Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

vladla
3. pro 2012

@monyliny Od pátku mám za sebou už tři vánoční úklidy!! 😀 😀

monyliny
3. pro 2012

@vladla 😀 😀 😀

blahova_andrea
3. pro 2012

@jarkalada myslím, že vás zas dlouho na návštěvu nepozve 😀

kitinka76
3. pro 2012

@pepibubu pézetka je krásný výraz pro naše roztomilé dětičky 😉 😀 😀 😀

mufinka26
3. pro 2012

Tak dneska bych to moje nejmladší dítko vystřelila snad ještě dál než na mars 😠 od rána řev jak když ho na nože berou a to jenom proto, že se otočí na břicho a pak ho to nebaví, tak řve místo aby se otočil 😠 otočím ho zpět a co se během vteřiny nestane, je zase na bříšku a řveee 😠 😠 😠 Ještě, že za chvíly jdeme pro holku do školy a frčíme na chvíly k babičce, jinak by my asi louplo 😀 😀 😀
@vladla taky dobrý, asi se jí zdálo, že ho máte hodně 😀 😀

vlaru
3. pro 2012

Máme podobný problém - dnes od rána řev, řev, řev, protože je na břiše a ráda by pravděpodobně odešla po svých někam daleko 😀 a k tomu jsou samozřejmě všechny hračky dál, než by chtěla, takže zase řev. A pěkně vzteklý, nechápu, kde se to v ní bere.
Mimochodem včera jsme definitivně pochopili, že je opravdu konec tomu času, kdy byla ležící miminko, spokojené s tím, že kočárek jede a že má co vidět. Potřebovali jsme vyřídit nějaké nákupy a během odpoledne 3x hysterický řev s prohýbáním se do luku v kočárku, protože chtěla být na ruce. V sobotu zase nechtěla být chovaná babičkou, a při usínání se otáčela za každým zvukem, takže nemohla zabrat (byli jsme na návštěvě a tedy ne v přirozeném klidném domácím prostředí) za což jsme si vysloužili komentář, že jsme už vychovali neurotika. ☹ Tak doufám, že to není pravda a že si zachováme chladnou hlavu a pevné nervy. 🙂 Říkala jsem si, že až bude starší, tak se to třeba zlepší, ale díky této diskuzi jsem opět sundala růžové brýle. 😀

pepibubu
autor
3. pro 2012

@kitinka76 ten mě naučila nehtařka, kam chodím na gel lak (ne umělý ale na svoje vlastní, lakování co vydrží 3 - 4 týdny) a normálně mě to uchvátilo, prostě pézetka :D

kitinka76
3. pro 2012

včera večer v telce hráli oblíbení Simpsnovi, Terez nikde v pokojíku ticho!!!!! Volám "Tete co provádíš????" a z pokoje se ozve "NIIIIIC" 😖
naštěstí jen spousta "pidliček" (miniaturní papírový odpad po vystřihování) a popatlaný stůl od lepidla, tvořila vánoční výzdobu 😉

vladla
3. pro 2012

@kitinka76 Jéé šikulka! 🙂

sarka11
3. pro 2012

Mého staršího jsem v pátek málem přerazila vejpůl a dnes bych nejraději znovu 😠 Holky nikdy nechoďte v naštvaném stavu do pokoje, kde před tím pobývalo díte, potmě . Mně se to krutě vymstilo v pátek večer, když syn přišel z pokoje do kuchyně, tak jsem se ho zeptala , jestli tam vypnul bedýnky, prý ne, no asi 20x jsem mu řekla, aby se vrátil a vypnul je, samozřejmě jsem se nedočkala, tak jsem vyběhla do patra do pokoje a nerozsvítila jsem si tam , proč taky, že 🙂 když znám pokoj dokonale a bedýnky mají vypínač s červeným světýlkem, který i potmě přece uvidím 🙂 , tak nahmátnu a odsunu židli a ohnu se pod stůl, kde chci vypnout bedny, v tom švihu schytalo moje levé oko a obočí šílenou ránu 😠 o druhou dřevěnou židli, kde se tam vzala, ví jen syn 😒 Brýle nějakým zázrakem přežily, ale oko začlo takřka okamžitě tak natékat, že jsem celý večer jen chladila tu ohromnou kouli, v sobotu ráno se vzbudila s úžasným modrofialovočerveným stínem na horním víčku. A dnes jak jsem syna vedla do školky, tak se mě známá ptala, proč mi manžel jednu vrazil 😠 😅 a paní v lékárně kdo mě proboha zmlátil 😠 😅

mufinka26
3. pro 2012

@vlaru joo tak malej je v kočáru zatím v klidu, ale na ruku sem ho včera vzít musela, jelikož nutně potřeboval vidět koníky, by snad s toho kočáru vyskočil kdyby to uměl 😀 😀

kitinka76
3. pro 2012

@sarka11 do dětského pokoje potmě ani za nic!!! jednou jsem šla v noci zavřít balkon, no vlastně nešla, dojela jsem k němu po kuličkách 😠 a takové lego taky dost píchá do bosých nohou!!!

mufinka26
3. pro 2012

@sarka11 no tak to nesváděj na syna a muži řekni at tě už nebije 😀 😀 😀 😀 😀 néé to byl vtípek 😀 takhle sem jednou šla spát, když byly holce tři roky, měly sme pokoj spolu (malý byt) tak jdu po tmě a ta mrcha malá udělala cestičku až k mé postely s kostičkama od lega, no dokážeš si představyt tu šílenou bolest bosou nohou na kostičku, když sem se to snažila vyrovnat šlápla sem zase na nějakou 😀 😀 😀 ráno mi říká mamíí trefila si k postely?? a úsměv od ucha k uchu 😀

vladla
3. pro 2012

@kitinka76 Kostičky...... au 😀

vladla
3. pro 2012

@kitinka76 znám kostičky nebo takové to různě malinké příslušenství k LPS zvířátkům.To teď u nás letí! 😀

renatalen
3. pro 2012

@mufinka26 Hodná to dcera 😀
Jo jo, po kostičkách od lega se náramně šlape🙂. Občas se mi podaří šlápnout i na tu velkou dřevěnou 😠 . My jsme dnes byli na focení ve školce a malou jsem odsud musela doslova odtáhnout, jak jinak než se řevem (miluje děti).

kitinka76
3. pro 2012

@vladla LPS má celou sbírku, ale na ty si dává pozor 😉

kitinka76
3. pro 2012

@sarka11 já před pár lety jela s dcerkou na tobogánu a nějak se potkala její hlava s mojí bradou 😀 šupka to byla slušná, jen mi zuby cvakly!!! Malá měla slušnou bouli a já jsem měla modřinu přes celou bradu. Svému snoubenci jsem tenkrát tvrdila, že se děti dozvědely o naší svatbě a takhle mě ztloukly 😀 😀

blahova_andrea
3. pro 2012

@mufinka26 my šli v 5m do sporťáku, protože Miška nevím jak, ale vážně mi z hluboké korby prakticky vyskakoval a já ho chytala za letu. když byl připoutanej ve sporťáku, tak nám bylo oběma hned líp 😀

vlaru
3. pro 2012

@blahova_andrea Tak to se nám naštěstí zatím nestalo, ale ještě pár hysteráků a poutat budu taky... 🙂 Ani musela do sporťáku, protože do korby se mi s fusakem už nevešla...

blahova_andrea
3. pro 2012

@vlaru mě se Miška nevejde se zimní výbavou ani do toho sporťáku ☹ ale když tak koukám, tak spousta dětí je v kočárku jak sardinka...když pominu ty prehistorické obří vozy, které ještě občas potkáme, tak má dítko očividně méně stylu, ale více pohodlí

deyana
3. pro 2012

to je "nás" tolik? 😀DD ráda se přidám.. 🙂))) mě dětičky ničí dnes a denně 😅 😅 😅

vlaru
3. pro 2012

@blahova_andrea Jojo, už jsem viděla pár "poděděných" kočárků jezdit tady po sídlišti a říkám si, že to nebude z finančních důvodů, jak jsem si myslela předtím, ale je fakt, že ty korby byly obrovské a to má taky něco do sebe. Dneska se to dělá všechno nějak malé...

martikrudna
3. pro 2012

Jee, to jsem fakt ráda že nejsem sama která je zoufalá z hysterických záchvatů svojich ratolestí. Já to tak někdy vidím na "Bohnice". Najíst mi dají, nemusím vařit, uklidí, je tam TICHO a KLID a mohla bych se kooonečně vyspat...

kitinka76
3. pro 2012

@martikrudna ze stejných důvodů zvažuju Kroměříž 😉

deyana
3. pro 2012

holky a taky se vám stává, že když si někomu "stěžujete" na ty své poklady, tak všichni čučí s otevřenou pusou, úplně v šoku? Mně poslední dobou připadá, že teda když mám děti, tak asi absolutně nemám nárok si postěžovat, když jsem je teda přece chtěla. To at se na mě nikdo nezlobí, ale to je názor.. 😝 😝

denisia
3. pro 2012

jaj, milujem, ked slapnem na nejaku hracku, specialne tie male dinosaury z umelej hmoty 😉
Dnes som malemu taku vytla na zadok, ze ma az ruka stipala - boli sme po nove bryle (starsi nosi), no a samozrejme po hodine mu mladsi zrejme nestastnou nahodou tak vrazil do hlavy, ze ich cele zdemoloval ... no neskutocne som sa vytocila 🙄 . Naststie ten nas optik ma zlate ruky a zvladol to srovnat, ale vravel, ze nechape, ako to ten ram mohol vydrzat...
zato vcera vecer som na STV pozerala Srdce pre deti, tie pribehy o detoch, co sa narodili s nejakou "diagnozou" - no revala som jak traktor a so slzami v ociach som sla potom tych mojich v noci vypusinkovat ...

martiinkab
3. pro 2012

My teda lego a tomu podobne nemame bude nam osm mesicu ale vsude slapu na dudlika chrastitka a podobne nekdy si prijdu jak na mistrovsvi sveta v atletice 😒 😀

zzuzinda
3. pro 2012

Tak teď mě Marťani odbourali. Ječím tady, jsem naštvaná, protže Bára ztratila už druhého Brumdu a samozřejmě jsem ho nenašli, Adam mi řekl, že jsem blbá, prý to říká jeden kluk ze školky, zlobí tady oba, ten chce tohle, ten nechce ono...Tak jsem šla vyklízet nákup a koukám, Bára mi sebrala fíky, co jsem koupila na cukroví (mimochodem, v obchodě neměli cukr moučku ani hladkou mouku - fakt super) a vydloubla jedne z balení, drží ho, kouká na mě s úsměvem kývá hlavou a dělá hm, hm, hm. Tak to už mě rozesmálo.....

terecka
3. pro 2012

@renatalen Tak ozdoby máme taky nerozbitné 😉 Já mám obavy spíš z toho, že ten stromek shodí celý a nejlíp na sebe... no, zajímavá představa 😕 Letos budou vánoce asi opravdu hodně zajímavé 😀

@xuxie 😀

@denisia úžasné usměvavé sluníčka a dort taky super!!! Teda, závidím, já mám naštěstí na dorty švagrovku (dělá v cukrárně), jinak by to bylo u nás hodně špatné 😀

@vladla 😀 😀 😀

@sarka11 ou jé, potmě se chodit nevyplácí, ale nechceš nám ten monokl vyfotit? 😀