Jak často chodí vaše drahé polovičky mezi lidi?

lucie255
5. dub 2013

Zajímá mě jak je to v jiných rodinách. Než se nám narodil Ondrášek tak jsme byli zvyklí chodit víkendy mezi lidi. T eď to nejde a s manželem se kvůli tomu často hádáme.

kkouzlo
5. dub 2013

ahoj, my dřív chodili často na večere, do kina, občas posedět s kamarády. Už ke konci těhu a ted je to takhle: já nikam skoro nechodím - max na 2h s na kafe s holkama, všechno přes den. Přítel si pokaždý něco naplánuje (koncert, hospodu nebo zábavu u rodičů na vsi), domluvíme se, že budu dělat odvoz a nakonec je tak unavenej, že když má odjet, tak nikam nejde. Už si připadam před jeho kamarády jak blbka, která ho drží doma, ale pokaždý je to jeho rozhodnutí. Já bych chtěla, aby šel kamkoliv, přišel na jiný myšlenky, být pořád s námi musí bejt náročný, ikdyž nás miluje. Spíš mi vadí, že nikam nechodim já, jsem tak nějak mimo, ale večer je nás malej prostě zatím nehlídatelnej a to mi přítel řekne, že jsem s tím měla počítat a je to úděl matky a pak se hádáme taky
@lucie255

vendullka
5. dub 2013

@lucie255 Manžel chodí ven s kamarády tak 1x za měsíc, někdy ani to ne. Já ju 1x za dva měsíce se sestřenkou do divadla a semtam přes týden dopo nebo odpol s mamčama na kafe, ale to je všechno. Manželovi se ani nějak nechce a připadám si pa před jeho kamarády podobně jako @kkouzlo , že jsem hrozná manželka co ho nikam nechce pustit a mě to přitom vůbec nevadí🙂

aktaka
5. dub 2013

Manžel jednou týdně večer na florbal, jinak s kamarády do hospody hodně nárazově. Já tak 1-2x do měsíce s kámoškami posedět (to bez dítěte, s dítětem častěji). Spolu jen když jsme u manzelovych rodičů, tj. jednou za měsíc, protože jinak nemáme hlídání.

editah222
5. dub 2013

@lucie255 za 4 roky co máme děti byl můj manžel s kamarádama 1x! Mu to nevadí, vyhovuje mu to, prý si dost pokecá s lidma v práci. Já chodím ven tak 1x měsíčně v sobotu a 2x v měsíci na kafíčko během pracovního týdne.
Takže u nás je to tak, že ven chodí maminka a tatínek hlídá 😀

andelka
5. dub 2013

Muž chodí tak 1x za 14dní, večer, někdy ve všední den, někdy v sobotu..já chodím v sobotu dopoledne. Večer nemůžu,kojím. Takže to ani sama, ani s mužem. S mužem sami dva jsme byli za poslední rok jen 2x.
Oba kluci byli hlídatelní tak od 8měsíců..ale jen přes den, takže sama ven se dostanu, ale využívám toho na nákupy nebo vyřizování,ne že bych měla jen tak volno. Večer budou oba hlídatelní možná v létě,ale moc s tím ne počítám.

alpakovo
5. dub 2013

Manžel díky tomu, že hrajce s kamarády v kapele chodí 2x týdně na zkoušky a dle nálady na 1-2 pivka... Ale je fakt, že nejsem nic dlužná, jsem členkou SDH, takže přes léto jezdím na závody, přes zimu na tréninky a sem tam nějakou akcičku 😀 Bylo to tak i v těhu, tak jsme prostě zůstali v zajetých kolejích, malý jde někdy se mnou, někdy s taťkou a díky bohu nemáme problém s hlídáním, takže velmi často vyrážíme i spolu 😕

lucylama
5. dub 2013

Ahoj,přítel nechodí skoro nikam a tvrdí,že mu to ani nějak moc nevadí..ale když má třeba nějakou akci s kolegama z práce,nebo se vyskytne slučák ze školy,tak to jde..
Já sama nechodím taky skoro nikam,jdnou za čas za kamarádkou a to je všechno..my zase skoro každý víkend jedeme někam na výlet celooodpolední,tak si to tak nějak vynahrazujeme. 🙂

white_tie
5. dub 2013

Sám manžel chodí jednou týdně - schází se s kamarádama a hrají Dungeon and dragons - každé úterý od 5 do 10. Cca jednou za měsíc, dva si jde sednout na pivo s nejlepším kamarádem.
Spolu chodíme taky cca jednou za měsíc až dva, hlídají babičky.
Já chodím cca jednou, dvakrát za měsíc večer s kamarádkou na víno, popř. odpoledne na nákupy, a hlídá obě děti manžel.

adelkav
5. dub 2013

Tak u nás chodí manžel tak dvakrát týdně na trénink, jednou za měsíc jede do jeho rodiště zapařit s kamarádama a tak jednou za dva týdny mívá pracovní pařby. Ale dost cestuje, takže třeba zmizí na celý týden a nebo jezdí za rodiči tak jednou za dva měsíce. Já nechodím večer nikam, většinou se mi ani nechce a to před mateřskou jsme pořád někde pařili. Hlídání téměř nemáme, občas vyjde dopoledne ve školičce, ale to jdu do práce nebo nakupuju, uklízím a vařím.

ffiinnkkaa
5. dub 2013

Velice málo, je pracovně vytížený a když má volno je rád, že je s námi doma. 😉

petrusew
5. dub 2013

Strašně málo, spíš vůbec. Sem tam zajede po,moct kamarádovi, nebo na půl hoďky pokecat, ale moc ne. Když je doma, tak je rád, že si užívá malé...já bych občas ráda, aby někam vypadl na pivo...ale nechce🙂

majule_j
5. dub 2013

v úterý a ve čtvrtek trénuje děti hodinu a půl, ve středu má svůj trénink (po něm na pivko) a přes zimu pátek večer sauna a pivko 😀

zuzi82
5. dub 2013

Za mlada jsme chodili hodně, pak jsme začali stavět a náš společenský život se hodně omezil. Po narození dětí chodí manžel večer ven sám tak jednou za dva měsíce a jednou za měsíc chodíme spolu a hlídají babičky. Já chodím tak jednou týdně cvičit. Jo a manžel jednou za dva týdny na fotbal. 😉

lucie255
autor
5. dub 2013

Tak vidím, že každý to má jíné. Co bych dala za manžela ktérý by byl dobrovolně ochotný být doma 😀 . No ale zase se nám věnuje přes týden. tak budu muset něco překousnout

hasky24
5. dub 2013

Muž chodí 2x týdně před prací na golf jinak nikam 😉 😉

blahova_andrea
5. dub 2013

ten můj nemá potřebu ani čas mimo práci někam chodit ☹, takže jde jen, když naplánuju něco já, ať už jdeme sami, že zajistím hlídání nebo i s malým nebo všemi dětmi. já mám potřebu sociálních kontaktů o dost větší než on, ale bez prcka se nikam nedostanu a s ním taky velmi málo, takže už mi docela hrabe.

edeltraut
5. dub 2013

Tak my jsme ani před dětmi nebyli "vymetači večírků", takže chodíme pravidelně v zimě na ples, každý na svůj firemní večírek a manžel sem tam zajde na pivko s kamarádem (tak jednou za 1-2 měsíce). Než jsem měla Adélku, tak jsem chodila taky občas na "dvojku". Nemáme potřebu ani energii chodit někam "ven" častěji 😉. Nám je nejlíp s dětmi u telky nebo u nějaké hry 😀.

darusenka
5. dub 2013

Tak to vám závidím. Ta moje půlka. Chodí pravidelně úterý, středa na trénink, o víkendu zápas a po všem do hospody. Plus nějaký ten sport navíc jako je tenis, squash... Letos bude mít 29. Rozum ho už asi nepotká. A strašně se diví, když kvůli toho vyvádím. Jediné plus je, že chodí z práce v poledne domů aspoň tak 3x do týdne. Jenže stejně vstává v půl šesté ráno, tudíž je věčně unavený. Takže i když přijde o 3 hoďky dříve z práce, tak je prospí.

kapljhgf
5. dub 2013

tak at jde manžel sám a nebo vyražte někam jako rodina vždyt je x míst kam mohou jít celé rodiny

helcenka
6. dub 2013

My společně chodíme fakt hodně málo, na výročí a narozky na večeři...
Já sama skoro nikam nechodím, jednou měsíčně na 2 hodinky na kosmetiku, ale to hlídá mamka. No a setkání s kamárádkama nepočítám, protože to bereme děti sebou.
Přes týden je manžel hodně v práci, takže maximálně vyrazíme na nákupy nebo s dětma ven. Občas pracuje i v sobotu.
Sám manžel chodí tak 1x za 14 dní v pátek nebo v sobotu na pivo nebo ke kamarádovi na pokec. Někdy je to 3 týdny po sobě, někdy ale třeba 3 týdny nikam nejde. Pak asi každé 3 měsíce odjíždí na celý víkend.

lucifereeek
28. dub 2013

tak když jsme byli sami, tak jednou za čas jsme někde byli, od té doby co máme malou tak jsme snad nikde ještě nebyli.

bellka
28. dub 2013

Ono je to takhle asi ve většině rodinách 😉 Když jsme byli sami a že to bylo dlouhých 14 let, i když nedobrovolně 😉 tak jsme chodili mezi lidi vždy, když jsme si vzpomněli, když byla nějaká akce, ať už narozeniny, grilování, nějaká zábava, diskotéka a tak...můj manžel chodí asi 20 let hrát každou středu fotbal a na pivko s kámošema či sousedama z okolních domků, si zajdou určitě tak jednou za měsíc a 2x v roce jede na 3 dny na fotbalové zápasy na Slovensko 🙂 ovšem faktem je, že za posledních 10 let, co bydlíme na baráku, dře a dře, ať už na poli či kolem hospodářství, takže by ode mě bylo sobecké, po něm chtít, aby seděl doma 🙂 Nemám potřebu nikam chodit, ale je to všude jiné a my čekali na našeho syna hrozně dlouho, takže mi fakt nevadí, že v očích některých kamarádek můžu působit jako domácí slepice, co se motá jenom kolem svého kuřete a kohouta, mě to totiž hrozně naplňuje a miluju to 🙂 🙂 🙂

lnk
2. led 2014

tak manžel chodí tak 3x-4x týdně ven..

clare01
18. únor 2014

Přítel má pořád jen práci a práci, taky má starosti, aby nás uživil 🙂
Ráda bych mu dopřála určitě trochu volnosti, aby si vyrazil s kamarády posedět, odreagovat se.
Určitě by to moc potřeboval. Ale nechce. Měla bych být ráda, ale věřím, že by mu to prospělo.
jinak si toho samozřejmě velice vážím, že když už má volno, jsme pro něj ti nejdůležitější a chce být s námi.
Tak si opatříme hlídání a vyrazíme zase spolu. To my zase rádi, máme společné kamarády, tak se vždycky těšíme.