Bambucké máslo k ošetření miminka, jste spokojené?

zlatkavlk
4. led 2016

Zdravím maminky, chtěla jsem se zeptat jestli některá používáte na ošetřování pokožky dětiček bambucké máslo, případně jestli jste s ním spokojené? Zkouším ho teď na obličejík 3měs. dcerky, udělaly se jí takové ostrůvky zhrublé kůže, které v teple nebo při pláči červenají, objevilo se jí to teď v tom během té větší zimy, má to pouze v obličeji... vyhrabala jsem bambucké máslo od Nobilis Tilia, tak uvidíme... díky 🙂

p.e.t.a.
15. dub 2016

@zlatkavlk Ahoj, chci se zeptat jestli jsi spokojena s tim maslem, taky o nem premyslim.

samaber
15. dub 2016

Mám bambucke máslo pro novorozence se suchou kůži a nemůžu si to vynachválit! Obrovská změny k lepšímu aniž bych musela kupovat nějakou kosmetiku

zlatkavlk
autor
16. dub 2016

Ahojky, no my jsme nakonec musely jít do kortikoid.masti, ale po čase jsem ji vysadila a k vyrážce jsem se začla chovat jako k atop.ekzému, najely jsme jiný režim co se týká stravy a UM, mazaly jsme zinkovkou, sudocremem a teď Rybilkou a konečně už to máme pod kontrolou... Jinak to bambucké super, je to hypoalergenní, přírodní... rozhodně adekvátní "náhrada" běžné kosmetiky...

qz
16. dub 2016

Bambucke mam od zname naslehane, aby se dobre roztiralo, fakt super.

p.e.t.a.
16. dub 2016

@samaber A jake prosim kupujes, koukala jsem, ze je to vetsinou nejake tuhe a musi se dal zpracovat...