Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

monyliny
24. bře 2013

@renatalen Uklidním tě,nejsi sama 😅 Já mám taky neteř-jedináčka a je tak trochu rozmazlená....když byla Marí za něco chválena,ona ihned přiběhla a veškerou pozornost na sebe musela strhnout 😒 A hned -a já taky tohle umím a já taky.... a teto?....Atd.Je to na dlouho a složitější☹Nedávno jí umřel tatínek,tak se bohužel díky této smutné události trochu zklidnila,ale zase jde na ní puberta....Tak se mírně stydím za to,že mám stavy,kdy jí nemusím-chju ☹

vladla
24. bře 2013

@renatalen ono to nemusí být jen u jedináčků i když....
ale třeba Verča má kamarádku...tak dva roky zpět k nám chodila docela často si s ní hrát.Chování,které já absolutně odmítám...nezdravila,pořád jsem jen z pokojíčku slyšela,to je nuda..na to si hrát nebudu...ty jsi strašná...a vždy nasadila takový ten rozkazovací ton za který bych jí nejraději hned vyhodila. 😠
Muselo být jen po jejím nic jiného nepřipouštěla a vždy mě dorazila,když jsem je volala k večeři,tak madam přišla a prohlásila...fůj to jíst nebudu!! 😠
Naštěstí z toho asi vyrostla 😉 Když přijde,pozdraví ahoj teto....
Takže obrat k lepšímu. 😉
Tak se to u vás třeba časem taky zlomí. 😉
Ale omlouvat jí za to,že je jedináček?!?Trochu divný argument?!!

kitinka76
25. bře 2013

@renatalen tak to bych si teda libit nedala!!" jedincek nejedinacek, tvoje dcerka kvuli tomu nemusi byt otloukanek. Synovec je taky jedinacek a k Tete se vzdycky choval hezky ☹

kitinka76
25. bře 2013

@vladla ty decka jsou cim dal vic nevychovane!!! Ale kdyz je k tomu rodice nevedeou, tak samy od sebe vychovane nebufou. Neter a synovec (od manzelova bratra) neumi pozdravit, ale kdyz potkam jejich maminku a reknu ji dobry den' tak ani nezabuci ☹

kitinka76
25. bře 2013

@monyliny ahoj, uz lezim ve spitale. Zitra brzo rano pudu pod kudlu 😅

renatalen
25. bře 2013

@kitinka76 Držim palce, ať je vše v pohodě. Já si taky myslím, že je to o výchově a ne o tom, zda je jedináček. Já byla jedináček do svých téměř deseti let a zdravit a dělit se o hračky jsem se uměla. A rozhodně jsem nikoho netloukla :(

renatalen
25. bře 2013

Jinak máme za sebou príma noc plnou horeček. Padám na ústa. Modlím se, aby dnešní noc byla lepší... Holky, jak je to s tím střídáním nurofenu a paralenu? Dr. říkala po čtyřech hodinách, ale jaké množství? Stejné jako se dává nebo jiné? Jsem z toho jelen. Zatím jsem to nepotřebovala... :(

kitinka76
25. bře 2013

@renatalen bracha by sveho jedinacka pretrhl vejpul, kdyby se nepodelil nebo nedejboze nepozdravil!! 😉 je pravda, ze pro sourozence je snazsi se delit, ale to neznamena, ze jedinacci musi byt nutne rozmazleni....

vladla
25. bře 2013

@kitinka76 taky držím palce,ať vše dopadne v pořádku!! 😉

renatalen
26. bře 2013

@kitinka76 Čekáme, že se nám ohlásíš 🙂
Malá už má po teplotách. Ufff. Teď jen doufat, že se to vyhne Domíkovi...

kitinka76
26. bře 2013

@renatalen ziju!!! Zadne komplikace a ani to moc neboli 😉 vcera vecer mi jeste primarka rekla, ze mam polyp na cipku a ze by bylo dobre ho odstranit, tak jsem mema 2v1 😉

vladla
26. bře 2013

Ahoj!!
@kitinka76 Tak to je dobře,že to proběhlo hladce!! 😉 Aspoň ti to tam pěkně prozkoumali! 😀
Tak teď si užívej toho,že můžeš ležet a odpočívat.Nebo kdy jdeš domu?

vladla
26. bře 2013

@renatalen Také dobře,že je malá bez teplot,tak ťuk ťuk,ať to vydřží!! 😉

kitinka76
26. bře 2013

@vladla rikali, ze me odsud zitra vykopnou 🙂

monyliny
26. bře 2013

@renatalen To je dobře,že už je fajn a tfuj,tfuj,ať jste zdravý🙂Jinak to dávkování paracetamolu a brufenu je stejný,jen ho dáváš po těch čtyřech hodinách🙂

monyliny
26. bře 2013

@kitinka76 Tak já jsem tu včera nebyla a ty už máš po zákroku.... 😉 Hlavně,že tě odoperovali bez komplikací a že jsi ok 🙂 Tak už si budeš moci užívat milování,co hrdlo ráčí a bez antikoncepce.... 🙂 Já uvažuji nad zákrokem příští rok,až malýho nebudu kojit-doufám🙂Koukám,že tě pustí na Velikonoce-podvázané vejcovody a ještě Ti hrozí výprask.... 🙂 Aspoň budeš mít omluvenku ze zdravotních důvodu,prosím sešlehat jemně 😀

renatalen
26. bře 2013

@vladla
@monyliny Díky holky!

vladla
27. bře 2013

@kitinka76 Jak se cítíš?? 🙂

vladla
27. bře 2013

Hezký den všem!!
😉

simonceli
27. bře 2013

Ahoj ženy, tak dneska jsem myslela, že přizabiju svojé dítě. Slečinka si hraje s mým telefonem a odcházíme do školky a já si vzpomněla, že nemám telefon. A nastala akce najdi mamce telefon, potvůrka mi ho zavřela k sobě do kuchyňky a půl hodiny jsme ho hledaly. Ona se slovy, já to nezvládnu, nevim kde je a já s nervama a se slovy okamžitě ho najdi nebo dostaneš na zadek. Spěchala jsem na obchodní schůzku. NA kterou jsem teda přišla o 20 minut později.

monyliny
27. bře 2013

@simonceli Dětičky-naše lásky😀😀Jsou to občas potvůrky 😉

monyliny
27. bře 2013

@kitinka76 Ahoj,tak jak Ti dnes je ? 😉 Snad si Tě budou doma trochu rozmazlovat.Jak to máš teď-jsou nějaká omezení 😉

monyliny
27. bře 2013

@vladla Taky,taky🙂

monyliny
27. bře 2013

Holky,budete zdobit na Velikonoce?Venku nic neroste a já se na to letos asi vyprdnu.Stejně velikonoce moc nemusím 😅

kitinka76
27. bře 2013

@vladla @monyliny uz jsem v poradku doma, bolesti nemam a cekal me tu na uvitanou rizek a bramborovy salat, umyte nadobi a povysavana podlaha 😉

kitinka76
27. bře 2013

@monyliny co velikonocni snehulak???? 😀

monyliny
27. bře 2013

@kitinka76 No nádhera-to je servis 🙂 Velikonoční sněhulák? 😀 No vzhledem k tomu,že tady máme jen sem tam zbytky ze sněhové nadílky a ty jsou poznamenány návštěvami našich mazlíčků,tak si odpustím i toho sněhuláka 😀 😀 😀Ale je fakt,že ozdobený by už byl😀😀

kitinka76
27. bře 2013

@monyliny sem tam zbytky??? Tady snezi v kuse od pondelniho rana ☹ vypada to, jako by meli byt vanoce

vladla
27. bře 2013

@monyliny zdobit nebudu!!!Jsem naštvaná,že je zima a snih a já nemůžu dát do truhlíků ani petrklíče! 😠
Takže upeču berana,kterému se určitě zase(to vím)utrhne hlava až ho budu vyklápět z formy...mazanec nebude mazancem,ale nějakou blíže neurčenou hmotou na plechu...
Ale na barvení vajíček s holkama se docela těším!! 😀

renatalen
27. bře 2013

Čau holky, u nás to vypadá teda spíš na Vánoce než na Velikonoce. Můžeme vesele sáňkovat 😅 . Já teda Velikonoce nijak zvlášť neprožívám, jediná výzdoba je váza s kočičkama a zlatým deštěm,. V neděli barvení vajec a šlus. Ještě se chystám na beránka. Bude můj první, tak jsem zvědavá 🙂 .
@simonceli Znám znám. Malá mi právě zašantročila někam kleště na korálkování a to mám zrovna dodělat korále na ples pro kamarádku 😠 . Jestli je nenajdu, tak mě klepne...