Náš malý poklad nám převrátil sexuální život

simonceli
9. dub 2010

Ahoj, chtěla bych vědět, jestli je na tom taky někdo stejně jako já nebo aspoň podobně. Během těhotenství se nám pomalu vytratil sexuální život. všechno jen pro malou. Vzájemně se pořád přitahujeme, ale jaksi k sobě nemůže najít cestu. Takže spolu téměř nespíme. Oba to nějak řešíme,ale nemůžeme se dopracovat k výsledku. Přítel přiznal, že je to spíš jeho chyba, že když příjde domů, tak se věnuje malé a na mě jaksi zapomíná. No tak nevim co s tím. Jinak všechno naprosto skvěle funguje.

rimmel
10. dub 2010

simonceli tak skus ked mala vecer zaspi, nepozerat tv ale ist do postele, lahnut si, rozpravat sa pripadne ja neviem zahrat si spolocensku hru...ako hovoris musite sa zblizit mentalne..a to dosiahnete iba kvalitne stravenymcasom spolu. tj nie pred tv ci filmom ci pc 😉

rimmel
10. dub 2010

tiez masaz neni odveci 🙂

pipiii
15. dub 2010

ahojik simo, mame uplne stejny problem ☹ mame i stejne stare holcicky☹. V prubehu tehotenstvi jsme spolu spali jen na zacatku, potom uz i z duvodu problemu s kravcenim. Po porodu v sestinedeli vubec... Ted je male pul roku a naposledy byl sex pred mesicem, pred tim na zacatku ledna, od porodu tedy 3 krat ☹. Dneska jsme to obrecela, pac jsem se ,,pripravila,, svadela ho a on ze proste uz pozdeji vecer nechce, je porad unaveny, neam na to naladu. Jsme oba mlady, nevim co se deje, myslim ze nejaka odpuzujici nejsem, myslim ze postavu mam moc peknou po diteti, vylozene je mu na ocich videt jak me prosi at na nej nic nezkousim ☹ nevim co se deje, de je problem, uznal ze je to v nem, ale nemuzeme prijit na to co se deje. Me se zdaji kazdy den sny o sexu, jsme uz beznadejna, opravdu mi to chybi ☹

naty
16. dub 2010

jediný řešení vidím v tom, promluvit si...otevřeně...otázka je, jak moc bude otevřenej on... 😒 ...takový krásný kočeny ste, tak v tom asi problém nebude... 😔 ...pipiii, byl s tebou u porodu?

pipiii
16. dub 2010

naty, my jsme k sobe dost otevreny, rozebirame to porad ale duvod nevime ☹ a ja jsem z toho uz opravdu nestastna. Manzel byl se mnou u porodu, ale silene se mu to libilo, dokonce i po porodu mel chut na sex(to ale nebylo realne) ale ted jakoby si odvykl a proste nechce, je otravenej, protivnej ☹ chjo a mlenku nema, ale ja si snad nejakyho najdu ☹ a opravdu ho svadim, delam vsechno pro to..ale akorat se ponizim ☹

simonceli
autor
16. dub 2010

pipiii: my jsme už pokroili v řešení problému. Bavíme se o tom docela často. Taky svádím a tak, ale v posteli se mu nechce a tak. No je to zajímé, přitom řekl, že ho přitahuju a tak. Tak nevim. Snad se nám to doma urovná, my už jsme teda na dobré cestě.Doufám.

naty
16. dub 2010

no a co zkusit nějakýho poradce? do toho by nešel? pokud je opravdu otevřenej a neví, proč, tak by to mohlo dost pomoct...

cervenec
16. dub 2010

no tak my na tom taky nejsme nějak super co se týká sexu,ale ten zádrhel jsem spíš já,protože mě to pořád bolí,takže když do toho jdu,tak už dopředu trnu 😅 pokaždé čekám,že to bude lepší,zatím nic 😝 jak se říká,kdo si počká.....

cervenec
16. dub 2010

jo a ze začátku jsem měla hroznej blok sexovat v ložnici,když hned vedlev postýlce je malá a tak chodíme jinam 😀 hned jsem se víc uvolnila 😉

simonceli
autor
16. dub 2010

Ten můj by do poradny nešel, ale už jsme se v tomhle problému docela dost posunuli, tak jsem ráda 🙂

pipiii
18. dub 2010

holky ten muj nechodi ani k obvodnimu natoz do nejake poradny, navrhovala jsme to uz asi stokrat, pac mame i jine problemy ale vzdy z toho byla mega hadka a proste by tam nesel ani pres mrtvoly... Jinak ja bych se tedy nikdy nemilovala v loznici u prcka :-O to nekdo dela? 😀 zaprve bych ji vzbudila, za druhe, by se asi bala co se dej 😀... a znamy syn na ne koukal jak to delali na ,,konicka,, a potom na vsech skakal...no opravdu trapne :-X. Holky ja uz jsme jinak opravdu moooc beznadejna, silne uvazuju o milenci, kadzy den skoro brecim, sny se mi uz nezdaji o nicem jinem... ☹ a manzel? pry ho pritahuju atd, ale jakmile mu reknu proc porad nic a chci to rizebirat tak se jeste vic trhne a tuplem nechce...uz to vzdavam ☹ potrebuju nekoho, kdo me hladi, bojuje o me ☹ jsme opravdu nestastna ☹ 😢

naty
19. dub 2010

no,tak to je docela blbý, když to nechce řešit... ☹ ...a říkala si mu o tom milenci? Myslím, seriózně, ne jen jako "vtipnou" poznámku? Protože mi to přijde docela divný,nevím...nemá třeba problémy v práci, s penězma, rodičema...? V tom prostě musí něco být...i když to rozebíráte a na nic ste nepřišli...buď není úplně upřímnej, nebo to opravdu neví, ale na to by byl nejlepší ten odborník, s tím si asi sám nepomůže...nechci hned myslet na nejhorší, ale může mít i nějakou nemoc, kvůli který prostě ta chuť mizí apod....ale je od něj docela sobecký, že se kvůli tomu akorát štajfne, místo co by s tím něco dělal... 😒 ...vím, že si nešťastná, ale s milencem počkej, mohla bys pak litovat... 😔

jinak my to v ložnici klidně děláme... 😵 😀 ...zatím...když malej spí...až bude větší, tak to už asi neprojde... 😝 😀

pipiii
19. dub 2010

naty, ja si myslim ze jestli vam tohle doma vse klape, tak to nemuzes bohuzel vubec pochopit☹

naty
19. dub 2010

to sice nevím, proč bych nemohla, ale dobře...nicméně teda nevím, co chceš slyšet... 😅 ...chtěla sem jen zkusit poradit, očividně o to asi nestojíš...

pipiii
19. dub 2010

naty, ja jsem ani nechtela poradit, chtela jsem si o tom popovidat se zenou ktera ma podobny, nebo stejny problem, abych vedela ze treba nejsem jedina, nejak se podporovat atd.... ☹ 😔

crawler
19. dub 2010

pipi: já se obávám, že milenec by ti nepomohl...podle mě bys pak měla šílené výčitky svědomí a to by ti za chvilkové uspokojení nestálo, ale co třeba si koupit vibrátor? netajit ho a klidně to zmínit manžovi a otevřeně mu říct, že už to nezvládáš a je to pro tebe momentálně jediné řešení?...to je jen můj nápad...dokážu si představit, jak to máš nelehké...:-/

simonceli
autor
19. dub 2010

Pipiii: no u vás je to docela dost divoký. U nás se to už pomalu vrací do normálu. Nechala jsem si prodloužit vlasy a přítel jakoby tou změnou úplně ožil. Nechceš zkusit taky nějakou razantní změnu vzhledu? Jinak na milence vůbec nemysli. Měla bys výčitky svědomí. S tímhle bych počkala. Nechci malovat čerta na zeď, ale nepřemýšlela jsi o tom, že by měl milenku? Ještě bych třeba zkusila parfém z feromony. Vůči těm není žádný chlap imunní.

mataharyy
19. dub 2010

pipiii nezoufej u nás byl taky problém, sice ne tak dlouho, ale ze začátku se mi zdálo jako že se bojí, nebo co, ale pak se to zlomilo, jsem ho prostě znásilnila a bylo 😎 A teď zas řešíme jinej "problém" i by jsme chtěli, ale ta naše mrňavá antikoncepce, jak kdyby to cejtil, že se chystáme, tak ne a ne spát 😠 a to je manžel doma jen na víkendy, takže tvé zoufalství chápu 😉

zanett
19. dub 2010

simonceli - musim nesouhlasit s tema feromonama. K Vanocum jsem dostala prave lahvicku feromonu (pro zeny. Nebyl to fake) - mne osobne to priserne smrdelo - samozrejme jsou i neparmefovane feromony, ale ty ja nedostala - takze jsem se uplne bala to pouzivat, pac jsem si rikala, ze takovej smrad prece musi citit kazdej, no a posledni kapkou bylo, kdyz mi muj kamarad z prace (je to kolega, ale mame velmi pratelsky vztah) rekl, ze at se neurazim, ale ze pry nejak divne 'vonim' 😝 😒 Ten vecer letela lahvicka do kose...Takze ja bych ttakovy to 'Zadny chlap neni imunni' brala dost s rezervou...

simonceli
autor
19. dub 2010

zanett - může být neříkam že ne. Taky záleží, jetli jsi měla čistý feromony bez parfemace, nebo parfémovaný. Protože ty parfémovaný fakt nechutně smrd. Ale může se stát i tohle, co píšeš. Jestli jsi si toho třeba na sebe nedala moc. Ale můžeš mít pravdu.

zanett
19. dub 2010

simonceli - prave jsem mela ty parfemovany, fakt prisernej 'oder' 😝 Davkovala jsem podle navodu: 1-2 kapky.

simonceli
autor
19. dub 2010

To máš pravdu, ty parfémovaný jsou hnusný. To je tak to na sebe dát, týden počkat a pak přijít za partnerem. Já měla ty neparfemovaný a když jsem to zkoušela na svého přítele (ještě před těhotenstvím) tak neodolal a nic necítil. Ty parfémovaný jsou ětšinou i dost sladký a těžký vůně.

zanett
19. dub 2010

No prave ty moje parfemovany mely takovou nakyslou 'vuni', bleee 😝 Smrdela jsem jak propoceny tricko z posilovny, je mi mdlo jeste ted, kdyz si na to vzpomenu 🙄 Ale musim rict, ze kdysi davno jeste na SS jsme s holkama delaly kraviny a z hecu si spolecne koupily lahvicku feromonu pro muze (abychom jako vedely, jakou vuni nas budou typci svadet ha ha). No nevzpominam si presne, jak vonely, jenom si pamatuju ten pocit, kdy jsme se vsechny shodly na tom, ze takhle 'vonavyho' typka by nechtela zadna...Snad ty neparfemovany by mohly byt lepsi - ale je to dost draha zalezitost, takze ja sama bych si je nikdy nekoupila (ted uz vubec ne).

filipal
20. dub 2010

a co teoria o tom, ze si partnera vyberame podla pachu? to by potom znamenalo Zanett, ze si len jednoducho tomu kamaratovi z prace "nevonala" ale ten pravy by bol z tej vone hotovy? 😅
tie vone ludi, si uvedomujeme casto podvedome. mne najviac vyhovuju ti, co mi nesmrdia....nemusia vonat. moj mm mi proste nesmrdi. uz to je uspech! 😀
poznam ten smrad prepoteneho tricka, mne je hrozne neprijemny, ale mozno by sa na teba ten pravy samec vrhol! 😝 😀

simonceli
autor
20. dub 2010

filipal: na tom pachu partnera asi něco bude. protože můj přítel když po tréninku nebo po závodech a je spocený (protože u motokrosu se člověk hodně spotí) tak nemám problém ho obejmout. Prostě mi tak nějak voní. Ne že by mi voněli spocení lidé, ale u mého chlapa mi to prostě nevadí.

brumdinka
24. dub 2010

ahojte, trochu jsem pročetla diskuzi a holky vytrvejte - ono to vždycky po porodu chvíli trvá 🙂 milence bych nehledala, ale třeba jak píše craw co takhle vibrátor 🙂

pipii - představ si, že dělá 😀 my se milujeme odjakživa v ložnici, když měl malej nejdřív postýlku a ted´postel hned vedle - samozřejmě když spí 🙂 naty neboj a jde to i když je větší 😉

k vůni - ono na tom opravdu něco je, ale klasicky - mě manža teda voní a já jemu taky - občas z něj vypadne, že ted´tak hezky divně vonim - tak mu říkám no to je tim, že mám ovulaci a sem připravená na páření 😀 😀 😀 - no jo příroda je mocná čarodějka 😎

julie123
24. dub 2010

Nekdy si prijdu jak uchyl, ale ja k muzi furt cicham 😀 Silene me voni, a to vzdy, treba i kdyz prave ubehl 5km, nebo se prave vratil z celeho dni na kole 😵 Asi na tom neco bude, ze si protejsky vybirame podle vune. Ani jeden muj ex mi tak nevonel 🙂

A co se sexu tyce, to fakt nevim co delat ☹ Snad nekdo poradi!! 🙂