Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

renatalen
8. bře 2013

@monyliny Též držím palečky a myslím na Prokůpka...

kitinka76
8. bře 2013

@monyliny mám holčičky, tak nevím... ale nepodceňovala bych to ☹ pak napiš, držíme pěsti!!!

monyliny
8. bře 2013

@vladla
@kitinka76
@renatalen Holky děkuju,jste zlatý....Jedna maminka mi napsala,že s tím má zkušenost a že je to zapařený z plen 😕 Prokůpek nikdy podrážděnou prdelku neměl,tak jsem se divila,že to má jen na kuličkách...prý,že se to stává,že její chlapeček to měl několikrát taky...Doporučila mi IMAZOL mast a pokud do dvou dnů nezabere,tak zajít k dr.Tak uvidíme.Řekla bych,že už to má o malinko lepší ani není plačtivý 🙂 Omlouvám se,jsem matka plašan.... 😅 Osvěta na internetu vládne a já si vždy přečtu,co by to mohlo být a pak panikařím....

vladla
8. bře 2013

@monyliny Bude to dobrý.Nezměnila jsi třeba zančku plínek?Nebo je možné,jak baští,že měl třeba dráždivější moč nebo ee. 😉

monyliny
8. bře 2013

@vladla Už je fajn...Má to jen lehce narůžovělý 🙂 IMAZOL zabral.U dcery a i u malého zkušenost s opruzeninami nemám,proto mě překvapilo,že ji měl a navíc jen na varlátkách...je možné,že to bylo z moče nebo ee😀ržím dietu a jím víc ovoce a malý se tím pádem taky víc zdravě láduje😀 Díky🙂

renatalen
9. bře 2013

@monyliny Tak to je dobře, že už je to lepší. Já zažila opruzeniny u malé. Měla je po čípkách na teplotu! Vůbec jsem netušila, že něco takovýho nás může potkat 😒 . I teď když má delší dobu teplotu, tak se mi po lécích trošku oprudí...

vladla
9. bře 2013
renatalen
9. bře 2013

@vladla Ta je naprosto úúúžasná!!!

vladla
9. bře 2013

Ahoooj!!!
Co MDŽ? Já dostala orchidej,že prý karafiáty neměli! 😀

monyliny
9. bře 2013

@vladla Nádherná 😀

simonceli
9. bře 2013

Ahoj holky, u nás je veselo, dneska jel Radek na svůj první trénink a je v nemocnici. Zítra si ho jedu vyzvednout do Břeclavi. Vykloubené prsty, naražené ruce, noha a slabý otřes mozku. Chvilku byl v bezvědomí. No já asi nebudu mít nikdy klid. Fungl nová motorka roztřískaná.
@vladla krásná čepička. Já na MDŽ dostala peníze, že si mám něco jít koupit, že nemá čas nikde nic shánět.

renatalen
9. bře 2013

@simonceli Ty jo, tak to je síla. To bych fakt nezvládla mít muže s takovým prima koníčkem nebo snad zaměstnáním?
Holky já dostala k MDŽ pusu, ten můj na kytky moc neni 😀

vladla
9. bře 2013

@simonceli První trénink?!To ta sezona pěkně začíná! 😒
Tak pevné nervy a manželovi zdraví!! 😉 Jako sport je to hezký,ale....

Naštěstí ten můj takovým sportům neholduje! 🙂

simonceli
9. bře 2013

@renatalen no trochu ho to i živí, ale jezdí od 4 let, takže nepočítám s tím, že by toho nechal. Ale tohle nic proti těm pádům co jsem zažila na vlastní oči.
@vladla děkuji... myslím, že týden v klidu vydrží, pak chytne roupy...

bronia13
9. bře 2013

wow super tema - ak sa mozem pridat, ja mojich by som tiez aspon 3 krat za den vystrelila na mesiac a niekedy aj viacej 😉 je sobota poobede a my s manzelom upratujeme cely byt a predtym prisla suseda ci sa mozu ist k nim hrat - jeeeeej super, uz su tam 2 hodiny takze bez problemov mozeme upratovat a nik tu (zatial) nerobi bordel 😀 😎

vladla
10. bře 2013

@bronia13 Ahoj,taky si užívám...zrovna mám doma jen jedno dítě,které doufám za chvíli půjde spát a já budu mít klid na uklízení! 😀

monyliny
10. bře 2013

Ahojky...u nás nedělní klid. Špuntík zrovna usnul a my relaxujeme....Ještě mě sice čeká prádlo na žehlení,ale to dám😀Jinak k MDŽ jsem dostala kytičku a hubana...tak mě potěšil taťka🙂

monyliny
10. bře 2013

@simonceli Ty voho,,,tak ať je brzy doma a v cajku...mě by ranila mrtvice 😀

vladla
10. bře 2013

Ahoj u nás taky nedělní pohodička.Tak abych se nenudila,převlékám peřiny a už mi frčí jedna pračka.To žehlení mě taky asi dns ještě čeká,aby měli doma v čem chodit! 🙂

simonceli
10. bře 2013

Ahoj holky, tak jsem si dneska dovezla taťku domů. podepsal revers a už mě tu otravuje, abych ho opatrovala. 😀 😀 Cesta byla dobrá, jelo se v pohodě. Jinak teda Břeclavská nemocnice je něco. Ani mu neudělali RTG ruky, on ji má nateklou a modrou, jen hlavy a krku. Jinak nic. Ani léky které bere pravidelně mu nezajistili jak to tak bývá..... No tak jsme jeli k nám do nemocnice a hned má na ruce ortézu a dostal léky, kdyby náhodou....
@monyliny asi jsem si už zvykla za ty roky co závodí.....

renatalen
10. bře 2013

Ahoj holky, mě přepadla nějaká uklízecí... Včera jsem dětem vygruntovala pokojít, dnes kuchyň (dokonce jsem umyla celou kuchyňskou linku, i skleničky, což jsem ani na Vánoce nedělala ) 😀 , zítra mám v plánu obývák 😀
@simonceli To seš dobrá, že sis zvykla. Ještě že mám můj drahý bezpečné zájmy 😅

monyliny
11. bře 2013

Ahoj holky ..přeji krásný den🙂Já se na to žehlení včera vyprdla,ale dnes mě to nemine...Prokůpek už má kulky v pořádku 😀 ,ale Marí zase marodí...To už snad ani není možný...jen kolem ní něco proletí a má to...Od čt 38,nasadila jsem oscillo a klid dva dny,pak jí začali bolet nohy a zase zvýšené teploty.Teď jsem jí našla čep na mandli,tak že zítra k dr.- se už na to ....... 😅
@simonceli To mi připomíná tu naší Mosteckou nemocnici-taky samý odborník... 😀

vladla
12. bře 2013

@monyliny Ahojky,tak to koukejte vymarodit!Posílám Marí pohlazení! 🙂

kvetinaina
12. bře 2013

@ivaanka Pane, jo, tomu říkám zachovat klidnou hlavu.

kitinka76
12. bře 2013

@simonceli jo naše nemocnice je špičková!!! dceři udělali rentgen nohy, že má asi zlomenou patní kost a pak se na ten snímek nikdo 14 dnů nepodíval 😠 jasně že zlomená byla 😠 😠
a já tam lezu za čtrnáct dní na operaci... tak kdyby jsme se už neviděly 😅

monyliny
12. bře 2013

@kitinka76 😀😀Tak budeme držet palce,ať vše dobře dopadne.S čím jdeš? 😒

monyliny
12. bře 2013

@vladla děkuju🙂Tak je to pro změnu angína 😖 Ale jinak vypadá zdravě,až na ty teploty-ani v krku jí nebolí.... 🙂Pěkný den 🙂

kitinka76
12. bře 2013

@monyliny s podvozkem 😅 rozhodla jsem se pro tu sterilizaci. Dneska jsem byla na krvi a EKG. Hodinu jsem seděla na interně pak mi během dvou minut natočili EKG a řekli, že si mám zítra dojít vysedět frontu na výsledky. Nevystělila bys je aspoň na měsíc 😠

vladla
12. bře 2013

kitinka76 Taky přeji,aby vše proběhlo hladce a vrátila ses! 🙂

kitinka76
12. bře 2013

@monyliny co jsem holky poslala na týden k babičce na hory, tak jsou zdravé jak řípa 🙂 ale Tete chce jít o víkendu na bazén (s maceškou, nebožtíkem a sestřičkou) a kryťák v Břeclavi je na stejné urovni jako naše nemocnice.... během dvou měsíců co chodila plavat se školou nasbírala plíseň, bradavice a završila to zánětem kůže.... 🙄