Od doby, co se dcera narodila, se manžel dost změnil

dracicez
3. bře 2015

Ahoj, prosím jak byste resily vzniklou situaci?
Mam manzela, 3 letou slwcnu. Od doby co se dcera narodila se muz dost zmenil, je hodne protivny, je toho na nej dost v praci..domu chodi kolem 6hod. Po pulhodine venovani se diteti uz toho ma dost...potrebuje si odpocinout. Mala ho naprosto miluje. Ja ho mam take stale rada, ...ale... nejak si uz proste nerozumime. Co se ssexu tyka..ma chut tak jednou tydne...ja bych mohla klidbe 4x :( kdyz mame malou na hlidani, je uplne vymeneny... jinak se to jeste asi seslo se stavbou domu, hypoteka...vydelava hodne penez, nijak nam neublizuje, k dceri se chova uzasne...ale ja nevim, prakticky porad myslim na rozvod :( co s tim? Vlastne nebyt v tom dite, tak uz s nim nejsem, ackoliv kdyby dite nebylo, tak aai nemame zadne problemy :( ach jo

lu777
3. bře 2015

@dracicez super, že pracuješ a máš nějaký příjem 😉
závislost chlapů na elektronice je bohužel čím dál tím častější (proto mě udivuje, že tolik malých dětí má tablet nebo smart phone, ale každého volba)... jenže chlap musí nejdřív chtít být v tom vztahu opravdu - ne jen tam procházet... potřebuje vypnout... člověk to občas když jako křeček lítá v tom kole už zapomene jak se to dělá 😉
pokud nemáte hlídání, doporučuju paní na hlídání... (my bychom se jinak tak deset let nikam nedostali, hlídání max. týden za rok)....

jinak najít si někoho jen tak na sex bohužel moc nefunguje - buď to bude super a rozbije to rodinu... nebo to bude super ale on bude chtít fakt jen sex a to si fakt oproti současnému stavu nepolepšíš 😖

ad koníčky manžela - počítač by bylo dobré omezit ale viz výše, musí mít motivaci.... sport byste mohli dělat nějaký spolu, ne?

lu777
3. bře 2015

@dracicez jinak teda mně můj chlap říct, že mám umýt okna no tak nevím... to se mi nestalo, muže by to nenapadlo myslím, viděl, že se s dvěma prcky po 2 letech nezastavím...
každopádně pokud mám čas, tak udělám co můžu a když fakt nestíhám a jemu se to nelíbí, tak to může buď udělat on nebo se může domluvit paní na úklid... určitě okna nejsou něco o čem má smysl se hádat, to spíš ukazuje jak ta komunikace nefunguje...
okna nejsou s malým dítětem fakt priorita 😉

blahova_andrea
3. bře 2015

ještě jsem si nepřečetla celou diskusi, ale čistě k hlavnímu příspěvku...přijde mi to jako běžná realita většiny rodin 😅 ☹ kdyby to byl důvod k rozvodu, tak je rozvodovost v čr tak na 90% 😅 je to smutné, ale bohužel je to tak ☹

blahova_andrea
3. bře 2015

@dracicez a ty jsi někdy byla 100% šťastná? 😨 tak to jsi všeobecně šťastný člověk, většině lidí se to nikdy nepodaří ani na chvíli, já to třeba vůbec neumím. umím být v rámci možností spokojená, ale 100% šťastná...o tom se mi ani nezdává. chápu, že chceš víc. která bychom od toho svého nechtěla. já si třeba říkám, že jsem ráda, že mám kamarádky, s kterými si svěříme hodně ze soukromí, že jsem měla víc partnerů než jsem se usadila...teď prostě vím, že všude je něco, že u sousedů zelenější tráva neroste a když mě něco štve, tak si říkám...ano tím tím tím a tím mi pije krev a nejraději bych to zabalila, ale pak si hned řeknu...jo,...on to támhle třeba bude mít jinej lepší, ale co tohle, co miluju, co mi vyhovuje, co se mi líbí, na co jsem zvyklá...pro vidinu zlepšení na dvou frontách třeba ztratím klady na dalších deseti, které zas ten jiný mít nebude. nikdo nejsme dokonalý. bohužel ta komunikace se lehko radí a hůř dělá. většina mužů totiž moc komunikativní není a my si pak vedeme jen monology, které vlastně nikdo nevnímá a do poradny by se spousta mužů nenechala dotáhnout ani párem volů. tato rada mě vždy pobaví i naštve zároveň 😅

zuhra
3. bře 2015

@dracicez a vymyslet něco společně? Procházky, výlety, něco a la sport, kdyz ho to baví... Něco podniknout musíš, abys pak nebyla vic a vic nestastna. Těžko radit, jak to resit.... Ale rozchod je az poslední varianta, v tomhle pripade

dracicez
autor
3. bře 2015

@honzulka ono to neni hned ..jsem neapokojena co se narodila dcera. ..jinak aby to nevyznelo spatne..dceru miluji, je to me největší stesti

dracicez
autor
4. bře 2015

@zuhra spolecne prochazky atd...to moc nefunguje..to radeji zustane sam doma a na prochazku si jde, kdyz my se vratime

marketa233
4. bře 2015

Holky mají pravdu, žiješ pravděpodobně v hodně nadprůměrném vztahu. Buď ráda, že máš takového muže. Druhá věc je, že máte drobné problémy, které se budou zvětšovat, když je nebudete řešit. Jste, především tvůj muž, otroci práce, hypotéky a moderních technologií. S tou závislostí, roztěkaností, neschopností vypnout musíte něco dělat. Jinak to zničí manžela i váš vztah. I tohle je vlastně klasický obraz současné rodiny.

zuhra
4. bře 2015

@dracicez ja neumím poradit;( ale asi to tak je, narodila se dcerka, mate hypotéku, oba jste upadli do určitého kolotoče. Chlapa na sex? Ja bych to neuměla, zamitala bych tam emoce, ale to je individuální, třeba to tak nemáš.

zuhra
4. bře 2015

Zamichala oprava

petroklay
1. čer 2015

@simdan ahojky nedavno jel do prace do Prahy a mel najednou dve nove tricka byli citit novym,ostrihanou hlavu a rekl mi ze je dostal od manzelky od jeho sefa a hlavu ze mu strihala jeho segra a me za 2,5roku koupil vonafku prej za 400kc a delal s toho jak kdyby nevim co asi se mam po.... ja mam jedny ryfle roztrhany a druhy od fleku a na doma? a na ven? a ni nechtejste vedet jsem jak Socka a šupák :(

petroklay
1. čer 2015

@blahova_andrea ja nemam ani ty kamaradky jen maleho a vecer jsem mela jeho ale co jsem s toho mela kdyz se snami ani neprivita a sedne si na pocitac ? :(a kdyz neco chci resit tak mi rekne zase chces vysirat tak muzes jit :(