Vyčerpání citů dítěti, na manžela už jich moc nezbývá

andy.andy
7. led 2009

Ahoj holky,
tuhle jsem tak o tom přemýšlela a připadá mi,že jak je člověk s dítětem hlavně v našem věku,co neustále vyžaduje pozornost,celé dny sama, že jsem večer tak citově vyždímaná, že na nějakou romantiku s manželem nemám ani pomyšlení. Asi tomu přispívá i zima, ted jsme teda už skoro 14dní doma,nejdřív angína,ted průdušky,tak je člověk trochu zfrustrovanej, nedá se vůbec srovnat, když od jara do podzimu jsme jen venku na zahradě,nebo na výletech...atd
No hlavně mi připadá, že stejně skoro všechnu lásku, co mámv srdci, rozdávám ted jen malýmu a když jde po koupání spát, chci si dopřát chvíli klidu,sednout si,kouknout v klidu na film, když teda zrovna něco dávají, ale manžel to nedokáže pochopit a pak je akorát naštvanej, že se mu nevěnuju, jenže ono mi to prostě nejde,tu chvíli klidu chci mít, hlavně se cítím po celém dni už nějak citově vyčerpaná. Máte někdo podobné zážitky?

shaula
2. čer 2009

misa - to je smutné. Budeš muset sebrat odvahu a promluvit si s ním, když bude střízlivý. Ale nevyčítat! Tím vzbudíš akorát obranný reflex a dohádáte se. Jen se zeptat, co se změnilo, proč začal pít apod. Nemáš to vůbec lehké, moc držím palce.
Kordulky - tobě taky (a manželovi).

misa.cekatelka
2. čer 2009

Občas si říkám,že by mi bylo líp samotné.Stejně malou vychovávám jen já,manžel se chodí domů vyspat a najíst.Mně příjde,že žíjeme jakoby každý zvlášť a je mi z toho smutno.On má třeba teď týden noční a spí od sedmi od rána do šesti do večera,nají se,vykoupe,koukne na zprávy a jde do práce.Každý mi říká,že to není normální.Ostatní známí co mají noční vstávají do 3 hodin max.
Odchází do práce,dostanu pusu a nazdar.Do 5 minut mi příjde sms,že mě miluje,ale to dělá každý den.To už je prostě zvyk,ale co je skutečnost???Začíná mi hrabat,v hlavě mám zmatky,pořád nad námi přemýšlím....

kordulky:držte se!!!!!!!!!!!!!!moc držím palečky!!!Všechno bude v pořádku,uvidíš.

lenulin
3. čer 2009

Misa.cekatelka a to všechno co píšeš že pije a vás ignoruje to dělal i před tím než se malá narodila nebo až se narodila?Pokud takový nebýval třeba se teď cítí zanedbaný a odstrčený na druhou kolej když máš mimi a prostě to řeší po svém.

misa.cekatelka
3. čer 2009

Částečně to dělal i předtím,jen jsem to tak nevnímala nebo někde uvnitř doufala,že se změní.každopádně svatba byla chyba.tím jsem si jistá.

lenulin
4. čer 2009

No Tak v tom případě tě nechci strašit ale moc růžovou budoucnost vám nedávám.Pár takových holek znám a ten chlap se nikdy nezměnil nakonec se stejně rozešli.Je to prostě holá realita.Jen to budeš Mít všechno asi hodně těžké.Držím palečky ať to vše v klidu zvládáš.