Od mého porodu je těžká domluva s ostatními kamarádkami

sabulinka2016
12. kvě 2017

Zdravím vás , od té doby co se mi narodilo dítko ( už přes půl roku ) komunikace dost vázne s ostatními kamarádkami .S tou nejlepší jsme už dvakrát přerušili kontakt ( pořád se mnou měla nějaký problém ) nejvíce že nejsem schopná z hodiny na hodinu být k dispozici když zavolá .Že je strašný jak vše plánují alespoň 3 dny dopředu .Jelikož mám aktivní babičky ,a prababičky co si berou občas na hlídání ,a i já mám doktory ,kadeřnice ,masáž apod .jednou do měsíce ,v neposlední řadě když má přítel volno chci být s ním a trávit čas ,také pro ni těžké pochopit.Spoustu ( spíše známých) z města ,mi přislíbili procházky s kočárkem a už od třech čekám půl roku až napíšou 😨 .. a to mi psali jak se těší apod. Proč je tak těžké najednou se občas i třeba jen jednou do měsíce Ikdyz jsme z jednoho mesta vidět ? Ozvat se sami od sebe .Kdyz se jim sem tam ozvu ,je to sama výmluva ..nebo mají jiné plán apod.A ja mam pocit ze se vnucuju jen .Jsem společenská ,nejsem zavřená s dítětem doma celý den a ráda bych prostě jen pokecala a vyrazila i na pitomou hodinku ven a pprovetrat hlavu .Máte stejný problém ? Kde je problém ?Díky 😉

matkacekatelka
23. dub 2018

Já si rodicovskou užívám. Syn 7 měsíců. Starost o domácnost, nákupy, vaření příkrmů, jednou za dva měsíce na 14 dní k pritelovym rodičům. Jsem sama a jsem šťastná😃Asi mě hodně lidí už v životě zklamalo....chci být s tou čistou duší a užívat si každý den. Mě zbyli dvě kamarádky, obě mají děti, své starosti, vidíme se minimálně, možná jednou za měsíc. Ale stačí mi to. Jedna kamarádka bydlí daleko, s tou se vidím ještě míň, ale jsme alespoň v kontaktu ores whatsapp. Dřív k nám chodila sestra, starší bezdětná a už asi nikdy dítě mít nebude, nechce. A ta mi tak osolila těhotenství a šestinedělí, tolik závisti a hořkosti co se v ní najednou vzalo, schválnosti, hnusné telefonáty, že jsem se rozhodla se s ní nestykat a je mi dobře 😃

matkacekatelka
23. dub 2018

Bezdětnou kamarádku mám jenom jednu a pro tu sem přestala existovat. Asi je to normální, děti jí zatím nic neříkají a má jiné zájmy než drncat kočár aby malej usnul.Viděli čtyřikrát za tu dobu a jen jednou z její strany. Nechci se vnucovat. Ona to nechápe, když je ženská doma s dítětem, kojim, nemůžu se sebrat a odjet bez dítěte. Doufám, že se nás vztah zlepší třeba az bude mít taky dítě😃