Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

pepibubu
autor
15. dub 2014

@bludiicka i kdepak, jen to chce hledat, a jsme i "separe" v soukromé diskusi 🙂

bludiicka
15. dub 2014

@pepibubu a muzu k vám??🙂

lenkaef
16. dub 2014

@bludiicka ahoj na str.86 klikni na odkaz a jsi u nás.🙂

mataharyy
16. dub 2014

@lenkaef Tedy já klikám na odkaz a píše mi to, že stránka neexistuje ☹

lenkaef
16. dub 2014

@mataharyy povoleno už můžeš 🙂

mataharyy
16. dub 2014

@lenkaef Děkuji 🙂

uglyduckling
16. dub 2014

Ahoj děvčata 🙂 Pročetla jsem si pár stránek této diskuze a koukám, že jsem konečně našla to pravé pro mě 🙂 Jsem sice teprve v 10tém týdnu, ale než mimčo v kočárku mě rozněžní štěnátko 😀 Teda né, že bych se na to svoje netěšila, tož to zase jó, ale vadí mi, jak se najednou má přestat točit můj svět kvůli mě a má se začít točit jen kvůli jedné malé fazoli (zatím pracovní označení prďoly). Najednou bych neměla asi dělat nic, kromě sezení doma a těšení se :( Za měsíc chci jet na sjíždění řeky ... reakce okolí ... no to snad nemyslíš vážně, a kde jako budeš spát, a nastydneš se a je to nebezpečné a blá blá blá ... a tuším, že takhle to bude až do fazolkových padesátin ... hlavně ať se spokojené dítě (chuj s matkou) 😀

eveluska
16. dub 2014

@uglyduckling hmmm, uplne ti rozumim, ja tyhle reakce nesnasela, pripadala jsem si jako inkubator 😝 co je komu po tom, delej, co chces, pohyb a aktivita je stejne nejzdravejsi 😉

uglyduckling
16. dub 2014

@eveluska Taky si tak občas připadám ... už ani nevím, jestli je to k smíchu nebo k pláči 😖

eveluska
16. dub 2014

@uglyduckling no spis je to k po....i, ale delej si proste co chces, dobry je taky lidem okolo o tehot. proste vubec nerikat, pokud to jde 😅

leniknumber11
16. dub 2014

ženy můžu k vám...i když nejsem ještě matka??s manželem teprve na dítěti pracujeme, mám nějaké zdravotní problémy, a jak tady píše některá o pár řádků nahoře, rozněžní mě spíše štěňátko než mimino..díky tlaku okolí mám občas samozřejmě pocit, že je se mnou něco špatně, po dítěti nějak extra netoužím, chci dítě hlavně z toho důvodu, že už nejsem nejmladší a taky, že mám úžasného manžela a ten kdyby nepředal svoje geny, zkušenosti a pohled na život dál, byl by to hřích!!já se spíše těším na těhotenství jako takové..jak se mění tělo co budu cítit atd..zvědavost no....bojím se na druhou stranu toho, že nás dítě tak pohltí, že nebudeme mít čas na sebe s manželem..že mezi nás vstoupí někdo díky komu nebude už úžasný sex, trávení volného času atd...no když tohle řeknu nahlas tak mě za to dost lidí odsoudí, at si dítě raději nepořizuji :-/ jsem opravdu takový hříšník???miluju svůj život, manžela a prostě se bojím....občas mám pocit že se rouhám a jako trest za to, nejsem ještě těhotná ☹

uglyduckling
16. dub 2014

@eveluska no já bych to ani moc vykládat nechtěla, ostatně já sama to stihla říct maximálně 5ti nejbliším lidem, a zbytek obstaral můj drahý choť, který se dme pýchou, že se mu to povedlo a z něj bude táta 😀 No nejraději bych ho za to pleštila, ale když on se raduje malý kluk, tak se ani vztekat nedokážu 😀

uglyduckling
16. dub 2014

@leniknumber11 Jsem na tom docela podobně 😀 Já jsem si dokonce uvědomila, že jsem ve svým 30ti letech ještě ani nepřebalovala a nekoupala žádné dítě a ani absolutně netuším jak na to. Tož nevím nevím jak to dopadne 😀 Můj muž si např. přečetl, že je nutné brát nějakou kyselinu listovou a to nejlépe ještě před početím. Hmmm, jsem v 10tém týdnu a dneska si teda beru první piluli. Asi mám hodně co zjišťovat a dohánět. Ale na druhou stranu nechci opustit "svůj" (=náš) dosavadní život a vzdát se ho ve prospěch někoho jiného. Ráda si užívám, bavím se, cestuju, mám ráda svůj klid i věci co mě stresují a hlavně, ráda si za sebe rozhoduju sama. Neumím si představit, že o tohle "privilegium" přijdu...

leniknumber11
16. dub 2014

@uglyduckling i ty jeden sobče 😀 bavit se a rozhodovat jen za sebe... 😀 já se toho děsím, asi přijde něco nového a třeba mě to totálně pohltí a budu žít jen pro děti...teď si to neumím představit moc...nejde mě ani přes pusu výrazy jako mimíško, těhule, ovulka, snažilka...žiji zatím jen pro sebe a manžela, rozebírala jsem to s ním a říkal že třeba to na mě přijde až budu mít svoje vlastní..taky vás tak iritují děcka jak ječí v supermarketech a kňourají....říkám si co když tak bude ječet i to moje...jakože určitě bude 🤐

uglyduckling
16. dub 2014

@leniknumber11 řvoucí děti na veřejnosti úplně nesnáším a vždycky v duchu proklínám ty "nezopovědné" matky co neumí utišit svoje dítě nebo ho nemůžou nechat doma když jsou shoppingovat 😀

zamilovanadonej
16. dub 2014

@uglyduckling Já mám děcka dvě, a stejně mi to taky vadí. Nebo tuhle v hospodě na záhrádce- 4 děcka lítají vrážejí do hostů a rodiče se tlemí. No bych jim jednu pleskla. Rodičům myslím.

pepibubu
autor
16. dub 2014

@uglyduckling
@leniknumber11 Vítejte holky 😀 Bejt antimatka, to je doživotní diagnóza :D a projevit se může i před tím, než jste samy matky 🙂

soleilll
18. dub 2014

Zdá se mi to, nebo soukromá diskuze už neexistuje..? Možná blbě hledám.

lenkaef
18. dub 2014

@soleilll zkus znovu kliknout mělo by to jít.🙂

palmolivka
22. dub 2014

Ahojky všem jak to tady čtu tak tu pláču smíchy co někteří dítka dovedou je to s nima boj co??? No a tohle všechno mě teprve čeká.... jen jsem zvědavá kdy :D Tak všem pevné nervy... 😀

lucina753
23. dub 2014

Jeeeee!!! 🙂 Bomba tema! Tady budu snad kazdej vecer az moji raubiry usnou. 😉 doma mam dva neposedy ( holka 1,5roku, syn zachvili 3roky).
Jednou jsem si tak udelala kafe, polozila na linku a sla jsem se vycurat (2 minuty dele to snad trvat ani nemuze). Prijdu do kuchyne, koukam syn na lince, vysypane chilli koreni, dam ho dolu, utru to a jedu si vypit kafe. Napiju se a.... holky to kafe mne prebralo tak, ze to vic ani neslo. On mi do toho nasypal to chilli tak, ze jsem si toho ani nevsimla rostak jeden. 😀 Podruhy mi zas nasypal kafe do spaget. Pokazdy neco vysypou, vylijou, naliju jim stavu do hrnku, prijdu do obyvaku, stava na stolku, oni se v tom patlaji. ☹ holka je hrozna nervacka, nejde ji treba panenku vybrat z kocarku, tak zacne nervacit vsim hadze o zem. Takze moje deti odstreluji na mesic kazdej den. 😀
Jo a rano mam skvely budicek kdyz na mne skacou. Nebo kdyz se mala zacne vztekat a do hlavy mi narazi nejaka hracka ktera ji zrovna nastvala. 😀

pepibubu
autor
23. dub 2014

@lucina753 ahoooooj, vítej, a napiš si Lence ( @lenkaef ) aby ti udělala přístup do soukromé diskuse 🙂 Tam si dobře zakvoknem :D

lucina753
23. dub 2014

Jeeee dekuju napisu. 🙂

lucina753
23. dub 2014

pepibubu asi postaci kdyz jsem napsala interni postu ze?

pepibubu
autor
24. dub 2014

@lucina753 určitě 🙂

mataharyy
2. čer 2014

Ahóóój 😀 😀

Jsem to tu nějak zanedbávala, ale dnes mám takovou radost, že se musím pochlubit. Včera jsem psala na ČČK ohledně jednoho kurzu a v devět ráno mi přišla odpověď že v sobotu v devět hodin ráno se mám dostavit a mám před sebou dvanáct vyučovacích hodin teorie a praxe základní normy zdravotnických znalostí 😵 😵 Huráááá, jediné co mi trochu hatí nadšení je, že jsem si nějak zmrvila koleno, tak snad mě to do soboty přejde, abych tam nepajdala 😀

mataharyy
4. čer 2014

Včera jsme byli v divadle Hybernia na pohádce "Sněhurka a sedm závodníků" a mohu vřele doporučit" Pobaví se děti i dospělí 🙂

ma_ia
4. čer 2014

Jak to, že jsem na vás, ženy, narazila až teď??? 🙂 Mám doma ročního prevíta a rozhodně patřím mezi vás, antimatky🙂 Mám doma malého teroristu, po nocích (a někdy i dnech, jo, proč to nepřiznat😀) jí vyhrožuju babyboxem, neskutečně mě točí mateřský plurál (!!!!!!!) a asi prostě vůbec nejsem ten maminkovský typ, co se rozplývá nad každým miminem v okolí. Mě mé dítě vlastně i celkem štve😀 Ženy, že v tom nejsem sama??? Ráda bych k vám i do soukromé diskuze, jestli můžu...

pepibubu
autor
20. čer 2014

@ma_ia napiš si o vstup @lenkaef a vítej k nám :D

vinkuca
21. čer 2014

jú, skvělé téma. Já se taky hlásím do party. Už jsem si myslela, že jsem divná jen já, že bych někdy své děti vystřeli někam do vesmíru. Neberte to holky ve zlém, ale vždy mě zahřeje u srdce, když čtu nebo vidím na ulici podobné situace či horší , že opravdu je to "všude stejné". Je mi najednou líp a říkám si , nejsem v tom sama. Nadevše je miluju, ale jsou momenty, kdy si říkám, že buď vyskočím z okna já nebo mé děti 😀. Dcerka 5 a syn 2 a 4 měsíce. Oba se opravdu hodně milujou, ´mají krásný sourozenecký vztah, ale když mají své dny, tak to stojí za to. Nejúžasnější je jejich kňourání a fňukání kvůli úplným zbytečnostem ☹ . Nejlepší je syn, který se naprosto vyžívá ve slůvku mamí, mamí, mamí, mamí, vždy když jdu něco dělat. Je jedno, že je někdo další v místnosti, zkrátka je to mamíííííííííííííííííííííííííííííí a k tomu kňourání, a když už od jedné činnosti odbíhám "1000krát" tak opravdu mám chuť utéct.
Děkuji za výborné téma. Nakoukla jsem na některé články a je mi opravdu líp. Potřebujeme to všechny. 😉 Díky holky 🙂