Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

kitinka76
20. únor 2013

@vladla to se mi stává docela pravidelně 😒

vladla
20. únor 2013

@kitinka76 A když se náááhodou jednou za rok rozšoupnu,tak mě to pak pěkně dlouho s***!! 😒

vladla
20. únor 2013

Teď zjišťuji,že holky potřebují nová trika s dlouhým rukávem.Nějak se jim přes tu zimu ruce vytáhli!! 😀 😀

renatalen
20. únor 2013

@vladla Tak to jsme na tom stejně 😀 . Kdykoliv někam jedu, každému něco koupím, jen na sebe většinou zapomenu 😀 . Pořád si říkám, že bych chtěla mít tolik hadříků co moje děti 😀

vladla
20. únor 2013

@renatalen
@kitinka76 tak to jsme správné antimatky!!! 😀 😀
Přesně,takový hadříků...to bych se převlékala několikrát denně!! 😀 😀

simonceli
20. únor 2013

Ahoj holky, tak jsme dneska dostali povolenku jít ven, jsem ráda, byli jsme asi 45 minut venku, a super.... no je to trochu na palici, už nevim co mám doma dělat. Tak jsem se rozhodla dneska vyčistit krb, umýt okna a asi malé uháčkuju nějakou čepici na jaro. Vypíšu si ještě kalendář závodů na tuhle sezonu, ať jsem v obraze a pak nevim. Uvařený mám, uklizený taky, napečeno, asi budu něco tvořit s malou. Pak mě v 17h čeká šichta, dovezou na tunu a půl dřeva, tak to budeme muset odnosit domů, aby nám to nějaký všetečný bezďák neukradl na zatopení, ale vůbec se mi nechce, už jsem to jednou absolvovala a nosit to do druhého patra je mazec.
Jinak s tím nakupováním. Holky, já když jdu taky na nákupy, tak donesu věci malé a ne sobě. Hrozný a to kolikrát jdu a vyloženě se vyhýbám dětským obchodům a dětským věcem, ale stejně plné tašky s věcma pro malou.

vladla
20. únor 2013

@simonceli taky tu mám rozháčkovanou čepičku. 😉
A malá měla v poledne 38,5 °C 😒

monyliny
20. únor 2013

@kitinka76 Jo-přesně☹Asi jim chybí to navíc,co máme jen my maminky 🙂 A to velká nesobecká obětavá láska 😉

monyliny
20. únor 2013

@vladla Jéé,chuděrka ☹ Posíláme pohlazení,ať se brzy uleví 😲

monyliny
20. únor 2013

@simonceli Já pekla předevčírem s dcerou perníčky pro skautky na den sesterství ,no stálo to za to 😀

monyliny
20. únor 2013

Holky,prosím,nemáte náhodou typ na chatu,chalupu do pronájmu-tak na týden a s bazénem?

simonceli
20. únor 2013

@monyliny koukni se na www.limba.com nebo na www.casamundo.com mají tam i docela dobré ceny.....
perníčky? Fíha, no ty já nechávám na babičce,ta je umí nejlepší
@vladla ať se malé brzo udělá líp, my jdeme zítra na RTG plic, tak doufám, že budou čisté. Jakou čepičku teď háčkuješ? podle nějakého návodu z netu? Dej inspiraci 🙂 😉

monyliny
20. únor 2013

@simonceli Děkuju,juknu😉

vladla
20. únor 2013

@monyliny děkujeme!!

vladla
20. únor 2013

@simonceli Podle návodu nikdy!Já totiž nestíhám počítat oka v návodu a pak na výtvoru. 😀 😀
Teď mám rozdělanou krémově bílou a rantl řada světle zelená,řada světle hnědá a řada tmavě zelená.A mám vzoreček s dlouhým sloupkem,že jedno oko přeskočím uháčkuji ten dlouhý sloupek a pak se vrátím do toho přeskočeného oka a taky dlouhý sloupek.Uděláto jakoby křížek.Jestli to pochopíš z toho co tu píšu.Ale ty jako háčkařka(koukala jsem do albíčka a moc hezké),tak to snad pochopíš. 😉

kitinka76
20. únor 2013

@vladla já dvě čepice zrovna dopletla a čtyři nákrčníky - mám od manžela zakázané kupovat vlnu, dokud nespotřebuju to co mám v taburetu... ale tam je od všeho tak 1/2 klubka, takže na pruhované čepice a nákrčníky akorát 😀 😀 😀

simonceli
20. únor 2013

@vladla jo jo to jsem pochopila a není pak ten dlouhý sloupek do kříže krátký? Není tam lepší dvakrát nahozený dlouhý sloupek? No vyzkouším to..... uvidíme.Každopádně díky za inspiraci, to já kouknu jen na obrázky z návodu a pak si to přizpůsobuju podle sebe.

simonceli
20. únor 2013

@kitinka76 to já mám taky zakázané, takže malá bude mít na jaře asi hodně veselé čepičky 😀

vladla
21. únor 2013

Já doháčkovávám jednu a už přemýšlím jskou barevnou kombinaci klubíček koupím.taky jich mám ve skříni hafu,ale nové je nové!! 😀 😀 😀

kitinka76
21. únor 2013

@vladla včera si u mě kámoška objednala růžovou čepku pro neteř... já můžu jít pro klubíčko 😀 😀 😀 😀 a přeci se nepotáhnu takovou dálku pro jedno 😅
z těch uplných zbytečků jsme s Tete naháčkovaly kytičky a přišily je na gumičky do vlasů 🙂 Tete je vzala do školy a kámošky jí málem ruky utrhaly 😀 😀 😀 😀
a taky jsem včera dostala milku, že jsem jedné její kámošce uštrykovala návleky 😉 tak jsme ji po večeři sežraly 😅

kitinka76
21. únor 2013

asi si tu taky zařídím album s našima výtvorama, abych se mohla chlubit jak su šikovná 😅

vladla
21. únor 2013

To je jasný pro jedno klubko....taky jich tahnu víc. A k nim ještě nějaké flitry a korálky na ozdobu. 😀 😀

kitinka76
21. únor 2013

@vladla nechci dělat reklamu, ale já si tu včera nakoupila za 300 káčé knoflíčky http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=23880 😅 narazila jsem na to uplně náhodou a byla jsem unešená 😉

kitinka76
21. únor 2013

@vladla a s korálkama jsem taky hrozná!!! máme celou krabici, holky vyrábí náušnice, náhrdelníky a kde co... jak vlezu do obchodu s tvořením, tak se neznám a vždycky něco dotáhnu 😀

vladla
21. únor 2013

@kitinka76 Skvělý!!Ten odkaz jsi sem ani neměla psát!!Teď tu do toho budu čumět pěkně dlouho!! 😀 😀

kitinka76
21. únor 2013

@vladla 😝 aspoň utratí aj někdo jiný než já 😀 😀 😀 😀

vladla
21. únor 2013

@kitinka76 a hádej co?! Už mám objednáno!! 😀 😀

kitinka76
21. únor 2013

@vladla taky ses vyřádila??? mám kytičky, srdíčka, motýlky .... a kdoví co ještě 😀 😀 😀

vladla
21. únor 2013

@kitinka76 Asi tak a po vícero kusech!! 😀 😀 Žádný troškař co když se to bude někdy hodit!! 😀 😀

kitinka76
21. únor 2013

@vladla 😀 😀 😀 že jo??? 😀 😀 😀 na tohle všecno je POTŘEBUJEME!!! 😀 😀 😀