Odchod partnera v průběhu těhotenství

bara78
6. zář 2009

Ahoj, jsem v 34tt. Bohužel jsme zůstali sami, neb přítel těhotenství naprosto nezvládl a když jsem byla ve 4 měsíci, tak odešel za jinou ženou... Byl to pro mě strašný šok, a i když jsem už teď jakž takž ok, tak se s tím pořád vypořádávám. Miminko nebylo plánované, nicméně ze začátku se tvářil, že to přijal, staral se, chlubil se kolegům. Vůbec mě nenapadlo, že to dopadne takhle. Ale zjevně mu došlo, že to není nic dočasného a utekl předtím nebo ho to přestalo bavit. Teď nijak zvlášť nejeví zájem, přes všechny sliby, jak se k situaci postaví, jsou to jen řeči a za celou dobu mi s ničím nepomohl ani v nejmenším. Podepsal dokument o určení otcovství, ale nebyl schopen se domluvit ohledně financí, musela jsem podat návrh na soud na náklady spojené s těhotenstvím a na výživné pro dítě... Mám obavy z toho, jak to všechno zvládnu, porod, po porodu, jak s ním pak budu komunikovat, nevím, zda bude mít o dítě zájem nebo nebude, jak to prostě celé bude fungovat. Nikdy jsem nechtěla, aby dítě vyrůstalo bez táty, ale bohužel "tatínek" myslí jen na sebe a na to, jak si dál užívat a vyhnout se zodpovědnosti. Miminko je chlapeček a podle všeho je naštěstí v pořádku, už se na něj těším a doufám, že všechno nakonec dobře dopadne, i když se tomu někdy věří těžko. Je to pro mě teď občas hrozně náročné... Máte někdo podobnou zkušenost?

jovana7
28. pro 2009

Ahoj holky,

tak se hlásím týden po porodu 🙂 Samuel se nám narodil ve fakultní nemocnici v Brně 20.12.2009 čas 20:20, váha 4130g a 53cm.
Porod snad ani úplně popisovat nebudu, protože jsem myslela, že ho ani nepřežiju 🙂 Jediny co mi na dvě hodiny ulevilo byl epidural, ale to co bylo pred tim a po tom - hrozny peklo. Nebýt tam se mnou přítel, který mě doslova dotáhl vždycky do sprchy nebo na záchod, kde jsem zvracela jak šakal 🙂 zá roveň mě musel posadit na záchod abych se vyčůrala ... no nebýt tam tak nevím nevím .. 🙂
Ale Sam nám dělá jen samou radost, je nesmírně hodný, trápí nás jen prdíky u kterých tedy pláčeme občas oba dva 🙂 Domů si nás přivezl tatínek na Štědrý den ráno, takže to byly nejkrásnější vánoce s tím nejhezčím dárečkem 🙂
A jak jsem si myslela, že se jeho chování nezmění ... Tak nechci nic zakřiknout, ale nakonec byl se mnou u porodu až dokonce, takže malyho viděl se mnou jako první, strašně mě tam podpořil což jsem od něj vůbec nečekala, že to tak zvládne! A od te doby co jsme doma tak je jak ke mě strašně hodnej tak i k malýmu z toho je úplně vyřízený 🙂 Nechci nic zakřiknout ... uvidíme jak dlouho mu to vydrží.

blacklyn
28. pro 2009

Ahoj jovano,teda to je velikej chlap 😀 sem moc rada ze uz to mas za sebou a ze si to zvladla a moc vam preji stestiko a zdravicko tobe i Samkovi a doufam,ze pritel konecne pochopil co ma a bude si to vazit a hyckat vas.Moc ti to preju z celeho srdce.Opatruj se a nezapomen na nejaky ti fotecky 😉

filipal
28. pro 2009

gratulujem k novym babatkam! 🙂 🙂 🙂

Blacklyn, kde ty beries tolko prajnosti, velkodusnosti? 😨
naozaj, si ta vazim! prezivas take tazke obdobie, ale si laskava k druhym maminkam...
urcite ta caka stastie. vsetko sa raz otoci! 😎

vm72
29. pro 2009

Ahoj holky!
Taky gratuluju novomaminkám k jejich čerstvoučkým miminečkům a Tobě jovanko i k obnovení hezkého vztahu s přítelem.Moc Ti přeju,ať vám to (a hlavně jemu) vydrží a ať si stále jen užíváte jeden druhého,teď už i s malým. 😵

Já jsem s mým bývalým chtěla vyřešit jeho odhlášení z trv.bydliště ještě do konce roku,ale bohužel se mi to už poněkolikáté nepodařilo.Sepsali jsme spolu smlouvu,kterou si chceme dát úředně podepsat a ta se týká výživného na mě a na malou a on se chce odhlásit až po jejím podepsání a to se zase zdrželo tím,že prý advokátka,které to chce dát přečíst má do 6.1. dovolenou. 😒 Tak mě mrzí,že nový rok budu hnedle začínat zase těma starýma bolestma,když jsem chtěla vykročit bez "hov.. na botě",jinak se to ani nedá napsat...
Navíc svátky jsem strávila sama - jen s Klaudinkou.Terezku si vzal táta a já jsem chtěla jet s malou s rodičema na chalupu,ale plány nám překazila naše jezevčicí fenka Amálka,která se hárala a jako naschvál nějak dýl než jindy,takže jsme nakonec nikam nejely,protože naši mají jezevčíka pejska a on by chudák strašně trpěl.Takjsme tady pořád samy,ani s Amčou,ani s Klaudi si moc nepopovídám a je mi docela smutno. 🙄

No,ale až nám zase příští týden začne škola a kolem toho jen nervy a starosti,budu na tyhle dny nakonec ještě ráda vzpomínat. 😅

vm72
29. pro 2009

Jen chci ještě upřesnit - svátky jsem trávila sama,ale Štědrý den byl fajn.To jsme tady měly moje rodiče a bylo nám spolu moc hezky. 😵

blacklyn
29. pro 2009

filipal:ja som rada,ze ked ne mne,ze aspon tym druhym to vychadza a su stastni 🙂 u mna sa to tiez uz otaca potom nervovom kolapse,s Viki je to v pohode a mm nepisem,nevolam ani nic,slubil ze dojde,tak to necham na neho a za chvilku sa narodi drobec,tak uvidim ci sa nieco zmeni alebo nie.Ale zit musim dalej,aj ked ma to obcas chyti,ale to uz sme my zeny 🙂
Az taky anjel zase nie som 😀 ja ked chytim nervy,tak koniec sveta,len si myslim,ze si to holky zasluzia a deti by mali vyrastat v uplnej rodine i ked nie vzdy to vyjde 😉
Holky stastny novy rok,plny novych zazitkov ale len tych dobrych aby sa vsetky krivdy,omyly a nestastia z tohto roku zanechali v tomto roku a neniesli do dalsieho a hlavne vela vela sil,odvahy,statocnosti a lasky.Nase deti nas potrebuju a chlapi si to nezasluzia 🙂 🙂 🙂

sonica
29. pro 2009

ahojky,
nejdrive vsem novym maminkam hodne stesticka s jejich poklady, hodne zdravicka at vam delaj jen radost 😵 😵 😵
a do noveho roku vsem at vykroci tou spravnou nohou, at se jim vse v dobre obrati a vsechny najdou svoje stesti 😉
my jsme si taky vanoce uzili, neni nad vanoce v detskych ocickach... 😵 😵 😵

jovana7
30. pro 2009

ahoooj, přidala jsem fotečky Samuelka 🙂 dekujeme za gratulace 🙂

sasulec
31. pro 2009

Ahoj dievcence,sa tu krasne rozrastame.. 😉
Zelame vam aj vasim ratolestiam vela stastia a lasky zdravicka aj radosti do Noveho roka..posielame so Saskou vrucne objatie a boztek 😲 🙂 🙂

blacklyn
1. led 2010

Ahoj babulky 🙂 tak ako sme privitali Novy rok??

blacklyn
1. led 2010

jo a jovano krasny fotecky,malej je hrozne roztomilej,uplnej andilek 🙂

vm72
2. led 2010

Ahojda berušky!
Taky mám zase pár aktuálních fotek,tak můžete juknout,kdo jste ještě neviděl. 😉

Já jsem přivítala nový rok moc hezky - s partičkou lidiček,co spolu jezdíme na dovolenou a občasné víkendíky do Krkonoš.Bylo to moc fajn,už z toho důvodu,že jsem byla od 19.30h do 2.30h bez Klaudinky.Nemyslím to zle,ale že jsem si mohla pořádně odfuknout,přijít na jiné myšlenky a vyřádit se. 🙂 Sice jen s džusíkem,ale to mi vůbec nevadilo.Klaudinku si vzala na hlídání mamka.Já jsem ji po 19h nakojila,další dávku jí dala v 1.30h z lahvičky (odstříkané mléko) a na další krmení ve 4h už jsem byla zase u ní. 😵 Holky to zvládly na 1* a já jsem byla moc ráda,že jsem se mohla pobavit.Sice jsem musela včera přes den (když Klaudi usnula) dospávat,ale dohnala jsem to v pohodě a normálně funguju. 😀
Takže jsem si to ozkoušela a můžu klidně začít chodit na plesy,které vždycky s partičkou "vymetáme". 😉

Fotečky jsem okoukla a jsou moc krásný.Všechny... 😉 😵 😵

bara78
autor
4. led 2010

Ahoj děvčata, gratuluji moc k novým dětičkám.

Já jsem se vrátila domů, po Vánocích strávených u našich a po Silvestru i s Tomíkem u kamarádky. Zatím to jde. Snažím se fakt přežít ze dne na den, na to, co bude za pár měsíců nebo let, nemyslet, a věřit, že to Tomík zvládne jen se mnou. Zatím mu to asi nijak nevadí a lidí má kolem sebe spoustu.

Tak vám všem držím moc palce a doufám, že tento rok bude skutečně lepší než ten předchozí...

filipal
4. led 2010

ahoj Bora, tak uz si tu... 🙂
nakukni aj do temy manzelska poradna, tam su kocky s podobnymi problemami ako ty.... 😉
bude veselsie 😉 😵

blacklyn
4. led 2010

Bara tenhle rok uz bude lepsi,musi,tak spatnej rok jaky byl 2009 bych uz snad ani neunesla,uvidis vse bude dobry a Tomik bude mit tu nejlepsi maminku 🙂
Ahoj Fili 🙂

sasulec
7. led 2010

baby a vedeli ste,ze minuly rok bol osudovy,teda pary ktore mali spolu vydrzat vydrzali a ti co by sa rozisli sa rozisli..
takze babule,hlavy hore,sme predsa slnecice,treba sa pootacat za inym slnieckom nasho zivota..
cin cin na tento o moc moc lepsi rok.. 😉

vm72
8. led 2010

sasul,to jsi někde četla? Mě to totiž taky připadá,jako by to mělo být zlomové...

bara78
autor
9. led 2010

No, tak špatnej rok jako minulej by už nemusel být, to už bych asi nepřežila... osudové to asi bylo, jinak by se nedělo, co se dělo.
Jinak se máme celkem dobře. Pořád je to sice trochu na palici, ale už je líp. Ex-přítel s námi byl tento týden na kontrole u doktora. Když vidí malého, tak se k němu chová hezky, v přecpané čekárně s ním hodinu chodil a choval ho, oblíkal ho a tak... Jenže ty běžné starosti, a vlastně i existenční, jako jak uplatit byt, kde bydlím a tak, to je všechno na mě. Takže to vypadá, že tatínek bude tak jednou týdně a jinak si bude žít po svém... No, nedá se nic dělat. Ani na něj není moc spoleh, ale pravda, naposledy dorazil, kdy měl... člověk pak už leccos bere jako velkou výhru, že. Peníze, na kterých jsme se po dlouhém utrpení domluvili, mi taky teď dává... Ale zas jsou takové věci, jako že bych potřebovala bych jít na nějaké testy k doktorovi, a nemám, kdo by malého pohlídal aspoň na dvě hodiny, tak jsem mu psala, jestli by nemohl přijet a Tomíka pohlídat... zatím bez odpovědi. Za tři měsíce jsem mu o něco podobného ještě ani jednou neřekla, ale s tím doktorem to nemám jak vyřešit.
Fakt tiše závidím ženám, které mají doma muže, který chodí do práce a ještě doma aspoň trochu nebo někdy pomůže s děckem. Já budu ráda, když se z toho nezblázním a uživím nás. a v duchu se směju kamarádkám, které si stěžují na své mužské, kteří doma nedělají to, co ony by si představovaly... přála bych jim na pár dní to, co máme všechno na krku my.

vm72
9. led 2010

Ahoj Baru!
No,co se týká toho mého,tak ten se doma nepřetrhl nikdy.Ani co se týká domácnosti,ani pokud šlo o Terku.Vždycky jsem mu musela spíš říct a ještě pořád hlídal,aby náhodou on nebyl zaneprázdněn (třeba i naší dcerou),zatím co já si nedej Bože někde odpočívám.Takže když to tak shrnu,vlastně se mi tím jeho odchodem ještě ulehčilo o starost o něj.Denodenní jídlo,prádlo,věčný jeho bordel po bytě...
Ale závidím ženským,které mají doma opravdového pomocníka,který neremcá a pomáhá proto,že chce on sám a ne z donucení.Takových je ale strašně málo.
Takže sice mám kolotoč jako blázen,ale aspoň se netočím kolem toho,který si to absolutně nezasloužil a hlavně nevážil.
Jsem ráda,že už je Ti líp.Uvidíš,teď se to bude pořád pomaličku zlepšovat.Sice fakt pomaličku,ale bude pořád líp.Já mám k miminku ještě učení se s Terkou,která není rozhodně žádný vědátor a do hlavičky jí leze všechno opravdu hodně pomalu.Tak to ber tak,že máš na starost jenom Tomíka a sebe sama.I když s tím hlídáním,když potřebuješ jít po doktorech je to fakt pitomý.Já mám naštěstí úžasnou mamku,která pohlídá kdykoliv.Ve dne i v noci.Kdyby bylo nejhůř a na hlídání se Ti vykašlal,skusila bych se domluvit u toho doktora se sestřičkou a normálně jí řekla svou situaci a třeba by Ti tam malého na tu chvíli pohlídala ona.Sice je to komplikované,brát ho sebou,ale určitě by se to nějak zvládlo. 😉

blacklyn
10. led 2010

Ahojte holky 🙂
No nemame to v tom zivote lehky a Baru tobe chapu,ja resila za posledni mesic 3x,mala sem 2x vysetreni na rizikovke skrz malyho a s ditetem by mne dnu nezobrali a raz ultrazvuk,keby som bola u mojej gynekologicky nebol problem ale v nemocnici to neslo a problem bol na svete,v skolke prazdniny,mamka odcestovana a tata z prace nemohol odist a biootec Viki hra uz 1,5r. mrtveho brouka takze pomoc zadna, no a moj tzv. manzel nema cas, pred 4mes. od nas utek,tak naco by se staral.Dalo mi to hodne sil abych nasla nekoho kto malu pohlida,kym ja budu na vysetreni,co je nadlho,kedze vzdy cekam pres 3h kym se dostanu na rad.A hlavne kdyz byla Vika nemocna nikto nechtel hlidal aby nahodou neco nechyt.Takze vim Baru jak se citis,ale neboj ty ses silna a zvladnes to a Tomik bude rad ze ma takovou maminku 😉 😉 😉
vm72-radsi je nekdy byt s detmi sama jako se starat o chlapa,kt. je horsi nez dite a za nic nestoji,problem je u mne,ze mala i kdyz neni jeho je na neho citove moc upnuta a cekame ted spolu mimi a ja sem s tymi citami taky tak jak dcera,bez nich by to bylo snazsi ☹
Ted me sice nastval termin se pomalinku blizi a on neni schopnej ani mailem poslat nejake doklady co potrebuju do porodnice,nakoliv sme porad manzele,potrebuju jeho prefotenu obcanku,ale asi chci prilis.Tak nic,jak to do porodu nebudu mit,proste reknu v porodnici,ze to nemam,pac manzel je uplnej nezodpovednej vůl!!! 😅
Holky drzte se 🙂

bara78
autor
10. led 2010

Ahoj holky, tak já jsem už byla u doktorky na gyndě i s Tomíkem, po šestinedělí, tam to jde, ale tady na tom vyšetření u praktické doktorky to asi nepůjde a taky se mi ho nechce tahat do čekárny plné dospělých s chřipkou... no uvidíme. Zatím se "tatínek" stále neozval. Možná ho pohlídá kamarádka, co bydlí nedaleko a má dvouletou holčičku. Máma by pohlídala, ale chodí do práce. Tak to budu muset vyřešit jinak, jen mám trochu obavy, zatím jsem bez něj byla jen dvakrát asi na dvě hodiny a to ho hlídala máma, u nikoho cizího ještě nebyl... ale je celkem společenský a všude po návštěvách chodí se mnou, i do kavárny a tak, takže to snad u kamarádky přežije.
I když nutno říct, že kdyby ho hlídal tatínek, tak to je stejné - taky je to vlastně cizí člověk, který ho nikdy neměl na starost, pokud jsem u toho nebyla já.
vm: máš pravdu, starat se ještě o chlapa, který by nakonec stejně s ničím nepomohl a byl jen přítěží, je taky na palici. To, že máš ještě starší dcerku, a staráš se o miminko, musí být dost náročné. Na druhou stranu buď ráda, že jí máš doma, nejsi s miminkem sama a s dcerkou jsou sice asi i starosti, ale určitě řada radostí... Vím, že se mi to mluví, když mám doma jen Tomíka... a sama nevím, jak bych zvládla ještě další dítě, ale říkám si, že se zas člověk necítí tak sám.
black: tak to je teda taky výkvět spolehlivosti. Nutno říct, že ten náš "tatínek" se do doby těsně před porodem choval velice podobně a od porodu to sice není nic moc, ale je to trochu lepší. Když už mu tedy došlo, že je Tomík na světě a že si své požadavky nevymýšlím pro nic za nic, ale že je tu fakt to dítě. Tak třeba to u nás nějak dopadne i s tím hlídáním. A u vás třeba taky dojde aspoň trochu k nějaké změně. I když na druhou stranu - možná lepší nic nečekat, ale to ti asi nemusím říkat. Drž se.

blacklyn
10. led 2010

Baro: to mi teda rikat ani nemusis,radsi uz nic necekam,stejne porad jenom slibuje a nic z toho.Porad nechape,jake to je bejt tehotna s malym ditetem s nakladmi a zadnymi prijmi,a na vse sama,nepomuze ani financne ani jinak,nerikam,ze dovolat se mu,je nanajvys obtizne.Pritom mu nevolam,skrz blbosti ale jen kdyz vazne neco potrebuju.Mozno az se maly narodi,tak mu nejake veci dojdu,jinak to uz bude naozaj v pase,a to ti ani nemusim rikat,ze malej je planovanej a pul roku sme se o neho snazili,jenomze tatko zobral po svadbe a po miminu do zajeci.
Chlapi jsou nezodpovedni a jedinci.Dokazu maximalne chodit do prace,ale zenska dokaze omnoho vic,chodit do prace,studovat,starat se o deti i domacnost a hlavne po psychike omnoho vic.Sme sikovne holky a nemuzeme to vzdat.My sme nezlyhali,ale chlapi.Babulky drzte sa 😉

bara78
autor
11. led 2010

Black: tohle fakt nechápu, zvlášt když jste manželé a miminko bylo plánované... u nás to bylo jinak, my jsme se znali tři nebo čtyři měsíce, když jsem otěhotněla a plánované to nebylo. Ale zas to nebylo po týdnu známosti, už jsme spolu začali i bydlet, když jsem to zjistila. A ex přítel ze začátku tvrdil, jak se na něj těší, jak to zvládneme a chlubil se tím, že bude tatínek a pak se to během jednoho měsíce zvrátilo... asi mu došlo, že se mnou jako těhotnou a pak s dítětem, už nebude taková zábava, a že se bude muset i on něčeho vzdát. Tak si našel jinou ženskou, která s ním vymetala ty koncerty, hospody a neobtěžovala tím, že je těhotná... Teď je sám, protože ani to mu nevyšlo. Ale co s ním. Když se není schopný ani pomalu ozvat, kdy má a udělat, co slíbil... Budou to asi podobní nezralí chlapi s tím tvým manželem.

vm72
11. led 2010

Ahoj holky!
Taky hlásím toho mého (naštěstí už EX) do klubu zbabělců a zrádců! My jsme na mimi pracovali 3 roky a z toho 1,5 roku s centrem pro neplodnost a já podstoupila 4x umělé oplodnění! Tohle totálně logiku nemá,že se mnou všude chodil a bez řečí podstupoval co bylo nutné a když se nezadařilo a příroda se na nás potom usmála přirozeně (po 2 měs.po posledním nepodařeném pokusu),tak mi řekl,že to NECHCE a dělal ultimáta,že když to nedám pryč,odejde... Vlastně jsem to tu už psala,ale prostě pořád to nechápu,nedovedu se s mířit s tím co mi udělal.
Nejhorší ovšem asi udeřilo včera - pořád se dohadujeme,kolik nám má posílat.Už jsem si myslela,že se teda domluvíme (nakonec jsem přistoupila na jeho návrh),ale včera přišel s tím,že mi bude dávat ještě míň.Že prý jako kompenzaci za to,že zruší svou náj.smlouvu v městském bytě,ve kterém bydlíme a je určený do provatizace po mě může požadovat kompenzaci ve výši 60 - 80 tis.,a že je teda po mě chtít nebude,že vlastně mi to bude umazávat z těchto peněz tím,že mi bude míň posílat.No normálně jsem z toho byla úplně hotová,že mu není hanba na mě něco takového vybalit! Přece odešel ON,tak ať si vezme svoje trenýrky a táhne! Samozřejmě že mi zase vyčetl,že jsem ho sprostě vyhodila (po tom co mi řekl,že má jinou,že ke mě nic necítí a že půjde jen jak si něco najde),samozřejmě lže,že mi nic takového neřekl,že jsem ho JÁ vyhnala jak psa a že tou dobou nikoho neměl! To na mě bylo opravdu hodně silné kafe.Ale největší rána,jako by mi zabodl nůž do zad byla,když mi sdělil,že požádá o střídavou péči na Terku. On,který se o ni 10 let skoro nezajímal a víc se věnoval svému koníčku (cyklistice),mi teď chce brát dceru,kterou jsem JÁ vypiplala a kterou svým odchodem vlastně taky opustil.
Takže jsem zase totálně vyřízená a čeká mě asi jen chození po soudech a hnusný hádky.Na to,že by jsme se dohodli mimosoudně už vůbec nespoléhám.Prostě se musí všechno vyřešit přes advokáty a soudce.Bude to tak možná i lepší.
Tak mi držte palce,bude to záhul.První schůzku s advokátkou mám ve středu.

vm72
11. led 2010

Jo a ještě jen podotýkám,že ten náš byt je sice městský,ale bydlela v něm moje babička a my jsme se k ní nastěhovali a napsali si trv.bydliště.Když potom zemřela,náj.smlouvu přepsali na nás.Takže on k tomu vlastně přišel jako slepej k houslím,kdybych měla spoléhat na něj,tak nebydlíme dodnes a ještě se nestydí,dělat mi takhle zle. ☹

bara78
autor
11. led 2010

vm: Tak to mě moc mrzí, to snad ani není pravda, to, co popisuješ. Budu ti moc držet palce. Myslím, že s tou střídavou péčí ho to zas přejde. Ono to nezávisí jen na něm, ale i na tobě a Terce. A pokud píšeš, že se o ni ani předtím nijak zvlášť nestaral, tak to spíš je o tom, že kolem sebe kope a dělá zle. Jako s tím bytem. To je teda fakt síla. Poraď se s advokátkou, i o tom bytu a těch jeho nesmyslných nárocích a nedodržování dohody ohledně peněz.
Ježiši, ještě jsem Jaromír nemůže a ani netroufne dělat nějaké nároky na můj byt nebo něco podobného, ono stačilo, že mu trvalo měsíc, než si odstěhoval tehdy všechny věci a dělal chudáka, že nemá jak to odvézt a kam... a tvářil se ještě, jak kdybych mu ubližovala, když jsem ho vykopla po té, co mi řekl, že se zamiloval do někoho jiného, přestože já jsem byla ve čtvrtém měsíci těhotenství. Ti chlapi jsou někdy fakt padlí na hlavu...

filipal
11. led 2010

ahojte 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
viete, ze ja to s vami tak prezivam, ze sa mi snivalo celu noc o mojom rozvode, hoci je to uz 15 rokov?!
vsetko sa mi to pekne vybavilo aj to peklo pred rozvodom.... 😝 😝 🙄
Bara, ani muza mat doma pri sebe nie je vyhra, ked o dieta a o svoju zenu nestoji...
moj ex tiez vobec nepostrazil syna...takze som musela poziadat cudzich ludi, ked som musela nieco surne vybavit!

vm, to je neuveritelne, taky obrat! mna pre zmenu z bytu vyhodil ex aj s 2- rocnym synom, esteze som mala rodicov, ku ktorym som isla. dodnes byva chudacik v 3-izbovom byte, ktory mu sud priklepol a plati 33 €.... 😝
na syna. to. ze ma 3 vysoke skoly, je len taka pikoska, ktoru mi neda zase nespomenut, lebo si chudacik nemoze najst pracu....

len, aby ste vedeli, ze nie ste same, ktore ste natrafili na takych exotov, ze ich je viac na planete... 😢

kalu
11. led 2010

VM, Tvůj bývalý je ubožák a moc mi připomíná svým chováním mého ex.Taky jsem ho vyrazila z mého baráku potom, co jsem zjistila, že ke všem našim problémům, které jsme měli (nechození do práce,dělání dluhů, lhaní atd...), má ještě ženskou a už si u ní u jejích rodičů v podkroví dělají patro k bydlení 😠 Doma jen ležel u TV a i v šestinedělí jsem dělala všechno já, včetně chlapské práce kolem baráku jako je sekání trávy atd.. (máme zahradu 3000m2)
Zřejmě mi to chtěl oznámit, až mu to tam její rodiče dodělají, aby šel z hotového do hotového a já svině jsem mu zkazila plán tím, že jsem mu na to přišla dříve, než to měli hotové a oni se "chudinky" nějaký čas museli mačkat ve 2+1. Udělal ze mně bestii, která ho téměř bezdůvodně vyhodila na mráz.
A to se ještě dlouho odmítal odhlásit z trvalého bydliště u mně v baráku (aby odsud mohl mít klíče a dělat mi tu nepříjemnosti) Když se asi po půl roce, co už bydlel u ní dozvěděl, že mám "kamaráda", tak dělal hrozný cirkus, jaktože mu někdo jezdí za manželkou a že jsem kur.. a chtěl ho zmlátit atd...Nakonec mi podepsal, že se od nás odhlásí, když já podepíšu alimenty jenom 2000- už jsem neměla sílu a tak jsme to podepsali, dneska už je naštěstí přihlášen u nich (což je super, protože si nadrobil ještě i po rozvodu spoustu dluhů a nesplácí je 😝 )
A to ještě jako třešničku na dort vám musím napsat, že k soudu o malou si tenkrát přinesl od milenky a jejích rodičů fingovanou "podnájemní smlouvu"- kde stálo, že je u nich v podnájmu a že jim platí 10.000,- měsíčně za podnájem- aby působil jako chudák, který opravdu nemá peníze (samozřejmě tam bydlí zadarmo a ještě se tam přiživuje).
Takže Vm- buď ráda, že ses takového blba zbavila- dál už bych to předala nějakému dobrému advokátovi, aby ses sama nemusela s ním nervovat a o terku se neboj- ona sama už je velká holka, která by s tím podle mně musela souhlasit a ty taky. Co jsem pochopila, tak střídavá péče je pro rodiče, kteří spolu v pohodě komunikují a dokážou se dohodnout, což není váš případ. Ale je to posledné dobou hodně moderní mezi "chlapi"- tím vyhrožovat- a tím nervovat matky svých dětí s cílem, aby tím získali nějakou výhodu (nižší alimwenty atd...) 😠 😠

laura29
11. led 2010

vm - se stridavou peci myslim museji souhlasit oba rodice.

blacklyn
11. led 2010

Kalu,vm,Baro a fili mam pocit ako keby sme si vsetky vzali toho isteho chlapa.To neni mozne fakt,ale im sa to raz vsetko vrati nebojte holky 😠 😠 😠
Esteze nase deti maju nas,inak by velmi moc trpeli pri takych tatkov