Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

renatalen
26. únor 2013

@kitinka76 Tak nějak. Normálně jednou běžela z kopce dolů a samozřejmě žuchanec. Za chvilku koukám, že se jí vybarvuje pod okem móňo. A to spadla na trávě a široko daleko nic jen tráva 😅

monyliny
27. únor 2013

Jóó tak to znám....Marí -tříletá si kráčí po cestičce zakopla-obličejem přímo na kámen.Ještě štěstí,že měla na očích sluneční brýlečky-zřejmě ji zachránili oko.Byli pěkně křáplí a Marí to odnesla jen se škrábancem,ale dodnes má jizvičku.Pak jela na odrážedle po chodníku a byla tam prasklina v asfaltu....Přelítla s motorkou na obličej-no,co budu povídat,ve mě by se krve nedořezali.Marí měla krev snad všude a během chvíle místo očí škvírečky a nos modrofialovou bambuli... ☹ Fuj....

vladla
27. únor 2013

Ahojky!!
Od úrazů raději pryč!! 😉
Tak jsme měly pár karambolů a když si na to vzpomenu,tak se mi ještě dnes zastavuje srdce!! 🙂

monyliny
27. únor 2013

@vladla jojo 😉

simonceli
28. únor 2013

Ahoj holky, tak jsem tu chvilku nebyla. Bylo toho moc..... Co nového?

vladla
28. únor 2013

@simonceli Ahoj u nás naštěstí nic nového!! 😉
Děti nemarodí,tak snad do jara vydržíme bez chřipky.
Dopoledne má Verča se školou bruslení a mám za úkol se na ní jít podívat! 😀 😀
Co nového u vás?

simonceli
28. únor 2013

@vladla U nás se stalo docela dost věcí. Ne zrovna příjemných. Ale naštěstí je Kája už zdravá a to je to hlavní.
Dcerka se musí podporovat, se chce před mamkou vytáhnout, to je správné 😀 Jinak dělám čepičku z toho vzorku, co jsi mi poradila, zatím to vypadá dobře, ale není moc času,tak snad do jara bude hotová....

vladla
28. únor 2013

@simonceli Jo jsem na ní zvědavá,jak bude šmatlat po ledě.Já včera doháčkovala další zimní čapku. 😀 Hnědo oranžovou.Vlastně opačné barvy...jako mám tu zimní v albíčku.
Až budeš mít hotovo,přilož foto.Jakou kombinaci barev jsi zvolila?

simonceli
28. únor 2013

@vladla zatím dělám takovou tyrkys a s čím to udělám nevim... 😀

vladla
28. únor 2013

@simonceli Včera mi přišly objednané klubíčka a ještě čekám na knoflíky.Tak se těším! 😀

monyliny
28. únor 2013

Krásný den Vám přeji 🙂 U nás rutina.Malému rostou tři zuby najednou,už aby byly venku....jinak se z toho hučení a vztekání zblázním.Chci jaro!!!!!Chci ven,nechci inverze!!!!! 😠

vladla
28. únor 2013

@monyliny Už aby se to začlo zelenat a šlo se rýpat v zemi kolem kytiček! 😉

vladla
28. únor 2013

@simonceli teď jsem viděla kominaci tyrkys s lososovou.A vypadalo to moc pěkně. 😉

simonceli
28. únor 2013

@vladla tak asi vyzkouším.... díy za tip

monyliny
28. únor 2013

@vladla Tak takové věci sem ani nepiš 😀 Tiše,ale opravdu jen tiše závidím....je to můj sen-mít domeček,zahrádku.... 😵 Ale nevím,zda se svým mužem se ještě na něco zmůžeme.Manžel má strach se zadlužovat-což chápu,ale bez toho to asi nepůjde.Já bych šla klidně i odtud pryč,ale zase co práce.Tady máme oba jistotu-aspoň já(jsem státní zaměstnanec)Jéééé,rýpat se v zemi-kytičky,vůně zeminy.... 😵 KRÁSA 😉

vladla
1. bře 2013

@monyliny no těším se na to moc. 🙂 Kávička na sluníčku... 😀

kitinka76
1. bře 2013

@vladla já už mám knoflíky doma!! 😉

kitinka76
1. bře 2013

@monyliny
@vladla rýpání v hlíně nesnáším!!! mám jen na balkoně truhlík s bylinkama 🙂
Pro moji omluvu - vyrostla jsem uprostřed vinohradů s motykou v ruce místo chrastítka 😠 ani víno už radši nepiju a zajdu si do hospody na pivo 😅

kitinka76
1. bře 2013

jinak bych dnes vyslala na mars zaměstnance české pošty 🙂 nebožtík mi psal v neděli, že v pondělí pošle alíky a ti pošťáci darební mi je někde zašantročili!!! 😀 😀 😀 😀 nebo že by byl zakopaný pes někde jinde??? 😀 😀 😀

znmatenka76
1. bře 2013

@kitinka76 to znam me to byvaly posila uz dva roky a stale nic takze bakani postaci😉

kitinka76
1. bře 2013

@znmatenka76 podáme hromadnou stížnost na pošťáky co nenosí složenky 😉 😀 😀 😀

vladla
1. bře 2013

@kitinka76 Mě přišly včera a už mám jeden na čapce! 😀

kitinka76
1. bře 2013

@vladla já začala pro Tete bolerko, tak dva přijdou tam 😵 a další na kytičkové gumičky...

renatalen
1. bře 2013

@kitinka76 také nesnáším rýpání v hlíně :D, kvůli dětem se ale obětuji a zasadím cibuli, mrkev a řepu :D.
Jinak holky, vy jste tak šikovný! Já mám rozmalovaná dvě trika a nějak se nemohu dokopat je dodělat 😅

kitinka76
1. bře 2013

@renatalen já teď dudu muset namalovat na černé legíny a černé triko kostru 😅 mám čas do května, ale napřed musím to triko koupit (legíny máme) kde kupuješ jednobarevné trička?? když se mi poštěstí tak v Kiku, ale nemají pořád ani všechny barvy....

kitinka76
1. bře 2013

@renatalen já se loni překonala a zasadila na balkon i dva keříky cherry rajčátek 😀 😀 😀

monyliny
1. bře 2013

Já taky aspoň pro můj dobrý pocit vysazuji truhlíky na balkóně-muškátky,už se těším.A bylinky bych taky chtěla zkusit,ale mám okna na západ,tak snad půjdou. 🙂Jinak se tady normálně začnu stydět a snad na stará kolena se naučím nějakou ruční práci😀

renatalen
1. bře 2013

@kitinka76 Trika nakupuji v Kiku. Nebo na netu na MMB, tam se dají taky sehnat, ale to musí člověk hledat. Na co kostru? 😅

kitinka76
1. bře 2013

@renatalen na mrtvou nevěstu.... bude s tím v květnu vystupovat 😅

vladla
1. bře 2013

Právě ode mne odjíždí ta kamarádka a opět dítě nepřipoutané! 😠