Dcera odmítá umělé i kravské mléko

avomut
13. únor 2012

Svou 18-ti měsíční dceru chci přestat kojit (dosud jsem ji kojila 2x denně - ráno a před spaním), cca 14 dní jí několikrát denně nabízím UM i kravské, ona ani jedno nechce pít. Kaše z kravského mléka normálně baští, s tím nemáme problém, ale pít ho odmítá. Z UM jsem zkusila jen jednu značku, myslíte, že bych měla zkusit koupit jinou značku?
Máte s tím některá také zkušenost, řešily jste něco podobného a jak jste to vyřešily ?
Děkuji, Eva

ronyx
13. únor 2012

@avomut Určitě bych vyzkoušela jinou značku.Kamarádka měla ten samý problém se svou dcerkou,když se jí snažila odstavit od mlíčka.Přece jen každé to mlíčko chutná jinak,Nutrilon má např. naprosto jinou chuť i vůni než třeba Sunar,takže myslím,že stojí za to vyzkoušet,jestli princezničce nezachutná něco jiného 😉

avomut
autor
13. únor 2012

@ronyx díky 😉 ... zkusím tedy ten Sunar, právě že Nutrilon nechce !

avomut
autor
13. únor 2012

Ještě doplním, že syna se mi odstavení podařilo naprosto bez problémů, kojila jsem ho do roka a půl, potom pil jenom Nutrilon! A teď, během těch 14-ti dnů, co zkouším dávat Nutrilon dceři a syn vidí, že ho odmítá, tak říká: "Mami, dej mi Amálky mlíčko" ... takže alespoň ho má kdo vypít ! 😀

samson
13. únor 2012

zdravím...tak malou jsem přestala kojit v 15 měsících nechtěla žádnou náhradu...Pak vzala po 14 dnech na milost sunar...a prostě po 2 měsích kor o náhr. mléko nestála..na doporučení mudra jsem jí dávali kravské a víc mléčných výrobků. A je spokojená

ajinka22
13. únor 2012

Ahojky, muj syn byl na UM od narozeni. Ve 2,5 letech se to "jeho" mlicko prestalo vyrabet. Na jine za bdeleho stavu nechtel prejit, tak jsem to resila tim, ze jsem mu davala do ruky lahvicku hned po ranu kdyz se zacinal budit. Rozespaly to vypil bez problemu.

veruska007
14. únor 2012

Maly mel taky obdobi, kdy odmital mliko. Vydrzelo mu to asi mesic, proste jsem mu ho nedavala, davala jogurty, pudinky, slehany tvaroh. Potom jsem koupila jahodove a bananove frapko a je po mliku zase jako divy 😎