Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

simonceli
14. únor 2013

@kitinka76 no to chápu když není zbytí.... teda já bych dosti velké nervy kdyby mi dcera nebrala telefon a byla v podstatě tak malá, to je o strach. Vyskočila bych z kůže.

Nemáte některá recept na nějakou dobrou a rychlou buchtu? Nějak nevim co upéct a malá si dnes na odpoledne vyprosila pečení jako zábavu.

kitinka76
14. únor 2013

@simonceli já taky byla!! volala jsem dědečkovi, on bydlí ve vedlejším vchodě, ale je mu 86 a na Tete už nemá nervy 😉 a ten se vyšplhal do druhého patra a našel ji jak spokojeně sedí na gauči, v uších sluchátka.... 😅

simonceli
14. únor 2013

@kitinka76 s dětma je veselo..... ta strouhaná buchta - musí tam být ten pudink? A vanilkový asi, že? A tvaroh z vaničky? ty mám doma

renatalen
14. únor 2013

@kitinka76 Obě jsou výborné 😉 Zápis úspěšně zvládnut. Toho našeho kluka jsem naopak napomínala, aby byl chvíli zticha. On je strašně ukecanej 😀 . Ach jo, už vidim, jak budu v září bulet...

kitinka76
14. únor 2013

@simonceli nee, já tam pudink taky nedávám, jen ty tvarohy a klidně z vaničky, když je to kostka tak to stejně musím trochu naředit mlékem 😉

kitinka76
14. únor 2013

@renatalen no ona je totiž Tete pěkná potvora, když se o ni někdo zajímá - třeba jako u zápisu, tak dělá stydlivku. A když není středem pozornosti, tak mele aby na sebe upoutala pozornost 😉 je to prostě hérečka 😀 😀 😀 a jaké perly z ní kolikrát padají, to by se jeden pos*al 😅

vladla
14. únor 2013

Ahoj!
Tak jsme tedy včera pekly ty srdíčka....a pak mi holka říká,že neví jak mu ho má předet,protože se stydí!!!
Tak jsem jí poradila,aby ho po něm hodila!! 😀 😀

kitinka76
14. únor 2013

@vladla tak to by bylo velmi romantické 😀 😀 😀 😀

vladla
14. únor 2013

@kitinka76 To jo,když si představím ten žloutkový krém,jak mu stéká po hlavě!! 😀 😀
No co jsem jí měla říct?!! Na blbou otázku blbá odpověď! 😀 😀

simonceli
14. únor 2013

@kitinka76 super, odpoledne se do toho s malou vrhnem, aby jsme nějak zabily čas.

simonceli
14. únor 2013

@vladla rada nad zlato 😀 😀 😀 napiš jak to pak předala.

kitinka76
14. únor 2013

@simonceli že jo??? @vladla příště si zase určitě nechá poradit od starší a zkušenější!!! 😉

vladla
14. únor 2013

@kitinka76 😀 😀

simonceli
14. únor 2013

@kitinka76 prosím tě a tu strouhanou buchtu děláš na klasický plech? Nebo nějaký menší pekáč? A předpokládám, že do tvarohu dáváš jen žloutky, že? Já nedělám tvaroh s vajíčkama, tak si to nějak nemůžu uvědomit.

kitinka76
14. únor 2013

@simonceli do tvarohu jen žloutky, na klasický plech je hodně nízká. Mám takový buchtový pekáček, ten je akorát 😅

simonceli
14. únor 2013

@kitinka76 jo tak ten mám taky. Super díky, no já to zkusím bez těch vajíček a se zakysanou smetanou.... já moc nemusim vajíčka ve tvarohu

monyliny
14. únor 2013

JO-mňamky,obě znám,ale dělám bez pudinku 😉 Valentýn za námi 🙂 Hlavně,že jsme se s manželem domlouvali,že ho slavit nebudeme....hahá 🙂 Já mu dnes udělala svíčkovou,miluje ji a tak trochu jsem čekala aspoň malou kytičku a to moje zlato mi koupilo mobil 😲 😲 a i kytičku 😲 Ten můj starý-7 letý už dosloužil,tak mě potěšil.Ale stejně jsem si říkala,že to jsou vyhozené peníze-no ženská(plémě nevděčné) 😀 Budu muset být dnes večer hodná 😀 😀 😀 😉 😕

monyliny
14. únor 2013

JO-mňamky,obě znám,ale dělám bez pudinku 😉 Valentýn za námi 🙂 Hlavně,že jsme se s manželem domlouvali,že ho slavit nebudeme....hahá 🙂 Já mu dnes udělala svíčkovou,miluje ji. Tak trochu jsem čekala aspoň malou kytičku a to moje zlato mi koupilo mobil 😲 😲 a i kytičku 😲 Ten můj starý-7 letý už dosloužil,tak mě hodně potěšil.Ale stejně jsem si říkala,že to jsou vyhozené peníze-no ženská(plémě nevděčné) 😀 Budu muset být dnes večer hodná 😀 😀 😀 😉 😕

monyliny
14. únor 2013

Holky sorry,blbnul mi noťas 😉

kitinka76
15. únor 2013

@monyliny mně včera miláček psal, že pro mě má překvapení, no doufám, že sebou neveze tchýni na návštěvu 😅

vladla
15. únor 2013

@kitinka76 To by bylo překvápko!! 😀 😀

vladla
15. únor 2013

Tak Lůca předala srdce a prý dobrý!Nic víc mi k tomu neřekla!! 😀 😀

simonceli
15. únor 2013

@vladla to je fajn, že to dcerce s valentýnem vyšlo.
@kitinka76 páni mě by švihlo, kdyby dojela na návštěvu tchýně. Ona je na jednu stranu skvělá, ale na druhou stranu bych jí přiškrtila, a jak nám kecá do výchovy, no ještě že jsem se to naučila ignorovat.

vladla
15. únor 2013

zrovna si říkám,že u nás tchánovci dlouho nebyla!! 😀 😀
Minulý týden tchyně volala a jako,kdy k nim manžel přijede,že by potřebovala dopoledne nebo jestli odpoledne....a jestli jsme zrovna doma,že by se zastavili hned...no mele páté přes deváté,že se v tom ztrácím.Takže beru ne vědomí jen poslední větu!! 😀 😀

simonceli
15. únor 2013

@vladla to máš možná výhodu, ona zjistí, že je malá nemocná a hned mi volá, abych s ní nechodila k doktorovi, že bude stačit, když bude kloktat slanou vodu, že u doktora určitě chytíme streptokoka a další úžasný rady. Nebo jak je ta chřipková epidemie, tak jsme chtěli s malou do kina, protože co furt s ní, navíc to měla slíbené, tak že tam nesmíme, že tam onemocníme, že za komunistů, když byla epidemie, tak se kina zavřely, že to je to nejhorší, co pro ni můžeme udělat a že máme jít raději do dětského koutku. tak to jsem taky dost nepochopila. No pomalu začínáme omezovat styky. Radek ten něž mě poznal, tak se s něma neviděl dva roky a vůbec mu rodiče nechyběli. A teď pomalu zjišťuju že ho chápu a vím proč. Větší intrikány jsem neviděla. Jeden hází špínu na druhýho a když vidí, že jim to nežereš, tak se spojí a zbrojí proti tobě.

vladla
15. únor 2013

@simonceli Takže je lepší,když se jim nic neříká.
Můj manžel je takový mamánek.A dost velký.Hodně je na rodiče fixovaný a zjistila jsem ,že je taky pěkná slepičí prdel,vše jim vyžvaní.Kolikrát se od nich dozvím co my bedeme prý tehdy a tehdy dělat...já se to dozvím od nich a ne od svého manžela!! 😒

vladla
15. únor 2013

Teď mám dvě hodiny volna,tak doufám,že tu nebude datlovat sama!! 😀

kitinka76
15. únor 2013

@vladla Tinka jak se teď vrátila z prázdnin, tak mi vykládala, jak její babičce dělá tchýně (prababička) ze života peklo ještě v 85 letech!!! babička tam chodí obden, nakoupí jí donese oběd... a ta mrcha stará, jí poděkuje a řekne že zítra nic potřebovat nebude. A zítra se dá do úklidu a zvoní na sousedy, že potřebuje utřít prach a nedosáhne na polici, potřebuje vytáhnout vysavač ze skříně a je na ni moc těžký a že by ji snacha nechala shnít ve špíně... a takhle žijí 40 let!!! A babiččin manžel?? Dojede po týdnu z práce a hádej kam jde jako první 😠

kitinka76
15. únor 2013

@vladla zbavila ses všech dětí???