Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

zzuzinda
28. led 2013

@vladla Je to fakt hnus. V noci tak plakala a přes den taky, ani si nehraje, jen chce chovat. Jen se vyhrabeme z jedné choroby, tak máme další. Než jel Adam na školku v přírodě, léčili jsme mu impetigo, taky si užil - a měl opar pod nosem a pěknej, tak od něj asi virus přeskočil na Báru a udělal jí tohle. Měla jsem jít dnes ke kadeřnici a na mani kůru, ale nemohla jsem Báru takhle nechat babičce, tak doufám, že ve čtvrtek už jí bude líp a budu jí moct s babi nechat. Už aby tahle zima skončila. A ty afty, to je fakt bonus 😠

monyliny
28. led 2013

@zzuzinda Chudinka malá ☹ To vypadá na herpetickou angínu ☹ Je to mrcha hnusná bolavá☹Nic na ní není,protože je virová,jen vymazávat pusinku ☹ Ať se brzy uleví a posíláme pohlazení.

vladla
28. led 2013

@zzuzinda
@monyliny je hrozný,když dětičky takhle trpí.Ono stačí jen zoubky,jak jsou okňápané,uplakané,bolí je to a nemůžou nic. 😢
Tak ať se jim brzy uleví!!

monyliny
29. led 2013

@zzuzinda Tak co,jak je Barunce? ☹

zzuzinda
29. led 2013

@monyliny
@vladla Díky. Bára v noci hezky spinkala, vzbudila se jen asi 2x a hned si lehla a spinkala dál. A ráno zase hrozně plakala. Ale teď se to zdá lepší. Tak uvidíme. Jazýček nemá tak oteklý jako včera. Pusinu mažeme, naštěstí hodně pije a snaží se i něco sníst.

monyliny
29. led 2013

@zzuzinda Tak snad už bude lépe a lépe.Posílám pohlazení 🙂

zzuzinda
29. led 2013

@monyliny Doufám, díky moc.

vladla
29. led 2013

@zzuzinda ahoj,tak hlavně,že pije.Kažou chvilkou to bude lepší a lepší! 😉

vladla
29. led 2013

@monyliny a co Prokůpek?Antibiotika zabrala?

monyliny
29. led 2013

@vladla Ještě teplotuje a kňourá,hučí(asi mi praskne hlava),ale vypadá už lépe 🙂 Uvidíme zítra,jinak prý máme přijít k dr.Ale děkuji za optání 😉 😉 Co u Vás,dobrý?

zzuzinda
29. led 2013

@vladla Sand bude. Je to náročný.
@monyliny Taky si "užíváte", co? Tak ať je malému líp, tyhle teploty, to je děs.

vladla
29. led 2013

@monyliny U nás ťuk ťuk dobrý.Doufám,že se tomu vyhneme.
Příští týden jdu s Lucinkou na rehabilitaci,má křivá táda.Chodily jsme asi před čtyřmi lety,dělá třiktát týdně atletiku a stejně se to nelepší. 😒 Navíc ta co s ní tu rehabilitaci prováděla mi nepřišla nějak extra.....tak snad tam bude někdo jiný.

vladla
29. led 2013

U těch větších dětí je to marození lepší...tedy v tom smyslu,že si řeknou co a kde je to bolí.U mrňat to tak bohužel není.Ale celkově je to samozřejmě na prd! 😒

kitinka76
29. led 2013

@zzuzinda chuďátko malunké ☹ doufám, že jí bude brzo líp 😉

kitinka76
29. led 2013

@vladla jejda, mame to tu všichni pěknou sebranku marodů 😒

zzuzinda
29. led 2013

@kitinka76 Díky, vypadá to, že dnes je to o fous lepší. I když pláče je pořád dost 😒

pepibubu
autor
29. led 2013

přidávám se k marodům.... Martin mi prohorečkoval celou noc a trápí ho suchý kašel.

vladla
29. led 2013

@pepibubu ahoj,tak ať to netrvá dlouho a jste brzy v pořádku!

monyliny
29. led 2013

@vladla
@pepibubu
@kitinka76
@zzuzinda Zkrátka hoooodně zdravíčka všem 🙂

kitinka76
29. led 2013

@monyliny děkujeme!!! Terez je teď vzácně vpořádku.... asi už dlouho neměli výtvarku nebo co 😀 😀 😀 zato Tinka je uplně chcíplá 😒

kitinka76
29. led 2013

a s tou výtvarkou... mají takovou úču, co jednou přilepila Terez k čemusi tavnou pistolí, podruhé něco vysvětlovala a rozmáchla se štětcem a Terez měla modrou batiku od ofinky až na prsa (v oku to bylo nejlepší!!) a na vycházce dostala od této učitelky haluzí do čela.... no moc v oblibě výtvarku nemá.... 😀

monyliny
29. led 2013

@kitinka76 Nééé-Fakt?😀Tak to není ani možný😀Ještě,že učí výtvarku a nepůsobí v zákl.vojenským výcviku nebo tak něco😀

kitinka76
29. led 2013

@monyliny fakt 😉 na tom čele měla slušnou bouli!! Procházeli někde pod stromem, učitelka držela větev a nejednou ji z ničeho nic pustlia. A zrovna když šla Tete. Jeden čas ji dokonce podezřívala, že to dělá naschvál 😅

pepibubu
autor
29. led 2013

@monyliny DÍKY MOC, A PŘIDÁVÁM SE k přání i ostatním.

vladla
29. led 2013

@kitinka76 😀 😀 má štěstí,že jí nemá na více předmětů!Nebo jo? 😉

kitinka76
29. led 2013

@vladla NEEEE!! jen na výtvarku 😅

renatalen
29. led 2013

Holky, přeju brzké uzdravení všem nemocným dětičkám!!! My se zatím držíme!

vladla
30. led 2013

Hezký den,jak je drobkům?! 🙂

renatalen
30. led 2013

Ženy, do zápisu se asi zbláááznííím! Nic nechce dělat, všechno buď umí nebo se mu nechce. 😠 Jen naučit ho vázat kličku byl nadlidský úkol. To jsem fakt zvědavá, kdo se s ním bude učit, až bude ve škole, když na to ani jeden nemáme nervy 😅

blahova_andrea
30. led 2013

ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla. miška je zas nemocnej, naročnej víkend s nevlastníma dětičkama za námi a táta nám odfrčel na služebku, tak je konečně klidněji. teda já ty víkendy s třemi dětmi dávám čím dál hůř ☹