Odchod partnera v průběhu těhotenství

bara78
6. zář 2009

Ahoj, jsem v 34tt. Bohužel jsme zůstali sami, neb přítel těhotenství naprosto nezvládl a když jsem byla ve 4 měsíci, tak odešel za jinou ženou... Byl to pro mě strašný šok, a i když jsem už teď jakž takž ok, tak se s tím pořád vypořádávám. Miminko nebylo plánované, nicméně ze začátku se tvářil, že to přijal, staral se, chlubil se kolegům. Vůbec mě nenapadlo, že to dopadne takhle. Ale zjevně mu došlo, že to není nic dočasného a utekl předtím nebo ho to přestalo bavit. Teď nijak zvlášť nejeví zájem, přes všechny sliby, jak se k situaci postaví, jsou to jen řeči a za celou dobu mi s ničím nepomohl ani v nejmenším. Podepsal dokument o určení otcovství, ale nebyl schopen se domluvit ohledně financí, musela jsem podat návrh na soud na náklady spojené s těhotenstvím a na výživné pro dítě... Mám obavy z toho, jak to všechno zvládnu, porod, po porodu, jak s ním pak budu komunikovat, nevím, zda bude mít o dítě zájem nebo nebude, jak to prostě celé bude fungovat. Nikdy jsem nechtěla, aby dítě vyrůstalo bez táty, ale bohužel "tatínek" myslí jen na sebe a na to, jak si dál užívat a vyhnout se zodpovědnosti. Miminko je chlapeček a podle všeho je naštěstí v pořádku, už se na něj těším a doufám, že všechno nakonec dobře dopadne, i když se tomu někdy věří těžko. Je to pro mě teď občas hrozně náročné... Máte někdo podobnou zkušenost?

jaspina
6. lis 2009

Holky narazila jsem na tohle téma a musím vám napsat, jak moc vás obdivuju! Vím, že pro vás musí být neskutečně těžké prožívat období, které by mělo být v životě nejkrásnější samy.. 😢 Já mám sice přítele, který je hodný -ale pro změnu se nám nedaří to miminko ☹ Ale stejně nechápu jak nějaký..... může opustit tak skvělé ženské jako jste vy - silné a obětavé a hlavně udělat to v době, kdy čekáte jeho dítě 😠 Vím, že přijdou období, kdy se vám bude třeba zdát, že už nemůžete dál.. ale vždycky se to vystříbří a nějaká cesta se najde. Já mám 3 sourozence a když mi bylo 6 let, tak taťka umřel. Z ničeho nic - prostě jak rána s čistého nebe. A do dnes hrozně obdivuju mamku, že nás dokázala sama vychovat a při tom se ještě starat o dům na vesnici - tzn. dřevo, uhlí, zahrada.. Fakt šílené. Finančně, fyzicky i psychicky. Ale ona zas říká, že my jsme byli to, co ji drželo při životě.. Takže vám všem moc držím palce - taky aby si vás našel chlap, který by si vás zasloužil a vy jeho a aby vám ukázal jaké to je, když se o vás bude starat a věřím, že vaše obětavost a láska se vám v dětěch 100x vrátí! 😉

lili01
6. lis 2009

ahoj holky...dočítám docela pravidelně,jen nepíšu 😔
tak se všechny držte,určitě bude zase líp
Barunko,tak jak pochodilas u dr.??? určitě ti bude líp,držím palečky a posílám pohlazení Tomíkovi

lovable
8. lis 2009

Ahojky,
Baru, doufám, že je u Tebe vše v pořádku, dej vědět...Myslíme na Tebe, drž se mamino...

verled
9. lis 2009

ahojky všechny statečný holky jak se vede??.-))

doufám že sem vnesete vy s dětičkama při pondělku trochu optimismu🙂
baru:už jsi na tom líp??....kvůli tobě se teď děsim:-//...ale na prcka se děsně těšim🙂

vm72
10. lis 2009

Ahoj holky!
Já mám zpestříno o další "radost". Dostala jsem zánět do prsa.Začalo mě z ničeho nic bolet,udělal se na něm červený flek a měla jsem vysokou teplotu.Musela jsem si dojít k doktorce.Řekla mi,že je to zánět a předepsala antibiotika po 12h.
Malá taky docela hodně brečí.Má dny,kdy spí jako Šípková Růženka,ale taky dny,kdy pusu nezavře od rána do noci.Tyhle dny se nám pravidelně střídají.Předevčírem řvala,včera spala a spala,dneska bulí a bulí... Myslím,že zítra zase bude dospávat.K těm trablům s prsama (právě jsem taky doléčila kvasinkovou infekci na bradavkách) je to psychicky docela náročný.Sama bych to zvládala opravdu jen hodně těžko - k tomu všemu mám ještě plno učení s tou starší... A tak jsem šťastná,že je tady se mnou mamka.Já se snažím co nejvíc spát,i přes den.Na noc si mamka bere Klaudinku k sobě a mě ji nosí jenom na kojení.Je to fakt ohromná pomoc.

Zato bývalý je v naprostém klídku.V neděli si vzal terku a jeli si jako spokojená rodinka i s jeho milenkou a jejím klukem na výlet do Ikey.I přes moji výslovnou žádost,aby se ta jeho nádhera společných akcí nezůčastňovala.Žádala jsem ho o to za Terku,která se mu ostýchá říct,že ji nemá ráda a nechce s ní nikam na výlety jezdit.Očividně mu to je ale naprosto ukradený.Já jsem tady večer úplně zužila,když jsem se to dozvěděla a vyměnili jsme si opět několik nechutných SMS.Do toho už se pak zamotaly i věci ohledně jeho rodičů,jak si to spolu všechno vyříkali a že já s mýma rodičema na ně hrajeme jenom komedii a že jim můžu nalhávat co chci.Totálně mě zase naštval a je mi z něj úplně zle.Jen co se mi udělá líp,zajdu za advokátkou a sepíšeme konečně tu dohodu o peníze (na částce jsme se naštěstí už dohodli) a bude úplný konec.
O malou se i nadále nezajímá - i když jí už bude 6 týdnů,viděl ji pouze 1x.

Baru - jakpak jsi Ty na tom?

sasulec
10. lis 2009

Vm,tak to mas pestre,na jedneho az az...
este ze mas maminu..
s tymi navstevami otca s Terkou to rozhodol sud? ja by som zasla k psychologicke s malou,ze to na nu zle vplyva a neciti sa na navsteve s otcom dobre..
ja viem,dalsia starost,ale je to predsa koli malej..
a nieje mala koli tomu taka,ze je prirodzene naklonena na tvojej strane a videla,ze ste sa v suvislosti s tou zenou pohadali? vies,mozno si nieco vypocula a preto v domienke,ze ti ta pani ublizuje je teraz voci nej odmietava..
nezastvam si ju teraz,len mozno to malej skodi,malo by to ist mimo nej..
samu by ma to vsak tiez stvalo... ☹

vm72
10. lis 2009

sasul - soudně to rozhodnuté nemáme.On ani o žádnou pevnou dohodu neusiloval.Máme to jenom na dohodě.To že malá tu jeho nádheru nemá ráda je podle mě taky naprosto logické.Kvůli ní nás vlastně opustil a ona si to moc dobře uvědomuje.Takže ji vlastně nemá ráda ani sama za sebe.Ne jenom kvůli mě.A já ji moc dobře chápu.Mě strašně vadí,že on ji prostě vždycky postaví před hotovou věc,když s ní někam jedou.Vůbec se jí nezeptá,jestli jí to třeba nevadí a i když jsem mu to řekla já za ni,stejně jak je vidět si s tím hlavu neláme.

Já sama do toho taky moc mluvit nechci a když jsem to tenkrát ještě manželovi říkala,akorát jsme se pohádali.Říkala jsem několikrát Terce,že to musí tatínkovi říct sama.Že nechce,aby ta paní s nima jezdila na výlety,ale ona se bojí,nebo stydí...Je taková,že nechce dělat zle.
Nejvíc mě na bývalého štve,že ji sebou bral na výlety už v době,kdy sice s náma už nebydlel,ale pořád jsme ještě byli manželé.To mi přijde naprosto nechutné.

A i to pomyšlení,že ona se třeba s Terkou baví,nebo se o ni nějak stará,dotýká se jí... Pro mě je to ta,která nám rozbila rodinu a teď se bude s mojí dcerou kamarádit... 😠 😒 ☹ 😢

laura29
10. lis 2009

Vm - ja tohle proste nepochopim. zaprvy nepochopim, jak tvuj byvaly muz muze psychicky unest fakt, ze se defakto odstrihnul od sve druhe dcery. A druha vec, kterou nechapu, je ta jeho nova znamost - jak to, ze ji nevadi, ze jeji partner je schopny zreknout se vlaszniho ditete?? Leda by ji nakukal, ze ho k nemu (ke vasi male dcerusce) nechces poustet. Protoze aja bych toto svemu partnerovi odpustit nedokazala - ze se vykaslal na svoje bezbranny malusenky decko....

kalu
11. lis 2009

Ahoj holky,
Vm- já jsem v tomhle ve stejné situaci jako ty. Ex bydlí s milenkou a jejími třemi dětmi a malou si samo bere tam. Nejdřív mi to taky strašně vadilo, že jí ženská, která se podílela (u nás to byla kupa problémů a na rozvod by to nakonec bylo i bez ní, ale ona to spíš urychlila) na našem rozvodu , nadbíhá, kupuije bonbonky a vnucuje se jí. No, teď už jsem se uklidnila a vidím to jinak- jsem ohledně tohoto úplně v pohodě. Jsem ráda za to, že se k mojí malé ona a její děti chovají hezky a malá k nim jezdí ráda a vrací se od nich v pořádku. Je pravda, že Luci je ještě malionká na to, aby pochopila, že je to ta, co si začala s jejím ženatým otcem - ale na druhou stranu - holky- tu největší část viny na tom nenesou ty milenky, ale ti ženáči. Exova milenka, jak jsem jí poznala, je úplně normální solidní ženská a on jí nalhal takové věci, že hanba mluvit. Nalhal jí, že já střídám chlapy a kvůli tomu se rozvádíme, ona dodnes neví, že jsem ho vyrazila kvůli ní- řekl jí, že kvůli mému milenci- nalhal jí, že je bez peněz, protože mi všechny ze své dobré vůle nechal- ne že je všechny utratil po hospodách a ještě mi, než odcházel a já byla na wc vybílil peněženku 😠 - ona vůbec neví, že z 8 let, co byl se mnou, 7 let nechodil do práce a já ho defacto živila- ona žije v totální desiluzi (jako jsem kdysi žila já) a myslí si, že ho chudáka "zachránila" ze spárů hrozné mrchy... přicházet si na to bude postupně dlouhou dobu a pak se ho bude těžko zbavovat...nezávidím jí to
Fuj, to jsem se zase rozohnila 😀 - ale k tomu , co jsem chtěla napsat- ona vůbec nemusí být tak špatná, VM- on jí mohl třeba nalhat , že si mu zahýbala a malá není jeho...vůbec bych se tomu nedivila- anebo, jak si psala ty- že on strašně chce a ty mu ji ukazovat nechceš- každopádně nevěř tomu, že on jí o sobě říká pravdu- to by s ním už dávno nebyla, pokud by byla soudná

Doufám, že je Bára v pořádku 😉 a Vm- tobě přeju ať se ti prsa brzo srovnají 😉

vm72
11. lis 2009

Holky moje,dík za slova podpory! 😉 Nějak to na mě začalo zase padat.Možná taky tím počasím,tím že malá docela hodně brečí a těma zdravotníma potížema... A šestinedělím,které mi už ale v neděli skončí. 🙂

Asi máte pravdu.Asi to musí takhle nějak být.Já jsem si to vybavovala snad už milionkrát,jak asi musí být jí,když ví,že on opustil těhotnou ženu a desetileté dítě... Přece ho za TOHLE nemůže obdivovat??? Vzhledem k tomu,že už mě dělal scény,že určitě nejsem těhotná s ním,si myslím,že jí nakukal něco v tomhle smyslu.A určitě taky to,jak jsem se o něho nestarala,nevařila mu.Jenomže on jí určitě neřekl,že jsem se "nepřetrhla" ty úplně poslední dva měsíce,ksy mi tady dělal žárlivé scény a psychicky mě vydíral s potratem.Já byla úplně na dně a když se mnou nemluvil,nemluvila jsem s ním ani já.A podle toho to taky u nás vypadalo.Jenomže on to teď všechno proti mě obrací a strašně se mu to hodí pro jeho alibistický kecy.Teď to vypadá,jako že jsem se o něj nestarala celý naše manželství.Přitom jsem to byla vždycky jenom já,kdo do vztahu dával víc.On jenom bral... Ne - On vlastně CHODIL DO PRÁCE! Jenom já vím,co je to za kecy a že ta dotyčná žije v naprostý bublině nepravdivých informací.A moc mě trápí,že já jsem teď ta nejhorší ženská na světě... A že oni si užívají jako idylická rodinka...

A to,že zavrhnul vlastní dítě - to mě bolí ze všeho úplně nejvíc a je to pro mě a do smrti bude naprosto nepochopitelný.A nevím,jak se to bude vyvíjet dál.Až bude malá větší.Bude to pro ni cizí člověk.Nikdy v životě nepochopím,jak to mohl udělat a že je mu to úplně ukradený!

verled
11. lis 2009

vm:hezky jsi se z toho vypovídala🙂ale fakt dneska zníš o mnoho sebevědomějia když to tak čtu, buď ráda že jsi se ho zbavila...já jsme taky furt v depresi a imrvére na to myslim, ale holt se s tim nějak musim poprat.... 😖

sasulec
11. lis 2009

VM to ti nazavidim😢
ale je dobre ze si uvedomujes tieto fakty..to v akej bubline zije ona,s tym si starost nerob,teba tiez na to nik neupozornil..
aj tak viem,ze keby jej to povies,vzisla by si z toho ty najhorsie... 😠
mna by to stretavanie z milenkou tiez vadilo,ale sa je na tom nieco pravdy,co pisala kalu 😔
drzim pasticky a vela siil,koli detickam,drz sa 😉

sasulec
11. lis 2009

Bara prosim ta ozvi sa,postradame ta 😔

zuzimia
11. lis 2009

Dievcata, drzim vam vsetkym palce. Ja som si tiez preskakala odchod partnera pocas tehotenstva a bolo to tazke. Moje dievcatko malo vcera 5 rokov a od prvej chvile viem, ze je to to najuzasnejsie, co sa mi mohlo v zivote stat.
Tazke ziadne obavy, deticky nam daju silu aj na nemozne.

verled
12. lis 2009

baru:koukej se nám ozvat🙂sasul má recht 😉
vm:ježiš ty máš tak krásný děti🙂)))já chci takyyyy 😉

bara78
autor
12. lis 2009

Ahoj holky, moc optimismu nevnesu. U mě se zřejmě rozjela poporodní deprese a s ohledem na všechny okolnosti to zvládám dost ztuha. K psychiatrovi jsem odjížděla fakt ve stavu, kdy jsem měla pocit, že by bylo nejlepší nebýt...
Strávili jsme s Tomíkem několik dní v krizovém centru. Dnes jsem na chvíli doma a stěhuju se na čas k rodičům. Jak už jsem si myslela před časem, že to zvládnu, tak to nevyšlo. Držte palce. U našich budu bez internetu, takže se asi moc ozývat nebudu.
Mějte se moc pěkně. To, co se stalo mě, se dalo celkem čekat, s depresemi jsem měla nesnáze už v minulosti, nic takového vás potkat nemusí.

verled
12. lis 2009

bara:ježííš holkaaaa sebrat se 😠 máš krásnýho synáčka, bude tvoje štěstíčko už celej život!!.........no ale jinak myslim si že jít k rodičům je dobrý nápad.....budete se tam mít s Tomíkem dobře.......budou Vánoce tak to zas bude o něco veselejší a netrap se......vždyť už jsi byly tak pěkně statečná.........ale po porodu se dalo čekat že se hormoný zblázněj...já taky imrveeere depkuju a pak Vás tady snažim zvednout, tomu se nevyhu........ale tohle holky neeeeeeee........musíme být silný.... 😲

lovable
12. lis 2009

Ahojky,
Baru, dej se brzy do kupy, přeji hooooodně síly. Pozdravuj za nás Tomáška 😉

No ostatně, hodně síly nám všem.
VM, ty to máš taky jak já, když už, tak se vším všudy, viď... 😔

Chjo holky, musíme být statečný!
Dneska je krásně (snad i u vás), tak snad nás to sluníčko zahřeje malinko i na duši 😉
Pokud možno přeji krásný den!

lili01
12. lis 2009

Barunko drž se si statečná holka....

vm já to měla stejný,taky ex vozil staršíhoo syna k milence a já to těžko nesla...ona se s ním muchlala a já byla nepříčetná vzteky...jo a to jí ještě nebylo vůbec stydno jezdit k nám před barák a promenádovat se tam když já byla těhotná...to nikdy nepochopím,já bych se musela hanbou propadnout....

sasulec
13. lis 2009

Baru,no skoda,ze sme sa nestretli tu vcera,ale my dlho hajame 😉
drzkam pasticky..
si dobra mama,len sa potrebujes so zmenami v zivote vyrovnat..bolo toho vela,ale zvladnes to,verime ti..
posielame objatia 😉

blacklyn
15. lis 2009

Ahoj verled 🙂 jak pak se mame??? No my nic moc,nezvladam to sama v Brne a zacali mi komplikace,tvrdne mi bricho a mam hrozny bolesti a vztahy,co neni asi moc dobry kdyz mam termin az v unoru,to se dalo cekat po tech stresu co sem si tady uzila.Tak se vracim do Bratislavy k rodicum,pac manzel rozum nedostala a ani nevim jestli chce rozvod nebo ne,ale tohle psychicky tyrani uz nezvladam.dcerka je hotova nebo ho ma moc rada,vic nez biologickeho otce a vyse roka ji daval nadeje o rodine a jakej on je skvelej tatka,pak nas vztahne z Bratislavy do Brna a moc chce svadbu a dite a jak vsechno dostane tak nas opusti,bez vysvetleni a penez,nas nechal same v podnajmu v cidzi zemi.Ja ti chlapi uz nechapu jake jsou to svine.Jo a jeste mne ceka trestni stihani,pac byvalej neplati na dceru uz 4mes. vyzivne.Tohle uz neni mozny.O tolik veci sem prisla a zustali mi jenom ty deti.Hlavne mne stve,ze sem se malem rozhadala s rodinou a prateli,ale prisla sem o skvelou praci a vysoku skolu sem kvuli nemu nedokoncila,skrz ti stresy sem nedosla na posledni skousku,ted vse zachranuji a snazim se dat zivotu druhou sancu.Sem tak nastvana sama na sebe,je mi 26let a tak sem si namlela drzku uz po druhy krat ze az.No nejvic mi je lito dcery,moc ho miluje a verila mu a slibila sem ji ze uz nedovolim aby ji nekdo tak ublizil ako jeji tatinek a dopustila sem to po druhy krat.Moc spatne to brala a bere i ted.Tak moc si prala rodinu,no nic musi ji stacit jenom maminka a za chvili bude mit brasku-tak jen doufam,ze nebude takovej sobec a egoista a lhar jako jeho tata.

blacklyn
15. lis 2009

Ahojte holky,co tady ctu o vasich problemech tak sme natom stejne.Chlap co opusti tehotnou zensku je obycejny hajzlik,nehovoriac o tych co su vdane a maju jeste dalsi dite.Tyhle neandrtalce bych holky nezlobte se dala pekne vykastrovat.Oni snad nemaji kousek citu a zodpovednosti a jeste budou ti urazeni a odtrkovani a ublizovani a nerikat o tom,ze to dite asi zjavne neni jejich.Jenomze oni okrem toho chodenia do prace,take nic ine nedelaji,co my zensky delame porad a na takove veci narozdil od nich pri kazdodennom kolotoci,prace nekdo i skola,deti,mazel-dite c.2 ale vetsi a horsi,domacnost..tak na takovy veci akosi delat dalsi dite mimo partnerstvi/manzelstvi nemame ani chut a uz vubec ne cas

verled
16. lis 2009

ahojky Black:no já jsem na tom pořád tak nějak stabilně stejně..........jednou jsem děsně silná a podruhý myslim celej den na Tadíkova tatínka a na to jak bysme se měli krásně.....no.....nevim, teď jsem nějak věci přestala řešit, jen po večerech je to teď hrozný, jak se malej pořád melee a připomíná mi že tam je mam z toho jenom větší smutek, přemýšlíma vzpomínám na blbinky a neni mi z toho dobře.......fakt se teď cítím hrozně osamělá.......na nikoho nemam náladu ani nic...:-/...je to těžký.......víš já třeba nechci nic zlehčocat, a nechci chlapi obhajovat, ale třeba chápu když se chlap lekne po 3měsíčním vztahu jít do dítěte a společného života, ale panebože po dvou letech zjistíš že jsi žila s někym uplně jinym než jakym se kdo dělal.....to je pro mě hrozný, věřila jsem mu každičký slovo a nakonec se dozvíš, že jsi vlastně byla jenom dobrá matrace, protože mladej pán chodil k bejvalce,lhal a podváděl, a já jako debil měla v srdci jen jeho!!a on mě tahal za nos☹( udělal si s ní dítě a s tebou ho plánuje a když to přijde zdrhne a ještě se chová jako kdybys ty něco provedla, hlava mi to nebere☹...takhle se cejtim............na druhý straně si zas říkám, že to bylo opravdu vyjímečný a že si myslim že jsme se hodně milovali...jenže hezkejm věcem se po tom všem špatně věří☹(..........cítím se podvedená a zrazená a navíc to všechno psychicky absolutně nezvládam☹(.......

ach jo to jsem se ale vykecala..

holůky všem nám držim palce ať se hlavně od NICH odprostíme!.-)

rencata
16. lis 2009

Ahoj holky. Čtu vás pořád, a teda je to děs. Chci popřát hodně síly, uvidíte, zvládnete to. Já mám příběh se šťastným koncem, ale taky jsem si v těhu vystála své. Však ty co jsou tu od začátku, vědí 🙂 Miminko vám dá nový smysl života, je to to nejkrásnější, co může být!!!! Já každý den koukám na svou dcerku a říkám si, že všechno to utrpení stálo a to. Prostě děti jsou náááádnerný dar a pokud jsou zdravé, je to to nejdůležitější. A chlapi si mohou trhnout levou zadní.. PRostě to tak je... ¨Muži přicházejí a odcházejí... Dítko, to je naše jistota 🙂

verled
18. lis 2009

rencata:děkujemee moc všechny určitě.-).....a happyend to určitě moc přeju.-)

blacklyn
19. lis 2009

Ahojky verled,tak sem zpatky v Bratislave a vcera sem 4h behala po gynekologii a porodnictvi,delali mi vysetreni,testy a ultrazvuk.Musela sem jit nebo ti bolesti byli uz desne.No a mam skraceny krcek maternice a zacinam se otevirat,prej to neni katastrofalni,jenze kdyz i prvni gravidita byla rizikova a ted mam ti bolesti,hned mne chteli hospitalizovat,co sem im musela vysvetlit ze nejde,pac mam doma 4letou holku,bez skolky a nema se kto o ni postarat,tak sem doma na revers.Nemuzu ani na prochazku a mam jenom lezet a odpocivat a mit nachystani veci v pripade ze bolesti neustupi a nebo se to zhorsi mam jit okamzite na prijem,jinak vysledky testu mam za tyden i kontrolu,tohle se ale dalo cekat po tych stresu ☹ Nastesi malej je v poradku a kope porad tak moc,ze aspon vim ze zije a uz ma 1kg,ale stejne tam musi jeste pockat,tohle by bylo moc brzy.No a manzel si vzpomnel na mne kdyz sem byla na nadrazi a letel pres cely Brno aby se rozloucil a nakecal spoustu lzi,jako ze vse bude v poradku a ze si pro nas prijede,on fakt upad na hlavu,to uz se ani neda rict jinak.Ted na neho nemuzu myslet,nebo to porad boli a potrebuju klid a taky i Vika.Tak i tobe preju hodne sil abys to zvladla,vim ze je to tezky,hlavne kdyz si spomenu na to vsechno a jak to mimi desne chtel a pak odejde.Vim jak se citis a proto bud silna,nemat dcerku tak uz to asi zabalim,ale i kvuli ni musim bejt silna a ted i kvuli malymu at v tom brise vydrzi do unoru.Myslim na tebe a vsechny holky hlavu vzhuru,chlapi si nas nezaslouzi a vse bude dobry 😉

bambi09
21. lis 2009

ahojte babuľky 🙂
tak ako sa vám všetkým darí???dlho som tu nebola,vidím,že aj vy píšete pomenej,asi nie je toľko času 😝
baruška,mrzí ma,že sa to u Teba vyvinulo týmto smerom,myslím,že si urobila veľmi dobre,že si načas odišla k rodičom,je dobre,aby bol niekto pri Tebe,tam môže ísť fakt o tú klasickú popôrodnú depresiu,preto sa nevieš z malinkého ani tak tešiť,veľmi Ti držím palčeky,aby si to zvládla a fakt čím skôr k odborníkovi a aj lieky nasadiť,ak bude treba,toto nie je sranda,ale dá sa s tým pracovať
všetkým prajem veľa radosti z detičiek a veľa,veľa sily toto všetko zvládať,tým,čo ešte len čakajú na svoje uzlíčky nech všetko dobre dopadne 😵 😵 aj blacklyn,je mi ľúto,čo prežívaš,tak len pokoj a kľud-v rámci možností,nech bábätko vydrží v brušku do toho februára
ste silné a statočné ženy,musíte to všetko vydržať 😔
zas bude dobre,slnko musí vyjsť v živote pre každého,zatiaľ vás musia ťahať dopredu tie vaše malé aj väčšie slniečka 🙂 🙂 🙂
ono celkovo je teraz také obdobie-skoro tma,choroby,že máme všetci čo robiť,aby sme to v pohode zvládli 😔
tak ešte raz-držte sa všetky-veľmi vás obdivujem

sasulec
21. lis 2009

baby drzte sa,hlavne sa nevracajte k tomu co bolo,lebo sa tym zbytocne umorite,treba ist vpred a da sa to,ja to viem..s odstupom casu bude vsetko lepsie,povinnosti okolo deti vam pomozu zabudnut na to co bolo kedysi..
im patri vsetka pozornost.. 😉 😉 😉
viem,ze sem tam myslienka zklzne,ale zase vas dietatko donuti nemysliet na to,lebo okolo deti je stale co robit.. 😅
tak drzkam palceky nech vas vase ratolesti len tesia a pomyslite si len tolko,ze mozu chlapi lutovat o co prisli..ved ked odkladam kazde bodicko ci boticky vzdy si povzdychnem,ach jaj ako mi zas ta moja zabka podrstla..
my uz chodime,huraaa,dlllho sa bala pustit,stale sa ma drzala za jeden prst,a to chodila uz krasne.. 😀 😀 😀
a teraz? neviem ju dolapit..no da sa pri nej na nieco ine mysliet,ako len a len na nu..moju zubrienku..tak som ju volala ked som sa dozvedela,ze som tehotna.. 😅

erikasadek
21. lis 2009
blacklyn
22. lis 2009

bambi09- ono je to dost tazke,aj sa snazim to vsetko zvladnut a su dni kedy mi naozaj fajn,ale su aj dni ako bolo vcera kedy pride depresia a stale vam je do placu,ako sa len mozete tesit z tehotenstva a z miminka potom to vsetkom???Je to tazke,hlavne ked stale cakate ze sa ten dotycny vrati i ked viete ze sa to nestane.Keby som aspon vedela co bude dalej.On ani rozvod nechce,tak ja neviem,mam cakat na neho jak trubka alebo konecne sa naucit zit sama s detmi i ked je to tazke???Asi nam nic ine neostava,hlavne byt v klude aby sa maly narodil v pohode,aspon jedna dobra sprava dcere som zohnala skolku,tak bude konecne medzi detmi a najde si novych kamaratov,treba zacat zit a nie utapat sa v spomienkach.Baby nejako to musime zvladnut a co sa tyka chlapov bozie mlyny melu pomaly ale isto,na kazdeho raz pride.Musime len verit ze sa vsetko na dobre obrati. 🙂 Dam vediet v stredu ako dopadli testy a ci je maly ok 😉 papa