Kde spí Váš manžel/přítel, když je miminko malé?

pear
3. led 2014

Znám mnoho rodin s dětmi a všude to je různé - jak to máte vy? Když se narodilo miminko, kde spí miminko, vy, přítel/manžel - společně v ložnici? Odděleně?
Pokud spíte společně, chodíte v noci přebalovat/kojit jinam, abyste muže neprobudily?

duck09
15. únor 2014

Tak my s manželem a miminkem spíme od začátku všichni tři společně v ložnici. V noci se malá budila 1x - 2x na kojení. Přebalovat v noci jsem chodila do koupelny, později v ložnici. Ze začátku jsem kojila v obýváku a později v ložnici. Manžel po pár dnech, týdnech už o nás vůbec nevěděl, že jsme byly vzhůru. Teď ještě malá spí s námi (15měsíců), od 5 měs spí celou noc. Ráno manžel vstává do práce a my spokojeně s malou chrupeme dál a ani jedna se nebudíme.

sabulili
6. dub 2014
Uživatel sabulili je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sabulili.

spíme společně, jak jinak

smardik
6. dub 2014

s námi v ložnici, nevím kde jinde by měl spát

ivular
6. dub 2014

Kde spí můj partner (teď už ex) - tak tuhle otázku jsem si pokládala často😝 Vím, že takhle jsi to nemyslela, ale vybavily se mi ty doby, když jsem si přečetla nadpis..

ilona87
9. dub 2014

Všichni společně v ložnici...ze začátku jsem ho chodila kojit do obýváku, abych přítele nerušila...ale teď už ne. Prcek spí skoro celou noc. Ráno si ho šoupnem k sobě do postele a ještě odpočíváme, hrajeme si a povídáme 🙂 😉

kamculenka
9. dub 2014

Spíme společně a jelikož manžel má nějaké tuhé spaní nebo co, ani jekot našeho drobka, že má hlad, ho teda neprobudí, v noci ani neví, že jsem krmila nebo tak... nevím, proč bych měla manžela stěhovat někam pryč...

anulilinkaaa
9. kvě 2014

Spíme společně. Přítel mi s malou v noci neskutečně pomáhá. 🙂 ani jsme o jiné variantě neuvažovali. 🙂

osicenka
9. kvě 2014

Taky spíme společně, manžel kolikrát sám vstal, když byl Maty malej a potřeboval utišit nebo tak. A teď se sice pořád jednou za noc budí na kojení, ale pak spíme dál a manžela to vůbec nebudí 🙂

carrie_b
9. kvě 2014

Od příchodu z porodnice my (dospěláci🙂) v ložnici, miminko hned vedle v pokojíčku. Čekám, že mě tu teď hodně maminek odsoudí, ale spokojení jsme všichni, malá spinká celou noc bez probuzení, my též🙂. Samozřejmě máme monitor dechu a vysílačky.

petrajavor
9. kvě 2014

U nás to po narození syna bylo tak, že jsme se snažili aby spal v postýlce vedle naší postele, ale malinkého bolelo moc bříško. Věčně plakal, takže jsme spali minimálně. Nakonec začal spávat s náma abych se trochu vyspala. Když sem kojila či přebalovala vždy v té samé místnosti a svítila jsem si lampičkou. Často spal manžel max 4h, ale jít spát jinam (např. k rodičům) aby se vyspal či si odpočinul nechtěl, často mě v noci střídal, jelikož jsem už nemohla. Jsem za to dneska strašně ráda a za ten jeho přístup, že syna jsme chtěli oba, tak v tom jedeme spolu. Jo a manžel dělá celkem těžkou manuální práci tak to měl složité.

yumy
12. kvě 2014

Vždycky jsme spali společně, všichni tři v ložnici, přebalovala a kojila (a kojím) tamtéž....dítě je nás obou, i on v noci utěšoval nebo pomáhal, když nic nezabíralo, ale pravda je, že má tvrdé spaní a už ho kňourání nebo pláč jen tak nevzbudí, zvykl si 🙂

olusenka
12. kvě 2014

po narození syna spal syn v pokojíčku v postýlce a já vedle na velké posteli, manžel zůstal v ložnici sám. Někdy když syn hodně brečel a manžel se vzbudil, přišel mi pomoct chovat apod. Po 3měs. jsem se přestěhovala zpět do ložnice k manželovi a syna nechala samotného v pokojíčku (měla jsem angínu, horečky, v ložnici se i v mrazech celou noc větralo a mě tam bylo líp, než u syna v teplé místnosti, po uzdravení jsem se k němu už nevrátila). Docházela jsem k němu na kojení, nevadilo mi to.
Když se narodila nedávno dcera, spíme všichni tři v ložnici, syn v pokoji stále sám. Dceru přebaluju a kojím na své posteli, věci na přebalování mám na stolku nebo v kapsáři na postýlce (nechodím k synovi do pokoje na přebalovák v noci), někdy se manžel vzbudí, někdy ne. Ona je ale moc hodná, první 3měs. jsme o ní skoro nevěděli, spala často celou noc (což teda syn taky), teď se budí 1-2x v noci, někdy usnu i s ní v posteli ale je to značně nepohodlné...

cutce
12. kvě 2014

Miminko hned spalo ve svem pokojicku. ja tam spala 3 tydny s nim, kdyz se koji tak casto a pak jsem se prestehovala za manzelem do loznice a mimco zustalo samo v pokojicku 😉

daniela1983
12. kvě 2014

syn spi s nami v manzelskej posteli a manzel je rad. vzdy vecer chyti maleho za ruku prituli sa k nemu a ide spat. krmim ho tiez tam. manzel sa malokedy zobudi a nikdy mu to nejako extra nevadilo. skor mu vadi ze maly vstava rano o piatej a chce sa hrat, aleuz sme si zvykli

mininkamini
26. kvě 2014

Manžel spi s námi, ale nebyla bych natolik militantní abych mu vyčítala kdyby ne, muž se přece musí vyspat do práce. 😖

terkaz
26. kvě 2014

No preci s nami v loznici, kde jinde 🙂

prdecek
26. kvě 2014

já s malým v obýváku a přítel v ložnici, jak se narodí druhé, bude spát se starším v ložnici a já s malým opět v obýváku

hanulkapal
2. čer 2014

Miminko se nám sice teprve narodí, ale jelikož bydlíme v bojových podmínkách v 1+1, tak přítel i kdyby chtěl, tak na noc odcestovat jaksi nemůže, leda by chtěl spát v kuchyni na stole 😀 Je povoláním řidič, takže chápu, že se potřebuje normálně vyspat, ale šli jsme do toho oba, tak to holt bude muset přežít. Naštěstí ho ale ze spaní máloco vyruší.

abalajda
2. čer 2014

Od narození jsme spali v ložnici samozřejmě všichni. Manžel sice vstává do prace v půl šesté,ale nikdy ho ani nenapadlo,že by spal jinde,stejně jako bylo normální,že k dceři vstaval i on,nejen ja....

ba0terka
2. čer 2014

Máme dva kluky,nejstarší má skoro 4 roky. Od jeho narození spíme všichni spolu,později jsme začali spávat spolu v posteli a spíme tak dodnes 🙂

apfele
2. čer 2014

Spíme s mimčem v ložnici, starší má pokoj svůj, mladšího plánujeme dát do dětského pokoje kolem 1 roku.

zuza2008
2. čer 2014

Spíme dohromady, malému je deset měsíců a manžel šel spát do vedlejšího pokoje jen dvakrát za celou dobu. 🙂

mufinka26
2. čer 2014

spíme dohromady, nějak si nedovedeme představit, že by to bylo jinak 🙂

sacvi
2. čer 2014

Spím s náma normálně v ložnici 😉 A kolikrát v noci i chlapečky nakrmí a nechá mě spát. To se mám 😵

hohe
2. čer 2014

S námi v ložnici, za těch 14 měsíců spal v obýváku 2x... Jednou měl opici a v ložnici jsem ho nechtěla 😀 a podruhé měla Aničku hodně krušnou noc skrz zuby a on měl jít na 3 12tku tak jsem ho poslala... JInak vždy s námi 🙂

paaavca
2. čer 2014

S námi v ložnici 🙂 Jen jednou jsem ho poslala spát do obýváku, měl chřipku, tak jsme nechtěli, aby to chytla malá 🙂

kacihruba
1. črc 2014

Můj partner spí jako před porodem se mnou v ložnici 🙂 malej většinu noci spinká a občas si zabrečí. Nechápu proč by měl spát jinde :D :D přítel má náročnou práci vozí lidi vlakem (strojvedoucí) takže druhý den také musí být fit a denně vstává kolem 5 na čvrté zazvonění budíku 🙂 ,ale proč by měl spát třeba v obýváku? :D nepochopitelné. V ložnici krmím a přebaluju a dokonce mi přítel občas pomůže v noci 🙂

lenkasilerka
1. črc 2014

Spal s námi v ložnici. Nenapadlo by nás, aby šel spát jinam. Když se malý vzbudil, manža ho přebalil a podal mi ho do postele na kojení. Krásná spolupráce 😀

denyzuza06
1. črc 2014

Vždy spal s námi a protože spí jako dřevo žádné kojení přebalování ani pláč ho nijak nerušil🙂

asineda
1. črc 2014

Manžel spí od začátku v ložnici se mnou a Emička ve svem pokojíčku 🙂