Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

vladla
30. led 2013

@renatalen Neboj to vzládnete.Proč by vás měl poslouchat,když paní učitelka to bude říkat jinak!! 😀
U nás je to často...buď ale paní učitelka říkala tohle nebo paní učitelka tomu vůbec nerozumí!! 😀 😀

vladla
30. led 2013

@blahova_andrea Já tu mám kolikrát čtyři a taky někdy melu z posledního! 😀

blahova_andrea
30. led 2013

@vladla když pro mě je dost velký rozdíl mít děti všechny z jednoho prostředí se stejnou výchovou a mít to namíchané. to pak nemá žádný systém, nic se nestíhá a jen lítám jak hadr na holi, děti si ani neužiju a jen dělám rozhodčího ☹ a to nepočítám toho čtvrtého zlobivce = přítele 😀

kitinka76
30. led 2013

@vladla taky se ti množí??? U nás se kolikrát v pátek večer zjeví nadlimitní počet dětí, ale do nedělního večera se zase vypaří 😀 😀 😀 😀 "Tetoooo, můžu u vás dneska spáááát???" je nejčastější otázka pátečního večera 😉

vladla
30. led 2013

@kitinka76 No jednou za čtrnáct dní víkend....manžel má z prvního dceru,takže jí tu máme.Ale já jí bytostně nemohu snést!!
Možná mě tu někdo za to odsoudí,protože je to dítě.....,ale nikomu nepřeji zažít ty nepříjomnosti a lži co vyváděla.Já jsem typ člověka co to nekousne. 😒

vladla
30. led 2013

@kitinka76 jinak to množení....když vyzvedávám holku z družiny,tak taky slíchávám...mami může jít ta nebo ta s námi? 😀 😀

kitinka76
30. led 2013

@vladla Terka chtěla ve školce adoptovat Adélku za sestřčku 😀 a Adélka byla taky pro!! Tak jí vysvětluju, že maminka by byla smutná, že by mi ji nedala. A Aďa na to "mamka říkala, že by mě dala aj cigánovi!!" 😀 😀 😀 😀

kitinka76
30. led 2013

@vladla jinak velmi krátce jsem chodila s chlápkem, co měl dceru z prvního manželství. Holka docela v poho (asi o tři roky mladší než Tete), ex uplně super, byla s ní skvělá domluva. ALE!! Tatínek svojí holčičce všechno dovolil, furt Terku casnovala, zlobila, popichovala. Terka kolikrát rudá vzteky, tak tak že jí jednu nelištila!!! Snažila jsem se mu říct, ať ji uklidní, než to udělá Tete....

monyliny
30. led 2013

@vladla Nám je o 100% lépe-bez teplot 🙂 Zítra kontrola a snad bude venku třetí stolička nebo mě jeb.e 😅 😕

monyliny
30. led 2013

@vladla Tady tě nikdo neodsoudí 😉 S dospívající mládeží je to těžký a když žárlí,tak obzvlášť 😕

renatalen
30. led 2013

@monyliny Přesně, tady tě nikdo neodsoudí. Mně stačí občas, když je na návštěvě moje malá milá neteřinka... Ona nic nepučí ale od dětí by pučit chtěla všechno 😀 . V každé rodině se snad najde někdo kdo by zasloužil vystřelit na Mars 😀 . My s manželem máme takové bratry 😅

renatalen
30. led 2013

@vladla Někdy je ten náš předškolák fakt na roztrhnutí 😠 Poslední dobou je tvrdohlavej jako mezek 😠

vladla
31. led 2013

Ahoj,tak dnes výzo. 😉
Ŕíkám Verče,že pro ní dojdu do školy a cestou koupíme zákusky,aby jsme to mohli doma všichni oslavit.A ona na to:mami to ale sním a nezůstane mi nic.Ona totiž chce nějakou hračku..... 😀 😀
A ráno jsem jí čistila zuby,protože zubařka nakázala,že musí maminka....Verča se mi u toho dáví a s plnou pusou pasty mi huhňá...me he he huhat(mě se chce čůrat),ja he pohuhám(já se počůrám)...... 😀 😀

kitinka76
31. led 2013

@vladla Tete říkala, že bude mít na výzo asi jednu dvojku. Tak jí říkam, že v tom případě dostane kromě nové MP3 ještě zákusek, že se musí oslavit, že konečně nebude mít nudné výzo s pořád stejnýma známkama 😀 😀 😀 😀
No Tinka říkala, že se jí asi toto pololetí podaří nasbírat celou stupnici, což už k oslavě moc není 😠

vladla
31. led 2013

@kitinka76 Lucka bude mít asi dvě dvojky a Verča samé jedničky i když učitelka musela zavřít obě oči! 😀 😀

simonceli
31. led 2013

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Mám doma slečnu 3 roky a někdy mám chuť jí přes tu drzou malou pusinku jednu lištit. Je pořádné číslo po tatínkovi. Takže mě denně zkouší vytočit a z toho pak zas obrátí a je miláček. Kolikrát mám pocit, že mi rupnou nervy 😀

pepibubu
autor
31. led 2013

@simonceli vítej 🙂

simonceli
31. led 2013

@pepibubu děkuju

monyliny
31. led 2013

Tak děvčata,Marí na výzo dostala samé jedničky-holka moje šikovná,kéž by jí to vydrželo 🙂 A dnešek s prckem na zabití.Antibiotika prodloužena do neděle-poslech stále pozitivní 😒 Ale ten dnes zlobil,měla jsem co dělat,abych mu nedala přes ruce.Má období,kdy si ke mě klidně příjde a začne mě plácat po obličeji ☹ jsem z toho na nervy,protože nevím,jak ho naučit,že to nesmí 😒 Holka byla v jeho věku úplně jiná,tohle jsem řešit nemusela.Navíc se dnes choval jak předávkovanej kafem 😅 Klíďo píďo bych se na ten Mars odstřelila sama-aspoň by tam byl klid 😀

kitinka76
1. únor 2013

Takže výzo máme za sebou 🙂 Terka má opravdu jednu dvojku - z češtiny, no hlavně že z angliny má jedničku 😀 😀 😀 a Tinka má taky lepší známku z angliny než z češtiny.... takže když jim říkám "nerozumíš česky???" ta asi fakt nerozumí 😀 😀 😀 😀

renatalen
1. únor 2013

Tak i na nás přišlo. Malé teče z nosu a očí. Do toho kašlík. Dovedete si představit její prima náladu 😖 . Nám dnes přišly papíry k zápisu. Strašně se to blíží!!!! Ani se nenaděju a budu se (doufám) chlubit prvním vysvědčením 😀
@simonceli Vítej mezi nás 🙂

pepibubu
autor
1. únor 2013

ahoj kolegyně antimatky, u nás od pondělí první noc bez horeček, hurá, i kašel slábne.... a na mě přichází útlum, padá ze mě ta starost a furt mám na krajíčku....

vladla
1. únor 2013

@monyliny Předávkovanej kafem?!Zrovna jsem se vás tu chtěla zeptat,jestli ne byli nějaké výchylky,protože Zůza od deseti večer do dvou ráno řádila jako černá ruka.Ale vysmátá lítala po pokojíčku,lezla k Verče na postel...prostě střelená.
A manžel povídá...vy se máte,že nemusíte ráno vstávat!! 😀 😀

vladla
1. únor 2013

Jinak výzo...Lůca měla dvě dvojky a Verča jednu! 😉
@pepibubu bude lépe,hlavně že nemoc je pryč!! 😉

vladla
1. únor 2013

@simonceli ahoj další antimatko!! 😉

vladla
1. únor 2013

@monyliny @kitinka76 krásné výzo,ale stálo nás to nervy co?! 😀 😀
mony ať už je vám lépe!! 😉

kitinka76
1. únor 2013

@renatalen Tete měla v den zápisu chřipku, tak jsem byla u zápisu sama (ona měla pak dodatečný) a paní učitelka na mě vybafla, že když jí správně určím barvičky, tak mi dá pro dceru dáreček 😕 😀 😀 😀

kitinka76
1. únor 2013

@vladla jo a dětský doktor mi doporučil, abych Tete vařila ke snídani slabé kafe s mlíkem, že má nízký tlak 😕

kitinka76
1. únor 2013

@vladla nervy jsou jenom s tou velkou 😅 ta mladší dojde jen když se potřebuje nadrtit pádové otázky, nebo vyjmenované slova... kdybych jí nepodepisovala Dú, tak ani nevím, co se ve škole učí - no po mě to nemá a po tatínkovi taky ne 😅 asi geny obgeneraci

monyliny
1. únor 2013

@kitinka76 Kafe s mlíkem? 😕 Právě uvažuji,co udělám s tou mojí děvčicou,protože asi měsíc je hodně unavená,motá se jí hlava,ale hodně(kam se na mě hrabe),trpí na závratě....Má taky nízký tlak.Dr.říkala často pít,ale moc to nepomáhá.....Jinak krásné výzo-holky jsou šikulky 😉