Manžel žárlí na miminko, máte podobnou zkušenost?

teer
31. říj 2012

Ahojky všichni zajímalo by mě zda máte s tímto zkušenost, od porodu se manžel hodně změnil,málokdy nakrmí málokdy pomůže.Vyčítá mi že necítí lásku že se udusím láskou k malému.Nechce být ohleduplný když spinká prostě mě přijde že ho obtěžuje.Ikdyž když si spolu hrají jednou za čas sluší jkm ato a umí to s ním chválím ho ale nestačí to..prostě má pocit že je tlačenej se o malého starat..vyžaduje uvěříno nejlépe denně prost ěpodle mého vyžaduje pozornost.Už jsem si něco málo na internetu přečetla ale zajímalo by mě zda máte někdo podobnou zkušenost.Děkuji všem. 😒

drakenn
5. lis 2012

Od té doby co máš dítě, tak se muž zmněnil? No jasně, na prvním místě je tvé dítě, jeho potřeby, jeho spánek, jeho volný čas, aby se mimi zabavilo a neplakalo.
A ty sis stihla nakojit, přebalit, uchlácholit dítě, naprat pračku, pověsit prádlo, pak stihnout se alespoň napít, mezi tím malého opět uspokojit, možná prádlo sundat, vyžehlit, urovnat do poliček. Mezi těmito úkony stíháš nakoupit, uvařit, naservírovat, umýt nadobí, utřít prach, možná vytřít schody, je týden, a pak zase malý.. kojit, přebalit, houpat, přebalit, mezitím kojit, krmit, večer okoupat, znovu dítě převléci a uspat.. co dál, dítě spí.. a nastupuje manžel.. unavený z práce.. takže naservírovat, umýt nadobí, uklidit, uchlácholit, polichotit, asistovat u koupele, po něm vytřít v koupelně, být výkonná v posteli,(pokud tedy malý spí).., něco malého na zub.. a o půl druhé druhá směna opět, vstát, nakojit, přebalit, uspat..., svačina do práe manželovi, vypravit ho, malého nakojit, přebalit, starébho vyprovodit.. papa. pračka, doktorka, očkování pláč atd.. A kdo tedy vyžaduje více pozornosti?

nikolletta87
5. bře 2013

@drakenn Moc hezky napsané. 😀
@teer Taky mám pocit, že se můj drahý tak nějak nemůže smířit s tím, že se teď režim podřizuje malé... "To jako musíš žehlit každý večer?!" Jak kdyby mě to bavilo, ne! Malou nemůže okoupat, protože ho bolí pata, co kdyby ji upustil, že? 😀 Když malá leží, vyžaduje pozornost on. Někdy bych ho fakt nakopala. Už jsem ho párkrát upozornila, že když jsme si ji pořídili, musíme se i starat. Urazil se. Občas mám pocit, že by si představoval, že Elinku nechám vřískat a budu se věnovat jemu... No nebudu, bohužel. Ale snažím se, seč to jde. Chválím, když je s malou, dávám najevo, jak moc mi pomáhá, když umyje nádobí... prostě pozitivní motivace. 🙂

bohmovas
26. srp 2013

jak to čtu tak mám pocit že to chlapům opravdu nedochazi ☹((( ja neustale doma slysim : Vzdyt jsi na té dovolené ne ? tak funguj 🙂 a ja presne djen litam a kmitam a k cemu ☹ a to jeste mame jeho syna z prvniho manzelstvi ve stridave peci .... takze nevim jestli je horsi mit doma vice deti nebo tuhle kombinaci 🙂))))