Po porodu jsem se změnila, neskutečně žárlím

sedlik
15. zář 2013

Ahoj holky, mám trošku problém, no už to přerůstá v hodně velký problém. Od porodu jsem se hrozně změnila, neskutečně žárlím, pořád jsem naštvaná, nešťastná, prostě vůbec nevím co se sebou dělat. Manžel už mě má plné zuby, nelezu mu do telefonu, nebo nehlídám maily, ale každé jeho zapnutí FB je pro mě psaní si s milenkami, a nebo ne s milenkami, ale ja hrozně žárlím na to, že mi ho někdo bere. Jsem fakt hrozná, všechno zkazím svoji blbou náladou. Už to trvá moc dlouho a ja už se fakt bojím, že to manžela přestane bavit!☹((( poraďte, co mám dělat, měla jste některá taky takovou zkušenost?

sexymilacek
19. zář 2013

@kotcheva 😀 A co ty a přítel nebo manžel?Hádáte se občas nebo máte klidnou domácnost zatím? 🙂

ivajaro
19. zář 2013

tak to se k vám holky přidám 😒 .... U nás je to to samé, no a já to tak nějak hážu na manžela, že za to může on ☹ .. taky beru magnéčko abych zvládala ten svůj stres.. ale někdy je to fakt až moc

blahova_andrea
19. zář 2013

@sexymilacek já jsem v novém městě dva roky a tady je to na nové kontakty totálně zabitý ☹
jinak teda skoro jako bych to psala s tebou. taky jsem zjistila, že už si ani neumím upravit nehty nebo nalíčit oči, když už někam náhodou chci jít. řasenka, když jedu do brna je vrchol mého neumění 😀 zapařit taky jednou za x let, když se zadaří, ale už se na to cítím i docela stará. nějak se v těch klubech a hospodách už necítím. jako by na mě bylo vidět, že jsem tam sto let nebyla a že už tam nepatřím 😀 😉
manžela nemám. jen přítele 😉 tomu se údajně nevím proč ještě líbím 😀 ale, že bychom byli v nějakých líbánkách...to ne. máme finanční problémy a přítel další dvě děti z manželství, takže je stále co řešit, o čem se hádat nebo si nerozumět ☹ u nás je ten otřesný žárlivec on a já teda fakt nechápu proč. jako když srovnám jak jsem vypadala, když mě sbalil, co jsem nosila, jak jsem se o sebe starala, jaká jsem byla koketa a stále v trapu...nechápu jak si teď může hledat důvody k žárlivosti 😀 je ze mě uťáplá domácí pipka, co se bez něj nebo aspoň syna skoro nikam nehne a když...tak rozhodně není na co koukat a taky nikdo dávno nekouká, natož aby oslovil 😀

kotcheva
19. zář 2013

@sexymilacek
Ano, obcas se hadame. Nikdy jsme se moc nehadali, ani ted to neni na dennim poradku, ale s prichodem dcery se hadame o dost vic. Zatim ne o penize (i kdyz se bojim, ze to ted mozna prijde, konci mi materska). Nejcasteji to bylo z me strany - zacala jsem si pripadat jako sluzka. Cely den skacu kolm dcery, dari se mi udrzet domacnost uklizenou, varim... Manzel chodi vecer z prace - takze mezi sestou a osmou je to takovy ten domaci kolotoc o krmeni vsech, koupani atd. A v osm, kdy je dcera v posteli a mame cas na sebe, skonci u televize nebo u pocitace a uz se ani nebavime. Uprimne se mu moc nedivim, kdyz jsem chodila do prace, taky jsem byla stastna, ze vecer uz nemusim mluvit. Takze to do urcite miry dokazu chapat, ale v momente, kdy to prekracuje pro me unosnou miru, se neudrzim a vystartuju. A jak jsem takova nejaka sama se sebou v nepohode a celkove precitlivela, kolikrat se jeste rozbrecim☹. Jako hysterka... Pak jsem zhnusena ze sebe same. No, tohle bych snad nedokazala ani rict nejlepsi kamaradce. Resp. Ani nemam sanci s timhle kamosky otravovat - vsechny, co mam, jsou porad v praci jako jsem byla do nedavna ja. Tezko si hledame cas na sebe - nase casove harmonogramy jaksi neladi... A presne, jak jste psaly - uz to neni o tom "skocime si vecer sklenicku...".

kotcheva
19. zář 2013

@ivajaro uz jsem si magnecko napsala na zitrejsi nakupni seznam. 🙂 Prave mam taky tendence k obvinovani manzela - a moc dobre vim, ze jsem casto nespravedliva...

sexymilacek
19. zář 2013

@blahova_andrea Ani mi nemluv, ten můj je to samí a to mi pořád říká ,,Já?Nikdy a na co bych měl žárlit.´´.To máš vodět to rodeo doma 😀 A kde jsi byla tak dlouho a co jsi tam dělala když to trvá normálně hodinu a ty jsi tam skoro dvě 😀.Jinak já už jen řasenka a jdu ven.Jinak pokud mám toho času víc tak si nechávám záležet.Taky dva roky bydlím jinde a je to tady na štíru ti povím 😀Jako co já tady každý den potkávám tomu by jsi sama nevěřila, prostě na pokec s holkama na kafe dost bída bo jen co promluví tak to se ti protočí panenky a říkáš si, no že jsem nakonec nepokecala doma se zdí 🙂Takže mi nic jiného nezbývá než chodit do dětského parku s dětmi a čekat jestli se nějaká nezapojí.Jinak nejsem zatím vdaná naštěstí.Nevím jestli bych neudělala chybu, raději to zatím oddaluji a čekám na vhodnou chvíli.Taky je u nás doma občas dusno, ale to zase kvuli jeho matky.To jsem ti taky zapoměla říc, mám doma mamánka a tchýni mám děsně závislou na mem chlapovi hruza děs.🙂

sexymilacek
19. zář 2013

@ivajaro Tak to mě mrzí.A jak to máš ty doma?Jsi v pohodě po porodu nebo to máš na štíru občas? 🙂 Jinak já jsem Žaneta 🙂 Aspoin to proberem tady, když už nemáme možnost pokecat u kafíčka 🙂

sexymilacek
19. zář 2013

@blahova_andrea Jinak já jsem Žaneta teda pokud nevadí.

ivajaro
20. zář 2013

@sexymilacek Ahoj, no úplně na nic .. před těhotenstvím, jsem byla 50kilová hubaná holka, která si užívala života.... byla jsem taková že i s odpadkama když jsem šla musela jsem se namalovat 😀
No po porodu mám pořád nějaký kilo nahoře a nejde s tím hnout, už j 😀 sem zkoušela vše možné ... nedokážu se na sebe dívat, mám s toho mindráky... jsem věčně naštvaná, prudérní ... kolikrát už neovládnu vztek 😅 ... No a odsíra.í to všichni ... S manžele, si nemůžem přijít někdy ani na jméno (on, taky není svatej 😔 )

blahova_andrea
20. zář 2013

@sexymilacek Já tady potkávám venčit kočárky a děti jen prarodiče (to se ty mamky mají) a nebo potom jdou třeba 2-3 kamarádky, tak k těm už se za chůze těžko přifařím jen tak. Není tu kam jít a s kým se seznámit, takže ani netuším jestli by to pokecání bylo lepší se zdí 😀
tak to já už svatbu neplánuju. mám pocit, že už jsme za zenitem 😀 mamánka ti teda nezávidím. to já sice nemám, ale jak jsme na tom špatně finančně a konečně se od jeho rodičů odstěhovala jeho ex, tak jsme dostali nabídku si to tam po ní spravit a jít tam. což by finančně bylo řešení, ale fakt nemám chuť bydlet s tchánovcema a jít do ještě větších prdelákovic než jsem teď ☹ kde budu já už na vždy ta druhá, kde těch pár vrstevnic má pod palcem ex... takže nic moc vyhlídky, protože časem mě to asi nemine. ani mé úspory nejsou bezedné ☹

blahova_andrea
20. zář 2013

@sexymilacek nevadí, těší mě...Ája

sexymilacek
20. zář 2013

@ivajaro Tak to je mazec.Já si myslela, že jsem taková jenom já, někdy je to s přítelem taky na dvě věci.Svatý taky rozhodně není, ale co už dokud mi nevodí dom krasavice a nechodí k nim dom tak je to v poho zatím.Raději nic ani vědět nechci bo kdybych jo tak by bylo zle😀.Taky jsem byla parádnice, ale po porodu to je ošklivka bety 😀.sice mi každý tvrdí jaká jsem šikule a štíhlá holka....to sice hubená jsem, ale jako krasavice si tak nepřipadám.A co děti jinak?

ivajaro
20. zář 2013

@sexymilacek Dítě mám jedno, 10 měsíční holku Nelu ..
No s tou nevěrou, jsem si prožila své .... když jsem byla ve 12 tt tak měl dostavení jinde, a mě to dohnalo pod kapačky a klidek na lůžku 🙄 ....
hlavně mě štve, že jsem ve všem ustupovala a ještě po mě chtěl abych se s ním vrátila na SK a bydlela s tchánovcema pod jednou střechou, jo a ještě s hooooooodně pánbíčkářskou Neličinou prabábou 😕 😅

blahova_andrea
20. zář 2013

@ivajaro páni...to jsi měla krušné těhotenství ☹

blahova_andrea
20. zář 2013

@sexymilacek no podle té tvé profilové fotky ale krasavice jsi 😉 stejně jako ivajaro

ivajaro
20. zář 2013

@blahova_andrea no nebylo to takové jak jsem si přectavovala, .. ale pro okolí jsem byla "v pohodě" proto když se s tímhle někde prořeknu, nebo řeknu pravej opak toho, co jsem jakože prožívala tak mě mají za lhářku.. takže vše dusím v sobě

blahova_andrea
20. zář 2013

@ivajaro to ale není dobře. člověk by měl mít aspoň jednu osobu, které fakt může říct všechno na rovinu, odventylovat se. to věčný mlčení, dušení v sobě a vnitřní samota napáchá časem hrozný škody ☹
jsi dobrá, že jsi to ustála. nějaké to dostavení koncem těhu, kdy měl třeba dlouhý půst bych ještě do jisté míry pochopit mohla, ale ve 12tt?! tak snad si to vybral a teď bude dlouho hodnej 😉

ivajaro
20. zář 2013

@blahova_andrea no hodnej jak se to veme .... 😖 ... Jo kamarádky, co to je???? 😅

sexymilacek
20. zář 2013

@ivajaro Tyyyyyyyy vole, masakr.Já jsem jinak Žaneta a ty?A jak jsi to zvládala tu nevěru?Řekla jsi mu, že to víš nebo jak jsi to řešila?Ty jsi o tom věděla a mohla jsi stím něco udělat jenomže já jsem na pochybách byla minulý rok a jeho nej kamarád mi to nechtěl říct a neříká do dneška.Mají oba dva strach, že bych snima zatočila.😀No já jsem bydlela s tchýní skoro dva roky a mohu ti říct děs a hrůza.Ty to jsi ještě nezažila aby taková tchýně ti byla neustále za zadkem.Vydržel jsem to chvíli a pak jsem řekla dost a bylo zle.Takže od té doby co jsem si otevřela pusu, jsem černá ovce rodiny z přítelové strany.Ta moje mi řekla jen, že dělám velice dobře 😀 😀.

sexymilacek
20. zář 2013

Teda holky, jsem ráda, že jsme se tu takhle sešli a kecáme aspoň takhle, když nemůžeme normálně.Obě jste fajn @ivajaro a @blahova_andrea.

ivajaro
20. zář 2013

@sexymilacek no ono když se vrátíš domů od rodičů a veškteré tvé věci jsou našpačkovaný ve skříni a PC otevřené s jejich psaním.. tak je to lehké na to přijít .... jo a té čupce bylo 19!!!!!!
No, nic méně už toho mám všeho akorát dost a v pondělí jdu žádat o rozvod

ivajaro
20. zář 2013

@sexymilacek Jinak já jsem Iva 🙂

hest
20. zář 2013

Ahoj holky, sice na manžela nežárlím kvůli ženské, ale zkraje rodičovské jsem mu tak záviděla, že může jet MHD, že chodí s kolegy na oběd, že já si celý den s nikým krom dětí nepokecám a musím pořád vařit a uklízení nesnáším. Zkraje jsem byla první z kamarádek kdo měl děti, hodně z ních májiný život a prostě se ty naše cesty rozešly, těžce jsem to nesla, ale našla jsem si prima skupinu maminek tady na koníkovi, pak jsme se začaly vídat i naživo a pak se mi podařilo v okolí ulovit dvě maminky, co na tom byly velmi podobně, také jsem se začala zapojovat do různých aktivit i když ne kroužky, neb na ty nebyly finance, ale tka nějak jsem si za ty roky nalovila kolem sebe síť prima maminek, co to vidí podobně, pracujou na sobě, a je to prima. Školu jsem taky plácala, dovolila jsem si otěhotnět v půlce studia, ale nakonec jsem to dokoulela z posledních sil, bylo fajn pak vypadnout od dětí a řešit torchu i jiné věci. TeĎ chodím třeba na různé rekvalifikace nebo progrmy hrazné z evr. fondů a vůbec mateřství mi dalo pohled na věc, takže se to snažím otočit ve svůj prospěch. Až člověk bude běhat práce školka domácnost a znovu, tak už to nepůjde. S chlapem, co podvádí těhotnou ženu bych teda radost fakt neměla, ale je jasné, že tak jednoduché to v životě není. Držím palec!

sexymilacek
20. zář 2013

@ivajaro Tak to je mazec, Ivi a nechceš to sním ještě doklepak nějakou tu dobu aby jsi zjistila, jak to sním je?No je to lehké na to přijít.A on ví, že to víš?Jak se k tobě zachoval a co dělá jinak celé dny krom toho, že pracuje?Nemáš to holka lehký, ale jsi silná osobnost a zvládáš to zatím.A to klobouk dolů.

ivajaro
20. zář 2013

@sexymilacek ví to, přiznal se mi ještě .. ale ted už vážně dlouho trvá tan nevole u nás doma, a mě už prostě došla trpělivost. Nehodlám si ve svojich 23 letech zničit život a být něčí putka, ke všemu neoceněná která nemá právo něco říct, a když už tak je to špatně ...

blahova_andrea
20. zář 2013

@ivajaro nemáš ani jednu? ☹

ivajaro
20. zář 2013

@blahova_andrea nemám ... tak jsem zvyklá.

blahova_andrea
20. zář 2013

@ivajaro fakt? jdeš se rozvádět? a jemu už jsi to sdělila?

ivajaro
20. zář 2013

@blahova_andrea Jo, a taky jsem mu řekal at se ani nevrací domů, že se uvidíme až u soudu .. protože tu další dávku lží, co jsem si zase vyslechla byla pro mě prostě poslední tečka

blahova_andrea
20. zář 2013

@hest a můžu se zeptat, jak jsi se dostala k těm rekvalifikacím, co hradí EU, když jsi na mateřské? já o tom slyšela jen od vedených na úp, vůbec mě nenapadlo, že by něco uhradili i mamči na RP. díky