Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

vladla
21. únor 2013

@kitinka76 Krásný!! 😉
Jenže já si k tomu hned objednala vlny na háčkování,abych ty knoflíky měla na co přišít!! 😀 😀

renatalen
21. únor 2013

Teda holky, vy jste šikulky!!! Já se háčkovat snad nikdy nenaučím...

simonceli
22. únor 2013

Ahoj holky, u nás konečně polevuje nemoc. Jsem ráda. Dneska jsem byla na odběrech, mě po tom vždycky tak strašně bolí ruka. Tak doufám, že budou čísté. Každé 3 měsíce se třepu, aby tam nic nebylo.

vladla
22. únor 2013

Ahoj,tak my byly taky dnes na kontrole.Vyfasovaly jsme železo!
A tady je jedna jarní čepička.

monyliny
22. únor 2013

@simonceli 🙂Tak držím palce😉

monyliny
22. únor 2013

@vladla Já to chcíííí taky umět 😉 Je opravdu moc pěkná,jsi šikula mamina(dorty,čepičky)-týýýý jo 😀

monyliny
22. únor 2013

@renatalen Jsme dvě holka,já to také neovládám,ale chtěla bych 🙂

vladla
22. únor 2013

@monyliny Taky bys to zvládla!!Je to jednoduchý! 😉
Já jsem taky samouk! 😉

vladla
22. únor 2013

@simonceli Taky přeji ať je vše v pořádku!!S něčím se léčíš?Možná jsi to tu psala....

kitinka76
22. únor 2013

@vladla no to nevím 😅 já pletu od 14 let a upletu cokoliv, ale háčkovat umím jen kytičky a čtverečky, ze včeho ostatního vznikla nějaká zmršenina.... ☹

simonceli
22. únor 2013

@vladla čepička super, měla nález na mozku, tak jsem se s tím léčila přes rok a teď chodím na pravidelné neurologické kolečko a krev co tři měsíce. Je to docela nedávno, co jsem se s tím doléčila. Prý pak kontroly nebudou tak časté.
@monyliny děkuji

vladla
22. únor 2013

@kitinka76 Taky jsem pletla,ale to háčkování mě chytlo víc.A když jsem začínala,tak jsem toho spouuustu párala,pak to letělo do kouta,pár dní jsem to nechtěla ani vidět a zkusila to znovu. 😀 😀
Ono si na to přijdeš! 😉

vladla
22. únor 2013

@simonceli Ty brďo,tak hlavně aby bylo vše v pořádku!!Držím palečky i na další kontroly!! 😉

kitinka76
22. únor 2013

@vladla já zase radši pletu, ale na letní halenky by se hodilo to háčkování... co já měla od mojí bábinky háčkovaných halenek 😵

vladla
22. únor 2013

@kitinka76 A co nesnáším je šití!! 😝 Já si oentlovala i závěsy do celého baráku v ruce,protože šicí stroj nenávidím!! 😀 😀
Moje mamka mívala ještě ten starý šlapací a když jsem to zkoušela,tak to prostě nešlo.Pořád se mi čmodrchala nit a všechno možný.Takže od té doby raději vše v ruce! 😀 😀

kitinka76
22. únor 2013

@vladla já dostala (asi za trest) k nějakým dávným narozeninám šicí stroj 😅 před dvěma lety jsem ho dala kámošce do pronájmu. Cena za pronájem - drobné opravy 😀 😀 😀

vladla
22. únor 2013

@kitinka76 to je ale skvělé řešení!! 😀 😀

monyliny
22. únor 2013

@vladla V ruce?Jsi dobrá...mě by ruka upadla 😉

monyliny
22. únor 2013

@simonceli Tak to je hustý.Tak ať už je jen dobře a hlavně přeji zdravíčko 😉

vladla
22. únor 2013

@monyliny Já neměla na vybranou!! 😀 😀
Aspoň byl ode mne po večer pokoj!! 😀 😀

simonceli
22. únor 2013

Díky holky

renatalen
22. únor 2013

@simonceli Taky držím palečky ať všechny další kontroly dopadnou na výbornou.
@vladla Čepička je krásná. Škoda, že nejsem talent na háčkování...
Já se teď mořím s rodokmenem. Buď skončím v roce 1816 nebo se naučím kurent 😀

vladla
23. únor 2013

@renatalen Ud nás dostal tchán loni k narozeninám rodokmen.Švagr se s tím mořil a pátral snad rok. 😒
Ale je to moc zajímavé,pak když na to koukám,tak žasnu. 😉

vladla
23. únor 2013

Jo au včera přišla ta autosedačka.Je parádní,hnědá s puntíkama! 😀

kitinka76
24. únor 2013

moje malá marťanka včera perlila 🙂 byli jsme na soutěži, děcka se hnaly na vyhlašovaní výsledků, jen Tete si dělala drdol. Prý aby se jí medaile nezapletla do vlasů 😀 😀 😀 a to prosím dávali medaile pouze za první místo!!! 😀 😀 😀 skromnost sama.... ale máme ji!!!

vladla
25. únor 2013

@kitinka76 Je dobrá!! 😉

kitinka76
25. únor 2013

@vladla no porota se nás asi bála!!! Klárce při zkoušce řekli, že svoje "víš co dělat proti naštvanosti??" má říct přímo tomu porotci, protože seděli hned u placu. A porotce asi nedával pozor, tak ho žduchla pěstí do ramene a řekla "viš co dělat....??" napřed chudák hleděl jak puk, ale pak se všichni začali smát!! Kdoví jestli od ní nemá chudák modřinu!!! 😀 😀 😀

renatalen
25. únor 2013

@kitinka76 To je holka šikovná! Já včera málem vykvetla z Adrianky. Pořád lezla kam nemá a samosebou padala. Bude samá modřina, tele jedno malý.

vladla
26. únor 2013

@renatalen Já čekám,kdy to začne u nás.Lést po výškách,po schodech...to bude hlídáníčko! 😒

kitinka76
26. únor 2013

@renatalen
@vladla já říkám na každé návštěvě doktora, když se Tete vysleče, že ju nemlátím, že je takové nemehlo 😀 😀 😀