Po porodu mám šílené výkyvy nálad před menstruací

romcovaklarka
3. led 2014

Ahoj holky. Právě jsem prodělala 3. MS po porodu a zjistila jsem, že vždy dva dny před mám šílené, ale opravdu šílené výkyvy nálad - nervy, nedá se se mnou vydržet a zvláště staršího mám chuť přerazit na dva kusy nejmíň 10x denně, brečím kvůli blbostem apod. Po prvním porodu jsem to nezažila či možná jen nestihla vypozorovat, protože jsem skoro hned zase otěhotněla. A před dětmi jsem to nemívala, ale to jsem zas léta brala HA. Teď neberu nic, nevím, zda to má souvislost, hormonální antikoncepci jsem už brát nechtěla, ale toto je opravdu k nepřežití téměř. Pro mě, ale hlavně pro okolí. Máte někdo zkušenost? Dá se tomu nějak pomoci (třeba nějakými bylinkami apod.)? Díky moc za rady.

jabluncanka
3. led 2014

@romcovaklarka Kontryhelový čaj a zkus si nechat napsat železo...tím,že se líp váže kyslík,není člověk tak unavený a nervozní.

mahafi
3. led 2014

@romcovaklarka to mě budou zajímat taky rady.. mám totiž to samý ☹...., zrovna včera jsem na m. vyjížděla kvůli každý kravině, kterou normálně ustojím...., pak se na sebe zlobím a je to začarovaný kruh... 😢

emis
6. led 2014

ahoj, tak to mě taky zajímá, mám taky to samý, ale tak týden před ms 🙄 , zatím zkouším nepravidelně magnezium,
k doktorovi pro HA nechci i když by to asi byla záchrana, stavy mám šílený, úzkost, vztek, jinak si nepamatuji,
že bych takto šílené stavy měla před porody, ale vím jistě, že to budu muset nějak řešit, jakmile dostanu
MS návrat do psycho normálu.