Čím fotíte a natáčíte svoje děti?

cmlucie
4. kvě 2017

Dobrý den, dávám do diskuze možná trochu netradiční dotaz. Týká se focení a natáčení dětí. Čím fotíte (natáčíte) svoje děti? Mobilní telefon/foťák? Stíháte fotky vyvolávat? Já dávám přednost mobilu, protože ho mám častěji po ruce a mám větší šanci zachytit momentky. Samozřejmě ale záleží na kvalitě fotoaparátu u mobilu. Často se mi stávalo, že byly fotky rozmazané a po zobrazení v PC nekvalitní. Tudíž na vyvolání nevhodné. Teď nově mám mobil Huawei P10, který má foťák skvělý, tak jsem spokojená. Jak to řešíte vy? 🙂

lv
5. kvě 2017

Mobil. Foťák a kameru jsme používali ještě když byla A. malá, takže 8-9let zpět. Vyvoláváme ročně tak 3x, pár fotek a trojmo - my a prarodiče.

wampzee
5. kvě 2017

Koupila jsem si nově foťák..kompromis mezi digitálem a zrcadlovkou, malý, skladný. Mobil mám fajn, ale foťák už tam nestíhá malou zachytit v pohybu..a kupovat nový mobil jen kvůli foťáku nechci... jsem spokojená s tím, co mám.. 🙂 a focení jsem chtěla zkusit i víc než jen mobilem.. 🙂 Ráda pak fotky upravuju a hraju si s nimi a k tomu mi rozlišení fotoaparátu pomůže víc.. 🙂

g_m
5. kvě 2017

Nesnasim foceni na mobil, mam zrcadlovku a na tu stiham vse i kvalitni videa.

monaluza
5. kvě 2017

Jen mobil, fotak zahali v supleti. Delali jsme zatim jen par fotodarku - diare. Vyvolane mame jen profi fotky od fotografky.

cmlucie
autor
5. kvě 2017

My máme doma i zrcadlovku, ale používám ji minimálně. Přijde mi, že kvalitní foťák na mobilu ji v mnoha případech nahradí. Se zrcadlovkou je těžší se naučit. Takže jsem při výběru mobilu kladla důraz na dobrý foťák. 🙂

konidana
5. kvě 2017

Většinou foťák. mobil se mi blbě ovládá, a i když prý fotí hodně dobře, fotky z foťáku jsou prostě mnohem lepší. Fotky na vyvolání vybírám tak 1x za rok a také vždy po dovolené. Ale stahuji přebírám a upravuji je průběžně.

pavelpa
8. kvě 2017

Huawei P9 Lite 2017 nám úplně na toto stačí...

zuzanaber19
22. čer 2017
Uživatel zuzanaber19 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zuzanaber19.

@pavelpa Souhlasím. Huawei telefony jsou v poslední době na focení super, vyvolané fotky jsou jako z foťáku a nemusíme s sebou vozit žádný další přístroj 🙂