Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

mufinka26
29. lis 2012

@kitinka76 tím pádem mám kolikrát nejspokojenější děti pod sluncem 😀 😀 😀 😀 😀

vladla
29. lis 2012

@mufinka26 Tak to jsme dvě!!
Ale já jsem z toho čurbesu občas nesvá! 😀

mufinka26
29. lis 2012

@vladla ač to na mě není vidět, vaření neni vůbec můj koníček, to už musí být, když vařím s úsměvěm na rtech, ale zase každý večer manželovi dělám teplou večeři, do práce mu dávm kastrůlek 😀 je silný diabetik a ještě k tomu má celiakii

vladla
29. lis 2012

@kitinka76 Taky si to budu říkat! 😀 😀

monyliny
29. lis 2012

@kitinka76 Já se zase snažím řídit heslem-SPOKOJENÁ MAMINKA,SPOKOJENÁ RODINKA 😀 A bohužel maminku občas chytne uklízecí mánie.......to pak šílí i ostatní,hlavně tatínek 🙂 Dnes jsem dofinišovala vánoční gruntování 😎 Hurá 😅

vladla
29. lis 2012

@mufinka26 Takže navíc řešíš co můžeš vařit a co ne,máš můj obdiv!!! 😵
A já přestávám remcat o vaření... 😀 😀 .

mufinka26
29. lis 2012

@vladla to já taky, ale pak udělám doma tonádo a je zase uklizeno, aspon na chviličku 😀 malej se už plazí, takže obývák je momentálně jedna velká hračkárna 😀

mufinka26
29. lis 2012

@vladla ono když si člověk zvykne vařit takhle tak je to pohodička 😎 ted mě ta moje cácora přemlouvá, at napečeme už nějaký cukrový, to bude sranda, takže příští týden se budu rozčilovat u těst 😀

dana3262
29. lis 2012

och, jak trefne..
@monyliny prosim, jak se dofinišuje uklid?? 😅

mufinka26
29. lis 2012

Holky tahle diskuze je úplně balzám pro moji dušičku 😀 Já sem tak ráda, že se tu pěkně odreaguju 😀 😀 😀

blahova_andrea
29. lis 2012

@aknavis no do pěti minut ho neseřežu, ale běžně se mi stává, že mě ten optimismus pustí cca do dvou hodin určitě, a tu nabídku na dovolenou si nechám v záloze 😉

monyliny
29. lis 2012

Jak? 😀 Uklidíš,dáš nejmenší dítě spát,starší děcko je ve škole a manžel v práci-chvíli máš skvělý pocit z čistoty a srovnaných věcí.Bohužel jen do té doby než se nejmenší dítě vzbudí a začne zkoumat okolí,než starší dítě dorazí domů a manžel z práce a jelikož je zedník,tak než ti hodí špinavé montérky na zem a oklepe za sebe kuličky polystyrénu 😀 .Ale ta chvilka za to stojí 😀

vladla
29. lis 2012

@monyliny Taky bch si chtěla někdy říct,že mám konečně uklizeno.Hadr zahazuji jen když jdu spát!! 😀 😀

monyliny
29. lis 2012

@vladla Já s ním i spím 😀

kitinka76
29. lis 2012

@monyliny tři týdny před Vánocema???? to by u nás nikdo na štědrý večer nepoznal, že se uklízelo!!! A navíc - Ježíšek se narodil v chlévě - u nás se bude cítit jako doma 😉 😀 😀

vladla
29. lis 2012

@monyliny Právě se mi dítko zakouslo do hadru vymáchaném v jarové vodě,takže bubliny od zadku to jistí!! 😀

vladla
29. lis 2012

@kitinka76 😀 😀 😀 a nebydlíte s námi?? 😀 😀

aknavis
29. lis 2012

@kitinka76 konecne jsem diky tobe nasla heslo pro letosni vanoce.

kitinka76
29. lis 2012

@vladla no právě!!! než se douklízím na konec našeho pidibytečku, tak můžu začít odznova 😀

monyliny
29. lis 2012

@kitinka76 😀 😀 😀

mufinka26
29. lis 2012

@vladla jéé bude zadečkový bublifuk 😀 😀 😀 😀

vladla
29. lis 2012

@kitinka76 Znám!! 😀 😀

kitinka76
29. lis 2012

@vladla že by??? 😉 😀 😀

monyliny
29. lis 2012

@vladla 😀 😀 😀 Už dlouho jsem se tak nezasmála jako dnes s vámi 😀 😀

vladla
29. lis 2012

@mufinka26 😀

vladla
29. lis 2012

@monyliny
@kitinka76 ženy směju se tu jak pitomec a hadr mi zatím schne!!! Musím jít něco leštit!!! 😀 😀

blahova_andrea
29. lis 2012

@kitinka76 mluvíš mi z duše 😀

mataharyy
29. lis 2012

Douklízet = vyházet vše oknem... Jináč já před dvěma dny schovala duplo a hádejte na co jsem šlápla dnes po ránu... 🙄 Teď se flákám, měla bych jet něco zařídit, ale nechce se mi, když manžel opravuje elektriku s dětmi za zadkem a je tu klid 😀

blahova_andrea
29. lis 2012

tak můj dnešní výkon bylo vypucování koupelny a nalepení vloček na okna...když teda nepočítám rutinní péči o prcka 😀 nevím jestli vůbec budu nějaký pořádný vánoční úklid provozovat. přijde mi to s třemi dětmi v domě trošku jako zbytečná práce. takže to vidím na běžný úklid a neběžný čurbes (protože obvykle se tu nepovalují drobky z cukroví, moučkový cukr, obaly od dárků, jehličí apod.) 😀

renatalen
29. lis 2012

To jsem se zase nasmála 😀 😀 😀 Za předvánoční úklid považuji tak akorát mytí oken, jinak uklízim před štedrým dnem, páč dřív to fakt nemá smysl. Dneska peču s dětma perníčky. Nedokážete si představit ten čurbes, mouka až ve vlasech. Ale jsou spokojený 😀