Vyčerpání a nezájem o syna (9 měsíců), máte zkušenost?

zizala79
27. dub 2012

Synovi je devět měsíců a každým dnem se cítím hůř a hůř, v noci se budí pořád i pětkrát a ráno když mě nenechá spát/v klidu ležet aspoň do osmi, je celý den na draka, protože jsem už od rána protivná, nesnesitelná a nenávidím celý svět, včetně toho dítěte. S otcem komunikace vázne už několik týdnů, sex je pojem ze slovníku cizích slov, společný čas prakticky netrávíme.. Teď se tady batolí v pokoji, nechám ho lézt všude, brát všechno, i to, co obvykle nesmí, protože je to špinavé. Nemám absolutně zájem (dlouhodobý) s ním mluvit a něco ho "učit", věnovat se mu. Kdyby tohle byla demo verze, klidně bych to vypla a vrátila se do režimu bez dítěte a nikdy bych ho neměla. Nepište mi, ať jdu k psychiatrovi, nechci rady od ženských, které to nezažily, chtěla bych si popovídat s těma, co s tím mají osobní zkušenost.. Díky.

kuliocka17
29. dub 2014

@purplecrow považuju za důležitý se nezblázit... 😀 hele říkám si, že třeba až mu bude dvacet, řekne: Mami, dík za všechno.. a možná, že to pro mě bude ta největší odměna 😅 , a že ten pocit blaha třeba fakt teprve přijde... 😵 Já mám v okolí podobné známé i kamarády, nějak jsme se tak s těma divnejma pocitama sešli, takže si občas i notujeme a je fakt, že si pak přijdu docela normální a ne divná 😀

uzivatelkaja
29. dub 2014

Uf, a tohle se proste neda predurcit.. ☹ Snad se ma zakladatelka fajn. 🙂

eanie
29. dub 2014

@zizala79 tieto stavy ako popisujes mam od unavy. Vtedy mi pomaha mysliet na nieco pekne co bude - ked dieta utisim. Utesujem dieta, hladkam ho, robim sssss a v hlave uvazujem ktoru cokoladu si dam ku kave 😀 alebo ze pojdem von a kupim si nieco v obchode. Alebo uvazujem co budem robit na dovolenke. Odputavam v ten moment pozornost na ine veci a pomaha mi to. Ta materska je zahul pre matky. Vies ze najviac zien sa stava alkoholickami pocas materskej? 😀 a to urcite nebude vysledok toho ze tie matky nemali na materskej co robit tak sa s radostou opijali. Najlepsie by bolo keby si niekomu mohla dat dieta na 2 hodiny denne. Kocikovat, alebo zabavat aby si si mohla robit vlastne veci. Velmi to pomaha.

charaka
29. dub 2014

@zizala79 Halooo zenska, spamataj sa! Tvoje dietatko ma len 9 mesiacov!!! Ved je to nevinny a bezbranny tvor zavisly na tebe! Moja ma 10 mesiacov. Ak spime do piatej rana, tak je to luxus a v noci sa budi aj 5x... a preto mam byt na nu hnusna? Tvoj manzel nevidi, ze tyras vase dietatko? A mat pre seba dve hodiny denne volne, tak to by bol sen. To dietatko nemoze za to, ze prislo na svet, tak ho netrestaj a vstup si do svedomia.

chris_n
29. dub 2014

@charaka ten příspěvek je ale už několik let starý 😀

marecekavendulka
29. dub 2014

@chris_n to jo,kdoví,jak to vidí zakladatelka dnes,třeba si říká,jak báječně se tehdy měla 😀

chris_n
29. dub 2014

@marecekavendulka tak já vím dobře, jak se má uživatelka dnes 😀

purplecrow
30. dub 2014

@chris_n
nejenom, že je několik let starý, ale když už se zakladatelka takhle emocionálně odhalí (byť anonymně), opravdu mě "baví" chytráčci typu charaka, když nepochopí podstatu jejího trápení a volání o pomoc a jenom hloupě kritizují a háží tzv.kamenem. Příspěvek typu "vzpamatuj se, jsi hroznej a příšernej člověk" jí opravdu pomůže 😎 No, možná si tu mašli hodí dřív

purplecrow
30. dub 2014

@kuliocka17
jo, nezbláznit se je důležitý 😀 Na druhou stranu bych kecala, že se na mateřské nedá realizovat - pořídila jsem si konečně lepší zrcadlovku a fotím, hlavně syna. Maminky na pískovištích na mě hledí sice skrz prsty, ale to už je můj úděl, že jsem taková - jiná 😀 .

kuliocka17
30. dub 2014

@purplecrow No vidíš to a já si zas užívám to, že dřepím s dítětem v písku, stavím mu hrady zámky příkopy 😀 a vracím se tak do dětských let... a ty "vystajlovaný" matky, s kafem v termo hrnku na lavičce na mě taky blbě hledí 😀

nika_sp
30. dub 2014

@marecekavendulka Staci se podivat o stranku dopredu a hned uvidite, jak to dnes vidi.

purplecrow
30. dub 2014

@kuliocka17
já se přiznám bez mučení, pískoviště nesnášim 😀 Fakt to dávám jenom kvůli synovi s velkou dávkou sebezapření. Když vidím, že ho to baví, tak jsem ráda z dobře odvedené práce 😀

kvakuska
30. dub 2014

@charaka Halooo, ženská, vzpamatuj se !!! ... úvodní příspěvek je starý dva roky, děťátko zakladatelky už má dva roky a 9 měsíců 😎
... a i kdyby úvodní příspěvek nebyl starý, tak by zakladatelce určitě nepomohl ... týrání děťátka ... zakladatelka měla problém, uvědomovala si ho a chtěla ho řešit ... buď ráda, že ty vše zvládáš v pohodě 😠

kuliocka17
30. dub 2014

@purplecrow no tak dejme tomu, že pískoviště je dobrý místo na dobrý fotky 😀 je fakt, že po pár návštěvách veřejného pískoviště, my ho radši manžel udělal na zahradě 🙂

martinavlk
Odpověď byla odstraněná
Zobraz