6týdenní dcera při kojení hystericky pláče

vercanela1
7. kvě 2017

Dobry den, potrebuji poradit. Malá ma 6 tydnu a při kojení hrozne pláče. Prisaje se pije par sekund a začne hystericky rvat a takhle to jde furt dokola.. snažím se ji při tom uklidňovat ale moc to nepomáhá. Neni to každé kojení ale tak 3 krát za den a nejhorší je to vecer po koupání 😕 Uz si nevim rady... čím by to mohlo byt??

valeri10
7. kvě 2017

Mě to dcera dělá jen večer a ne každý den.Saje a po chvíli začne plakat hystericky a kroutit se.Je to prý z únavy za cely den,že mléko málo teče nebo bolí bříško.Dcera pribira tak to neresim,ale jestli to máte tak často tak bych kontaktovala laktacni poradkyni.

korin
7. kvě 2017

Co zkusit odbrknout víckrát v průběhu kojení?

vercanela1
autor
7. kvě 2017

Laktacni poradkyní sem tu mela minule pondeli. To zrovna pila dobre a rikala ze se prisava krásné, ukázala mi par poloh ale u všech je to stejne. Akorat mi rekla ze ji mam zkusit kojit v šátku ale to sem zkoušela a to mi nevyhovuje..😀 No odkrknout dávám víckrát takze tim to neni 😕 Mozna to brisko ale zase kdyby ji bolelo tak by plakala i mimo kojení ne??

vercanela1
autor
7. kvě 2017

A co na to brisko? Nejaky kapicky?

valeri10
8. kvě 2017

@vercanela1 tak ještě se zkusit poradit s pediatrem.oni toho kolikrát taky hodně ví o kojení.kapek na bříško existuje hodně.my si vystačíme bez nich.nosím malou na tygrika to děti miluji a hrozně se jim uleví.někdy na ni zebere jen nošení nebo můj zpěv,houpani na míči,cvičení s nozickama.vim ze se dává i odvar z kmínu.a jak dlouho to dělá?neni to treba jen růstový sprut?u toho děti bývají kromě velkeho hladu i neklidné.

kerol2016
8. kvě 2017

Ahoj, tak tohle téma jsem vyhledávala asi milionkrát 😧 malá má 6 mesicu a dela to pořád, doktorka mi na řekla,že je to normální ,že děti mají nedozraly trávicí trakt a ten vzduch je tam děsně boli- vyzkoušeli jsme úplně všechno když byla miminko i rourku,kapičky,nahřívání bříška,cvičení,masáže,odbrknout,jinou polohu a nic.. nejhorší je že za těch 6 měsíců nejde absolutně vypozorovat čím to je,někdy pije krásné celý den,někdy je to každé kojení,někdy jen dopoledne a někdy jen večer kdy se kolikrat dostane do takovýho tranzu,že jde spát hladem . Takže bohužel já neporadím,jen zkus vše možné výše popsané a přeju ať něco zabere protože pro mě je to teda psychicky dost náročný, pokud ti malá přibírá musíš vydržet ✊😋

vercanela1
autor
8. kvě 2017

@kerol2016 ty jo tak Koukam ze to mame stejne.. v noci pije v klidu to nedělá scény vubec ale pres den ano a je pravda ze se stane ze nekdy je kojeni v klidu celej den. Zajímavé.. takze nejspíš to budeme muset vydrzet. Přibírá krásné toho se nebojím ale je to hrozne náročné no 😏

valeri10
8. kvě 2017

@vercanela1 bude se to zlepšovat a bude plakat čím dál míň a časem taky trochu otupite😀

elveren
8. kvě 2017

@vercanela1 mám desetidenního a je to to samé. Všimla jsem si u něj, že musíme kojit na etapy a mezi jedním kojením nechat odkrknout. Malý si odkrkne a pak zase může pokračovat 🙂

kerol2016
8. kvě 2017

@vercanela1 ano v noci to je jediné kdy pije a je v klidu, kojim 2x a to mám jistotu že se napije,měla jsem 14 dní koj.vahu a převažovala každý kojení před a po jestli něco v tom řevu vypije a to i v noci takže vím že za těch cca 7 minut v noci vypila klidně 150 ale přes den max 80 spíš 60, není žádný sumo mimino ,ale přibírá pořád 😀 teď už naštěstí sní celý oběd prikrmu a to jí děsně baví jíst lžičkou,tak aspoň nějaké jídlo mám bez nervů a slz 😉

drakenn
12. dub 2019

Pokud máte doma nepohodu, hadate se s partnerem, pláčete, tak je dítě samozřejmě neklidné. Děti jsou úzce navázány na matku a hodně se to podceňuje. Zkuste říct partnerovi, že stres vám ani dítěti nesvědčí, ať je trochu ohleduplný..

saminomimino
12. dub 2019

Spurt,vydržet,přikládat nonstop,obvykle za 3dny bude lip