 . Ale hurááá, je dopečíno, teď to JEN slepit a ozdobit 😎
@vladla já jsem se tak nasmála 😀 😀 😀
@pepibubu rada pro pečení: koupit druhý váleček. U nás byl ten samý řev. Já nevím, jak může někdo považovat pečení s dětmi za radost. Asi proto, že to nikdy nedělal 😝

pepibubu
autor
10. pro 2012

@renatalen prd.... Další pečení až budou ve škole, do tý doby po nocích... Jen SuperTaťka nechápal, proč mi to vadí..... Podle něj byli roztomilí (možná proto, že drtivou dobu z toho byl v Hornbachu pro materiál na kutění...)

pepibubu
autor
10. pro 2012

@renatalen v tom případě ale taky druhej vál a druhý nervy 😀

renatalen
10. pro 2012

@pepibubu u nás si vystačíme se stolem. Jen ty nervy by to asi chtělo dvoje 😀 . Včera mi chtěla malá pomáhat s mazáním, naštěstí to vzdala 😀

vladla
10. pro 2012

@renatalen Promazávání mě ještě čeká.A čokoládu na namáčení mi sežerou dřív než se stihne rozpustit! 😀

monyliny
10. pro 2012

@vladla Mňamky,mňamky😀 😀 😀

monyliny
10. pro 2012

@kitinka76 Jsem ti jich pár poslala,aby jsi měla společnost,když jsi tak samotinká,opuštěná 😀 😀

monyliny
10. pro 2012

Opět mi od rána běží pračka-to zas taťka bude mít řečí,kolik vody proteče a ta spotřeba-jo,ale on na tu svojí plešatou hlavu žádnou veš nenaláká 🙂 Jinak já mám poslední dobou doma klídek-děti jsou hodný,upečeno už skoro mám,tak se asi odhlásím z klubu antimatek 🙂 😉

zzuzinda
10. pro 2012

Jéé, holky, jdu si sem postěžovat, že jsem hrozná matka, když jsem na nervy z pečení s háďatama a koukám, nejsem v tom sama!!! Každý rok si říkám, jaký to bude krásný, že budeme spolu péct, letos i s Barunkou a každý rok z otho mám tik 😉 Včera jsme dělali banánové kuličky s kokosem, Bára to rozsypávala (to by mi ani nevadilo), ale vyhazovala kuličky, Adam z nich dělal patvary, pak jsme dělali další, Adam skákal na židli,a ž posouval stolek, Bára žrala po hrstech lentilky na ozdobu, Adam taky, prali se o ně, letnilky všude, mouka všude, máma pod stolem, táta v posteli usnul (myslela jsem, že ho zakousnu), prostě krásná adventní neděle. A ve finále mi z toho cukroví skoro nic nezbylo a to má být na besídku, musím ho shcovat asi za komín. A to jsou oba hadi nemocní, co by dělali, kdyby byli zdraví....Musím ještě vykrajovat, nevím, jestli to neudělám tajně,a ž usnou 🙂 Ale je to zase baví, tak jim to nechce upřít. Jinak my válečky máme pro každého jeden, vykrajovátek spoustu, ale stejně se budou prát....A mazat budu asi jen sebe, zavnitř🙂 Vypiju rum na cukroví!!!

kitinka76
10. pro 2012

@vladla zase se drbu 🙄

monyliny
10. pro 2012

@zzuzinda Jsi mě rozesmála 😀

kitinka76
10. pro 2012

@monyliny jen si tu havěť nech, já budu radši opuštěná 😉

zzuzinda
10. pro 2012

@monyliny To jsem ráda. Já se taky smála, když jsem to psala, ale včera jsem kvetla vzteky🙂

pepibubu
autor
10. pro 2012

Zuzi tak to kluci jsou větší, Pepovi 4 a 1/4 a Martin 2 a 1/2. takže vzdorné batole.... A Pepa asi aby nezůstal pozadu nebo nevím...

vladla
10. pro 2012

@kitinka76 😀 😀

kitinka76
10. pro 2012

jednou jsme byli na letním táboře pro maminky s dětmi a pod kuchyň se nastěhoval jezevec. Musel se chudák vystěhovat, protože jezevci jsou jak známo nevrlí a s malýma dětma nešel dohromady 😉 jenže mu zapomněli říct, že si má sbalit i blechy 😀 😀 😀 a přesně podle hesla "to jsou blechy psí, ty na člověka nejdou" byl do tří dnů zablešený celý tábor 😀 😀 😀

cervena_vila
10. pro 2012

Moje mládě miluje mouku. Takže dodržet recept nejde, pořád přisypává. Asi proto mám perníčky, kterými by se dalo řezat sklo 😀 (tvary nezmiňuju). Ale vždycky ponoří ruce po lokty do piksly s moukou a pak už to lítá. Pro tyhle případy mám přichystaný vysavač. Vlastně ho nikdy neuklízím. Vlastně ho nemám kam uklidit...

vladla
10. pro 2012

@cervena_vila Z toho mi naštěstí holky vyrostly a malinká ještě nedosáhne na stůl!! 😀