Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

vladla
11. zář 2013

A opice,protoze v tech vyskach obcas zustane vyset!! 😀 😀

kitinka76
11. zář 2013

Dneska mi vykládala kolegyně jak začali den. Dcera ráno před školkou skočila z postele, podvrtla si nožku, spadla a narzila čelem na držátko skříně, takže má fialovou bouli. Když chystala snídani tak malá už skákala po gauči a vykřikovala, že chce lupínky s mlíkem, které si na sebe vzápětí vylila.... takže ji převlekla, posadila na židli a po s nídani odevzdala učitelce ve školce a byla ráda, že jde do práce 😀

vladla
11. zář 2013

@kitinka76 neco podobneho dela zase ta prostredni,takze nekdy jsem vazne zrala na provaz!! 😀
A co hur,nekdo to doma nechape!! 😀

vladla
11. zář 2013

Ale nejhorsi je,ze uz automaticky pocitame s tim,ze neco vyvedou.
Kupovali jsme bazen na zahradu a hned jsme k nemu brali i zaplaty a lepidlo...co kdyby se ptotrhl!
Verca si drzela krabici vzadu v aute na kline.No ale manzel v aute v te rucni prihradce vozi nuzky...
Takze nez jsme dorazili domu,krabice byla skrz naskz rozpichana!! 😀

kitinka76
11. zář 2013

@vladla no jo nůžky!!! já na základce z pracovek vždycky došla v sukni s třásněma 😀 😀 😀

vladla
11. zář 2013

😀 😀

blahova_andrea
11. zář 2013

@kitinka76 páni a já si myslela, že mám šílené a aktivní dítě 😀

renatalen
11. zář 2013

Holky, vy si užíváte...
@vladla Malá byla taky děsnej horolezec. Ještě, že už je toto období za námi 😀 . Dětičky nastoupili do školky a školy já má konečně trochu volna :D. Častěji má teď dětičky na starosti tatínek a občas to tak vypadá :D . Minule se mu podařilo nacpat Adrianku do o dvě čísla menších kalhot 😀

kitinka76
12. zář 2013

včera šla Tete na trénik, jen na čumendu, páč po tom zápalu plic nemá tak dva týdny cvičit. Dojdu si pro ni, Tete na placu, v civilu (nic na převlečení neměla když šla jen na čumendu) bosky (tenisky taky neměla) a celá uřícená - prý si to potřebovala jen trošku zopakovat 😖 fakt kopnout do zadele!!
@renatalen jo, Tete šla dnes taky konečně do školy 😵

renatalen
12. zář 2013

@kitinka76 No to je teda tele. Si může ten zápal plic zopakovat třeba ne? 😖

kitinka76
12. zář 2013

@renatalen nééééé, jen to néééé! už bych se z ní zbláznila 😅

sarka_gajdosova
20. zář 2013

Podle mě je to naprosto pochopitelné, že toho má člověk někdy plný zuby. Sama to znám. Navíc pokud člověk nemá ani chvíli odpočinku, nemá hlídání a možost občas někam vypadnou, tak je to náročný.

Hodně maminek má tyto ambivalentní pocit a jen málo z nich o nich dokáže otevřeně mluvit a tak se v tom samotné trápí. Takže je fajn, že je tu tato diskuze.

ladymaky
23. zář 2013

prijdu si hrozne, a mam z toho spatny svedomi, ze jsem na sve dite nekdy hrozna a vystrelila bych ho raketou fakt na Mars a chtela bych mit chvili klid...prijdu jak zla matka, fakt..... 🙄

veruska92
23. zář 2013

Taky se hlásím 🙂

vladla
23. zář 2013

@ladymaky jéé,tím se netrap!!
To asi každá a jestli některá tvrdí,že ne,tak kecá!!
Nejsme roboti!! 😉

sarka_gajdosova
24. zář 2013

@ladymaky @veruska92 příjde my, že naopak jste dobré, že si dokážete uvědomit co se děj a hlavně si své pocity přiznat, tak jako i další maminy tady. A jinak každý někdy potřebuje chvíli pro sebe, naplnit si i své potřeby a nejenom běhat kolem dítěte.

veruska92
25. zář 2013

@sarka_gajdosova Kdybych celý den nepřetržitě látala kolem Matyáše, jistě bych brzy zešílela :D

ladymaky
26. zář 2013

tak to jste me holky uklidnili.... 😀

vladla
30. zář 2013

Hezky den,
jak se máte?? 🙂

renatalen
8. říj 2013

Holky, tak dnes jsem chtěla vystřelit na Mars svého prvorozeného. Za domácí úkol měl psát trojky. To bylo něco. Nevím, co budu dělat, až se bude učit psát písmenka. 😒
Drahá malá se pro změnu u každé prkotiny tak vzteká, že jí jde slyšet snad kilometr daleko. Ráno se třeba svléká a obléká sama, ale toho vztekání u toho....

vladla
9. říj 2013

@renatalen U nás to je se začátkem školy taky takové na prdlačku. 😀 😀
Taky ty úkoly...není slovo,které má psát,aby v něm nemazyla nebo gumoovala!No patláme vesele! 😀
O násobilce ani nemluvím.Vymytá hlava! 😀 😀

renatalen
9. říj 2013

@vladla Teď jedeme na prodloužený víkend s dětičkama a za úkol jsme dostali dělat trojky a trojky a samé trojky... To bude zase nervů... 😀

vladla
9. říj 2013

@renatalen To zvladnete! 😀

lucipce
9. říj 2013

Taky se hlásím, teď je malý nemocný, i když podle toho jak zlobí a řádí, to moc nevypadá a mě docházejí síly, celý den doma, to je fakt na hlavu. P.S. jsem s malým sama, takže únik žádnej

vladla
10. říj 2013

@lucipce To věřím a kor když jsi na vše sama!
Bez odpočinku a oddechu.Kolik je malému?

vrtelka
10. říj 2013

Taky se hlásím asi mě brzo odvezou .Včera prostřední dcera nabourá do stojícího auta .Ulomeny kousek zubu a šok.dnes,že pojede starší dcera na chirurgii,že ji po pádů z bruslí bolí koleno dovezla orézu na noze letos,už čtvrty uraz třikrát sádra dnes jen ortéza a ,aby toho nebylo málo syn 6.měsíců mi spadne z gauče naštěstí se mu nič nestalo.Asi poletím já na mars at mám chvilku klid 😀

vladla
11. říj 2013

@vrtelka koukám,že si užíváte!! 😀 😀

vladla
11. říj 2013

Já chci taky na Mars!!Malá už od včerejška pořád mami mami mami mami......snad stokrát za minutu a mě už z toho jebne!! 😀 😀

renatalen
13. říj 2013

@vladla
@vrtelka
@lucipce Holky, přeju hodně sil a pevné nervy! Mně už také pomalu docházejí. Trojky jsme dostali přepsat. Už jsem myslela, že ten úkol napíšu za něj 😅 . Malá neustále vřeští vzteky. Vzteká se ráno, když se svlíká, pak když se oblíká, když jí chci v něčem pomoct, když má jít ven, když má jít domu. Prostě neustále. Někdy mám sto chutí utéct hodně daleko 😀 😀 😀

vladla
14. říj 2013

@renatalen Taky mám někdy chuť vypadnou,ale nedovedu si představit tu spoušť co by byla doma po návratu!
Už tady dvě hodiny uklízím pokojíček a nemá to konce.Ještě,že jsou ve škole jinak bych je musela zmidlit,jaký na ně mám vztek!! 😀 😀