Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

renatalen
7. pro 2012

@vladla 😀 😀 😀

pepibubu
autor
7. pro 2012

holky, někdy se jako správný antimatky dohodnem, PZ necháme manžílkům a vyrazíme na sraz, někde "na půl cesty" pro všechny 🙂 i kdyby na noc, a poplkáme z oka do oka 🙂

kitinka76
7. pro 2012

@pepibubu jejdamane!! já jsem z nejjihovýchodnějšího koutku ČR, půl cesty od vás k nám je pěkná štreka 😀 😀 😀 to je jen o kousek blíž než na Mars 😀 😀

monyliny
7. pro 2012

@pepibubu 🙂 OK 🙂 🙂

monyliny
7. pro 2012

@vladla No teda,tohle já se dovědět,tak je tichá domácnost nejmíň týden🙂Prý opruz 😠 To,že se mu líbila fotografka-beru-mužskej,ale opruz? 😝 😀 Hezky si to zařídila 😉

renatalen
7. pro 2012

@pepibubu Já jsem zase z nejjižnějšího místa, do Rakouska to máme přes kopec🙂. Ale klíďo bych ten sraz dala 😀

blahova_andrea
7. pro 2012

@vladla a to bude papat i drobek? já pořád řešila jaký dort udělat i pro maličké děti a nakonec bude nepečený piškotový s tvarohem...klasika...vyřádím se u dalších dítek 😀 pro dospělé už je na chodbě naležený medovník od přítele. já měla na dnešek a zítřek naplánováno tolik práce a Miška se rozhodl, že už prostě není mimino a spát mi nebude a že bude raději škemrat o letenku na Mars, takže kolik si tak holky myslíte, že jsem toho dneska udělala? 😀

blahova_andrea
7. pro 2012

@monyliny můj taky bere focení jako vopruz ☹ takže nemáme tátu skoro na žádné fotce nebo jen momentce a taky ho vůbec nenapadne, že by občas při nějaké činnosti nebo příležitosti vyfotil s dětma mě, takže já jsem ještě na míň fotkách ☹ ne, že bych se tak ráda fotila, spíš naopak, ale nebudu mít žádnou památku a pak mi Pluťan dojde s foťákem ve chvíli, když jsem si tři dny nestihla umýt vlasy, jsem bledá od únavy ve špinavým triku a urazí se, že si furt stěžuju, že mě nefotí a pak že stejně nechci 😀

monyliny
7. pro 2012

@blahova_andrea 😀 😀 To je myšlení chlapů 😀 Já nechápu mýho,můj nechápe mě.Se divím,že spolu ještě jsme 😀

monyliny
7. pro 2012

@blahova_andrea Já taky dělala pro prcka k 1.narozeninám tvarohový 🙂 Co myslíš-ani neochutnal,tak ho zbaštil taťka 🙂

renatalen
7. pro 2012

@blahova_andrea malá se taky dnes rozhodla nespat, jsme nachcípaný, takže nálada nic moc 😠 Já dělala klasickej piškot s krémem k 1. narozeninám. Pak jsem si nechala dorty péct. K pátým narozeninám Domči jsem se překonala a upekla dort s mamkou potaženej marcipánem,(což byl první takový výtvor), s vymodelovanou mašinkou a a vagonama. Malej byl nadšenej, ale že by ho ochutnal? To ani nápad. 😀
S tim focením, připadá mi, že nejraději mě s dětma fotí manžel po ránu. Dovedete si to představit, neučesaná, vyblitá jak lečo, v pyžamu. Fakt úžas! 😝

monyliny
7. pro 2012

S tím srazem musíme počkat děvčata-syn je na mě teď dost závislý,nevydrží ani u táty 😉 Jinak já jsem ze severozápadu.Máme my ale k sobě blízko 😀

monyliny
7. pro 2012

@renatalen 😀 😀

blahova_andrea
7. pro 2012

@monyliny no ten náš ho má rád, už jednou ochutnal, když jsem ho dělala jen tak pro nás, takže si určitě dá a bude tu víc dětí, tak se o něj nebojím. já tu starvu a všechno okolo moc nehrotím, myslím, že pro jednou by prckovi nezdravej dospěláckej dort taky neublížil...ty dvě lžičenky, že? ...ale ne každá matka, co tu bude si v sobě přizná antimatku 😉

blahova_andrea
7. pro 2012

@monyliny Prokůpek je takovej mamánek? 😀 Miška teda ne, měl od miminku školu...postupně bez rodičů hodinu, půl den, den, dokonce jsme v srpnu dali celý víkend...s babičkou si to moc užil a my s tátou taky...už jsme to potřebovali 😉

pepibubu
autor
7. pro 2012

klid, nějak to yvmyslíme, asi spíš na jaře 🙂

monyliny
7. pro 2012

@blahova_andrea 😀 Asi je 😀 Začalo to kole 9.měsíce,určitě ho tenhle stav pustí-do 30let času dost 😀 😀

monyliny
7. pro 2012

ááá vzbudilo se mi dítko,tak zatím 🙂

blahova_andrea
7. pro 2012

@monyliny jejda, tak to já ho chci z domu dostat dřív 😀

kitinka76
7. pro 2012

@renatalen přes Dyji do Rakouska a přes Moravu na Slovensko.... stačí si zaplavat 😀 😀

vlaru
7. pro 2012

Já už dnes tak nadšená nejsem. Tedy, třetina oblečení vyžehlená a čoko koláč v troubě, teď se chystám na vaření večeře. Ale Aninka usnula právě asi po padesáté a nějak to spíš vypadá, že je nemocná, že by byla tak hodná. 😖 Rýmy odsáváme víc a víc a taky víc kašle.

My se jinak s přítelem hádáme o strašný blbosti. On je dáreček, ale myslím, že mě je taky dost. Takže se dosti střídáme v tom, kdo je zrovna na koni. 🙂 Já jen doufám, že až to bude Ani chápat, tak taky bude chápat, že se udobřujeme rychle a máme se rádi. Naši se hádali strašně a já jsem tím dost postižená....

A focení je u nás na denním pořádku, přítel je částečně fotograf, tak na to si zrovna stěžovat nemusím. Za co bych ho zabila, a taky už tu pár takových scén bylo, je to, že je sakra profesionální fotograf, ale když fotí mě, tak se nesnaží. Opravdu se mi stalo, že jsem na fotce vypadala velmi nelichotivě a příšerně. Naposledy po porodu, předtím v těhotenství. Chtěla jsem nějakou tu hezkou nahou fotku s břichem, ale vznikl z toho paskvil, kde jsem hlavně tlustá a oteklá. 😉 Kdyby to bylo něco pracovního, tak si to nedovolí poslat dál... No, nemusím vyprávět, jak moc jsem nadávala 😀

renatalen
7. pro 2012

Milé maminky, vypadá to, že cibulový čaj a cibulový sirup skutečně zabral. Malá kašle míň a míň. Hurááá!!! Není nad přírodní medicínu 😉
Koukám, že jsme fakt každá z jinýho konce republiky 😀

renatalen
7. pro 2012

Malá se čmárá fixou po obličeji a říká mi: "Jsem princezna." 😀

blahova_andrea
7. pro 2012

@renatalen asi chtěla hvězdu na čelo 😀

blahova_andrea
7. pro 2012

tak jsem si zrovna řekla, že je na čase pustit se do dortu a Miška se mi probudil...ach jo...to zas bude práce s klíštětem na noze a už se mi do toho nechce 😀

jarkalada
7. pro 2012

tyjo, tohle je snad nejrychleji rozvíjející se diskuze na MK 😀 nestíhám vůbec dočítat

vlaru
7. pro 2012

@jarkalada Jasně, je totiž spousta matek, které si přiznají, že nejsou dokonalé, rády. Jen se to nevědělo, protože se raději neozývaly 😀 😉

jarkalada
7. pro 2012

@vlaru zvláštní, že na to ještě nepřišli vědci z usa 😀

vladla
7. pro 2012

@blahova_andrea Malá si taky dá.Je to klasický piškot a pudinkový krém. 😉

vladla
7. pro 2012

Tak jsem zpězt z focení.A co?Vopruz!!! 😀
Ba ne akorát ta nejmenší kvůli které se to pořádalo jaksi nechtěla spolupracovat!!Prostě to prořvala!Potvora! 😠
Možná na jedné fotce bude úsměv.Ale holky byly nadšené tak aspoň to.
Teď je manžel odvezl ke tchánovcům a já jdu pokračovat ve zdobení dortu! 😉