Odchod partnera v průběhu těhotenství

bara78
6. zář 2009

Ahoj, jsem v 34tt. Bohužel jsme zůstali sami, neb přítel těhotenství naprosto nezvládl a když jsem byla ve 4 měsíci, tak odešel za jinou ženou... Byl to pro mě strašný šok, a i když jsem už teď jakž takž ok, tak se s tím pořád vypořádávám. Miminko nebylo plánované, nicméně ze začátku se tvářil, že to přijal, staral se, chlubil se kolegům. Vůbec mě nenapadlo, že to dopadne takhle. Ale zjevně mu došlo, že to není nic dočasného a utekl předtím nebo ho to přestalo bavit. Teď nijak zvlášť nejeví zájem, přes všechny sliby, jak se k situaci postaví, jsou to jen řeči a za celou dobu mi s ničím nepomohl ani v nejmenším. Podepsal dokument o určení otcovství, ale nebyl schopen se domluvit ohledně financí, musela jsem podat návrh na soud na náklady spojené s těhotenstvím a na výživné pro dítě... Mám obavy z toho, jak to všechno zvládnu, porod, po porodu, jak s ním pak budu komunikovat, nevím, zda bude mít o dítě zájem nebo nebude, jak to prostě celé bude fungovat. Nikdy jsem nechtěla, aby dítě vyrůstalo bez táty, ale bohužel "tatínek" myslí jen na sebe a na to, jak si dál užívat a vyhnout se zodpovědnosti. Miminko je chlapeček a podle všeho je naštěstí v pořádku, už se na něj těším a doufám, že všechno nakonec dobře dopadne, i když se tomu někdy věří těžko. Je to pro mě teď občas hrozně náročné... Máte někdo podobnou zkušenost?

janule22
19. zář 2011

@bell2 Háčkuješ jo? To já nikdy neuměla. Já trochu pletu, na nervy to pomáhá, to máš pravdu 🙂 Jsem zatím na začátku těhotenství, a ještě to muže dopadnout všelijak, tak zatím se na prcka nechci moc upínat ale nějak to nejde. Už se nemůžu dočkat, až budu mít první trimestr za sebou a budu už taky nakupovat a začnu taky vytvářet svoje oblečky a svetříčky a tak 🙂 Já se Jidřichovi taky snažím vyhýbat, je to ale těžký, bydlí se svou přítelkyní o ulici dál jak já, navíc ona se tu v naší ulici pravidelně prochází s malou aby mi ukázala jak se má asi dobře nebo co, nějak jí nechápu.

bell2
19. zář 2011

@janule22 To víš...ženské jsou potvory kolikrát větší než chlapy 😉 Buď statečná. Všechno dopadne dobře a druhý trim. si budeš neskutečně užívat 😉

bell2
19. zář 2011

@veronika1417 Zvládla...každá to zvládne. Některá líp a některá hůř, ale fakt každá. A vztek??? Jééé kdybys věděla, kolikrát jsem při rozhovoru s EX mu chtěla jednu natáhnout...má předělávané přední zuby, tudíž by stačila malá tečka 😉 😉 😉 Zatím k tomu nedošlo, ale nikdy neříkej nikdy 😉 😉 😉

veronika1417
19. zář 2011

@bell2 Ja som Vas nechcela nejako lutovat viem, ze nie ste nejake chuderky len ma to normalne stvalo ked som to citala a to Vas sem tam mrknem a citam strany dozadu. Dobre si to napisala s tymi zenami, casto su za odchody muzov zodpovedne prave zeny.

bell2
19. zář 2011

@veronika1417 Mě jenom stačí, když večer po práci úplně hotová vlezu do narvaného metra a sedí tam samé ženské (upozorňuji, že vypadám jako když jsem spolkla meloun, tudíž nepřehlédnutelné). Všechny otočí hlavu jako, že tam nejsem...nechci si vynucovat sezení, ale mě by teda vychování nedalo, aby nade mnou stála těhule a já jí ignorovala, nicméně na většině z nich je vidět: "já jsem si to taky musela vyžrat, tak teď si to vyžer i ty !!!" 😠 😠 😠 Tahle solidarita mi stačí...potom si opravdu nedělám iluze, jak dokážou být ženské zákeřné, když jde o chlapa 😉

veronika1417
19. zář 2011

@bell2 ked ide o chlapa su to mrchy! Aj ked sme jedny z nich zenam som nikdy neverila. Co sa tyka toho odplacania si, ze ked som si to musela ja vyzrat tak si to teraz vyzer Ty... no to je ubohe! Ja na ten just a nahlas som kolkokrat pustila, ci uz starsich ludi alebo tehulky sadnut si. No ak Ti mam pravdu povedat - teda napisat stary ludia vedia byt tiez velmi zly 😀 ale to je tou dobou, to nezmenime.

pavlina88
23. zář 2011

Ahoj holky ani sama vlastně nevím jestli do vaší skupiny sem patřím nebo ne, ale můj přítel - jsme spolu 6 let, nikdy jsme vyloženě nežili ve vlastní domácnosti - vždy jen u jeho rodičů nebo už teď delší dobu u našich, se během těhotenství strašně změnil ☹ . Teď mám 15 dní do termínu, čekám holčičku Natálku. Mám strašný pocit viny, protože bych se měla na miminko hrozně těšit a prožívat všechno krásné, ale tím jak pořád řeším JEHO chování a nálady, tak se toho až se maličká narodí spíš děsím 😢 😢 Máme už delší dobu trvající krizi, prakticky spolu nekomunikujeme, nespíme spolu ( jemu se to hnusí!! ) , nikam spolu nejdeme (kam jako s těhotnou může jít??) a už u mě ani nemá svoje věci, sbalila jsem mu je po jedné z ostřejších výměn názorů....tak strašně bych potřebovala od něj cítit podporu, cítit že při mě stojí ☹ Je pátek večer a já jsem opět sama doma jako skoro každý víkend a je mi mizerně....strašně závidím těm ženským, který mají vedle sebe zodpovědnýho, nesobeckýho a vyspělýho chlapa, který je s nimi když ho potřebují... miminko jsme neplánovali a mě přijde, že to přítel teď bere jako, že s narozením malinký mu končí život - o víkendech chodí pařit, opíjí se s kamarády, jezdí na koncerty a to když jsem těhotná nebyla nedělal!!! Nevím co se snaží dohnat!!! Když se bavíme o miminku tak všechno skončí tím jak to bude všechno nanic, že na sebe nebudeme mít vůbec čas a už se spolu vůbec nikam nedostanem - žádná radost, žádný těšení ☹ Bohužel se tohle všechno strašně podepisuje i na mě, tak strašně bych se chtěla těšit a prožívat s ním tu radost z toho maličkýho drobečka, co se za chvilku narodí, ale prostě se tak těšit nedokážu, protože nemám s kým tu radost sdílet....Vím, že to není chlap pro život a mrzí mě že jsem to nepoznala dřív.... už jen to jak se na mě dívá (znechuceně) a říká mi jak potom budu hubnout až se malá narodí 😢 😢 U mě je možná ten problém, že já neumím být taková ta ženská svině co to s chlapama umí a nechám si hrozně srát na hlavu, chtěla bych hrozně umět se nad to všechno povznést a poslat ho do háje, ale já si přijdu teď tak strašně sama a vůbec si neumím představit jak to sama zvládnu....

UFFFF No to je román jako blázen!!!, jen jsem se z toho všeho potřebovala nějak vypsat a dostat to ze sebe ☹ Teď si ze všeho nejvíc přeju ať je maličká už na světě a hlavně ať je zdravá a čas vše ukáže....

cincinnati
23. zář 2011

@pavlina88 Je mi líto, že musíš tohle prožívat. On si jednou uvědomí, jak hnusně se choval a bude toho litovat. Jenže čas se nedá vrátit zpátky....

pavlina88
23. zář 2011

@cincinnati právě na to já nemůžu čekat do nekonečna ☹ když se takhle chová už v těhotenství - jak to bude až se malá narodí?? Nemám už ani iluzi o tom, že až se malá narodí, že se to zlepší, i když bych si to moc přála ☹ I kdyby to lepší náhodou bylo, jak píšeš zpátky se to vrátit nedá a ve mě to zůstane pořád 😔

83ja
24. zář 2011

Ahoj holky, nechci to tady vsechno rozepisovat, co jak a proc, ale jsem 15 tt a skoncila jsem sama ☹((

Vubec nevim co budu delat, ale vubec...jsem u nasich a jediny co mam je auto a pes. A je mi strasne

bell2
24. zář 2011

Holky moje....je mi to desne lito, ale bude lip. Prisaham, ze ns to fakt nepomaha nic jineho nez cas. Mate-li fain rofinu, tak nevahejte ani minutu a budte s ni. Doporucuju: 1) prepnout fungovani do nouzoveho rezimu, tj. resit a delat jen fakt nejnutnejsi veci, 2) rozmyslet a hofit si na papir, jake veci je treba s ohledem na odchod partnera zaridit, 3) to, co se ho tyka s nim v klidu na neutralni pude probrat ... a hlavne holky...myslete na ty mrnousky...ty uz vam zustanou na cely zivot, ale chlap....tech muzete za zivot vystridat nekolik 😉
Pavlina 88...nikdy nrjsem radikslni, ale podle toho co pises...pokud to takhle bude i dal, tak te utrapi, tudiz bude trapit i malou....a to nikdy nesmis pripustit !!!

bell2
24. zář 2011

Pisu z telefonu...proto ty preklepy 😉

cincinnati
24. zář 2011

@pavlina88 Nemyslela jsem, abys na něj čekala. To v žádném případě !!! Jen jsem psala, že ho bude mrzet, až si jednou uvědomí, jak se choval....

janule22
24. zář 2011

Já si začínám myslet, že jim nikdy nedojde jak se chovali. Včera jsem mluvila zase s bývalým, řekl mi, že jeho první dítě je pro něj přednější něž to co čeká se mnou. To mě hodně mrzelo, mezi dětmi by se neměl dělat rozdíl. Zatím se vůbec nezajímá, a myslim si, že se nebude zajímat ani až se to narodí. Možná to miminko ani nebude chtit vidět. Třeba to tak ale bude nejlepší, co s takovým tatínkem ☹

cincinnati
24. zář 2011

@janule22 To říká jen proto, že ještě mimčo není na světě. Až bude a on ho uvidí, třeba mu bude podobné, tak to bude vnímat úplně jinak a třeba se chytne za hlavu a uvědomí si, jak se zachoval. Stejně nerozumím, že se vrátí k ženské, se kterou se rozešel.... a že ona ho vezme zpátky, když ví, že ji opustil a klidně to může udělat zas...

bell2
24. zář 2011

@janule22 No prave...co s nim...za den stesti, kdy bude mit zrovna svetlou chvilku ,bude tebe a to male zase mesic trapit? Tak to ne...diky...o takoveho cloveka v nasem zivote nestojim 😉

janule22
24. zář 2011

@cincinnati Ono je to všechno strašně složité. Byl s ní 10 let, pořídili si malou. Po porodu jeho přítelkyně měla laktační syndrom. Trpí tím nejspíš do dnes. O malou se staral tedy jen on, ona lítala po léčebnách. Nakonec jí opustil, ptz. zjistil, že ho podváděla. Nedokázal překousnout že zatím co on se stará o malou aby se ona mohla dát do kupy, tak ona místo toho líta za chlapama a podvádí ho. No a pak si našel mě. Já mu s malou pomáhala a starala jsem se mu o ní aby on mohl chodit do práce. Všechno bylo fajn, dokonce jsem kůli němu dala i výpověď v práci, abych mohla být doma s malou. Moc mě o to prosil a sliboval, že mě finančně zabezpeč a ať hlavně dám tu výpověďí. Furt mi opakoval jak jsem skvělá ženská a jak mě miluje, a že by chtěl další miminko. Já byla tak hloupá a zamilovaná, že jsem šla úplně do všeho o co mě požádal. No a pak se vrátila bejvalka a bylo jí celkem dobře ( ještě aby ne, když jsem se starala o dítě já a ona lítala po zábavách, festivalech a chlapech), Jindřich začal být divněj a za pár dní z něho vylezlo, že si uvědomil, že mě nemiluje. Tak jsem zůstala bez práce, těhotná a s bytem na krku. Ještě že mám ty rodiče, kteří se na mimi těší a pomáhají mi. No a Jindřich si domů nastěhoval zpět svou bejvalku. Takže asi tak stručně můj příběh...

janule22
24. zář 2011

@cincinnati k mému miminku asi takový zvtah mít nebude. O svou malou se staral skoro od narození tím, že jeho přítelkyně byla nemocná. Takže k ní má hluboký vztah. U tohohle miminka nebude ani u porodu a starat se budu jen já, on ho uvidí jen jednou za čas, takže si myslím, že si k němu takovej vztah nevybuduje.

adelka21
24. zář 2011

@pavlina88 někteří chlapi si myslí, že narozením dítěte končí život, že si nic neužijí, no nevím, to chtějí chodit do hospody kazdej den, chlastat a chlastat až do smrti? to mě teda jako povznášející zábava nepřijde 😅 😅 . Každej si na to musí dojít sám, dítě ti samozřejme změní život, jsou to starosti, to jistě,ale i radosti a ten intenzivní pocit lásky dítěte prostě nikde jinde nenajdeš, kdyby se v hospodě uchlastal, uhulil a ukecal s kamosema k smrti 😀 😀 , ale jak říkám, každej si na to dojde sám, čím dřív, tím líp. Tobě přeji krásné, zdravé miminko 😉 😉

yamdena
24. zář 2011

@pavlina88 Ahoj Pavlíno, moc mě mrzí, v jaké jsi situaci, a to zejména vzhledem k tomu, že máš za chvilku termín. Víš, s muži to není jednoduché, i pro ně je těhotenství jejich partnerky velmi citlivá věc a někteří to zvládají lépe a někteří hůře. Tvůj přítel si zřejmě uvědomil, že se ještě necítí být připraven na roli otce a má možná pocit, že mu "ujíždí vlak" a že jeho život už nebude tak bezstarostný jako dříve. Ano, je to pro něj těžké, uznávám.

Přesto - pokud dlouholetý přítel v těhotenství (i když neplánovaném) svou partnerku nepodporuje, dokonce jí řekne, že neví, kam s ní má v jejím stavu chodit, paří, pije, tváří se znechuceně a plánuje hubnoucí program, nemluvě o komentářích typu "bude všechno na nic a nebudete mít na sebe čas" je to buď důsledkem mizivé fantazie nebo projevem naprostého ignorantství. S takovým jen - díky za vše a na shledanou!

Budeš maminkou, netrap se jeho chováním, raději za tím udělej tlustou čáru a mysli na sebe a svou holčičku. Doporučuji oplácet mu stejnou mincí - čili ignorovat jej. Máš svou důstojnost a pokud Ti jako matce Vašeho dítěte neprokazuje určitou úctu, pak se nejedná o člověka, který by byl hoden Tvého času a pozornosti.

Hlavu vzhůru a už žádné slzičky 🙂 pokud Ti to pomůže, řekni si, že je to prostě ***** (dosaď si, co je libo🙂 a začni znovu.

Držím Ti palce, bude to těžké, ale zvládneš to 😉

PS: Pokud Tvůj partner výše uvedená slova o úctě pochopí, pak se věci mohou změnit a můžete tvořit krásný pár. Krásný neznamená dokonalý nebo bezchybný, ale vyrovnaný, plný vzájemnosti. Jestliže mu ale jejich smysl unikne, jen těžko si porozumíte v čemkoliv.

yamdena
24. zář 2011

@janule22 Milá Janule, pro Tebe svým způsobem rovněž platí to, co jsem psala pavline88.

Po jeho větě, že jeho první dítě mu je přednější než to Vaše, bych řekla jen sbohem a šáteček!

Asi bych to doplnila podrobnějším komentářem, ve kterém bych shrnula Váš dosavadní vztah, zdůraznila bych Tvou péči o jeho dceru v době, kdy jeho bývalá přítelkyně měla jiné mimorodinné zájmy a Tvé/Vaše představy o Vašem společném životě.

Závěrem bych ho jen suše upozornila na jeho zákonné povinnosti vztahující jednak k Tvé osobě (§95 zákona o rodině) a jednak k Vašemu dítěti.

Přeji hodně štěstí

janule22
24. zář 2011

@yamdena Už se s ním nehodlám bavit vůbec o ničem, teď už vážně jen o penězích. Stejně s ním rozumná řeč není a já pak když vypěním, tak se mnou už pak taky ne. Každopádně ti moc děkuju za radu 🙂

zuzkabeno
15. říj 2011

Zaujala ma táto téma veľmi. Ja teda žijem s manželom 10 rokov, máme 2 deti, ale priznám sa, často som rada sama s deťmi, lebo mi moc kecá do výchovy, aspoň podľa mojho názoru a naviac ma často zhadzuje pred deťmi, vadí mu veľa vecí, viem že má zlú náladu a potom mu všetko vadí a mne tým strašne lezie na nervy, tak som rada, že chodí do práce 6 dní v týždni, aj keď je doma, tak je v pivnici, na dvore, proste málo vecí robíme spolu, občas upratovanie. Chcela som Vás týmto potešiť, že to má aj výhody že Ste samé s dieťaťom. No a po pôrode mi strašne liezol na nervy, potrebovala som kľud, ale aj mi pomáhal a staral sa o mňa, lebo som mala problémy so svalmi panvového dna, nemohla som moc pracovať, iba pomaličky chodiť. Som mu za to vďačná, ale boli to 2 týždne. Ale je toho viac vecí, nemám teraz čas to tu všetko písať, asi sme dosť rozdielni, teraz na materskej to viac vnímam, lebo sme viac spolu.
Ale vy nie ste samé, máte dieťatko, muži sú ináč stavaní ako my ženy, keď sú im iné veci prednejšie, tak nech si idú za nimi, ale finančne by mali určite prispievať, tak sa nehanbite to od nich žiadať.

janakkk
16. říj 2011

@pavlina88 Ahoj...po precteni tvojeho pribehu mam pocit, jako bys psala o me...naprosto proto chapu, jak se citis...ja mam ted 2 tydny doporodu a porad envim, jestli spolu mame zustat nebo ne...cekam jeste, jak se bude jeho chovani vyvijetpo porodu, pokud se bude chovat jako doted, tak s nim koncim, nemam zapotrebi se enchat t akhle ponizovat a urazet, ignorovat...nezaslouzim si, aby si na me vybijel svoje vztekly nalady...on se s miminkem nedokaze smirit, ma pocit, ze tim konci celej jeho zivot a je z toho akorat nasranej...a ja to pak odnasim...vtipny je, ze na zacatku (presto ze dite bylo neplanovane), tak to vypadalo, ze to zvlada v pohode a cim vic se to blizi, tim hur to snasi... takze naprosto ti rozumim, je to hrozne tezky rozhodovani, drzim palce, at dostane rozum, at se umoudri...ted uz mas vlastne holciciku u sebe, tak se z ni raduj a nenech se trapit...

pavlina88
16. říj 2011

@janakkk Ahoj musím ti říct, že teď když už je malá na světě u nás proběhl obrat o 180° a myslím, že to bylo hodně způsobený tím, že byl přítel u porodu. Hodně mě tam podpořil a opravdu vidím jak teď na mě úplně jinak kouká, dokonce mi i řekl jak si mě za to váží a on že by něco takového nezvládl. Pro toho chlapa je to opravdu VELKÝ zážitek a ať už je ten člověk jakýkoli, tak to s ním zamává. Hodně nás sblížilo i to, že jsem měla porod docela komplikovaný a malinká byla přidušená a ještě se šňůrou kolem krku ☹ a proto byla na JIPce a já jí viděla až další den, no užili jsme si svoje. Moc ti přeju aby jste to s přítelem překonali a on dostal rozum!! Můžu ti říct, že jsem tohle slyšela už od tolika ženskejch - jak ty chlapy se najednou pomátnou a myslí si, že narozením dítěte vše končí - stejně jako u mě.S malou mi moc pomáhá - přebaluje, koupe, pořád jí mazlí a pusinkuje, dokonce mi pomáhá i doma 😕 Počkej až přítel vaše miminko poprvé uvidí 😉 Hlavně se snaž se nenervovat, vím o čem mluvím - já se trápila skoro celé těhu a mám teď v postýlce pěknýho nerváčka, na ty děti se to všechno hrozně přenáší. Opravdu ti přeju aby dostal rozum a změnil se - stejně jako u nás. Včera mi přítel dokonce řekl, že ho hrozně mrzí jak se choval když jsem byla těhotná a že jsme si to měli víc společně užívat.... Uvidíš, že až budeš mít miminko u sebe, tak tě bude zajímat jen ten prcek a ostatní věci půjdou stranou. Je to moc těžké, ale on bude jednou ten kdo bude litovat jak se choval a vrátit se to nedá!! Moc držím palečky a přeju ti hlavně rychlý a pohodový porod a miminku moc zdravíčka - to je to nejdůležitější!!!

ladybugie
16. říj 2011

@pavlina88 nezoufej, však oni se ty mužský proberou. Některé holčiny tady na mk znají můj příběh. Mám s manželem 19m holčičku a jsem těhotná s dvojčaty. Ovšem ty manžel nechce. Takže totální a napostý rozkol, možná úplný konec. Nikomu nepřeju zažít ten teror, kdy mě v prvním trimestu nutil jít na potrat nebo na redukci. Podotýkám, že všechny děti jsou legálně manželské 😀 nemám kam odejít, takže stále žijeme v jedné domácnosti. Vzhledem k tomu, že jsem si stála za svým, pochopil, že není cesta nikam jinam, než mít dvojčátka. Teď už dokonce ví, jaké mají pohlaví a možná se to milimetr po milimetru začíná lepšit. Uvidím, ale myslím, že po porodu se srovná úplně. Pořád má sice ty svoje vyčítavý nálady a stresy, ale do porodu už se to krátí a já to zvládnu!
A ty taky !!!! 😀 Však oni se ty chlapy probuděj a uviděj, jaký je to krásný štěstí 🙂

bell2
16. říj 2011

@pavlina88 Rada ctu dobre zpravy...at vam to vydrzi 😉

janakkk
16. říj 2011

@pavlina88 ani nevis, jak jsem rada, ze to u vas takhle dopadlo...za tebe i malou 🙂 a taky, protoze mi to dava nadeji, ze se to muze i u nas obratit k lepsimu...hrozne me dostalo, kdyz jsem cetla tvuj pribeh, protoze ja sama bych nasi situaci popsala stejnyma slovama...je super, ze jste to nakonec spolu zvladli a jste stastni... 😉 z toho mam taky strach, ze se to na miminko preneslo a nebyl to nervak, ale na to uz je ted trochu pozde, stravila jsem ve stresu a v slzach skoro cely tehotenstvi, tak ty 2 tydny uz to stejne nespravi...teda, ten porod jste si teda uzily, jakoby toho stresu a starosti nebylo i tak dost... ☹ ja jsem teda partnera k porodu brat nechtela, ani on tam jit nechtel...tak ted jsi me trochu nalomila...treba by mu to trochu otevrelo oci, doted bere tehotenstvi jako neco, co prece neni zadnej problem, nepripousti, ze tehotenstvi je i peknej napor na nervy, ten strach, obavy, zodpovednost...nema pocit, ze je nutny, aby me nejak podporoval, tvrdi, ze zensky na to maji hormony, jsou na to prece staveny....Ale mam z tebe vazne radost a drzim palce, at vam to vydrzi 😉

zzzz128
18. říj 2011

Ahojte.. Aj ja som mala priateľa,kltorý ma nechal keď som otehotnela. Dovtedy bolo všetko ok,ale potom... Napísal mi že on má inú,on dieťa nechce,ako má vedieť že je jeho,nech si to dám zobraťnech s ním nerátam.Veľa dní a nocí som preplakala,ale uvedomila som si že taký sviniar mi za to nestojí,že budem mať svoje dieťatko ktoré potrebuje hlavne mňa. Tak som bola s dcérkou sama,jej akože otec ju videl len na súde,aj to na ňu skoro ani nepozrel,absolútny nezáujem. Ale našla som si priateľa,ktorý je malej otcom,aký má byť,lepšieho by mať ani nemohla. Jej biologický otec by ju nedokázal tak ľúbiť,lebo je to obyčajný sebec,ktorý má skoro 30 a hrá sa na pubertiaka. A teraz čakáme druhé bábo,veľmi sa tešíme,a je to úplne o inom keď má za sebou človek osobu,ktorej môže veriť.. Asi toľko 🙂 Držím všetkým palce,chlap nieje celý svet,my všetko zvládneme aj bez nich,od toho sme ženy 😉

ktore
18. říj 2011

nechapem ako moze nechat chlap zenu kvoli tehotenstvu.ved pritom bol aj on!!!!!ja vam zase poviem uplne opacny pribeh.moj priatel ma dcerku.jeho opustila priatelka po nejakom case ked sa mala narodila,ale zacalo sa to davno predtym.chodili spolu cca 9 rokov potom vynechala HAK a chcela otehotniet.ale nedarilo sa po dvoch rokoch sa podarilo,llleeeenzzze to uz mala jedneho zenateho priatela!!!jej rodina o tom vedela.ostatny ho poznali ako priatela rodiny ako aj jej partner.chodila s nim dokonca na "vylety".nikto by to nebol povedal,lebo bola tehotna.potom sa aj z partnerom nastahovali do podnajmu aby boli sami.dovtedy len za nou chodil.pracoval v zahranici tak nevedel a ani nechcel uverit co sa deje.ved to tehotne zeny nerobia.dozvedel sa pravdaze o nich.ale boli vyhovorky ze len kamarat.dokonca ju navstevoval ten zenaty aj v tom podnajme.jej partner sa snazil udrzat vztah kvoli dietatku(je jeho)jej otec povedal ze su to maniere tehotnej ze.jej priatel si myslel ze snad to prejde myslel si.ked sa mala narodi.narodila sa a dalej pokracovalo okate stretavanie.jeden den sa rozhodli ze to medzi nimi neklape a rozidu sa kazdy zase po svojom.ze ona ho uz davno nelubi.ale ze malu si moze nosit kedy len chce(bodaj by aj nie sak potrebovala cas aj na zenateho).ale to uz bolo jedno.priatel si nosil dceru casto domou.vecer ju nosil matke naspet.o rok sme sa dali pokope mi.A to sa zacalo obrooovske peklo.jeho ex mu zakazala akykolvek kontakt z dcerou lebo ma brala za nevhodnu a boji sa nieco malej urobim.uplne som sa zlozila.boli sme po sudoch.tam nebrali do uvahy ci chce alebo nechce aby mala bola aj v mojej pritomnosti.ziadala aby mal priatel malu raz za dva tyzdne na hodinu v JEJ prtomnosti.(akoby bol najaky nebezpecny vrah).nuz ale sud na to vobec nebral uvahu lebo priatel sa vzorne staral o dceru.boli to velke nervi.ona nariekala ze kvoli nemu preplakala celu noc ze aku si nasiel.ona ma poznala lebo som jej suseda a mala som po rozvode jeden velmi nevydareny vztah a dva kratsie.tak som bola vsetko.nakoniec sud urcil dieta kazdy druhy vykend otcovi.boli sme radi.ona snad po dvoch mesiacoch uz bez problemou malu davala a teraz po roku by nedbala keby furt bola u neho.len neni moznost lebo on robi v zahranici ale to je uz iny pribeh.este ktomu dodam ze ten jej zenaty milenec je prestal odpisovat na sms tak sa jedneho dna vybrala a isla na navstevu,predstavit sa jeho zene.aj to tak dopadlo ze odvtedy sa nestretavaju vobec.sem tam zahrala dvolezity telefonat no na druhom konci nik nebol.to sme uz vedeli ze jej milenec ostal pri rodine.takze to tak dopadlo.teraz nema ani jedneho ked chcela dvoch.