Jak to máte doma od té doby, co se narodili mrňousci?

sexymilacek
17. srp 2013

Každá máme své úplně jinak.A mě by zajímali Vaše názory na to co se děje kolem vás a jak to vnímáte.Jak se k vám přítel chová a jak jestli Vám občas pomůže?A pokud máte některá z vás problém se svým protějškem tak šup a pokecáme.Děkuji za diskuzi s Vámi.Sedím teď doma, děti spí a potřebuji doslova pokecat.🙂V otázce mám chybu.Místo chodá má být chová 🙂

anchapancha
13. říj 2013

@cenichmat Chápala bych z toho jen to, že občas potřebuje mít klid pro sebe, to i my potřebujeme, nejen chlapi. Ale záleží na tom, jak to říká, jestli tak, že "pořád otravujete doma", tak je to hrůza.
A to když zjistil, že to bude holka, tak se naráz přestal zajímat? Na tvém místě bych s ním nespala - co kdyby sis při tom "pořídila" další holku? 🙂

anetka1701
13. říj 2013

@cenichmat to je síla :o( Nevím co k tomu říct, ale fakt mazec...

Můj muž první těhotenství moc neprožíval - byl to šok, bál se toho... I když byla malá plánovaná, prostě to pro něj nebylo úplně snadné. Po porodu se snažil mi s malou pomoct, ale neuměl to s ní a bylo to spíš tak, že mi jí podal na kojení, a pomáhal spíš kolem - s úklidem a tak... Pak jak rostla, začlo to být čím dál lepší :o) v 9ti měsících jí dokonce sám hlídal dva dny, když jsem byla v nemocnici se žlučníkem, fakt super táta - dělal všechno, přebaloval, krmil...

U druhý dcery pomáhá jak to jde hned od začátku - jenom pokakanou plenu ještě neměnil :oD Je fakt, že ho k tomu nenutím a když se to stane, vyřeším to sama... Ale kdybych nebyla v okolí, tak by to zmáknul :o)

My oba jsme dost bordeláři, takže doma máme takovej "organizační chaos"... uklízíme jak to jde společně (je to rychlejší), na nákupy taky většinou spolu... Vařím tedy jenom já, ale muž jinak pomáhá ve všem...

cenichmat
13. říj 2013

@anchapancha No hele, tak to vůbec neřeším, jestli spolu spíme? No nespíme, protože manžel se bojí, že by mohlo být další dítě. No a protože ví, že já bych ještě ráda měla, praktikuje 100% antikoncepci. On to má jako na houpačce, někdy to s ním docela jde, ale když ne, je opravdu na kudlu do zad. Snažím se být splachovací, protože jestli bych něco nedopustila, tak aby se to pak přenášelo i na dcerku.
@anetka1701 Manžel tedy vůbec nepřebaluje, ani nevím, jak by se zachoval, kdybych skutečně nemohla přebalit já, ale zatím vždycky když musel pohlídat říkal, že i kdyby se pokadila, nepřebalí jí a malá bude muset počkat na mě... Ale to jsem byla vždy max. do hodiny zpátky. Máš to super. Jinak mi ale taky pomáhá, rád vaří, umyje nádobí, když si dupnu, tak i vyluxuje. Ale ty jeho kecy... někdy si říkám, jestli jen neupouští páru a ani netuší, co to se mnou dělá.