Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

vladla
14. kvě 2013

Mám 48 kg a rychle promrznu! 😀 😀

monyliny
14. kvě 2013

@kitinka76 😀 Měsíce praxe- v maskování jsem profík 😀

kitinka76
15. kvě 2013

@vladla jůů, sekla jsem se jenom o tři kila 😉 😀 😀 😀
@monyliny já se svůj špek a podbradek ještě maskovat nenaučila ☹

mborlova
15. kvě 2013

Zdravím všechny 🙂 Smím se přidat do diskuze? Jako antimatka si připadám dost často! Pořídila jsem si po 12 letech další dítko a pořád to nějak nemůžu vydejchat 😀 I když jsem z tý mojí kočky nadšená a užívám si, že mám teď holčičku, tak už nějak nemám nervy na to brečení, vztekání, nespání atd.

renatalen
15. kvě 2013

@kitinka76 Tam ty mrchy pampelišky trochu vybledly po vyprání žlučovým mýdlem. Taky bych to přemalovala, ale na třeba na sametový tepláky to fakt nejde :D

renatalen
15. kvě 2013

@vladla taky jsem mělal 47 kilo, teď mám 56 a je mi fajn, už mě má co hřát :D

monyliny
15. kvě 2013

@kitinka76 Co to? 😕 Já žádný špek a podbradek na fotkách neviděla🙂tak že Buď žádný nemáš 😉 A nebo jsi stejný profík v maskování jako já 😀 A navíc-já mít 70 kg,tak jsem šťastná jako blecha 🙂

monyliny
15. kvě 2013

@renatalen No tak mě hřeje toho nějak moc,bohužel,i když jsou vedra 😀

blahova_andrea
15. kvě 2013

páni...pod 50 kg jsem měla naposledy snad na střední 😀 já teda číslo na váze klidně vydejchám, ale kéž by bylo jinak vytvarované a nejlíp i z jiného materiálu 😀

terez27
15. kvě 2013

@mborlova tak to jsi na tom naprosto stejne jako ja🙂 ja jen to druhe mela uz po 8 letech🙂 priznam se,ze prvni rok jsem si pripadala,ze muj zivot skoncil,mela jsem vycitky jak jsem hrozna matka atd. No,skvela zprava je,ze od roka je to mnohem mnohem lepsi...nerikam,ze uplne super,ale s nechodicim nemluvnetem se to neda srovnavat,uz je to dost casto i sranda🙂 takze vydrz jeste 5mesicu

blahova_andrea
15. kvě 2013

@terez27 a jak jsi se cítila u první? já se totiž cítila a občas cítím jako nemožná matka už u prvního. nedovedu si ani představit mít po více x letech další

kitinka76
15. kvě 2013

@blahova_andrea já jsem nemožná pořád 😉 Tinku jsem zapomněla ve školce, Terez zase na tréninku 😅 v telefonu mám upomínky uplně na všechno 😀 😀 😀

blahova_andrea
15. kvě 2013

@kitinka76 i po tolika letech praxe? takže nejsem divná? 😀 no to jsi mě potěšila.

eeefffaaa
15. kvě 2013

Ahoj maminky,
muzu se k vam občas pridat?? mam dva kluky blizko od sebe a prijde mi ze poslední dobou nejak selhavam...navíc ten mladsi je dost zivi a u niceho nevydrzi...když mu reknu bez si chvili hrat sam ja uvarim a pak si budeme hrat spolu,tak ne porad jen chodi provokuje dela všechno co nemá no a ja pak uz nemam ani naladu s nim něco delat...pak když jsou oba spolu jsou jak ukriceny paviani,neposlouchaji a porad se postuchuji...jsem často dost hotova a psychicky vycerpana...a nejhorsi je to,ze třeba ani jednou za pul roku si je ani jedna babicka nevezme třeba na vikend...manželova mama je učitelka cely prázdniny volny,casto volno i v roce,porad říká muzi jak se doma nudi,ale nikdy si je nevezme ani třeba k nam neprijede na noc,jeste je nikdy ani nehlidala sama bez nas,moje mamka ta je občas hlida když potrebujeme něco s muzem zaridit,ale to je malokdy...pripadam si uplne neschopna

terez27
15. kvě 2013

@blahova_andrea no,to byla prave uplne jina situace-za prve mi bylo 20 a to clovek bere vsechno uplne jinak,takze nevyspani mi nevadilo a starost o dite jsem brala tak nejak easy stylem🙂 ,za druhe jsem na ni byla sama,takze mi naopak diky tomu,ze jsem mela dite a dokazala sem se o nej sama postarat dodavalo velkou sebejistotu,kterou jsem predtim vibec nemela...vedela jsem,ze se musim spolehnout jen sama na sebe a brala to jako samozrejmost...ted mam muze,ktery se vsim pomuze,vim,ze kdyz si mu budu stezovat, tak me bude utesovat,takze jsem lehce rozmazlena,protoze Adelka je opravdu hodna,Natalka byla mnohem narocnejsi

terez27
15. kvě 2013

@eeefffaaa tak 2deti brzo po sobe to by me zabilo🙂 a s tou babickou to teda nechapu,to je dost divny chovani

terez27
15. kvě 2013

@eeefffaaa a neschopna teda rozhodne nejsi, ja jsem kolikrat psychicky vycerpana ze 2deti 8let po sobe,natoz tak jak to mas ty

eeefffaaa
15. kvě 2013

@terez27 jak pises s tim ze když si byla mladsi a zvládala jsi to lip,tak to presne rikam ja porad s vym kamaradkam,porad slycham,jaky jsme blazni takhle "brzy"mit deti ze oni nejdriv po 30ti letech,to zas nechapu ja,protoze jim porad rikam,ze na to uz bych asi nemela nervy,kor kdyby to bylo první dite,nedovedu si to představit....

jj muzova mama je dosti pohodlna,je ji 48 let!! a porad říká,ze uz ma rada ten svůj klid,spis je to vymluva a moc se ji do toho nechce,protoze clovek kterymu je 48 let to nemůže myslet tohle vazne,jako chápu třeba moji mamu,ktery je 60let a leci se s depresemi,ale ona...navíc ji porad rikam,at třeba prijede na noc k nam a jen tak na zkousku aby videla jak by to pak zvládala třeba na vikend a ona mi na to rekne,ze vychovala dva kluky takze vi jak to chodi 😀 no a staršímu budou 4 roky v lete a ještě tam nikdy na prázdniny nebyl,ted rikala,ze by si vzala kdzyztak jen staršího,jenze oni jsou na sebe tak zvykly,ze jeden by rval tam a druhy doma,takze jsem ji hned rekla,ze oba,ze nechci aby cely vikend zase prorvali a hlavne nechapu proc by si nemohla vzit oba,mladsimu uz je přes dva roky takze uz taky s nim tak práce neni

eeefffaaa
15. kvě 2013

@terez27 diky,ale pripadam si uplne nemozna,ze se jim nevěnuju jak bych mela,jenze ja jsem taky jen clovek a cas na odpocinek absolutne zadny...po vecerech a když odpoledne maldsi spi delam ještě praci,mam na starosti eshop jedne prodejny se zdravou vyzivou,takze kolikrat jdu spat po pulnoci...navíc mladsi je dost vzteklej a urvanej,coz mi taky moc neprida...a když s nima muz jede na tri hodky o vikendu k babicce tak je to hrzne kratky navíc stejne třeba varim..prave si pripadam hrozna i v tom,ze bych chtěla aby si je babicky aspoň občas vzali a ja si trochu odpočinula

terez27
15. kvě 2013

@eeefffaaa to mas pravdu,ja jsem rada,ze od tak od 32uz budu mit klid...predstava mit to vse pred sebou...brrr...tak ten starsi alespon ted pujde do skolky,ne?nebo uz chodi...to je podle mne velka pomoc

blahova_andrea
15. kvě 2013

@eeefffaaa soucítím s tebou. já mám teda jen jedno, ale pomoc taky skoro žádnou, jen v nejnutnějších případech a taky mi jde hlava kolem. mít tak jednou za týden 2hodinky jen pro sebe a svůj relax a zábavu, co?

eeefffaaa
15. kvě 2013

@terez27 jj chodi od zari minulého roku,ale chodil do prosince po obede,jelikoz je to dost mamanek a asi po mesici se zacal pocuravat,takze na plno chodi od ledna,ale stejne kluci jsou často nemocni,ted jak bylo to blby počasí navíc starsi něco vždycky prinese ze skolky,takze stejne byl skoro proad doma...jj je to pomoc,to hadani a rvani slysim jen od 15h do 20h 😀 uz to není od rana,ale jak pisu maldsi je dost urvanej normalne,jak není po jeho je zle,je povahou tvrda palice navíc je to beran,a je to fakt znat 😀 maldsi je spis klidnej,rozumnej,necha si rict,ale co je ve skolce je dost rozjetej..muj muz když je hlida když jdu třeba ke kadernici tak po trech hodinách prijdu všude bordel,skoro neuvari ani testoviny a zoufale mi říká,ze nechapu jak to všechno muzu zvládat a mit navíc ještě porad uklizeno 😀 v nedeli uz se tesi do prace

blahova_andrea
15. kvě 2013

@terez27 jé, tak to se máš. nám sice domů taky chodí spát táta, ale postěžovat si nemám komu, pomoc taky žádnou už ani nečekám. takže jako by mi bylo 20 a byla jsem na vše sama. jen se cítím na 50 😀

blahova_andrea
15. kvě 2013

@eeefffaaa to máte fakt divnou babičku. to je spíš pohodlnost a nezájem.

eeefffaaa
15. kvě 2013

@blahova_andrea jj ja bych třeba brala kdyby si je muzova mama třeba jednou za tri mesice vzala na vikend a my mohli mit s muzem jen cas pro sebe,jit do kina,tam jsme nebyli snad 4 roky nebo proste jen tak byt sami..ja vim ty deti jsme chteli,ale když tady často ctu na konikovi jak si babicky berou i několika mesicni deti na vikend ,to ani nevedi co mají jaka je to pomoc a jejich nervy se zase trochu daji dohromady,ale ja se toho snad nikdy nedockam 🙂

terez27
15. kvě 2013

@blahova_andrea no,to chapu teda,to je na prd...ja mela v tech 20tu vyhodu,ze jsem bydlela u rodicu,takze jsem ji vecer uspala a trada za zabavou,takze to bylo taky o necem jinym

blahova_andrea
15. kvě 2013

@eeefffaaa vůbec nejsi hrozná, že si přeješ něčí pomoc. to jsme potom hrozné všechny 😀 navíc jsi obdivuhodná, že k tomu ještě pracuješ. já mám od miminka nespavce a tu chvilku, co spí si dám kafe a napíšu vám sem holky moje a nebo jdu vařit a uklízet. večer usínám do hodiny po prckovi, nedovedu si představit ještě něco do půlnoci tvořit.

eeefffaaa
15. kvě 2013

@blahova_andrea ano jak pises spis velky nezajem..kluci ji ještě dneska když tam prijede rikaji této,protoze jak na ji malo vidi tak nejsou zvykly ze je to babicka...moje mama ji říká,ze ani nevi o co prichazi,ze ty kluci ji tak rychle vyrostou a ona ani nepostřehne ze mela maly vnuky,at si to uziva,ale ona to bere asi jinak...a s tim vekem to mam taky tak,taky si pripadam jako stara,vycucana kyksa 😀

terez27
15. kvě 2013

Tak to si taky vubec neumim predstavit jeste vecer pracovat,jsem rada ze mam klid🙂

blahova_andrea
15. kvě 2013

jj, znám to. je potřeba mít i čas sami dva. my si tak jednou, někdy dvakrát do roka utrhneme trošku času, ale je třeba to plánovat přesně a předem, protože hlídá moje mamča, která je teda dost časově vytížená a ještě i nemocná. takže člověk ji ani moc zatěžovat nechce. přítelovi rodiče jsou kapitola pro sebe. oni by si malého i klidně vzali (si myslím), ale my se poznali až v jeho 8m a vidíme je jen 1x za dva týdny na 2-3h, takže malej na ně není skoro zvyklej. naštěstí není mamánek, takže by ho určitě zvládli zabavit a obstarat, ale zatím se do toho nikdo nehrneme. spíš chceme o prázdninách zkusit právě nechat ho tam odpo a jet pryč a pak třeba jednu noc než ho tam necháme na víkend. ale to si taky nejdřív bude muset udělat přítel volno, aby se mnou strávil to odpo a to bude asi větší problém než domluvit to hlídání ☹