Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

vladla
22. led 2013

Byla jsem se ptát na tu antikoncepci...připadá v úvahu Mirena,ale 6000 Kč 😝
Ale asi investuji. 😕

kitinka76
22. led 2013

@vladla pak už jedině jak v tom vtipu... roky brala místo antikoncepce antidepresíva.... sice měla spoustu dětí, ale bylo jí to jedno 😀 😀 😀 😀

monyliny
22. led 2013

@vladla Ahoj děvčata.K té antikoncepci-já snad budu uvažovat o podvázání vejcovodů 😕 A nebo?Že by šel manžel?...... 😉 Já bych tam musela zůstat pár dní a nesmím zvedat těžké věci a chlapi to mají vše v pohodě a ani nemusí zůstat v nemocnici,hned je pustí 😅 Jenže peníze 🙄
@kitinka76 Brzy se dej do kupy.Hnus-střevní chřipka.Já ji měla na začátku těhu a nesměla jsem nic brát.Byl to očistec,byla jsem slabá jak papír.Nevěděla jsem,co dřív nasměrovat k záchodové míse 😀

zzuzinda
22. led 2013

@vladla Já mám Mirenu, když se ty peníze ropočítají,t ak to nevyjde o moc dráž než tabletky. Mě vyhovuje. Měla jsem jí i po Adamovi a taky dobrý.
@kitinka76 😀 To je dobrý 😀

vladla
22. led 2013

@kitinka76 😀 😀 ...říkají mi flegmatik a mě je to úplně jedno!! 😉
Jo a ještě jeden vtip:
Večer jsem se ptala...zrcadlo zrcadlo kdo je na světě nejkrásnější?A zrcadlo pořád ještě vyjmenovává!!! 😀 😀

zzuzinda
22. led 2013

U nás se už dostonává. Adam sice ještě chytil impetigo, tak mažeme jako diví, do školky ještě dnes a zítra nepůjde, ale do školky v přírodě může! Tak jsem zvědavá. Já už z toho začínám mít kopřivku. JAk jsem se těšila, začínám se teĎ bát. Bára ještě chrchlá a teče jí z nosu, ale je to lepší. Jo a děti se mi asi zbláznily. Včera a zatím i dnes jsou zlatí. Nezlobí, poslouchají, ječí jen v mírně zvýšené hladině hluku...Nechápu to. Nechápu, ale užívám si to, ono je to brzy přejde 😉

vladla
22. led 2013

@zzuzinda asi si jí dám!Co zavádění...nebolí..nepříjemnosti.Prý se mnou má jít manžel,protože nebudu moct řídit. 😨

kitinka76
22. led 2013

@monyliny já mám na povdvázání vypsanou žádanku, půjdu začátkem března... ale trochu se bojim. A co peníze?? U chlapů je to drahé??? U ženských je to prý hrazené pojišťovnou, teda kromě poplatku za špitál. Můj chlap dělal původně ramena, že půjde on, ale skutek utek. Šak by byl poloviční chlap kdyby střílel slepýma 😅

zzuzinda
22. led 2013

@vladla Zavádění žádné drama. Nepříjemný to je. Ale dá se to. Po prvním zavedení jsem šla pěšky s kočárkem z kOšíř na Pankrác, protože Adámek hezky spinkal. Podruhé jsem s sebou měla babi, protože jsem měl aobě děti s sebou a bylo to v pohodě, zajeli jsme si do Ikey a v klidu jsme se nadlábli, nakoupili.

vladla
22. led 2013

@kitinka76 😀 😀 😀

vladla
22. led 2013

@zzuzinda Jo jsem rozhodnutá.Dám si jí.
Deset let jsem nic nebrala,tak se vás ptám jako debil!! 😀 😀

vladla
22. led 2013

@zzuzinda Oni by se taky nepodělali!!
Chlapi zatracení!! 😀 😀

monyliny
22. led 2013

@kitinka76 Vážně,tak já se na to zkusím zeptat u mudry.Ale nevím,jestli to hradí pojišťovna,když máš 3 a více dětí 😉 tak já asi do toho nespadám.Jinak se platí od8- 15000,-Záleží na místě.

kitinka76
22. led 2013

@monyliny já mám děti jen dvě a gynekolog mi tvrdil, že na rozdíl od okolních států je to zdarma 😅 no radši se ještě poptám ve špitále

renatalen
22. led 2013

@kitinka76 Tak to fakt nezávidím. Střevní chřipka je prevít 😠

monyliny
22. led 2013

@kitinka76 Fakt?Tak ,kdyby se neplatilo,šla bych do toho asi taky. ☹ Jen že,já tak nějak doufám,že by jsme měli ještě jedno mimi.Ale to doma neprojde ☹

kitinka76
22. led 2013

@monyliny u nás je to naopak.... doufá manžel 😅 ale nejsou na to peníze. On má dvě děti z prvního manželství a já mám taky dvě. Chdák by ze své výplaty musel živit manželku, tři děti (páč otec těch mých je adept na vystřelení na Pluto) a platit alimenty na svoje dvě 😒 navíc jezdí kamionem a byla bych pořád na všechno sama ☹

kitinka76
22. led 2013

@renatalen to je 😅 včera jsem došla z práce a šly jsme s Tete do obchodu. Najednou mi zakručelo v břiše a já říkám "honem domů, nebo bude ostuda" tak tak jsem doběhla 😠

monyliny
22. led 2013

@kitinka76 Aha 🙂 Samota je hrozná,pamatuji si,že jsem byla také na vše sama,když ex jezdil jako tvůj manžel 😒

monyliny
22. led 2013

No a přidáváme se opět k marodům.Marí se mi dnes vrátila ze školy z horečkou a má kašel-no hrozný ☹

vladla
23. led 2013

@monyliny Oplácíme pohlazení.Ať se brzy uzdravíte!! 😉

monyliny
23. led 2013

@vladla Děkujeme,určitě pomůže 🙂

vladla
23. led 2013

@monyliny Včera jsem do dětí nacpala druhou dávku homeo,tak jsem zvědavá jestli ty chřipky přečkáme. 😵

vladla
23. led 2013

Tak zítra jdu na tu Mirenu! 🙂

monyliny
23. led 2013

@vladla Budu držet palečky,pak písni,jaký to bylo a jak funguje 😀 Jaký homeo dáváš?já se cítím taky nějak nic moc a Marí už má 39 ☹ Tak že zítra jdu s ní k lékaři-ach jo ☹

vladla
23. led 2013

@monyliny Dávám Osccillococcinum.Nebo jak přesně se to píše.Je to jako prevence,ale i když nemoc už probíhá.Tam je pak větší dávkování.

kitinka76
24. led 2013

tak jsem se vrátila po střevní chřipce do práce a kolegyně se tváří jako bych měla minimálně mor 😒 no starší dcera pro změnu vstávala s teplotou a rýmičkou, vypadá to na nějakou virozu.... a teď jsem mluvila s dr a má hodně špatné krevní testy kvůli borelce a musí se znovu přeléčit antibiotikama 😒

pepibubu
autor
24. led 2013

ahoj holky, hele sterilizace je od loňského dubna zdarma, jen vám musí být 21 a jinak nic.... prostě chcete, budete to mít.... Já ještě jedno chci, ale tak za dva roky nakonec, a vzhledem ke dvěma sekcím už bude sekce třetí, tak přitom jim chci říct, ať to udělaj rovnou.....

monyliny
24. led 2013

@kitinka76 No koukám,že to řádí pěkně.Chudák holka,kdy měla boreliózu?Marí se z horeček vyklubal zánět průdušek ☹ A abych neměla málo lítání,tak dnes malej 38 a kašel.Tak že pro změnu zítra k dr.s ním ☹

monyliny
24. led 2013

@vladla Tak co ,jak se cítíš jako chráněná 😀