Je vaše dítě závislé na nočním pití čaje nebo vody?

kacik11
30. pro 2012

Ahoj holky,
stalo se vám některé, že vaše dítě bylo v noci závislé na pití čajenebo vody? Moje dcera je od narození na UM, do asi 4 měs. se v noci budila jen na mlíko. Zprvu co 3 hodiny, pak 2x za noc a pak jednou za noc. Ve 4 měs. byla nemocná a dávali jsme jí občas v noci cucnout čaje. Napila se, vzala dudel a spala dál. tak se to stalo třeba 2x za noc. Pak se tak budila co 3 hodiny, co 2 hodiny a teď vydrží spát max. 1,5 hodiny a je vzhůru. A jinak než pitím vody se neuklidní a neusne. Dudel taky nechce dříve než se napije vody. Už to začíná být neúnosné.

kacenka1111
30. pro 2012

Ahoj...Tak jsem rada, ze v tom nejsme sami😀 Nase mala to dela cca necely mesic. Zacalo to horeckama pri zoubkach. Ted se budi po pulnoci co pul hodky, cucne si caje ( nekdy da i celou flasku, tj. 160ml ), vezme dudina a chrni dal. Cca mezi 3-5 ranni chce UM. Takhle kazdou noc a jsm vyrizeni. Nevim, co to znamena, ale chci, aby to prestalo😀

maudn
1. led 2013

ano, přesně tak to máme, začalo to, když měl malý asi 7 měs a rostly mu zuby, myslela jsem, že je to tím, ale zůstalo nám to, někdy se budil po hodině, jindy po dvou, ted se to aspon ustálilo na 3 hodiny. Dávám čaj nebo nakojím.

hojda
1. led 2013

Nám to malý dělal s mlíkem, taky měl často teploty v noci, o prázdninách jsme jako zapomněli lahvičku na mlíko u dědy a pítí přestalo, ale nevím jestli vám pije z něčeho oblíveného, jinak taky pozor na cukrovku.

nasekuratko
1. led 2013

My máme to stejné a vůbec nevíme, co s tím. Nezabírá vůbec nic. Někdy se vzbudí 3x za noc, někdy i 8x a kromě napití nebo mléka nezabere vůbec nic. Už jsme taky pěkně unavení. Bohužel malý byl hodně nemocný, včetně hospitalizací, tak si na to zvyknul a teď nevíme, co s ním. Ani rada "vyřvat" nezabrala. Nespal celý panelák a malý vklidu řval a poplakával i několik hodin s malýma pauzama. :-/

monad
1. led 2013

ano mojí dceři je 2,6roku a přes noc musí mít u pusy flašku z vodou a ještě si jde v noci do ložnice pro novou..

tkanicka
1. led 2013

Nám to začalo po roce, kdy jsem ji v letních horkách dala párkrát napít, když se vzbudila. Drží ji to do teď, stačí i cucnout. Kdybych ji ale pití nesebrala, byla by schopná vycucnout celou lahvičku, je jí naprosto jedno jestli je to s brčkem, z pítka nebo skleničky. Teď docela pomohlo, že řeknu, že si vezmu žirafu (oblíbenou hračku) a půjdu pryč, tak místo vody chce radši žirafu a usne a zdá se že se budí míň, tak uvidíme, ale je to na hlavu, co jsme ji přestěhovali do pokojíčku, jsem se v noci naběhala. Vždycky mě pobavilo, jak odnaučit od nočního kojení, že prý kvůli vodě nestojí dětem za to se budit, tak té naší to za to stálo třeba i 20x za noc

zdezli
3. led 2013

Syn v noci nepije, ale dcerka ma u postylky na stolku lahev a kazde rano je prazdna. Me kvuli tomu nebudi, tak to neresim. Ja mam taky obcas v noci zizen,