Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

lucipce
17. říj 2013

@vladla Malýmu jsou 2 roky a 3 měsíce

xuxie
17. říj 2013

Sdílím touhu odpravit se kamkoliv - jen pryč od těch štěstíček 😀

Dva týdny doma. Všichni, včetně muže. Kašlou. Rýma. My s mužem antibiotika.

Starší vstává v šest, odpoledne nespí. Mladší spí odpoledne hodinu - hodinu dvacet.

A řvooooou a řvou!

Držme se, dámy! Ať je líp 😉

vladla
18. říj 2013

@xuxie Ty brďo horší jak u nás! 😀
Ať jste všichni brzy fit!

xuxie
18. říj 2013

@vladla díky díky. Taky tak 🙂

vladla
18. říj 2013

@kitinka76 Jéé nová fotka!Hezký,nepoznala bych tě! 🙂

kitinka76
21. říj 2013

@vladla jsem si říkala, že rok a půl po svatbě a já tu pořád straším se svatební fotkou 😉

kitinka76
21. říj 2013

když tu tak čtu co píše @renatalen o škole a učení , tak jsem si vzpomněla jak Tete vylepšila gramatiku!! Malé nohy jsou nohyčky a malé ruce jsou rukyčky 😀 😀 😀 😀

renatalen
21. říj 2013

@kitinka76 Hezká fotka, jsem chvíli přemýšlela o koho jde :D. Jinak gramatika teda dobrá :D

veruska92
23. říj 2013

Ahojky holky 🙂

vladla
23. říj 2013

Ahoj! 🙂

veruska92
23. říj 2013

@vladla Tak jak při ránu? 🙂

vladla
23. říj 2013

@veruska92 zatím dobý,děti snídají a za chvíli vyrazí do školy.
Tak mi doma zůstane jen ta nejmenší,takže pohodička.
Má dopol. přijet kamarádka na kafe a podrbáí. 🙂)

veruska92
23. říj 2013

@vladla Jé, se máš! 🙂 My už jsem s Matyášem sami doma 🙂

vladla
23. říj 2013

@veruska92 ten báječný klid! 🙂

kitinka76
24. říj 2013

@vladla jůůů, taky nová profilovka 😉

kitinka76
24. říj 2013

sakra, asi puknu vzteky!! Terezi ve škole při vybice zlomili nos a úča se mi ani neobtěžuje zavolat!! 😠 😠 😠

vladla
24. říj 2013

@kitinka76 Mazec! 😠
Jak je Terez?

kitinka76
24. říj 2013

@vladla místo nosu červenou bambuli, sbalila cvičky a šla na trenik, blázen 😅 učitelce jsem napsala SMS a hned mi volala ředitelka, že tělocvik měli s ní a že ji nenapadlo, že je to vážne... zlomeny neni, ale modřinu máme zitra ráno čekat 😖

vladla
24. říj 2013

@kitinka76chudak to musi bolet! 😕

renatalen
26. říj 2013

Pomóc, ta malá uječená už se zase vzteká! Vůbec se nedivim, že furt náluju čokoládu. Jinak by mi totiž asi ruply nervy.... Ona by si poslední dobou vílet na Mars zasloužila každý den 😠

martiinkab
6. lis 2013

Ahooojk Antimatky asi pul roku sem tiu nebyla 😀 procitat to asi ani nebudu ale sem rada ze tohle fotŕum jeste funguje 🙂

vladla
6. lis 2013

@martiinkab ahoj jo jo občas sem kouknu,ale vypadá to,že máme všichni vzorné děti! 😀 😀

martiinkab
6. lis 2013

@vladla :D no od te doby co mi mala zacl lezt a ted uz par mesicu chodit to opravdu rict nemuzu 😒 😀 😀 😀

renatalen
9. lis 2013

@vladla Spíš to vypadá, že jsme všechny zavaleny prací 😀

vrtelka
15. lis 2013

Včera nám umřel pes a děti nelenili a domluvily si nového a já nechci svolit tak jsem nejhorší matka na světě,příšerná žencká kterou nikdo nemá rád nemám soucit z nikym ,jak jsem hrozná jsem si neska řádně vyslechla ,tolik pojmenování ,že by člověk měl co dělat ,aby to vymyslel .A nebudou jist a pít a nemáme na jidlo tak si šla na zahradu natrhat trávu,když nemáme na psa tak nemáme ani na jidlo.mě odvezou 🙂

renatalen
23. lis 2013

Holky, já bych chtěla poslat na Mars svou šéfovou! Už ráno jezdi do práce naštvaná, pak to samosebou odnášíme my :(.

lussy0904
28. lis 2013

Já se taky hlásím, mám syna 2,5 roku, docela hypoš, jsem s ním od rána do večera...manžel v práci..a někdy fakt na prášky..!! 😀

zzuzinda
29. lis 2013

Ahoj, antimatky, nějak jsem tu taky dlouho nebyla 😉 U nás je vše v relativním klidu, děti řádí jako černé ruce, naštěstí už většinou spolu, takže já pak jen likviduju následky 🙂 A zacpávám si uši a dělám, že tu vlastně nejsem 🙂 Akorát si teď nějak navykli, že venku jsou hodní (relativně 🙂 ), dá se s nima mluvit, jsou v pohodě, přijdeme domů a posedne je ďábel a začnou jančit. To bych je nejradši zakousla.

janiart
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zzuzinda
3. pro 2013

Ahoj, tak teď bych vběhla do klubu antimatek hned. Háďata mi včera dala zabrat. Adam nešel do školky, v noci měl teplotu, ale od rána byl v pohodě a řádil jao černá ruka. Bára samozřejmě v těsném závěsu a oba zlobili tak strašně, že jsem byla tak ráda, že šli večer spát...No, abych jim nekřivdila, za den byli asi 2 hodiny poměrně hodní 😉 A dnes ráno v tom pokračovali. Ale už dobrý, Adam to dotáhnul po cestě do školky a pak prý dobrý a Bára se vyvztekala a teď si hraje v klidu. Snad to vydrží nebo do Vánoc nevydržím já 🙂 a ukecám nějakého čerta, ať si mě odnese 🙂