Láska nebo nenávist k příteli v těhotenství

luciussss
5. čer 2017

Ahoj holky,
Nevím zda je to normální a zda se to po porodu uklidní čekám druhého potomka a nevím zda svého přítele miluji a nebo nenávidím. Chvílema na něj žárlím chvílema nenávidím pak ho mám zas ráda stará se o nás všechno dobrý ,ale příjde den kdy mě naštve svím chováním že ho nemůžu ani cejtit a mám pocit že už sním nechcí být.Mám chuť se zbalit a odejít,ale neni to tak jednoduché protože na druhou stranu nevím kam a vychovávat 2děti sama bych asi nedala finančně ,bylo by mi taky po něm asi smutno.Nemám si o tom ani ským popovídat tak píšu sem,máte to taky ták? A nebo sem zralá na psychologa?Děkuji.

annasmyckova
5. čer 2017

klid, to jsou hormony...na emoce nedej, láska není jen o tom, jak se cítím...v některých obdobích je to spíš o rozumu -zůstat pro děti, pro něj...něco jsem slíbila, tak to dodržím...a pak zas zahoří ohýnek a bude to dobrý... je to tak v každém vztahu. Hlavně nedělej ukvapená rozhodnutí..Pokud jinak funguje jako táta a muž, tak ten vztah buduj. (mám dojem, že Plzák měl jako ukazatel lásky 5 s -pokud se mi po tom druhém stýská, pokud máme sex, pokud souzním s ním, mám o něj starost a soucit -pak ho miluju -pokud je mi lhostejný, je to horší)

hani007
5. čer 2017

Ano, jsou to hormony. Já to měla stejně a přešlo to až po šestinedělí :D
Nejdůležitější je mít tolerantního přítele, který tě nebude ještě více provokovat, ale který tě podrží a podpoří a hlavně pochopí, že jsou to opravdu jen hormony. U nás bylo docela složitý mu to vysvětlit :D